BETARD Sp. z o.o.

Opinie o BETARD Sp. z o.o.

Z zewnątrz Betard wygląda bardzo fajnie. Ale w środku już tak nie jest. Szefostwo trzyma poziom niestety dyrekcja nie ma pojęcia o budowaniu zespołu - ciągła nagonka i (usunięte przez administratora). Nie liczą się z pracownikiem a szczególnie z tymi z "dołu" bo to góra robi całą robotę a reszta jest niepotrzebna. Plus dla firmy to dział projektowy i produkcja, niestety wśród większości "handlowców" brak jakiejkolwiek współpracy. Dużo można się nauczyć odnośnie projektowania czy aspektów produkcyjnych. Realizacyjnie brak konkretów - to tylko dostawy.

Były Magazynier

Widzisz w Gajkowie jest jeszcze gorzej wymuszanie łamanie praw pracownika poniżanie (usunięte przez administratora)prak podziału stanowisk. (usunięte przez administratora)

Aaa

To jakie jest podejście to tych pracowników "z dołu"? Firma prowadzi szkolenia z projektowania czy można się sporo nauczyć po prostu pracując?

St

Witam. Jak można się zatrudnić jako zbrojarz w Przyworach , mam doświadczenie ponad 7 lat w tym kierunku .

@St

Dziękujemy za zapytanie. Prosimy o kontakt z naszym oddziałem w Przyworach pod adresem mailowym: przywory@betard.pl

Bronisław
@Pracodawca

Mógłbym przed kontaktem dowiedzieć się coś więcej o warunkach? Praca jest od poniedziałku do soboty? Po ile godzin? Jaka umowa? Zależało by mi na czymś lepszym niż zlecenie.

@Bronisław

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na wszystkie nurtujące Pana pytania odpowiedzą osoby z oddziału w Przyworach pod adresem mailowym: przywory@betard.pl. Zachęcamy do kontaktu.

Emil

Znalazłem rekrutacje na majstra produkcji. Tylko napisali ze dobrze mieć uprawnienia budowlane. Bez z tego nie przyjmą? Jeszcze dopytam o benefity bo w ogłoszeniu mowa o zapleczu socjalnym. Chodzi o dodatki czy raczej o miejsce do spożywania posiłków?

@Emil

witaj, w celu uzyskania informacji na temat stanowiska Majster Produkcji prosimy o kontakt z Działem Kadr pod adresem mailowym: kadry.dlugoleka@betard.pl

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. Umów w firmie BETARD Sp. z o.o.?

Kierowca

Jedna rozmowa z konkretnymi informacjami, dotyczącymi warunków.

Pytania dot. moich wymagań i doświadczenia.

Ryszard

Są przyjęcia do pracy na produkcji w Wieruszowie?

@Ryszard

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Prosimy o podesłanie swoich danych do kontaktu na adres kontakt@betard.pl. Skontaktujemy się z Państwem w celu udzielenie informacji dotyczących pracy w oddziale w Wieruszowie.

Honorata

hej, chciałabym do nich aplikować na stanowisko Specjalisty ds. umów handlowych i ciekawi mnie jeden zapis w wymaganiach, a mianowicie że nie będą rozpatrywane oferty osób posiadających tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego, a także będących w trakcie aplikacji, ktoś może powiedzieć dlaczego?

@Honorata

Pani Honorato, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o kontakt z Działem Kadr, który skieruje Panią do odpowiedniej osoby odpowiadającej za rekrutację na te stanowisko: kadry@betard.pl

Przyszły niedoszły pracownik

Witam. Jakie są zarobki w betardzie czy to na Wieruszowie czy Długołęce tak mniej więcej i ile godzin trzeba robić? Czy są jakieś dodatki? I czy w ogóle się zarobi 4 tysiące netto chociaż? Proszę o jakieś odpowiedzi nie muszą być konkretne ale fajnie by było gdyby ktoś napisał w przybliżeniu jak to wygląda.

Zenek

Ile zarabia operator wózka widłowego w Długołęcka

@Zenek

To zależy od rekrutacji umiejętności działu. Ale mało na strefie mają więcej

W BETARD Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Magazynier. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Ale w jakiej miejscowości?

Marzena

Mąż widział w necie ogłoszenie dla majstra produkcji, akurat w Przyworach. Masz jakieś opinie na temat tego zakładu? Bo wpisy nie są najlepsze, ale dotyczą one też innych miejscowości, a nas interesuje ta konkretna :) Widzę, że dają umowę o pracę, więc fajnie, a jak z jakimiś premiami, dostajecie?

Wszędzie pewnie nie jest źle. Najczęściej wypowiedzi to Długołęka Gajków. Praca jest ok szef też potrafi docenić pracownika złoty chłop ale ludzie w tej firmie dobrani na nie odpowiednie stanowiska stosują (usunięte przez administratora)się wywyższają straszą. Ale stawki zależne są od rozmowy z kierownikiem na dany dział jak i premie uznaniowe. Co oddział miejscowość to jest inaczej jak i zresztą ludzie z którymi się współpracuje

Honorata

Czyli najgorsze zarobki mogą być na obiektach Długołęka Gajków?bo trochę jest opinii osób, które narzekają. A jak z tymi premiami uznaniowymi, ile one wynoszą i co trzeba zrobić by ją dostać?

@Honorata

Nikt nie twierdzi że są źle zarobki tylko są różne stawki a premia jest co miesiąc procentowa także zależy od wysokości stawki. Minus w Gajków plotkarze nieroby lizusy totalny (usunięte przez administratora) rodzina i (usunięte przez administratora) rządzą nie jesteś traktowany według stanowiska pracy tylko jak śmieć a w Długołęcka tam samych siebie nie lubią. Dlatego firma ma złą opinię. Jak umiesz myśleć i pracujesz to cię traktują jak śmiecia o zaniżonym stanowisku pracy z góry jesteś (usunięte przez administratora) A kierownicy szkoda słów nie dziwię się że tak niszczą sprzęty firmę i jej dobre imię.

Dejwid

Witam,mam pytanie na jakie zarobki można liczyć jako zbrojarz? Pracowałem tam 4 lata temu i było 24 na godzinę na czysto,więc zastanawia mnie jak to się wszystko zmieniło.

@Dejwid

Czyli polecasz firma skoro chciałbyś do niej wrócić? Obowiązki/benefity/forma zatrudnienia odpowiadały Ci? Możesz dać więcej informacji? :) Pytam ponieważ sama interesuje się oferta.

Dejwid
@Honorata

Ciężko powiedzieć bo pracowałem tam bardzo krótko, dosłownie tydzień(sprawy zdrowotne)ale ja robiłem jako zbrojarz na hali,praca od 5 do 17,dlatego też chciałem się dowiedzieć jak teraz wygląda sytuacja jeżeli chodzi o stawkę.

Wanda
@Dejwid

Po 12 godzin codziennie od poniedziałku do piątku? Czy co drugi dzień, czy jak? :O Bo przecież każdego dnia to za dużo godzin by było ... Wiesz, jak na ten moment wygląd system godzinowy pracy na stanowisku zbrojarza? Bo mój mąż właśnie chce się tam zatrudnić

Witam. Czy ktoś może podać średnie zarobki na tym zakładzie czy to Długołęka czy Wieruszów? Słyszałem że się robi w miesiącu 220 godzin a niżej widzę że zarobki 4 tysiące netto to tak trochę średnio. Czy ktoś może to potwierdzić lub zaprzeczyć?

@Kandydat

Zależy na jakie stanowisko chcesz do pracy.Ale że tyle godzin się pracuje to pierwszo słyszę. Jak jesteś pracowity uczciwy .na pewno więcej zarobisz.

Ponoć po 10 godzin dziennie się pracuje i w soboty po 5/6 także wyjdzie te 220 godzin. A tak mniej więcej na jakieś poszczególne stanowisko ile można wziąć?

Były magazynier

Pracowałem tam jakiś czas temu. Byłem odebrać kostkę jeden człowiek który zapewne jest tam magazynierem był dla mnie miły zamiatał plac wyrywał zielsko w między czasie mnie obsłużył i załadował po czym z uśmiechem wrócił do zamiatania zaległego piachu po deszczu oraz (usunięte przez administratora) Zapytałem go jak ma na imię odpowiedź Krzysztof Drugi siedział w telefonie noi jest tej najważniejszy w tej firmie pseudo logistyk medna (usunięte przez administratora) i ten dopiero zastrasza ludzi stosuje (usunięte przez administratora)i każdym rządzi mnie też wygryzł ale to nie ważne pisze o tej sytuacji której widziałem i wiem. Pomocnika magazyniera poznałem leser rodzina zastępcy kierownika na pewno super ma stawkę i się obija bo ma zadanie tylko zbierać informacje i plotki i donosić dla wujka a że ma względy nie musi pracować i robić tego co pan Krzysztof magazynier. Co do logistyka ma gadane jak szlak ale niszczy renomę i jakoś tej firmy prezes wporzadku człowiek tylko szkoda że nie patrzy i nie rozmawia z ludźmi którzy zarabiają na niego. Niech jedzie tam do gajkowa pogada popatrzy w kamery i skróci tego logistyka myślę że będzie przyjemniej tam jechać i stać nawet w kolejce po ładunek. Atmosfera tam i podejście do pracownika tragedia nie dziwię się że nikt nie chce pracować ani się zatrudnić A tak na marginesie logistyk powinien z dala siedzieć od magazynu żeby nie było przekrętu co na pewno jest

mrs
@Były magazynier

No fakt . W firmie tworzy sie delikatna propaganda sukcesu !!! Szef nadal jest rześki I spoko , tylko że , zaczął się otaczać ciepłymi kluchami ( w butach by go sprzedal i) a to znak że sie starzeje ! Wszędzie są kanalie , a jak nikt nie kontroluje tego zjawiska to robi sie (usunięte przez administratora) !!! Generalnie to wersal w firmie - dla kumatych !

Kamil

Witam ile wyciagnie sie na rękę w Przyworach?

Wiktoria
@Kamil

A o jakie stanowisko pytasz?

@Wiktoria

Na stanowisku produkcji plyt hc

Paulina

stawki są na tyle zróżnicowane, że nie umiecie konkretu podać? skoro już jako kierownik się podpisujesz to na tym stanowisku czego można się tak właściwie spodziewać w rzeczywistości? mam na myśli zakres obowiązków oraz właśnie wynagrodzenie za nie

@Paulina

„Szanowny użytkowniku, dziękujemy za Twoją opinię. Chcielibyśmy porozmawiać z Tobą na poruszony przez Ciebie temat. Prosimy o kontakt pod adresem mailowym kontakt@betard.pl”.

Prodigy

Pracowałem tam przez 2 miesiące w laboratorium po studiach. Dzień w dzień wozilem beton na rowerze przez 8h bez przerwy a inni sobie siedzieli w labie i gadali. Ogólnie atmosfera w firmie to patologia, (usunięte przez administratora) i traktowanie jak śmiecia. Ludzie na halach niemili, uszczypliwi nie mówiąc o dwóch gościach w laboratorium co byli totalnymi bu*ami i nie mają żadnego szacunku, nawet nie można się ich spytać o pomoc bo mają z tym problem. Kierownik laboratorium też prostacki człowiek, ogólnie bardzo źle tam się traktuje pracownika zwłaszcza jeżeli jest młody i nowy. Można spotkać kilku w porzadku i miłych ludzi ale to wyjatki. Zdecydowanie nie polecam tej firmy

Labo
@Prodigy

Faktycznie nie zostałeś odpowiednio doceniony. U nas pracowałeś przez dwa miesiące bo chciałem dać szansę. W następnej firmie nie dali ci nawet tygodnia.

@Prodigy

Jak ktoś jest młody i dopiero zaczyna prace nie powinien być przez to dyskryminowany i delegowany do najgorszych zajęć. Nie dziwię ci się, ze odszedłeś. Pogadałeś chociaż na ten temat z kierownikiem zanim złożyłeś wypowiedzenie?

Foka
@Kamil

On nie złożył wypowiedzenia. Został zwolniony .

@Foka

Za co go zwolnili?

Remik
@Michał

Źle beton wozili tym rowerem

@Prodigy

Może ktoś coś napisać o tym kierowniku laboratorium? Myślałem o stażu

Ewelina
@Kandydat

A te staże w firmie sa płatne? Wiesz może czy grafik jest w miare elastyczny dla studentów dziennych? :)

Wypasiony Roman

Witam. Ile można zarobić na rękę w Wieruszowie w Betardzie? Tak mniej więcej chociaż.

@Wypasiony Roman

Wynagrodzenie jest dobre zależy jakby to rozumieć, trzeba robić 10 godzin dziennie i w soboty ale dostanie się ponad 5 tysięcy

Kamil

O to całkiem sporo. Za soboty jest wyższa stawka? Za nadgodziny też dodatkowo płacą?

@Kamil

Soboty i nadgodziny są więcej płatne

Wiktoria

A ile płacą dokładnie za nadgodziny?

Robert

Czy ktos może coś więcej opowiedziec o oddziale w Przyworach?

Urszula
@Robert

A to oni maja kilka oddziałów? Nie wiedziałam nawet

@Robert

Jest spoko.

Honorata

Pod jakim względem? Fajni ludzie czy jak?

Zainteresowany praca

Witam.czy firma betard posiada dużo zamówień?

Czy firma BETARD Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Aaa

Tak od rana do wieczora

@Aaa

Czyli są dwie zmiany czy pracuje się po 12 godzin? W razie co nadgodziny są dodatkowo płatne, bo to by mi pasowało.

nowy

Ile zarabia miesięcznie na rękę kierowca u was w Firmie ?tylko na reke a nie brutto jakieś godzinowe Czemu tu nikt nic nie pisze.

kolo
@nowy

ale w której firmie Wieruszów inne stawki,Gołogłowy inne Długołęka też inne

Wanda
@kolo

ja bym chciała wiedzieć ile w Długołęce

Czy BETARD Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak

Nie

@Tak

Na jakiej umowie są zatrudniani?

Ewelina
@Michał

Na umowę o pracę

Paulina
@Ewelina

I jak etapowo to wygląda i ile czasu na wypowiedzenie przysługuje?

Łukasz
@Ewelina

Już od pierwszego dnia czy dopiero po okresie próbnym jest ta umowa o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o BETARD Sp. z o.o. - Długołęka

• Jak się pracuje w BETARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BETARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETARD Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BETARD Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETARD Sp. z o.o.