Alsecco

Nysa

Opinie o Alsecco

użytkownik zarejestrowany

@Irek nadal obrażasz innych. A przytoczyłam Ci regulamin. Masz prawo wstawiać linki, jeżeli uważasz je za ważne w opisywanej przez siebie sytuacji w firmie Alsecco.

użytkownik zarejestrowany

@Irek Według regulaminu http://www.gowork.pl/regulamin takie myśli musisz pozostawić dla siebie, bo są one obraźliwe, takie treści nie mogą się tutaj znajdować, nawet jeżeli uważasz je za uzasadnione. Dowód na co? Jakie linki? O czym dokładnie piszesz, bo nie rozumiem do czego zmierzasz.

NoZleToWyglada

Ja na 4 okna tej firmy 4 mam z wadami. Krzywe uszczelki, rysy, brudne od srodka okna. Nie dziwie sie ze taka tandeda wychodzi z tej firmy skoro pracownicy tak niezadowoleni i zapewne maja gdzies jakosc produktu ktory wykonuja. Te okna wogole do mnie nie powinny trafic, ale jak widac przechodza kontrole jakosc bo firma klientow traktuje jak swoich pracownikow czyli jak totalnych frajerow.

użytkownik zarejestrowany

@Irek rozumiem, że jesteś zły, ale na forum nie można używać słów, które obrażają innych. Mowa jest o tym w regulaminie: http://www.gowork.pl/regulamin. Czyli z samej pracy w AlseccoAlsecco byłby zadowolony, gdyby nie fakt, że masz niedoświadczonych współpracowników?

Irek

Mam jedną uwagę do szefostwa Alseco. Otóż panowie, jeżeli przyjmujecie do pracy leni i półgłówków, to zabierzcie ich sobie do swoich gabinecików i innych tam "akwariów" Gówno mnie obchodzi, że to jacyś znajomi waszych znajomych, a ich niedołęstwo i lenistwo jest przez was tolerowane. Przyjmujecie idiotów, to z nimi pracujcie! Mnie na stanowisku pracy, przyjęty przez was po znajomości idiota, nie jest do niczego przydatny, a w bardzo dużym obciążeniu pracą staje się tylko przyczyna i źródłem dodatkowych, zbędnych mi problemów.

użytkownik zarejestrowany

@1970hdduhf zgłaszałeś gdzieś to? Może warto z kimś porozmawiać? czy ktoś jeszcze nie dostał wynagrodzenia za nadgodziny od firmy Alsecco? Aktualnie poszukują kierowcy i pracownika obsługi klienta (https://alsecco.net.pl/category/praca/), dlatego na pewno zainteresuje o osoby aplikujące na te stanowiska.

1970hdduhf

W alsecco robie 5 rok nie chca placic nadgodzin nie polecam !!!

Eryk

Alsecco? Grajdoł zarządzany przez zadowoloną z siebie i pozbawioną wyobraźni bandę durniów.

End

Pracowników traktuje się jak stado bydła. Jest spora rotacja zatrudnionych i właściwie całe to "imperium" istnieje tylko dzięki temu, że rynek pracy w Nysie jest nader ubogi. Gdyby pojawiło się więcej ofert zatrudnienia, ludzie wialiby z firmy w tempie huraganu. W systemie wyciskania z załogi wszystkich sił, o jakości produkcji nawet nie ma co gadać, bo szkoda czasu - pic na wodę, fotomontaż!

No Name

Płaca najniższa w Nysie, szef siedzi za oknem weneckim i nie interesują go pracownicy. Porównałbym to do ZUP'u, tylko tam szanowano ludzi. Nie polecam Alsecco, wyzysk totalny.

no name

Kłamstwo, obłuda, wyzysk i podłość. Całe Alsecco. Banda panoszących się ludzi którzy wyzyskują chętnych i uczciwych pracowników. Nadgodziny, żałosne płace, nieadekwatne do wykonywanej pracy. A później jeździć jaguarami i opowiadać o swoim "imperium"

art

Firma jest także przechowalnią dla zwykłych nierobów. Praktyki takie umożliwiają ludzie zatrudnieni w średnim dozorze technicznym. Dochodzi do paranoi polegających na tym, że od tych którzy chcą pracować i pracują wydajnie wymaga się coraz więcej i więcej, a jednocześnie toleruje się pozorowanie pracy przez nielicznych wprawdzie, ale zwykłych leni i nierobów. Takie praktyki mają fatalny wpływ na całość załogi. Zakładam, że zarząd nie ma o nich pojęcia, ponieważ są one skutkiem działań średniego szczebla dozoru. Trudno powiedzieć, czy wynikają z lenistwa umysłowego tych ludzi, czy z ich głupoty, czy też są realizowane świadomie jako osłona protegowanych.

sypuś
użytkownik zarejestrowany

marcin, a powiedz mi jak długo u nich pracuje ? Widziałem że jakiś czas temu potrzebowali mechanika maszyn i urządzeń. Dobrze się składa bo jestem po szkole zawodowej i z chęcią bym pracę u nich podjął. Nie mam jednak pewnośći jak z finansami - co dają.

Log

Alsecco to jedna z gorszych firm o której nie można powiedzieć nic dobrego. Szefostwo patrzy na pracownika tylko i wyłącznie przez pryzmat kasy. Jak mają z niego kasę i nie pyta o premię za godz. nadliczbowe tylko zaiwania po 10 a czasami i więcej godzin za śmieciową stawkę to go potrzymają a jeżeli tylko się upomni to pokazują gdzie jest brama. Nie jest ważne czy to jest handlowiec czy pracownik produkcji czy ktoś na stanowisku kierowniczym. Ważne aby działał pod ich dyktando. Handlowców wykorzystują za marne grosze namawiają na dziwne warunki współpracy a jak już osiągną co chcą to się delikwenta pozbywają. Sporadycznie wypłacają premie za zyski. Jednym słowem szkoda czasu na taką firmę. Znam podwykonawców, którzy do dzisiaj upominają się o należność i wciąż ich zbywają lub unikają kontaktów aby tylko nie wypłacić im kasy.

no name

Ale ja Ci nie bronię tam składać podania :), ale uważam że szybko się rozczarujesz... Niby wszystko okej kuszą wysokimi zarobkami, a rzeczywistość jest zgoła inna dość brutalna ta finansowa również! Ponadto za duża jest rotacja ludzi, co nie świadczy dobrze. Mimo to życzę powodzenia w karierze.

no name

szkoda czasu, nie polecam. Praca jedynie dla zdesperowanych

klu

Pracowalam dla Zajocow zlodzieji i bandytow dobrych pare lat temu. Nikomu nie polecam. Stres, nerwy, ponizanie i wyzysk! Oczekuja pracy w soboty i swieta. Nonstop nadgodziny za ktore nie bylo nic placone. Najnizsza krajowa plus smieszna premia uznaniowa, ktora byla redukowana z byle powodu nawet w dniu wyplaty. Zli zachlanni, podli ludzie! Kto moze niech trzyma sie od nich z daleka!

żydu
@klu 09.11.2015, 18:42

Prawda! Stres, nerwy, zamieszanie. Czasem odnoszę wrażenie, jakbym pracował w domu wariatów owładniętym przez pożar. A wszystko to ślicznie ubrane w unijne dotacje, lśniący szkłem budynek biurowca i pozorny porządek. A jest jak jest. Często przychodzi mi do głowy, że tracę tam swój czas. Uważajcie na rekruterów w nyskiego Urzędu Pracy. Kłamią w żywe oczy odnośnie warunków pracy.

Tak jest nie zarobisz więcej niż 2 tyś zł bo będziesz za bogaty , co chwile ucinają za błędy rypać , rypać i nic nie mówić najlepiej totalny stres , co chwile wojna roboty od z.....a nadgodzin dużo ale i tak wliczą w premie , na pasku nie dojedziesz co i jak , problemy z wolnym totalna porażka nie polecam

Predator

Pracowałem w ALSECCO totalna porażka jako szklarz wymagania wielkie co do mojej pracy ,jak nie zrobisz zlecenia to pakuj sie do domu nie patrzą, że już 9 godzina idzie pracy .Każdy ma rodzinę ,dzieci i chce trochę czasu im poświecić a nie tylko Alsecco .Alsecco nie interesują pracownicy itp tylko ile możemy zrobić ,żeby oni mogli zarabiać i się bawić z naszej niewolniczej pracy. To jest Auschwitz-Birkenau nie polecam nikomu tam pracować !!!!!!!!!!

ola

Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma nikogo kto bylby zadowolony nie znam takiej osoby normalne jest zmuszanie pracowników do przychodzenia na zwolnieniu zdrowotnym place b slabe ludzie wytrzymuja po 6 mies max dlatego ciagle kogos potrzebuja w dziale zamowien za zle wypelnione zam.pociagaja finansowo z pensji...w ofercie pracy jest wabik kupe forsy proponuja w rzeczywistosci najniższa krajowa...

Krzysztof

Kupiłem okna tej firmy w 2006 roku na moje nieszczęście pracowałem wtedy za granicą więc nie dopilnowałem tego od początku. Te okna to totalna porażka od samego początku były nieszczelne, profile powyginane. Serwis był około 3 razy później pan stwierdził, że minęły już 2 lata i gwarancja się skończyła. Odradzam zakup okien w tej firmie

Zostaw opinię o Alsecco - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alsecco