Marmorin sp. z o.o.

Opinie o Marmorin sp. z o.o.

Kali

Pytanie do osóby decydującej czy na święta coś przyznacie pracownikom ponieważ cele są realizowane a nic nie mamy z tego jeszcze dodam że socialne jest przyznawane zakładowi powyżej 20os na każdą osobę jest 1200+zł pytanie gdzie te pieniądze znikają, spytasz się kogoś z biura na co jest to wydawane to nikt nic nie wie. Marcowe pieniądze zabrane na towar bo covid ale to szczegół że dostaliście kasę za pracowników już. Macie pracowników w **** myślicie że się miło słyszy jak ktoś ze znajomych,rodziny dostają premie świąteczne i to nie są małe pieniądze i się pytają ile ty dostałeś na święta to się przykro robi i zadaje sobie pytanie dlaczego ja jeszcze tu robie.Ludzie nawet się nie chcą zatrudniać w tej firmie przez te warunki pracy i wynagrodzenia.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Marmorin sp. z o.o.?

Pracuś

Weźcie się za robotę papudraki i nieroby,alkoholicy i wciągacze mięty nosem. Może wtedy wypłata zacznie wpływać na czas.

Pracuś

Jak masz czas pisać pierdoły to lepiej posprzątaj swoje stanowisko pracy. Chociaż będzie z ciebie jakiś pożytek.

Hoho
@Pracuś

Jaki prawiak pracy napisz co jeszcze można zrobic

100 proc
@Hoho

Seta i idę robić

Szyderczy

Firma nierzetelna nie wypłacaja na czas wynagrodzenia...

On
@Szyderczy

Kłamstwa

Prorok

(usunięte przez administratora)zacznij szanować ludzi, bo niedługo zostaniesz sam! A jak wszyscy wiemy, zbyt wielu nowych kandydatów do tej twojej śmiesznej firmy nie ma.. Zamiast wymagać, najpierw daj coś od siebie bo nie na tym rzecz polega żeby stawiać same warunki i zakazy. Musisz w końcu zrozumieć, że my znajdziemy inne zajęcia a Ty? Kim będziesz bez nas¹? Jeżeli liczysz się z opcją upadku to śmiało postępuj tak dalej. Lecz jeśli masz odrobinę oleju w głowie to doceń tą "garstkę" porządnych pracowników i naucz się ich respektować. ¹będziesz nikim

@Prorok

Nikt na siłę cie nie trzyma tam, jak jest ci zle to zmien tą robotę, myślisz że jestes taki ważny, to załuż swój biznes, zobaczymy jak sobie poradzisz, a sorry ty nie założysz bo wolisz cieplutka robotke i na 10 wypłate

Prorok

To teraz cię gościu poniosło :D, wypłatę na 10? Masz rację i tym samym przekonałeś mnie, nie założę własnej działalności. Tylko i wyłącznie z tego powodu by przypadkiem nie zatrudnić takiej osoby jak ty (między nami, skończyłeś chociaż podstawówkę)? Każdy pracownik jest ważny. Każdy, który potrafi zrobić to co do niego należy, bez zależności czy jest młody, stary, pracuje rok czy 12 lat i skończ już pisać swoje bzdury. Na koniec dodam, że jeżeli podejmuje się wyzwania prowadzenia firmy, to wypadało by mieć o tym jakiekolwiek pojęcie, bo póki co nikt się jeszcze nie wykazał, nie licząc jawnych kradzieży części pensji i oszczędności na każdym z nas. Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego dnia

MrMaster

Kiedyś pracowałem w tej firmie za czasów świetności. Pozdrawiam : Jana.P,Marcina.K,Tomka i Marcina.P, Nowaka,Bartek.D,cebulę,skauta,pelke,Mariusza.G, tondra,kamila.k.gulczasa ,Robcia,Filipka,ogólnie całą firmę sprzed lat. Trzymajcie się bo czasy ciężkie. Pozdr27I'am

@MrMaster

Marcin K. już nie pracuje.

dziadek

Jedno słowo opisujące całą firme od produkcji aż po zarząd ? Kpina . Uwaga na tą firme !

Niki

Coraz gorzej , ''zarząd'' robi co mu sie żywnie podoba , o wolne dalej trzeba sie prosic bo wiecznie nie ma ludzi , Kasa śmieszna ciągłe obietnice ze bedzie lepiej , kasa dalej na raty i nie na czas , to jest smieszne ludzie smieszne ! Trzeba sie za czyms rozglądać , bo cyrk niesamowity -.-

M.P

Gdzie wypłata

Marmorin nie płacimy

Jest dziesiąty nie wiecie coto wypłata Ile mamy czekać jakieś jaja

Jak ze studentami w Marmorin sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Janek

Pewnie przyjmą do pracy. Chociaż w dobie korony nie wiadomo

Frank

A mówiłem, trzeba było uciekać jak był czas ... https://leszno.naszemiasto.pl/epidemia-koronawirusa-uruchomi-spirale-zwolnien-a-tarcza/ar/c10-7627619?kategoria=19 a teraz to juz do konca życia swojego lub M będziecie tam machali polerkami, czas łatwych przesiadek na innego płacodawcę skończył się definitywnie, módlcie sięteraz by jednak M nie padł przed wami!

koronny
@Frank

lawina https://elka.pl/content/view/97904/80/

Janusz

Gdzie te nasze pseudo liderzy :lesery; Kkity podkuli i cicho siedzą Pieniądze biezyta w hu.... walita. i pozostałą załogę sprzedalita

@Janusz

Orzechy z tamtego roku łupią. Szuuu zaciera ręce. Nie ma kogo podkapować. Kierownicy płaczą bo 15 tyś nie będzie do wypłaty już wiedzą że Marmorinu nie oskubią bo forsa Marmorinu przechodziła do ich kieszeni no nic pobrali nabrali się nie narobili. Teraz to na truskawki zapraszam 15 h netto na godzinę. A potulnie baranki dalej beczcie w zagrodzie Wuja Sama wstyd ...

@Janusz

A to pewnie ty jesteś ten jedyny uczciwy, pewnie tylko ty jako jedyny ciężko pracujesz w tej firmie i pewnie tylko ty jako jedyny zasługujesz na pieniądze, które Ci płacą... Najłatwiej jest patrzeć na innych i anonimowo pluć na wszystkich. Żal mi takich ludzi jak ty.(usunięte przez administratora)

@Gość

Bardziej kolego chodziło tu o przepaść zarobkową....między normalnym robotnikom co za robi 3 500 kiero powinien z 5 500 - 6 000 Max z premią powinien zarobić . Ja uczciwy...Tak ja i Ty i inni niczym się nie wyróżniam w tej uczciwości i to jest głupie bo nawet jakby się chciało porozmawiać z nimi to nie da rady dookoła kłamstwa mamoty ściemnianie i Ty mi tu nie startuj z uczciwością ryba psuje się od głowy więc takim zakładzie pracujemy co taki przykład innym dają żeby szwabić kłamać to czego się spodziewałeś że robotnicy będą uczciwi i w porządku? Żali anonimowo by nie było i tego hejtu gdyby rozmawiali. sami zapracowali sobie na opinie i wciąż pracują...

Oaza

Elo mordy. Co tak cicho na forum?Każdy mądry w szatni,na stołówce na swoich działach.Co z wami?Podoba się wam zagrywka prezesa?

Brexit
@Oaza

Oczywiście że się podoba. Liczy się dobro i morale firmy

Ślizganie na bałaganie
@Brexit

No to co znowu się udało a było tak blisko , ktoś tam z góry czuwa nad prezesem :))

Były

Firma jeszcze funkcjonuje?

Góra
@Były

Tak funkcjonuje i ma się dobrze i bez Ciebie

Zdegustowany

(usunięte przez administratora) za nasze pieniądze chcecie sfinansować swoje błędy. Teraz pomaga wam koronowirus, znowu ściema.

kocur

wielka epidemia brak środka do dezynfekcji brak mydła brak jakichkolwiek kąkretnych info pić wódę dorażnie aaaceton i moczyć giry w chlorku pomoze chinole dali przepis

???
@kocur

srodkow nie bylo tylko chwile, juz uzupelnili

Forsa

Słyszałem że mają dziś płacić w koronach

Obserwator
@Forsa

Czuje ze korona dobije chora na aids, nowotwory i inne swinstwa marmolandie. Sprzedaz siadzie do zera na miesiac i nie bedzie do czego wracac.

Bogumił

Każdy pracuje na wysokość swojego wynagrodzenia i jak zapracuje to ma dobre . Wiemy, że nie wszyscy są sumienni.

Spóźniony system

A moze by tak jeszxze raz spróbować? Sprzedać samochody, obniżyć koszty zarządu i byłoby na godziwa pensje dla fundamentu tej firmy - pracowników fizycznych. Panowie pamiętajcie, że bez 10 kierowników wyższego stopnia się obejdziecie, ale bez pracowników fizycznych już nie. Zawalczczcie o Ich zaufanie, inaczej firma z takim potencjałem podzieli lis Titanica. Życzę mądrych decyzji.

Man
@Spóźniony system

Obnizenie kosztow zarzadu da wiadro srubek. Tutaj potrzeba milionow.

Pracowity
@Spóźniony system

Uczciwie będzie jak wszyscy my pracownicy fizyczni, liderzy, zarząd, kierownicy ekipa wspomagająca obniży sobie wynagrodzenie. Wtedy będzie dobrze, bo wtedy jako osoby fizyczne możemy pozostałym spojrzeć uczciwie w oczy.

Bob
@Spóźniony system

Szkoda, ale z drugiej strony smutny koniec dopada często firmy, w których bezmyślnie pozostawia się biernych potakiwaczy, a pozbywa się ludzi wartościowych.

Janek
@Spóźniony system

Konkretnie to które samochody? Stare passaty czy lekko używane aurisy w leasingu?

Ciekawy

a za co by mieli zamknac?

@Ciekawy

Za brak wypłaty na czas . Nie przestrzeganie przepisów prawa pracy.

Ciekawy
@Anonim

to poczytaj kodeks pracy

@Ciekawy

Wypłata na 10-ego powinna być do 10-ego wypłacona i to w całości.

Robol

Inspekcja byla juz wiele razy. Jak firma ma zero na koncie to i tak nie zaplaci. Proponuje sie ewakuowac...

@Robol

Zgadzam się z Tobą i to jak najszybciej.

Zostaw merytoryczną opinię o Marmorin sp. z o.o. - Wschowa

• Jak się pracuje w Marmorin sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmorin sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmorin sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmorin sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmorin sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmorin sp. z o.o.