BETARD Sp. z o.o.

Opinie o BETARD Sp. z o.o.

A2

Praca w firmie betard to porażka A szczególnie na wózku jedni nie mogą się wyrobić A inni siedzą w wózku na telefonie siedzą pół dnia A jak cena coś zrobić to wielce obrażony i się drze i kierownik nic nie powie.kto pracuje tam to wie o kim mowa dobrze że nie pracuje tam już.

@A2

Taki trochę chaotyczny jest Twój komentarz i dlatego nie do końca jasne jest, co chciałeś przekazać. Ale faktem jest, że akurat mnie bardzo interesują aktualne warunki pracy w BETARD. Właśnie szukają tam (między innymi) Pracownika Działu Kadr i Płac. Na jaką umowę można tam liczyć na sam początek? Od razu umowa na czas nieokreślony czy na określony?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Betoniarnia BETARD?

Odpowiedź

Różnie. Zależy gdzie trafisz i z kim będziesz pracować. To jest na prawdę loteria. Na każdym szczeblu BSTARDOWSKIEJ struktury możesz spotkać fajnego czlowieka, ale niestety i kogoś zepsutego do szpiku kości. No i często przez jednego kolesia atmosfera w wielu miejscach jest beznadziejna a jest takich od groma. Nie wiem jak w biurowcu, ale jeśli chodzi o produkcje czy inne prace w "terenie" to masakra jest. Zdecydowanie nie polecam i na ten temat można by referat napisać. Szkoda czasu

Ktoś z labu

Czyżbyś był pracownikiem " labu"? Bo nie mając wiedzy o pracy w labo ferujesz niecne opinie. Tak dobrze znasz ludzi z laboratorium? Poza tym to nieładnie opluwać własne gniazdo.

REMECO

Firma dno... Kierownicy robia wszystko zeby Cie zniszczyc.Pracowalem tam kilka miesiecy, SZEF Tłuman !!!! zamiast popatrzec na prace kierownikow ktorzy nic nie robią obwinia tylko pracownikow najnizszego szczebla. Trzeba być tempym ch...m zeby nierozpoznac winy kierownika.Ale co najwaznejsze ze kantuje skarbowke, inspekcje pracy,i ogolnie wszystkie kontrole.Badania zapylenia na halach techmatik sa niby OK ,a w prawdzie nie sa bo jak sie wejdzie to nie widac drugiej strony.( zapylenie cementem i inna chemią) Hałas niby tez w normie.... Haha a w prawdzie jest taki halas ze mozna ogłuchnąć.. Jestes na wózku widłowym ? to nie mozna wyjsc do ubikacji ba nawet potrafia Cie z KIBLA ściągnąć!! MASAKRA !! TYLKO KIEROWNICY MOGA WSZYSTKO !!! Ale i tak na siebie nawzajem KABLUJĄ ( uprzejmie donoszę że ...) SZEF wymyslil nagrony za kablowanie na innego ( ponoc 800 zl )Praca ogólnie zamiast 8 godzin to jest 9.jak pracujesz 12 to po 9-tej godzinie nie placi setek tylko za te 3 godziny doplaca 20 zl. Za sobotę ,pracujesz 8 godz. i doplaca 40 zl. Kwitki z wyplaty ?? Zapomnij nie daje zeby sie niedoliczyc .. Kanciarz jakich mało!! ODRADZAM PRACE W BETARD !!!!!!!!!!!!!!! CHYBA ZE JESTES DESPERATEM !!!!

xxx
@REMECO

Te Twoje 4 miesiące pracy, z których połowa to zwolnienia lekarskie,a reszta to bóle brzucha i siedzenie w kiblu. Twoja jazda na wózku widłowym to śmiech na sali. Obsługiwałeś jedną linie, gdzie my, koledzy w tym samym czasie dwie i po cichu śmiałeś się z nas. Pracuję wiele lat i żaden z kierowników nie chce mnie zniszczyć, chyba że mowa o takich cwaniakach jak Ty, co chcą żyć na koszt pracodawcy i ZUSU.

kazek
@REMECO

koloryzujesz kolego bo nie dałeś rady. no a z tą nagrodą za donosy to przegięcie.

@kazek

Skoro twierdzisz że koloryzuje, to może przestawisz sytuację ze swojej perspektywy? Rozumiem, że wcześniejszy wpis jest bardzo emocjonalny, ale właśnie dlatego można przedstawić w odpowiedzi jakiś swój punkt widzenia.

Kierowca

Jedna rozmowa z konkretnymi informacjami, dotyczącymi warunków.

Pytania dot. moich wymagań i doświadczenia.

betard rzenada

Wszystko jest bez zmian (usunięte przez administratora) niższą rangą melduje do frajera wyższą rangą i odradzam pracy w tej firmie jeżeli jesteś człowiekiem z zasadami to nieradze tam sie pakować

@betard rzenada

Widzę, że jesteś niezadowolony z pracy w firmie. Może podzielisz się z nami bardziej szczegółową opinią. Czy Twoje niezadowolenie wynika z kwestii finansowej czy atmosfery panujące w pracy? Myślę, że Twoja opinia może być pomocna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Betoniarnii Betard.

Gw
@Urszula

Nie polecam, brygadzista bije, czerwony na twarzy jak by noc całą chlał wystarczy powąchać.

Luidzi

Firma jest spoko natomiast myślę, że niektórzy pom prostu nie lubią pracować i stąd niezadowolenie?

Klient

Jako klient jestem zawiedziony , jechałem 500 km na spotkanie , na którym omówiłem zamówienie z jednym Panem , ale niestety Pan Jarosław przekazał je swojemu koledze , który okazał się kompletnie nieodpowiedzialny. Czekałem 1,5 miesiąca na wycenę , która dostałem po kilku interwencjach , podczas rozmowy osoba która miała się tym zająć była nie miła , robiła to na sile . Ciekawe ile takich zleceń i milionow złoty przez takich słabych pracowników traci właściciel Betardu. Niestety na dalsze pytania ów Pan nie raczej już odpisać , wiec ze zlecenia będą musiał zrezygnować .

BetardoJebca

Ogólnie nie polecam. Warunki pracy są fatalne na dziale kostki jak otwierasz drzwi nie widzisz drugiej strony hali, ludzie zgłaszają żeby coś z tym zrobili to mają to w (usunięte przez administratora) halas jest taki że ogłuchnąć idzie. Maszyny tam to jest istna tragedia olej wszędzie kapie pod maszynami to sa kałuże oleju. Co druga osoba donosi na drugiego. Kierownicy jak nie chcesz zostać po godzinach potrafią straszyć że premie zabiorą itp. Co do godzin i zarobków bardzo lubią namoncic tak żeby się nie doliczyć i uciąć parę godzin. Smród bród i nic więcej

Natalia

@betardNIE, czy na pewno wypowiadasz się o Betoniarni BETARD? Czy jeśli nie odpowiadało Ci zachowanie kierownika, zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa? Warto rozmawiać jeśli czujemy, że dana osoba zachowuje się nie tak jak powinna. Podpowiedz nam jak było w tym przypadku.

Maks
@Natalia

Betardnie pisze o dobrym koledze właściciela. Właściciel nie wie, że to (usunięte przez administratora) i prostak, że nic nie robi, że poniża ludzi? Jest dyrektorem od uprzejmego donoszenia. I radzisz mu iść rozmawiać? Śmieszne.

mieszkaniec
@Natalia

Śmieszna jest Pani, Pani Natalio. Cała Długołęka wie jak wygląda sytuacja u Was z tym "kierownikiem", a Pani nie? Zaznaczam, że nie jestem i nigdy nie byłem Waszym pracownikiem, a od wielu lat znam temat. Zamiatacie wszystko pod dywan udając, że problemu nie ma, a Wasz PR codziennie buszuje w internecie.Tak samo jak budzicie połowę mieszkańców Długołęki hałąsując po nocach ponad miarę - może tego problemu też Pani nie zna? Drogi użytkowniku Maks, dobrze radzę zmień miejsce pracy, w dzisiejszych czasach jej nie brakuje a nie warto psuć sobie zdrowia i nerwów w tym miejscu.

@mieszkaniec

Co chciałeś przekazać nam za pośrednictwem swojej wiadomości? Nie jestem pracownikiem firmy Betoniarnia BETARD, zatem nie używaj w stosunku do mnie liczby mnogiej. Nie reprezentuje, ani nie pracuje w tej firmie. Piszesz, że "wszyscy wiedzą", że sytuacja jest zła i nikt nie próbował zareagować?

Xxxxxx

Nigdzie nie piszą opinii o Przyworach.. ktoś wie jak tam wygląda sytuacja ? Czy jest okej czy tak samo źle opinie jak tu? Jakie są średnie zarobki na różnych stanowiskach?

@Xxxxxx

Jest fatalnie, dyrektor z kierowniczkiem daje plan dnia ktory TRZEBA zrealizowac. Nie wazne czy pracuje sie 8, 12 czy 14 godzin. Stawka godzinowa jest slaba, niby sa jakies premie ale czasem sa a czasem ich nie ma. Nie polecam tej firmy, samo przez siebie mowi to ze synowie kolgi ktory ze mna pracuje mieli sie tu zatrudnic a on im odradzil.Nie bez powodu na scianach w kiblu sa napisy ze to legalny (usunięte przez administratora)

Achim
@odpowiedz

Potrzebują, może jeszcze ludzi do pracy w Przyworach ? na jaką pensję można liczyć jako pracownik fizyczny ? Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami ?

@Achim

Czy próbowałeś rozeznać się w aktualnych ogłoszeniach? Jakich warunków finansowych oczekujesz? Być może w ogłoszeniu są podane tak zwane widełki płacowe. Niestety nie znalazłam ofert pracy na konkretnym stanowisku. Być może Tobie się udało?

Natalia

@Maks, o jakim donoszeniu piszesz? Nie uważasz, że warto poruszać z szefostwem problematyczne kwestie, które dla nas samych są uciążliwie? W jaki inny sposób można według Ciebie poprawić swój komfort pracy? Zakładając oczywiście, że nadal chcemy pracować w tym samym miejscu. Czekamy na Twoją opinie.

Adasko

Jest możliwość pracy na własnej ciężarówce??

Bartek

Myślę, że ta cisza na forum świadczy o dobrej pracy?

betardNIE
@Bartek

Ta cisza świadczy o kolesiostwie w betardzie, popytajcie jak zachowuje się kierownik w tej "firmie". Gość jeździ na rowerze po placu i obraża wulgarnie pracowników. Są już nagrania, więc doigrasz się, doigrasz.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tymon

Kierownicy są od pilnowania dobrej pracy widocznie nie zawsze tak było i stąd problemy.

Natalia

Czy ktoś może odnieść się do mojego poprzedniego pytania, które dotyczyło procesu rekrutacyjnego w Betoniarnia BETARD? Czy różni się ona schematem w przypadku pracy w samej fabryce betonu, od pracy w biurze firmy? Oczywiście - wymogi stanowiskowe są zupełnie inne, ale czy pracownicy podporządkowani są tej samej polityce firmy?

Natalia

@XXXX i udało się jakoś wyjaśnić tę sytuację? Jak widać @Sparta się udało. Czy ktoś może opowiedzieć coś o procesie rekrutacyjnym w firmie? Każda osoba zainteresowana ofertami pracy będzie wdzięczna za takie informacje.

XXXX

WITAM Czy mogę liczyć na pomoc ?? kierowca BETARDA zarysował mi auto , firma wogóle się nie interesuję a młody kierowca się odwoła od wyroku sądowego . czy ktoś miał podobny probe . może mi jakoś pomóc , jacy kierowcy tej firmy są ??? dziękuje sparwa PILNA

Sparta
@XXXX

Z tego co wiem, to kierowcy Betardu są najlepszymi na Dolnym Śląsku i zajmują czwarte miejsce w Polsce. W sezonie letnim po pracy i tylko w Niedzielę dla relaksu jeżdżą na żużlu. Miałem podobną sytuację jak Ty Kolego, złożyłem w firmie podanie z prośbą o nowe auto i po miesiącu je dostałem. Życzę powodzenia. Szerokości.

Wojcio

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca jako Asystent Projektanta? Bardzo mi zależy na opinii innych osób ponieważ chciałbym zgłosić swoją aplikację na to snatowisko.

T

st. Kierowca, operator HDS Na rozmowie kierownik obiecuje stawkę godzinową(liczy się nie od przyjścia do pracy, przygotowania papierów itd. tylko od włączenia auta) netto + od kursu za obsługę HDS-a. Na umowie jest ta sama stawka tylko, że brutto bez wzmianki o HDS. 1,5 m-c w 1 m-c i zarobisz tyle co na normalnym magazynie po 8h.

Zostaw merytoryczną opinię o BETARD Sp. z o.o. - Długołęka

• Jak się pracuje w BETARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BETARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETARD Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BETARD Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETARD Sp. z o.o.