Marmorin sp. z o.o.

Wschowa

Opinie o Marmorin sp. z o.o.

?

Nie widać jAreczka K. na produkcji ? Koniec błyskotliwej kariery ? Druga już firma z branży nie poznała się na jego umiejętnościach ? Może teraz Morliny, chociaż brzmi podobnie jak dotychczasowe miejsca pracy.

DIDI

mAcin (celowomałymi literami z braku szacunku dla tego czegos) teraz nie wie komu ro Wa lizać niegdyś dylemat... Bubuś... Stary może aRturek a teraz jeszcze niedorostek mAreszczek język już ma gładki od czastek kału w ustach

Rocky

To jest tylko fantazja, zbieżność zjawisk przypadkowa. Nasuwa się myśl UPADEK, BANKRUT, bieda w okno Bubusiowi puka a karypel MareKczek ręce zacier. Może Mecedes i Łysy z Mazdzirą swoimi genialnymi pomysłami wyprowadza zakład z problemów. Ameryka chyli Wam czoła hehe

anonymous

witam! kto teraz rzadzi na cegielni? duzo "starych" odeszło? jak tam sie dzieje?

Solid
@anonymous 15.11.2017 20:34

Nie ma cegielni

Janosik

Co to za przyjemność współpracy z ciągle zmieniająca się załogą? Jeśli nic się nie zmieni , sam popracuje z miesiąc do pół roku i spadam bo to nie jest firma na lata. MG powienien dostać bilet w jedną stronę na Księżyc, Gagarin już tam na niego czeka z kiszonymi ogórkami

Fabryka dzika

Słuchajcie miski na stołkach. Bierzcie jakieś klatki i szczury z kanalizacji. Szczur to bardzo inteligentny ssak. Przeprowadzajcie sobie testy rekrutacyjno-stanowiskowe na szczurach, może was posłuchaja. Ludzie nie sluzom do testow w waszym das Konzentration Lager. Człowiek to żywy organizm, potrzebuje pracy i stabilizacji.Wezcie z 10 szczurów i możecie je sobie co chwilę wymieniać. HR i kierownictwo kompletnie nieskuteczne w rekrutacji. Cenie ludzi, którzy chcą po prostu pracowac. Zero tolerancji dla błędów miśków na stołkach, odpowiedzialnych za rekrutowanie pracownikow.

@Niemca kask 11.11.2017 22:42
Zywe lalki, ale termin przydatnosci powoli mija, 2 kg tapety na ryjku...wyczujesz okres rui z daleka ;> ;>...

Jak sie da forme zalac po sam korek to najwazniejsze :)

Niemca kask
@Robol 12.11.2017 00:18
Jak sie da forme zalac po sam korek to najwazniejsze :)

W formie musisz być, żeby zalać Amosa ;>

Marmorin = Lipa

Moja rada dla pracujacych w tym Mordorze. Nie robcie w tej firmie niczego ponad stan, bo nie macie pewnosci czy za ta przyjemnosc dostaniecie cokolwiek na konto bankowe. Na pewno poszukaja kozlow ofiarnych, jak cos bedzie bublem. A co za duzo to niezdrowo.

Klasyk
@Rysiek 08.11.2017 11:17
Wyłaźcie z tego biura i sami idzie zasuwać na tej waszej linii produkcyjnej, za tą smieszną jałmużne, szczególnie w syfie jaki...

MG musi dostac cel. To prawdziwy fajter. :) Moze by panne KD w ramach celu na plecy przewalil??? :)

Coco Jumbo
@Klasyk 10.11.2017 23:02

MG musi dostać mnie, w jednej celi zrobie mu dobrze, znaczy porządek z nim ;>

Jacobs

Dajcie sobie spokoj z ta firma, jak nie chcecie zostac bez kasy albo na lodzie. To jest firma zarzadzana przez ludzi nieodpowiedzialnych. Glupota jest odwrotnie proporcjonalna do stopnia w drabince firmy, wszyscy wiedza o kogo (usunięte przez administratora). Niech sobie robia nawet po 500+ sztuk na zmiane.

Must have
@Jacobs 04.11.2017 14:24

Firma skansen, a atmosfera na poziomie metra mulu pod dnem. Kto pracowal, potwierdzi. Na tym forum pracodawca ma tylko 2 gwiazdki...wiec wiecie co i jak

Kit kit kit
@Must have 04.11.2017 15:38

Wciskają kit w ogłoszeniach i na rozmowie. Praca bez perspektyw, bardziej do wypalenia się i utraty cierpliwości. Mówią o szkoleniach, ale jakoś żadnego nie uświadczyłem. Tam mają dobrze tylko ci, którzy szybciej podpierdzielaja niż myślą. Nacisk z wyższego szczebla powoduje efekt kuli śnieżnej ,gdzie na samym dole jest robol który jest za wszystko odpowiedzialny....tylko dokładają obowiązków.

Wandal

Dużo obiecują mało robią, nie liczą sie z ludźmi. Ludzi mający własne zdanie zostali zwolnieni albo sami się zwolnili. Pozostały tylko osoby zastraszone i bojące się stracić pracę. Kadra totalnie niekompetentna, z małymi wyjątkami...a poza tym jedna wielka klika, układy. PARANOJA, PATOLOGIA, czysty brak organizacji oraz przepływu informacji. SMACZNEGO, udanej konsumpcji klakiery

Ucho Prezesa
@Wandal 01.11.2017 17:13

Jakim trzeba być (usunięte przez administratora), zeby utrzymać się w tej firmie? Pytanie kieruję do Łysego i M&M

Laborant

Przestańcie gadac wchodza zamowienia z usa i z san escobar marek sterujac kuba i czarna je skas przywlokl chyba wylazil pod licheniem Stary siedzi na (usunięte przez administratora) ze zdziwienia ale tak jest nie da sie inaczej Beda zupelnie disajnerskie latwe modele Po 600 na zmiane Benon mowi ze on to juz opierdzielil nie raz No

Ben-Hur
@Laborant 01.11.2017 00:33

Ben już i 2000 kiedyś robił na zmianę ... Pytanie tylko dlaczego już nie robi ? Do stwierdzeń "nie da się" czy "to jest źle" nie potrzeba fachowców. Za to podtapianiem innych można chwilę się utrzymać na pokładzie.

Mamrot

eeee dizajnery za dyche, zmieńcie logo na M & M's bo lecicie w kulki...

anonymous
@Takiego wała 28.10.2017 10:16
Kompletny brak wizji rozwoju, bezsensownie podejmowane decyzje aby uratować tylko wynik krótkookresowy, partyzantka a nie firma...

@anonymous 29.10.2017 15:57
Panna KD jako szefowa biura i nadworna MG trzyma fason i dzieki bogu jakos idzie do przodu. No a bez fasonu nie ma sromu :D...

Przychodzi baba do lekarza. Panie Doktorze, na wszystko srom i srom. To jako lekarstwo prosze zwolnic sie z Marmorinu ;> To jest fason

Fu** of Mr G & prezes

Sporo macie w tej firmie trzęsidup i (usunięte przez administratora)konfidentów.

@Fu** of Mr G & prezes 24.10.2017 21:13

Beda klepac mate jak Najman

Jacobs

A czy KN jest w tej firmie nietykalny, niesmiertelny? Bo juz nie wiadomo, o co tam chodzi

Dizajner 2017

Ludzie czego wy sie boicie, pracy wszedzie wkolo jest teraz pelno. Nie dajcie sie zastraszyc i stlamsic, naprzod (usunięte przez administratora) pracy, po co robic na nowych dziadow

Farbowany blond

Dizajn, hmmm te krzywizny, promienie i zalamania pfff, w szkole plastycznej cie tego naucza, stary zniesmaczyles sie to usun cel tej nagonki

zniesmaczony

Niskie pobudki i brak kultury osobistej dobitnie wskazują z jakimi "fachowcami" mamy do czynienia w tej wiodącej i wyznaczającej standardy światowego dizajnu firmie

@zniesmaczony 20.10.2017 23:11

Jak chlopaki zaleja czarnej forme to nie ma uja we wsi :)

Mamrot
@zniesmaczony 20.10.2017 23:11

Standardy światowego dizajnu?? hahaha gdzie ty chłopie byłeś, dałeś sie przerobić maślanymi oczkami

Model

Ludzie ogarnijcie sie, większego chłamu nie słyszałem, zajmijcie sie soba i praca. Pastwicie sie , widać zazdrościcie. Widać niskie pobudki takich obelg

@Model 21.10.2017 05:25

Jakie pastwienie i zazdrosc?

Bum bum

Ludziska ogarnijcie się z tymi wpisami ni do rymu ni do taktu

Czarna zalewamy ci forme ;>

@Tor 20.10.2017 10:08
Czarna zalewamy ci forme ;>

Forma zalana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzedana :)

@Robol 20.10.2017 16:44
Forma zalana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzedana :)

Kiedy strzyzesz owieczki, opowiadaj im bajeczki. ..;>

kombajnista

Sararo obiektywnie byłem widziałem i to nie było wprowadzanie nowej technologii a niestety jej brak u nas i nasze zacofanie że musimy uciekać się do takich metod być coś zmienić albo polepszyć

Zalewacz

MM wijesz się i prezysz chodząc po produkcji ,widać braki masz. Dopelnie Cie. Załóż jeszcze wyższe buty , kariera pewna. Czarna troche oleju w ... , ale skad masz miec. Wiecej ciekawszych wzorów , wszyscy na to czekają, trudniejsze, nudzimy sie . Czekam na Ciebie

Sarara

BRAWO PREZES.W końcu ktoś przejrzał na oczy.Zera na koncie się nie zgadzały? Jeszcze kilku zostało do wy........nia.Ludzie pracują na takich łazików.A oni nie zarabiają mało. Nie to pracownik. Dwa tysie z groszem.

Sarara
@Rydz 19.10.2017 15:30
Prawda w oczy kole nie? :) Ja wole pracowac niz hrabiom lajno ze stajni wywozic. Dlatego u was nie robilem. :)...

Rydz Marmite ma nowych właścicieli. Pozbyli się zbędnych gości którzy przyszli do Marmorinu .Myśleli że zablysna ale się nie udało. Kese brali nie mała a nic faktycznie nie zdzialali.Czy nowa technologia wprowadzana przez Jarka,kulanie beczki 200litrow z masą przez halę coś zmienia???????Debile i tyle.

marm...
@Sarara 19.10.2017 20:37

Ktoś odszedł do Marmite ? Oni teraz przy tej nowej fabryce zbierają ludzi na potęge, może to jakieś wyjście.

Tor

Czarna wybieraj 2 nagie miecze i gwint lewy albo prawy ;> Kariera stoi Otworem, a drabina 69

Janosik

Szpecjalista od firmowych finansów, von Amber Gold przyciął sobie ucho i to coś zwane ptakiem. Inżynieria kosztowa inaczej inżynieria klozetowa nad sedesem. Napewno zoptymalizował i napełnił swoje prywatne konto za wyniki

Lara3000

Wesolo tam macie:)

Ramzes

Firma Krzak, nic nie ma, brak podstawowych rzeczy i sprzetu. Waruni pracy fatalne, dno. Uwaga na klakierow, ich kicie i rusalki. Tylko pupilki przy korycie dobrze maja, reszta ma takiego wala. Zwykly robol to dla nich frajer.

Nowy

Teraz Grzyb z Kurduplem rozwalają firmę do końca. Ale to chyba dlatego ze obaj wyglądają jak uchodźcy. Dwa cwaniak których ludzie wyniosą na kopach.

Paranienormalni

Panie ddddyrektorze melduje poslusznie ze na nerwy najlepszy jest jogurcik, sam sprawdzilem na stolowce ja i moi koledzy jestesmy zadowoleni z nowego preparatu. Rozjasnia umysl i wogole. Panie dddyrektorze polowa krawacikow jest do wyj.... To pisalem JA, Antek z klasy 3d

Fafara

Czubki ze swiecznika chca wydajnosci, a przez ich przekrety i dlugi juz dawno spadly morale i checi pracownikow. Marmorinowi potrzeba tylko grabarza. Chca wyscigow....trzeba zaczac od gory ktora bierze hajs za brak mozgowia

Koń polski

Dzien jak codzień w Marmorinie. Nowy dyro bramkarzy postawił , wiecej leserow bramkarzy niż robotników. Siwy Smaki sie snuje i podjodza, pierwszy łokieć prezesa. KN cały czas chodzi i czeka aż światła zgasana w tej budzie. Ludziska robią co chcą, najlepiej nic. Zarośnięty Jarek juz bez Magdy sie przechadza, oj cos złego siecdzieje. Najlepszy jest Benon, sukces murowany. Nic tam chopaki do ruboty

Dog
@Koń polski 14.10.2017 17:16

KN pomożemy ci zgasić swiatlo

Dydek

Tacy byznesmeny jakich ma ta firma rozłożą każda bude, nawet ławeczke pod monopolowym

Rollo

Kto zdmuchnie ostatnią świeczke w tej stodole?

MM
@Rollo 03.10.2017 15:29
Kto zdmuchnie ostatnią świeczke w tej stodole?

Jak to kto szef wszystkich szefuf

Zimna

A co z pracownikami biurowymi? Jakie traktowanie? Wypłaty na czas?

Julita

@chudy szukam odpowiedzi na najważniejsze pytania. Nie wiem, czy można to nazwać w ten sposób. Jestem moderatorem forum, a odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania są pomocne w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Julita

@AH nie ma takiej potrzeby. Pytam, dlatego, że chcę zrozumieć sytuację, jaka ma miejsce w Marmorin. @Ptak a Ty jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Możesz napisać, jak wygląda sytuacja wynagrodzeń obecnie - czy coś się zmieniło?

Chudy
@Julita 09.09.2017 16:57

A Ty co tak drazysz ten temat?

Ju
@Julita 09.09.2017 16:57

Jula, chlopy chca

Julita

@MadMax, napisz jeszcze na jakiej podstawie Marmorin sp. z o.o. zatrudnia pracowników, skoro nie wypłaca im należnego wynagrodzenia? Jeśli jest to stosunek umowy o pracę, to oczywiście masz pełne prawo dochodzenia swoich praw, tak jak napisał @Rudy.

Rudy
@Ptak 01.09.2017 12:59
Inspekcja Pracy zna sytuację od ponad roku i nic z tym nie robi

To chyba wam nie zalezy.

Wrony i kruki
@Ptak 01.09.2017 12:59
Inspekcja Pracy zna sytuację od ponad roku i nic z tym nie robi

Bo tutaj wrony latają do góry nogami. Kto miał do czynienia z nimi, ten wie.

Julita

@kudlaty czyli warunki pracy są dla ciebie zadowalające, jednak praca powoli staje się zbyt skompilowana ze względu na trudne projekty? A czy w takim razie firma podniosla wynagrodzenie w związku z podniesieniem trudności wykonywania pracy?

Adrian Harc
@Julita 23.08.2017 06:53

Pani daj Pani spokój... PROSZĘ, pracowałem w tej firmie i nie jestem osobą która będzie się ukrywać pod pseudonimem, nie będę się tu zbytnio rozwijał z swoją wypowiedzią bo większość uwag już została napisana w postach powyżej, przez innych pracowników. Czytając te wszystkie komentarze mogę jedynie potwierdzić że nie są to informacje "wyssane z palca" Wypłaty zawsze były nie na czas i na dodatek w ratach , przykładowo podam sytuacje z lutego , wypłata przyszła nie na czas, dodatkowo nie całość, po rozmowie z Marcinem ,dostałem informacje że będzie jeszcze jeden przelew do max 15 lutego, wszystko będzie uregulowane,część dostała, ja jak zwykle nie, i znów rozmowa z Marcinem : "gdzie są moje ciężko zarobione pieniądze"? Marcin mówi "Spokojnie dostaniesz jeszcze jeden przelew, system nie policzył Ci premii za frekwencje" Czekałem do końca tygodnia i nic nie otrzymałem, nastał kolejny tydzień pracy popołudniówki (na godzine 14) Poniedziałek 20 luty - nic, wtorek 21 luty - nic, środa 22 luty - nic, czwartek godzina 10.15 dostaje SMS'a z banku "Przelew przychodzący Marmorin" wchodzę na komputer, loguje się na konto a tam przelew w wysokości 13zł i 36 groszy???, do dziś nie wiem na co był ten przelew ? na tłusty czwartek ? na pączki ? Dodatkowo dorzucę tutaj screenshota z wyciągu : https://drive.google.com/file/d/0BwaQejAlCM_7RlctWEllX1JsTzQ/view?usp=sharing Pozdrawiam kombajnistów Sławka , Krzysztofa i Dawida .

Rudy
@Adrian Harc 28.08.2017 16:26

Zgłoś się do inspekcji pracy jak nie dostałeś wynagrodzenia za swoją pracę. Jeśli się Tobie należy inspekcja zrobi od ręki nakaz wypłaty dla Ciebie.

Witch hunter

Dawac kase zlodzieje, wam sie dobrze zyje...kawka papieros pogaduchy auto sluzbowe a nam tylko bat i pejcz i Mariolka

Pinokio_

Za robote się weźcie LESERY, w tej firmie sie pracuje.....nie mylić z zarabianiem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

AXD

Koleżanka to chyba jakaś biurowa/księgowa czy "Podbiurkowa" ? Temat wypłat na czas był już kilkakrotnie wspominany, ale zarząd sobie z tym nic nie robił, pracownicy musieli kilkakrotnie dzwonili do biura/księgowości pytali się czy przelew poszedł, co jak co ale żeby pracownik musiał się upominać o swoje ciężko zarobione pieniądze ? Ważne że zarząd i Ci wszyscy specjaliści z Madzią na celu po kilka tysięcy zarabiają i mają na czas. To jest najważniejsze, a pracownicy za 2 tysiące niech sobie czekają do 16 czy tam do następnej wypłaty .

wiadereczko

Za czasów kota żelkota nieliczn na tej stronie wiedzą.... Był prawdziwy Zarządzający zakładem.... Dyrektor z krwi i kości.... ale była nad nim też Pani dyrektor z odciskami na kolanach od klęczenia "przy modlitwie błagalnej" nooo i reszta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] właz... lizu... hien.... Niestety ten cały wymaz inteligencji powiatowej go ujechał.... mądry głupiego kopał nie będzie bo ten myśli że masaż.... Miło wspominamy ten czas zbudował dobre relacje a hieny je wyssały ze wzrostem swoich pensji. Od wtedy zaczęło się pikowanie w dół

bebiko

Widze coraz to lepsza sytuacja w MarmoLandzie :d

dobro

Julitka warto próbować i trzeba ale sytuacja wewnątrz jest jaka jest i jedyne co w tej chwili trzeba to uciekać z tonącego okrętu. Próbowaliśmy kilka lat temu rozmawiać z (wtedy jeszcze szefem) teraz jak krawaciarze zaczęli rządy -musztarda po obiedzie. Tu jest drugie dno. Jeżeli ktoś przejmuje firmę produkcyjną i pierwsze co robi rozkłada na łopaty produkcie, chyba nie ma w zamiarach długoletniej współpracy:P Niewyrośnięty cwaniaczek ma inne zamiary.... a H jak H.. u... jnia ma boląc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chciał " nowych wycykać na kas e a sam został .... Pamiętam jak kazali śmietnik zamykać bo nowy umowy nie podpisze:P Odeszli klienci odeszli ludzie odeszli juz teraz " nowi menagierowie " a całkiem niedawno zwalnialiście pod dyktando nowego ładu i porządku pracowitych dobrych ludzi.... Ukraińcy nie dadzą rady uwierzcie mi oni chcą do Niemiec BUBUŚ nadal taki kozak? na salonach sie nie pokazuje bo sakwa pusta :P koledzy ucekli hehehe

mar
@Lexus na gaz w kredycie 18.08.2017 21:30
inni trąbią na stronie że wypłat nie na czas oraz wypłacanie ratalne a Ty piszesz że pracujesz kilka lat i tak nie jest. I że d...

Zaciąg fachowców z konkurencji robi się coraz większy. Łysy i Ma...dzia mają teraz raźniej, tylko czekać kiedy przyprowadzą ludzi do produkcji jak to lubieją się odgrażać.

kudłaty
@Lexus na gaz w kredycie 18.08.2017 21:30

Lexus nie chce z Tobą dyskutować co to pracować długo czy krótko pewnie masz o tym lepszą wiedzę ode mnie ale ja pamiętam tylko ostatnie kilka lat a dla mnie to długo jak w jednej firmie i czy to ci się podoba czy nie to teraz widzę poprawę nie mam też powodów chwalić tej firmy ale trzeba być elementarnie przyzwoitym w swoich ocenach i nie pisze o gorszych warunkach pracy tylko o pracy trudniejsze która nie pozwala mi dostawać premi i to mnie niepokoi

Janusz

Ta firma to zenada zenada zenada Jak tak dalej bedzie to zdobeda nominacje nie do Oscara, a do tytulu Najgorszy pracodawca 2017r wg Forbes, a malpki lykaja KIT

Rambo

Bawicie się w tym zarządzie jak dzidzie pierniki. Chcecie rozpiepszyć tą firmę? To ogłoście ludziom, że cienko przędziecie i kombinujecie z fuzjami

Buniu

Zasuwać niewolnicy, jeszcze czego wynagrodzenie wam sie marzy. Micha ryżu i jazda. Wymienie was wszystkich, jesteście tylko pionkami

Bambucza

Proponuję zwijać się z tego dziurawego marmorińskiego okrętu. Pracy jest pełno, za takie pieniądze jakie płacą. Wystarczy dobrze poszukać.

Julita

Brak terminowej wypłaty to rzeczywiście dość poważny minus @extruder, @pracowniklakierni. Czy jako pracownicy Marmorinu próbowaliście w jakiś sposób rozwiązać tę sytuację, interweniować? Zawsze warto spróbować, a później dać znać innym jak się skończyło.

Ghost Rider
@Julita 13.08.2017 10:33

Zadajcie sobie pytanie, pytanie do grubo opłacanych ryb w Zarządzie. Ryby podcieraja sobie tyłek hajsem jak arabscy szejkowie, a wy wykonujecie dla nich wyśrubowane normy. Kto od kogo bardziej zalezy, ja od pracodawcy czy Fuhrer ode mnie? Sierpień to najlepszy czas na zmiany, albo żeby dać kopa Fuhrer'owi.sobie

Pracownik lakierni ;)

Jest 11 a wyplaty dalej nie ma pozdrawiam wszystkich zaklad nie wyplacalny na czas złote gruszki obiecują a pieniedzy nie ma w ogóle pozdrawiam i nie polecam idziesz na jedno stanowisko a rzucaja po calym zakładzie.

Extruder

Powiem wam, - szczerze, że jestem zadowolony z tego zakładu, od kwietnia tam nie pracuje a dziś 09.08.2017 dostałem wynagrodzenie za lipiec , nie ma takiej możliwości abym oddał te pieniądze bo i tak tam za pół darmo robiłem , ale to że przysłali mi wynagrodzenie przed 10- czyli na czas to normalnie jestem w szoku! w tym zakładzie ? tak szybko ? zazwyczaj dostawałem 16 każdego miesiąca - i tu uwaga, nie całość! w Ratach! , zazwyczaj takie zarobki 1800zł były podzielone na 4 przelewy, w tym że za tym ostatnim czekałeś prawie do następnej wypłaty, to jest dopiero przykład "Jak robić , aby się nie narobić ? a ZAROBIĆ ! " Normalnie aż oceniam pracodawce na ocenę : Celującą Pozdrawiam E.A.H.

Zostaw opinię o Marmorin sp. z o.o. - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marmorin sp. z o.o.