Marmorin sp. z o.o.

Opinie o Marmorin sp. z o.o.

była pracownica

Trochę nerwów nadszarpnął mi Marmorin, ale pomimo to, z rozrzewnieniem wspominam pracę, a przede wszystkim ludzi, których tam poznałam. Życzę Młodemu Zarządowi i Pracownikom, żeby się udało Jacht wyprowadzić na szerokie wody i co by tylko pomyślny wiatr w żagle! Nie hejtujcie, wspierajcie się wzajemnie, bo tylko wtedy jest szansa na zbudowanie dobrych relacji i zdrowej atmosfery w pracy. Tego Wam Drodzy, Marmorinianie życzę.

Luk93

Witam, czytam opinie z rok wstecz i mam pytanie. Jak aktualnie wyglsda sytuacja? Wypłaty na czas(usunięte przez administratora)? Jakie zarobki na start? Szukają liderów czy tylko pracownicy produkcji? Jaka jest atmosfera na tej produkcji?

Wuhas
@Luk93

Taka firma że od lipca 2100 na rękę plus od wydajności super firma w tamtym tygodniu (usunięte przez administratora)

@Wuhas

Szanowni Państwo, informujemy, że od Lipca 2021 roku planujemy wprowadzić Nowy System Wynagradzania. Chcemy zaznaczyć, że nie ma on na celu obniżenia obecnych wynagrodzeń pracowników. Zapewniamy, że nasza minimalna oferowana pensja dla pracowników produkcyjnych 2 400 PLN netto pozostaję niezmienna a jej znaczny wzrost jest możliwy już w drugim miesiącu pracy. Nowy System Wynagrodzeń zostanie zaprezentowany aby wprowadzić szereg usprawnień, które mają za zadanie poprawić warunki i możliwości rozwoju w firmie Marmorin Sp. z o.o.. Między innymi: - Ustandaryzowane ściężki rozwoju wraz ze wzrostem wynagrodzenia. - Nowe oraz dodatkowe zasady premiowania. - Obiektywne mechanizmy doceniające ponadprzeciętne zaangażowanie pracownika. - Dodatkowe mechanizmy doceniające staż oraz doświadczenie. - Systemy motywujące. Wymienone powyżej zostały tylko niektóre z zaplanowanych usprawnień, jednakże wszystkie będą prowadzić do polepszenia warunków pracy w naszej firmie.

Derek
@Marmorin sp. z o.o.

2400to jest 14na godzinę (usunięte przez administratora) 2600na starcie mój syn chodzi na truskawki chodzi ma 16 zje i jeszcze się opala szału nie ma jak na zakład produkcyjny

PerRobol

A gdzie jogurty?

@Marmorin sp. z o.o.

Oni tylko udają że pracują jak ty jesteś w firmie a ty jak się spóźnisz do pracy i odbijesz się z minutę po jako pracownik to wielka afera

@Marmorin sp. z o.o.

Proszę zwrócić uwagę na biura o której wchodzą i wychodzą z pracy i czy nie jedzą i gadają cały czas jak cb tam nie ma powiedział mnie to ktoś kto pracował kiedyś w biurze i na kierownictwo które wychodzi na produkcję koło 10 wiedząc że pewnie zaraz się pojawisz

@PerRobol

W sklepie są

Brak odpowiedzi
@Marmorin sp. z o.o.

Nie dostałem odpowiedzi na pytanie czemu tyle ludzi z tamtąd odchodzi nie dostanę bo nie masz odpowiedzi za ciężkie i nie wygodne pytanie

Turasz
@Marmorin sp. z o.o.

A tam taka firma mało płatna praca a wymagania codziennie większe

Bg
@Wuhas

Pytanie mam to ile się tak naprawdę zarabia w marmorinie teraz syn tam chcę iść proszę o opinie

Onnnn
@Bg

2800 na reke po miesiacu na produkcji

Były Polernik
@PerRobol

No przecież tu się robi za jogurty, jak się zlitują nad wami to kiełbasę wam dorzucą na wypłatę

Zuzanna
@Onnnn

A później? Czy stawka w kolejnych miesiącach/latach pracy rośnie? Czy aby uzyskać taką podwyżkę trzeba się o nią ubiegać i się jakoś wykazać? Czy może występuje to automatycznie gdy wzrasta staż pracy w Marmorinie?

Aceton
@Zuzanna

Dwa lata tam robiłem za 2400 na polerni zapomnij że w drugim miesiącu dostaniesz 2800 ktoś pewnie z biura tak napisał nie masz szans na podwyżkę przez dwa lata później też nie bardzo chcą dać

Robitus

Dobranoc marmorin

Z marmorinu
@Robitus

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą

A wypłat będą terminowo bo nic nie jest o tym wspomniane?

Newer
@Zainteresowany

Dlatego ciągle tam potrzebują a poza tym tam jest bardzo dużo szkodliwej chemii odradzam lepiej poszukaj gdzieś indziej

Terik
@Zainteresowany

Na czas to trzeba przyjść do pracy bo dostaniesz Bubu jak się o min spóźnisz (usunięte przez administratora)

Popus

Witam czy są przyjęcia na obecną chwilę? Na jakie zarobki można liczyć na starcie?

Szokujace
@Popus

Takie wielkie że nie ma tygodnia żeby 2 osoby odeszły

X2

Naprawdę dobra firma na terenie Wschowy. Dostajesz dwie wypłaty w miesiącu Kto tak płaci we Wschowie ? Nikt. Firma się rozwija i dba bierzące finanse pracowników dwie wypłaty w miesiącu. Polecam

Napiszę
@X2

Fajnie nie

Nierobek

jeest fajnie nawet nie robie za duzo a premia i tak byla w zeszlym miesiacu

Szybku
@Nierobek

Tak była bo muszą ci dać jak masz 2200 brutto jak ją wliczają do najniżej krajowej beż sensu

Kiedyś
@Szybku

Potwierdzam musieli dać jak to jest wliczone w najniższą krajową od lipca nowy system płac taki fajny że 6osob odeszło w tamtym tygodniu

Wuhas

Nie warta skórka za wyprawkę

Grzegorz nowaczyk
@Wuhas

Firma dała ogłoszenie o pracy szkolenia i wysokie premie ha ha kłamstwo ludzie z tamtad uciekają gdzie pieprz rośnie ciekawe dlaczego takie wysokie zarobki przecież tam są ha ha a napisali w (usunięte przez administratora)

Kuba nowaczyk
@Wuhas

Szkoda zdrowia i czasu dźwiganie ponad miarę ile byś nie zrobił to mało tragiczna atmosfera w pracy i każdy na każdego donosi

@Grzegorz nowaczyk

Taki był z ciebie pakowacz że jak odeszłes z firmy przyszedł nowy i w 2 dniu pracy zrobił więcej od ciebie i nie marudził jak ma coś zrobić jak ty

@Kuba nowaczyk

Lepiej pisać zle opinie o firmie siedzieć w domu na utrzymaniu tatusia niż pracować mało co tam robiłeś i tak było tobie źle

@Wuhas

Praca spoko są gorsze firmy robić trzeba wszędzie a te niedobre opinie o firmie to opinie ludzi których wyrzucili za pijaństwo lub lenistwo taka prawda

Bob Budowniczy

Jak tam Kierownicy Dyrekcja domy z klinkieru pobudowane, umywalki z kamienia w toaletach zamontowane 100 kafli euro kredytu hipoteki spłacone w 36 miesięcy No to dobrze. Polecam kwalifikowanym pracowniką z wykształceniem i wiedzą pracę w tej firmie.

Bob Budowniczy

Największe (usunięte przez administratora) robią najwieksza kasę

Kiler
@Bob Budowniczy

Dawaj kto.

Kali1

Krol
@Kali1

Biorą do własnej kieszeni, (usunięte przez administratora)da mini paczki o wartości 2,49 zł. Śmiech

Koliber
@Kali1

Dawajcie tam firma marzenie

Pisanka

Wesołych Świąt Wielkanocnych dla załogi Marmorin

Z niesmaczony

Takie sa dodatki ze do 12 masz 2 tys wypłaty a reszta nie wiadomo kiedy

Popus

Witam są przyjęcia na obecną chwilę? Na jakie zarobki można liczyć na starcie?

Czym Marmorin sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dodatki

Dają 4500 brutto na umowie plus dodatki za wyniki w pracy wąchają się od 300 do 1850 zł netto

Irena
@Dodatki

No to trzeba powiedzieć, że w Marmorin pracownicy są doceniani. Takie dodatki już na pewno mogą podreperować budżet. No a co z dodatkami, ale tymi pozapłacowymi? Czy macie do jakichś dostęp? Będę wdzięczna za w miarę szybką odpowiedź.

Były

Pracowałem w Marmorinie kilka lat. Między innymi podczas „wielkich lepszych zmian”. Nie polecam. W Marmorinie już NIGDY nie będzie dobrze. Robota ciężka fizycznie a przy tym, w bardzo szkodliwej chemii. SZKODA ZDROWIA I NERWÓW (związanych z terminowymi i całościowymi wypłatami).

Tak
@Były

Potwierdzam. Ciągle mówią o zmianach niby na lepsze ze trzeba przeczekać to wszystko, mówią że idzie wszystko ku lepszemu ale przepraszam tego poprostu nie widać Tylko ze Marmorin juz podnieść się nie może od wielu lat, zostało ciągłe mydlenie oczu że coś się polepszy. Pracownik musi w coś wierzyć ta garstka już się przyzwyczaiła do tego wszystkiego bo chlebek No niestety czymś trzeba obłożyć. Możecie nie wierzyć w to co tu piszą każdy ma swoje refleksje. Po niektórych oczach aż widać jak w środku krzyczą a na zewnątrz milczą

spowschow

po za tym rze pilnujom jak od zegarka czy przepracowales zmiane to jest okej

cele

Pytanie do osób decydującej czy na święta coś przyznacie pracownikom ponieważ cele są realizowane a nic nie mamy z tego jeszcze dodam że socialne jest przyznawane zakładowi powyżej 20os na każdą osobę jest 1200+zł pytanie gdzie te pieniądze znikają, spytasz się kogoś z biura na co jest to wydawane to nikt nic nie wie. Marcowe pieniądze zabrane na towar bo covid ale to szczegół że dostaliście kasę za pracowników już. Macie pracowników w ** myślicie że się miło słyszy jak ktoś ze znajomych,rodziny dostają premie świąteczne i to nie są małe pieniądze i się pytają ile ty dostałeś na święta to się przykro robi i zadaje sobie pytanie dlaczego ja jeszcze tu robie.Ludzie nawet się nie chcą zatrudniać w tej firmie przez te warunki pracy i wynagrodzenia

Kali

Cel

Pytanie do osóby decydującej czy na święta coś przyznacie pracownikom ponieważ cele są realizowane a nic nie mamy z tego jeszcze dodam że socialne jest przyznawane zakładowi powyżej 20os na każdą osobę jest 1200+zł pytanie gdzie te pieniądze znikają, spytasz się kogoś z biura na co jest to wydawane to nikt nic nie wie. Marcowe pieniądze zabrane na towar bo covid ale to szczegół że dostaliście kasę za pracowników już. Macie pracowników w (usunięte przez administratora) myślicie że się miło słyszy jak ktoś ze znajomych,rodziny dostają premie świąteczne i to nie są małe pieniądze i się pytają ile ty dostałeś na święta to się przykro robi i zadaje sobie pytanie dlaczego ja jeszcze tu robie.Ludzie nawet się nie chcą zatrudniać w tej firmie przez te warunki pracy i wynagrodzenia

Kali

Pytanie do osóby decydującej czy na święta coś przyznacie pracownikom ponieważ cele są realizowane a nic nie mamy z tego jeszcze dodam że socialne jest przyznawane zakładowi powyżej 20os na każdą osobę jest 1200+zł pytanie gdzie te pieniądze znikają, spytasz się kogoś z biura na co jest to wydawane to nikt nic nie wie. Marcowe pieniądze zabrane na towar bo covid ale to szczegół że dostaliście kasę za pracowników już. Macie pracowników w **** myślicie że się miło słyszy jak ktoś ze znajomych,rodziny dostają premie świąteczne i to nie są małe pieniądze i się pytają ile ty dostałeś na święta to się przykro robi i zadaje sobie pytanie dlaczego ja jeszcze tu robie.Ludzie nawet się nie chcą zatrudniać w tej firmie przez te warunki pracy i wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Marmorin sp. z o.o. - Wschowa

• Jak się pracuje w Marmorin sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmorin sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmorin sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmorin sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmorin sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmorin sp. z o.o.