Marmorin sp. z o.o.

Wschowa

Marmorin sp. z o.o.

Opinie o Marmorin sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Witek

Zapomietajcie, Marmorin = Kloaka + fekalia, i tak jest, kto nie był zapraszamy aby się przekonać. Całuski wasz dział HR = chorego rozumu

Ruski Czołg
@Witek 19.08.2018 20:36

Plizzzz, wynieście tą firmę do Szprotawy... całą zakład we Wschowie i Starkowie, my sobie tu damy radę Ż jak Żenada albo Żywiec ....nie raczej to pierwsze

Dział HR

Miło nam poinformować, że w dniu 6 sierpnia 2018 uruchomiliśmy Centrum Szkoleniowe Obróbki Powierzchniowej w Szprotawie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do pracy na stanowisku polernik wanien. Zapewniamy szkolenia przyuczające do zawodu. Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu 609-834-852 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. CV można przesyłać na adres mailowy: praca@marmorin.pl lub składać osobiście w biurze ochrony budynku przy ul. Jana III Sobieskiego 70.

Wiewiórka
@Dział HR 14.08.2018 12:08

Czyli miały być kokosy, a znowu wyszły fistaszki i to nawet nie w trzecim gatunku.

Odradzam

Absolutny brak obiegu informacji w firmie. Brak porządnego obiegu dokumentów. Brak punktualnosci w wypłatach. Wiedza kierowników daje wiele do zyczenia. ODRADZAM

John Deer

Czarna, czarna zalewaj formę bo gorąco....so hot ...hot dog

Jogi
@Czarna 13.08.2018 06:03

Czarna...think twice before you act. W twoim przypadku nawet 5 razy, honey

Poler

Ogolnie nie polecam ,nie szanuja ludzi nie ma wyplaty na czas , sa jakies w czastkach,zawsze obawa ze na wyplaty nie bedzie hajsu,zawsze czegos brakuje na produkcji, o wszystko musisz sie prosic, polerki nie ma,tego nie ma tego nie ma jak za KOMUNY takie samo traktowanie takie same braki w towarze.

Filip

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

zniesmaczony

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać od uśmiechu gratulacji 10 lat bicia młotkiem gumowym :) to jest szczyt tej firmy ???? a co gratulują biurowym nic nie robiącym .... 10 lat patrzenia sobie w oczy ??? nie rozumiem ...

Dział HR

Pragniemy podziękować i jednocześnie pogratulować długoletniej współpracy z firmą Marmorin wszystkim pracownikom, a w szczególności tym najdłużej związanych z naszą firmą – ponad 10- letni staż ma 33 % załogi a w przedziale stażu pracy od 5 do 10 lat znajduje się 18 % zespołu. Gratulujemy !!!

moro
@Dział HR 13.07.2018 13:15

Piekna propaganda... Mogliscie napisac o mlodym dynamicznie rozwijajacym sie zespole i dodatkach socialnych aa no i odowozie z wybranych kierunkow . prawda to brak kasy w terminie toksyczne srodowisko pracy bez badan czynnikow szkodliwych uciekajacy pracownicy tak sie dzieje aaa mamy Marcina Z.... jeba. Ktory uzdrawia

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

didi
@Wiktor 15.07.2018 20:04

Pewnie ze prowadzi, zawsze prowadzi... Tak zacne kierownictwo i dobra zmiana sprawily ze ukraincy wyjechali i na Tynet przyszedl czas... Przyjma Cie bo biora wszystkich najlepiej jak nie masz rozumu.

Julita

@xxxxx, tylko jogurt? Czy firma nie oferuje prywatnej opieki medycznej bądź karty sportowej? Czy istnieje możliwość poszerzania kwalifikacji? Czy ktoś napisze jeszcze jakieś informacje odnośnie pracy w Marmorin? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Jakie godziny pracy?

Xxxxx
@Julita 02.07.2018 17:51

Sportowo to masz wyciskanie form by ułożyć na rogale lub biegać i prosić o taśmę lub pastę polerska,opieki medycznej nie trzeba bo wszystko jest w normach ,zdrowo niczym jak na zielonej łące ;)

Justyna

Czy jakieś dodatki socjalne daje firma?

@Smakosz 25.06.2018 15:26

pod warunkiem ze zgodzisz się na pensje w ratach - inaczej musisz placic za jogurcik :)

Dział HR

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kandydatów do pracy w firmie Marmorin, wszelkich informacji dotyczących oferty pracy udzieli Państwu dział personalny tel. 609-834-852 w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku, e-mail: praca@marmorin.pl Poszukujemy pracowników do naszych zakładów zlokalizowanych w miejscowościach: Wschowa, Starkowo, Szprotawa.

wkurzony

Co tam, na wypłaty nie ma ale na nowy super wypas ekspres do kawy to są!

ben10
@wkurzony 11.06.2018 10:37

Jak to? Przecież Pan cudotwórca obiecał podwyżki i kasę na czas. Miało byc tak pięknie jak w jego poprzedniej firmie, a zostały tylko jogurty.

Bezrobotny

Hej, z tego co słyszałem pracownicy produkcyjni otrzymali u was podwyżkę, czy nadal potrzebujecie pracowników, w euro comforcie zwolnieni 200 osób.

Konrad

Idealnych firm nie ma, a czasami zdarzają się gorsze okresy w firmie i tyle!

@Konrad 09.06.2018 22:16

pewnie, co tam, kasa to nie wszystko :D

Banek

Firma pada na mordę, nadgodziny wypłacane 2tyg później, wypłaty po 1000zl na pracownika to kpina res ta chyba w naturze HA HA JEBAN^ BANDA. WSTYD PANIE CIAPATY

@Banek 09.06.2018 00:09

mogli na leb po wiaderku zywicy dolozyc, a tak to se pod plotem mozna freda zmarszczyc jedynie

Baltazar

Banda de.ili złodziei i hipokrytow. Pozdr. Jprdle

Armani

Czesc wszystkim a co tam w mamolandzie nowego nic nie piszecie na temat taty jarka robi tam jeszcze ? tak jak jego transery z konkurencji ?

urzędnik
@Armani 08.06.2018 01:42

Nie sądzimy aby informowanie obcych o działaniach naszej firmy było konieczne. Wiesz synku co to jest "rodo" bo jesli nie to poczytaj.

Wqwq

Nadgodzin już nie płacą z 2 tygodnie a miały być do 15 każdego miesiąca a taka wspaniała forma . Zal

@Wqwq 30.05.2018 16:48

Może bankrut?

Julita

Czy jest ktoś na forum kto może opisać jak wygląda praca? Jaka jest atmosfera? Czy są wypłaty na czas, szkolenia? @Gimbus, dlaczego uważasz, że jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie to ucieka z tej firmy? Możesz podać jakiś przykład?

anonymous

Jest dojazd grupowy do Góry ?

anonymous

Czy jest zorganizowany dojazd do Góry?

Kontrola

Co robi na magazynie ten gruby z wąsem ? Za każdym razem jak tam jestem to siedzi za biurkiem i się w ten monitor gapi chyba jakiś ciekawy film mu puścili.

wózkowy
@Kontrola 13.05.2018 09:15

On jest góru...Smięrdzącego z mordy i Władcy utopionego fona w sedesie i reszty rodzinki.pl

Gimbus

Kto ma trochę oleju w głowie to ucieka z tej firmy. Proszę o użyczenie trochę tego oleju innym kolegom

??

Jak tam wypłaty?? są??

@?? 13.05.2018 12:31

a ty nie masz? :D

Norbert

Jesteście pewni, że o własnej firmie nie można napisać coś pozytywnego?

Spostrzegawczy
@Norbert 08.05.2018 16:09

Można: coś pozytywnego.

Spostrzegawczy

A może to zakład pracy chronionej? Bo kolejne miesiące uciekają, ludzie wartościowi odchodzą, a prawdziwe źródło problemu ciągle ma się świetnie i żaden właściciel tego nie widzi.

zdzirek
@Spostrzegawczy 09.05.2018 13:54

problem jest oczywisty firma od pewnie 8 lat na siebie nie zarabia i wszystko wyglada jak wyglada a przepasc miedzy marmolandia i zdrowymi biznesami sie tylko poglebia

Tillman

W tej firmie obowiązuje prosta zasada im głębiej palca wkładasz tym jesteś lepszy :) Jeśli nie wkładasz to kij Ci na drogę heheh

Script kiddie

Jak wam ludziów brakuje to zapytajcie się Pani dzasty czy nie ma wiecej szwagrów lub braci na bezrobociu co na rdzawej furmance mają napis DGR. Łatwo poznać tą hołote. Tam jedyni tacy jeszcze przyjdą do pracy....

dziadek
@Do Księciunia Scripta 07.04.2018 02:04

trójkąt bermudzki pegeerusów !!!

Marmorin to popelina

Gdzie wasza strategia rozwoju Marmorin R&D? Idzie precz ze Wschowy, damy sobie rade tu bez was. W Indiach, Wietnamie i Tajlandii znajdziecie pracowników, tam będzie wasza nowa kwatera. B jak barany

Witek Czadoman
@Majonez kielecki 17.04.2018 00:54

Czyli kolejna morda do koryta, ogarnie

Zostaw opinię o Marmorin sp. z o.o. - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marmorin sp. z o.o.