Opinie o Bella Plast w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bella Plast. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bella Plast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bella Plast w Warszawa

Firma daje fajne dodatki np. auto służbowe, jakieś bonusy finansowe. Super. Ale jak dają ten samochód do pracy, to taki pracownik może jeździć nim także do celów prywatnych? Pytam, bo widziałam ogłoszenie na stanowisko koordynator ds. rozwoju sprzedaży.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bella Plast?

jasio

Jak na produkcję to wystarczy że masz ręce i nogi. Ale to strata czasu, w lecie zarobisz więcej zbierając tytoń na polu, no i nie robisz w nocy w niedzielę. Jak do biura to spoko, Tylko uważaj na takiego małego co wszystko wie najlepiej....jak będziesz z nim gadać to kiwaj głową mów tylko Tak, i że ma rację, Koleś to uwielbia....

MMG Nowy wpis

Gdy byłem tam ładnych parę lat temu na rozmowie, to sobie rozmawialiśmy z Szabelewskim, oraz tym ich głównym handlowcem, który mi Czarnka przypominał. Gadka była luźna, pytali się ile bym chciał zarabiać i takie tam. Trochę tez było rozmów na temat klientów, bo sprzedawałem już ich produkty i znali mnie wcześniej. Mieli się odezwać. Nie odezwali się. Za to powjeżdżali mi bezpośrednio do klientów, o których rozmawialiśmy i się jeszcze sadzili, że to ICH klienci, choć od lat to ja im dowoziłem i fakturowałem towar. Jak ktoś chce zostać wydrenowany z bazy klientów to jego sprawa. Taką opinię wyrobiłem sobie na temat firmy, z którą wcześniej mniej lub bardziej bezpośrednio współpracowałem przez blisko 10 lat i również do tamtego momentu miałem ich za poważna firmę, ale dziś wiem, że to tylko kolejny januszex w ładnym opakowaniu. Powodzenia i krzyżyk na drogę dla przyszłych kandydatów.

Elżbieta

Jestem zadziwiona, bo widziałam aktualne ogłoszenie na posadę Koordynator ds. rozwoju sprzedaży i wymienili tam całą listę benefitów dla pracowników. Jednym z nich są paczki świąteczne. Co w tych paczkach jest? Jakieś gadżety, słodycze, czy co?

LubiePlacki Nowy wpis
@Elżbieta

Widziałem tą ofertę. Myślałem, że padnę ze śmiechu. Dla handlowca oferują... Samochód służbowy. Czy to znaczy, że coś, co jest standardem i niezbędnym narzędziem w tym zawodzie i w poważnej firmie, dla nich jest zachętą do podjęcia pracy? Brzmi jak Januszex DeLuxe. Ale pewnie komputer i telefon trzeba sobie już ogarniać samemu, bo słowa o tym nie ma w ofercie. A widziałem już takie firmy. Prywatna opieka medyczna, która też jest standardem w dzisiejszych czasach. Ale to nie wszystko. W benefitach odnajdziemy m.in... parking dla pracowników. Szok i niedowierzanie. A do tego wisienka na torcie - kawa i herbata. I jeszcze te urocze zniżki na firmowe towary i usługi. Przecież wiadomo, że takie BP12 i pochodne to towary szybko zbywalne i normalnie ludzie to przy kasie kupują w ilościach masowych, więc taka zniżka jest atrakcyjna dla potencjalnego kandydata. Moze to zachęta do robienia lewizny jako ukryty benefit? A i nie widziałem formy umowy pośród tej fury zachętek. Czy to znaczy, że umowa-zlecenie? A może o dzieło? Albo JDG. Ogłoszenie powinno wyglądać tak: "AAAaaaaaa komiwojażera zatrudnię"

Ilona Nowy wpis
@LubiePlacki

Oferta ofertą ale mnie interesuje czy ktoś składał podanie. No i co było potem. Jak wygląda rozmowa? O co pytają? Trzeba jakieś scenki sprzedażowe przedstawiać?

Matt

Szkoda Panie Piotrze, że po rozmowie wstępnej nie potrafił się Pan konkretnie określić czy tak, czy nie. Mimo zapewnień o informacji zwrotnej zarówno od Pana, jak i waszego przedstawiciela, który niestety się na mnie nadział. Szkoda tym bardziej, że zapamiętałem Pana jako sympatycznego człowieka jeszcze z czasów koszuli w kratkę i gnieżdżenia się w biurze w Wesołej na Długiej razem z Viki Family i radzieckich maszyn na produkcji w Zabrańcu. Tak samo jak zapamiętałem pełne sympatii (szczerze i bez ironii) trąbienie, machanie i pozdrawianie mnie z Pana Skody jak gdzieś się spotkaliśmy na światłach. Jak widać garniturek i pozycja zaburzają percepcję rzeczywistości. Tym bardziej, że już po czasie doszły mnie słuchy na temat wyssanych z palca zarzutów dotyczących rzekomego psucia rynku przez moją osobę, kiedy to Wy z pominięciem dystrybutora władowaliście się bezpośrednio do mojego wieloletniego klienta. O innych kwiatkach w rodzaju tego swoistego orwellowskiego dwójmyślenia w kontekście pewnych firm z Dawidów czy Sulejówka nie chce mi się nawet rozwodzić. Na takie zachowanie jest ukuty pewien termin. Na szczęście to już przeszłość. W niecały rok po tym wszystkim podjąłem ryzykowną decyzję o całkowitym resecie mojej kariery zawodowej budowanej przez ponad 10 lat. Dziś nie muszę już wciskać ludziom kitu. Zarabiam uczciwie i spokojnie jako specjalista w zupełnie innej branży zapewniając ludziom wsparcie w technicznych problemach, a nie wpychając im plastikowe listewki z dorobioną megalomańską ideologią. Ale niesmak pozostał.

Dawny klient
@Matt

O, widzę że nie tylko mi ta firma, od której kupowałem przez wiele lat towar (bo już nie kupuję) władowała się bezpośrednio do moich klientów i twierdzi, że wszystko cacy. A jak tam Agnieszka W? Dalej opowiada klientom te bajki, że tylko wy macie prawo produkować w Polsce listwy przyokienne, a innym producentom możecie zgodnie z prawem odbierać maszyny, tylko wam się nie chce otwierać sporów po sądach? No może po za Protektorem, któremu warunkowo WY pozwalacie działać w Polsce. Śmiechu warte. Józek Goebbels lubi to.

@Matt

Nie wiem czy wiesz ale ta firma to pośmiewisko kilku przyglopow dumnie zwanymi brygadzistami cała produkcję podtrzymują podkładaniem szmatek i drewnianych deseczek żeby te pseudo listwy wogole powstaly

A najśmieszniejsze że ten łysy przygłup Piotr udaje że ma jakieś pojęcie

Rolo
@Matt

Nie pisz do tej łysej (usunięte przez administratora) panie Piotrze to zwykły smiec

Zorroy
@Matt

Ta firma to (usunięte przez administratora) a swoją drogą co za (usunięte przez administratora) wymyślił tą nazwę

Olp
@Matt

Po co wypisujesz takie żale z tym łysym śmieciem piotrusiem się nie rozmawia on za pieniądze ciągnie flaka staremu dziadowi i tylko dlatego żyje

Mercedes
@Matt

znam ten przypadek, bez komentarza.......

@Mercedes

Ale dosłownie masz takie same doświadczenia czy troszkę inaczej w Twoim przypadku się to potoczyło?

Jojo
@Matt

Co ledwo zarośnięty handlujesz z ruskimi pojedziesz na taczkach

mr. X
@Hanna

Kradzież klientów swojemu dystrybutorowi ku aprobacie Piotrusia z wybujałym ego, który jeszcze własnego handlowca za to pochwalił i bronił, zamiast zyebać jak burą sukę za robienie bardachy na rynku! I co? Taki zadowolony jesteś z siebie Pietia, że zarobiłeś 2 złote na sztuce za sprzedaż paru kartonów z dowozem do pipidowa? A straciłeś klienta, który brał od Ciebie jednorazowo tysiące metrów z odbiorem własnym z tej zatopionej dziury na skraju lasu bagiennego.

Ryszard

Co ty wiesz o produkcji, zamiatasz tylko podwórko

mr. X

A ty kmiotku dalej prosisz się na kolanach u swoich klientów, żeby kupowali cudowne listewki łysego? Połykasz przy okazji?

Horst

Na forum ujawnił się przedstawiciel handlowy Bellaplast z urażoną dumą. Jak milusio. Stare przysłowie pszczół mówi - uderz w stół, nożyce się odezwą.

@Horst

Po czym to zweryfikowałeś? Bo do roboty go chciał zagonić? :/

Wizbar
@Hanna

Bo do roboty chciał też zaganiać dawnego klienta belli, który przez wrogie działania ekhm - działu handlowego stracił swojego klienta na rzecz bezpośredniej sprzedaży. Na 99% @Ryszard to firmowy kret.

Konkurencja
@Wizbar

Jak czytam o tym bałaganie to mi się micha cieszy. pozdrawiam Łysego Gnoma i Tołdiego. Róbcie tak dalej.

Zdegustowany
@Konkurencja

Najlepsze jest to, że wpis Ryszarda z 12.04.2022 z godziny 17.37 do mr.X, o treści "Nie płacz, chłopaki nie płaczą, weź się za robotę placzku" już zniknął. Nie ma dowodu, nie ma sprawy. Pozostaną głupkowate insynuacje użytkownika @Hanna. Jeszcze to widać na google cache. Teraz wiadomo, że @Ryszard to na 1000% kret z belli i najprawdopodobniej właśnie ich handlowiec, który tak odnosi się do swoich klientów jak ośmielają się go krytykować. Ta firma była 100x bardziej profesjonalna jak siedzieli w biurze w Sulejówku i z produkcją w Zabrańcu. Quo vadis Bella Plast? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.

życzliwy
@Ryszard

A co ty wiesz o profilach chłopie, mają z ciebie niezłą bekę, najbardziej podoba mi się tekst klient : chciałem zamówić kapinos Rysio :a w jakim kolorze. i trochę szacunku do ludzi.....

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bella Plast? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Koordynator ds. rozwoju sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Bella Plast zatrudniani są obcokrajowcy?

Hanna

Co? Co to za jakieś głupoty wypisujesz? Czemu go oczerniasz?

Hanna

Takie obraźliwe komentarze odnośnie prywatnego życia pracowników Bella Plast są mocno nie w porządku. Może powiesz coś o pracy w firmie? Czym się w niej zajmujesz?

Zorroy
@Hanna

Jestem jednym z brygadzistów i zrobię w tej firmie porzadek

Mn
@Hanna

Mam firmę we Francji i ty worku na nasienie nic mi nie mów o tym łysym śmieciu i tym starym (usunięte przez administratora)

Obiektywnie

Polecam biuro. Nowa Pani Kierownik. Zło odeszło.

Profigips robi lepsze listwy

Czy Pan Piotr naczelny wódz i hipokryta dalej będzie zawzięcie podniecał się wysyłkami towarów do Rosji bredząc coś przed kontrahentami, że to główny rynek zbytu itd., zzy też może obudzi się w nim człowiek i przestanie handlować z firmami z wrogiego kraju? No tak. Wynik finansowy by się wtedy nie zgadzał.

Matka teresa
@Profigips robi lepsze listwy

Ruskie przygłupy pracujący w budownictwie dzięki Bogu już nie będą musieli się głowić do czego używa się tego chłamu, łysy do Zabranica do kartonów

@Profigips robi lepsze listwy

Naprawdę handlował czy propagandę siejecie?

Zarząd
@Profigips robi lepsze listwy

Po agresji Rosji na Ukrainę firma Bella Plast zakończyła współpracę z rosyjskim dystrybutorem. Zarząd Bella Plast

Iwona
@Zarząd

Napisz że nie mieliście wyjścia

PolecamPROTEKTOR
@Zarząd

Jak zobaczę taką informację na stronie głównej, lub choćby w zakładce "aktualności" to uwierzę.

Nm
@Profigips robi lepsze listwy

Co niewlosiny orangutanie dalej handlujesz z ruskimi

Profigips robi lepsze listwy
@Nm

A Ty dalej nie wiesz komu i gdzie odpisujesz wtórny analfabeto z wiochy pod Stanisławowem?

Zdejmij te banery z viki famili że szukasz do pracy i nie ośmieszaj się pajacu

@Marta

Nie pomyliłaś wątków? O jakie banery ci chodzi?

@Piotr

Dyrektor a boi się brygadzistów człowieku ogarnij i się bo jesteś posmiewiskiem

Hanna

Czemu aż pośmiewiskiem go nazywasz? :( tylko spytał...

jasio
@Hanna

Widzę że jest forma przed sezonem, atmosfera wspaniała, wszyscy się kochają :)

@jasio

A to miło czytać takie rzeczy w takim razie. ;) Tylko jeszcze się upewnię co do czegoś kontrowersyjnego. Bo pisali coś niżej o zakończeniu współpracy z rosyjskim dystrybutorem. Na 100% potwierdzone info? Bo jeśli tak to gratki, ale pytanie czy to się jakoś nie odbije czkawką na firmie?

Jojo

Dajcie sobie spokój z tym (usunięte przez administratora)uczcie się języków i wyjeżdżajcie za granicę do pracy

@Jojo

A co jest nie tak z tą firmą niby?

Fr

Na nowym osiedlu w rebertowie stosowałem listwy tej pseudo firmy Bella Plast większość podklejala się od betonu nie polecam nikomu tego syfu chyba że ktoś lubi robić reklamacje

Bob budowniczy
@Fr

Listwy do boniowania oni robią z odpadu mają taki chiński młynek do tworzywa więc się nie dziwię że to chłam jeszcze się chwala że należą do jakiś stowarzyszeń a to zwykłe (usunięte przez administratora)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Bella Plast?

Nm

Przestrzegam wszystkich przed zakupem produktów firmy Bella Plast to (usunięte przez administratora) na dwuch budowach popękały mi listwy to jest po prostu (usunięte przez administratora)

Janusz

Czy firma potrzebuje pracowników? Może są gdzieś nowe oferty?

@Janusz

Ta firma szuka przygłupów chłopków z IQ Downa i tacy tam pracują

Hanna

Nie za bardzo wiem, o co Ci właściwie chodzi, ale muszę Ci przypomnieć o pewnej rzeczy. Na forum publicznym staramy się nikogo nie obrażać - miej to proszę następnym razem na uwadze. Pracujesz może w firmie Bella Plast, czy jakiś czas temu postanowiłeś stamtąd odejść? Jak to jest?

Mn

Kim ty jesteś

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Bella Plast?

G

Jakie wynagrodzenie ta łysa (usunięte przez administratora) jedzie po najniższej krajowej

Olo

Wynagrodzenie w tej firmie to porażka ukraińscy sprzątacze zarabiają więcej niż ta łysa (usunięte przez administratora) oferuje a może to siwy dziad mało ważne to jeden wielki (usunięte przez administratora) szukajcie sobie pracy gdzie indziej

Jak długo trwa proces awansu w Bella Plast?

Olo

Proces awansu w tym chlewie o czym ty mówisz

Tonik

Firma się rozwija co dla pracujących ludzi jest dobrym sygnałem. dobre warunki do pracy więc spokojnie polecam prace.

Rolo
@Tonik

Ty (usunięte przez administratora) skąd ty się wziąłeś że wypisujesz takie bzdury

Miecia

Grafik jest w miarę elastyczny?

Jarek

A tak się że mną wykłócał a to jednak czub

Matt

Jednak wiedziałem że pan Piotr to czubek

Zostaw merytoryczną opinię o Bella Plast - Warszawa

• Jak się pracuje w Bella Plast?

Zobacz opinie na temat firmy Bella Plast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bella Plast?

Bella Plast
  • Długa 86