Opinie o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Armir Logistyka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

Robson

Pozyt6wna opinia dla tej firmy to przyjemność. Pracuję w niej od dawna i przyjemnością polecam ją każdemu tymbardziej że firma zaczyna się rozwijać . Powstają nowe miejsca pracy z nowymi możliwościami .

@Robson

To po ile godzin jest się w trasie? I ile dni w tygodniu? Można wiedzieć, jakiego wynagrodzenia należy się spodziewać? :) Szukam pracy, więc każda odpowiedź jest dla mnie na wagę złota.

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Armir Logistyka Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Czytałem w ogłoszeniu, że doswiadczenie jedynie opcjonalnie jest. Chodzi o ofertę pracy Kierowca kat. C+E. Czy w takim wypadku ma ono wpływ na wysokość stawki? Bo w sumie to nie napisali ani konkretnych zarobków, jakie tam są, ani od czego one zależą, no ciekawe

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca Międzynarodowy w firmie Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Robson Nowy wpis

Na pytanie o system pracy odpowiem tak , to sprawa indywidualna i podlegająca negocjacji wiadomo z firmą , indywidualnie . A co do transportu międzynarodowego to tak jak pisałem wcześniej dopiero otwiera się ten kierunek więc kto pierwszy ten lepszy . ???? Pozdrawiam

@Robson

A z ciekawości na jakim stanowisku jesteś? I co ci się najbardziej podoba? Widzę właśnie, że na wiele stanowisk szukają. Mnie interesuje magazynier. :) Super gdybys się rozwinął bardziej. Pozdro!

Robson

Jestem kierowcą . Wydaje mi się że praca kierowcy w tej firmie jest jak najbardziej ok , Zwłaszcza jak na warunki transportu krajowego gdzie jest mnóstwo firm które (usunięte przez administratora) kierowców nie płacąc im albo zmuszając do ponad normatywnej pracy . U nas jest przestrzegany czas pracy i wypłata jest zawsze na czas w całości na koncie . A i trzeba dodać że tabor aut też jest teraz pomału odnawiany . Więc jest to firma godna uwagi i tego żeby wziąć ja pod uwagę szukając pracy stabilnej i bezpiecznej finansowo . Dla zainteresowanych firma ma w planach rozwój transportu w kierunku międzynarodowym . Pozdrawiam

@Robson

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Armir Logistyka Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C lub C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Ano z pól roku temu pisali o poszukiwaniu dyspo, teraz tez widzę ofertę na spedycje na dwie miejscowości. Mnie Nowy Dwór interesuje tak wstępnie. Tam na miejscu jakieś atmosfery mogę się teraz spodziewać? Jaki jest zespół i rzecz jasna stawki? Będą identyczne jak w Mysło?

Dyspozytor

Notorycznie widze ze firma szuka dyspozytora. Czym to jest spowodowane? Niska stawka, brak perspektyw, robota jest za ciężka?

Czoko

Nie polecam pracy jako kierowca, samochody są zajeżdżone, ciagle w awariach, trzeba dopłacać do paliwa jak za dużo kon spali. Warunki pracy bardzo złe, w autach śmierdzi, jest bród, (usunięte przez administratora)

@Czoko

Dopłacać do paliwa? Często się to zdarza? Brzmi mało fair, w końcu czemu to miałaby być wina i odpowiedzialność kierowcy ;/ To ciekawe ile płacą kierowcom, że jeszcze potrącają za to z wypłaty.. Jakieś widełki mógłbyś podać? Mąż się zastanawia a finanse trzeba podreperować troche.

@Czoko

Gościu a w domu sprzątasz? To że śmierdzi to my kierowcy tak dbamy o to. Jakby jeden drugi sprzątał po sobie to by tego nie było. Ja do paliwa nie dopłacam.

Bożena

To jak to jest w końcu? Dopłacacie do tego paliwa czy nie? Ile zarabia obecnie kierowca z kat. C w Amirze? Czy jest sens, żeby mąż się do nich zgłosił czy lepiej szukać roboty u konkurencji?

Krzysztof

Kazali na forum zapomnieć o przywilejach, więc nie pytam o socjal, czy benefity. Ale zapytam, ile płacą na stanowisku pracownika biurowego? I czy znajomość Excela jest na tyle ważna, by sprawdzać ją w trakcie rekrutacji?

@Krzysztof

Cała firma stoi na excelu, z czego ja jako kompletny amator, z podstawowymi funkcjami i umiejętnością doczytania instrukcji w google biłem wszystkich na głowę. Zarobki ok 4-4.5tys netto

Edyta

A można coś więcej na temat już samej specyfiki pracy? Co w tym excelu się wstukuje i jakie są jeszcze inne typowe zadania? Na jakiś konkretny rozwój to można tu liczyć?

jaro

Witam Armir co jakiś czas szuka dyspozytorów. Czy ktoś może coś sensownego napisać? Np. godziny i dni pracy, jaki obszar do obsługi , ilość i rodzaj floty-własna czy podwykonawcy? Dodatki pozapłacowe- m-sport,luxmed? Chciałbym aplikować i się zastanawiam co jest powodem że tak często pojawia się ogłoszenie. Dzięki za wszelkie info

@jaro

Pracowałem w innym oddziale firmy ale z tego co wiem wszędzie wygląda to tak samo. Płatne godziny pracy 8-16, poniedziałek-piątek. Realne godziny pracy 24/7. Nadgodziny i telefony w nocy - obowiązkowe i niepłatne. Flota mieszana podwykonawcy i własna z czego własna w 50% stoi bo awaria. Szefostwo ma wieczne pretensje o wszystko

Weronika

Hej, ktoś pisał, że firma często poszukuje spedytorów. Ale z czego to wynika? Chcę się upewnić, czy raczej z rozwoju czy np. słabych warunków, przez które ludzie się zwalniają z pracy. Pozdrawiam.

Jakie warunki pracy są w Armir? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Spedytor?

Zenek

Zapomnij o jakichkolwiek przywilejach

Arnold

Firma często się ogłasza? Na jakie można liczyć zarobki jako kierowca kat c? Jakim taborem firma dysponuje? Z opinii wygląda to nie ciekawie czy warto się tam zatrudniać proszę o opinię.

Emix

Witam, Firma często poszukuje spedytorów - można prosić o jakieś info odnośnie pracy, wysokość wynagrodzenia, jakieś dodatki? Widziałem ogłoszenia i zastanawiam się czy aplikować. Czy to prawda że Frigo wykupilo Armir? Jeśli tak, to chyba plus :) Z góry dzięki za info, czy zawracać sobie głowę. Pzdr

Mikołaj
@Emix

Nie zastanawiaj się tylko idź na rozmowę rekrutacyjną. Wszystkiego się dowiesz na miejscu i zdecydujesz, czy ci to odpowiada. Jeśli chodzi o premie to ktoś wcześniej pisał, że jest uznaniowa, czyli pewnie nie zawsze obowiązuje. Dasz znać, czy będziesz aplikować?

Jeremi
@Mikołaj

dobra, dobra. lepiej coś wiedzieć wcześniej. wiesz jak sie przygotować?

Semir

Czy tylko nowodworski Armir został olany na święta? Firma schodzi na psy! Z każdym rokiem świąteczne paczki były coraz gorsze. Natomiast na te święta firma popisała się rewelacyjnie. Olała pracowników totalnie. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

Likier
@Semir

Ta firma to kompletne (usunięte przez administratora) Artur i Mirek wlascieciele firmy a 90% kierowców nie wiedzą nawet dla kogo pracują... olewają kierowców na potęgę liczy się kurs i wywóz towaru rozwalonymi autami a nie czlowiek jaki człowiek w tej firmie jesteś uważany za psa chociaż u mnie pies ma lepiej.... spedycja w tej firmie leży na łopatkach... Siwy robi firmę na gruba kasę ale jakoś nikt tego nie widzi ale z to kierowca nic nie robi tylko kradnie paliwo albo stoi po krzakach...

Maciej
@Likier

Jak można nie wiedzieć dla kogo się pracuje? :D Nie wiem czemu tak bardzo przejmujesz się rzeczami, które są niezależne od Ciebie, trzeba wykonywać tylko swoją pracę. A kasa chociaż dobra?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Armir? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Likier

Generalnie firma (usunięte przez administratora) na kasie dla kierowców pensja w tej firmie zależy od widzi mi się kogoś... często jest tak że to pracownicy dochodzą błędu w godzinach i platnosciach ale jak chcesz się czegoś dowiedzieć to nikt nic nie wie i odsyłanie od osoby do osoby... ta pani ktora odpowiada za ,,kadry" nie zna prawa pracy i przepisów... generalnie odradzam pracę w tej firmie teraz wykupiło armir jakaś firma ale chyba frigo...

Weronika
@Likier

Podałbyś mniej-więcej zarobki kierowców, dyspozytorów i spedytorów w Armir? I jeszcze asystenta. Na te wszystkie stanowiska można słać do nich CV, lepiej jednak wiedzieć zawczasu, jak stoją finansowo. Tak przynajmniej ja uważam. https://www.armir.pl/kariera

@tomekd01@onet.pl czyli trasy raczej nocne?

tomekd01@onet.pl

Marzysz o tym żeby pracować po 15 godz jeździć głównie w nocy i wracać w soboty to gorąco polecam i zapomnij o zjazdach do domu w tygodniu spedytorzy jeden głupszy od drugiego a część kierowców to (usunięte przez administratora) bo żeby zrobić robotę to magnes lub wyjecie karty jak braknie czasu spedytorzy sami to proponują jeżdżę dla nich chwilę i że względu na okres zimowy to może wytrzymam do wiosny i oleje ich ciepłym moczem i pozdrawiam tych zjebow co psują robotę i się podkładają ????????????

Natalia

@Olek, jesteś zainteresowany praca w firmie? Będziesz aplikował na stanowisko magazyniera? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz koniecznie, jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? @Sławko, dlaczego odradzasz @Olkowi pracę w tej firmie? Mógłbyś podać jakieś argumenty? Jeśli jesteś pracownikiem i masz doświadczenie w pracy u tego pracodawcy napisz kilka słów o firmie. Czekam na Twoją opinie.

Lolek
@Natalia

Ja tam pracuje od dawna i wcale tak źle nie jest, od razu mówią że premia jest uznaniowa może być ale nie musi .Ja już też byłem bez premii jednak z mojej winy. Nie słuchajcie tych co wypisują bzdury, bo wiadomo że czasy gdzie dostawało się wypłatę za nieróbstwo minęły. Jeśli ktoś się przykłada do tego co robi to na pewno szefowie to widza i docenią.Z czystym sumieniem powiem że mało jest teraz takich firm.

Tola
@Lolek

Ty, Lolek! A własnymi słowami popisać nie łaska? Masz coś konkretnego do powiedzenia to pisz. Odgrzewanie sucharów bez pokrycia z 2010 roku na zasadzie kopiuj-wklej zakrawa na analfabetyzm. Jak nie masz własnego zdania zamilknij lepiej. Nie ośmieszaj się.

Tolka
@Natalia

Natalia, a co ty sie tak o wszystko pytasz, najlepiej sama idź do firmy i się przekonaj jak jest. Wyciągasz informacje, pewnie w biurze siedzisz.

Slawko
@Natalia

Bo mi go żal. Po co ma się naciąć jak poprzednicy? Przecież za max. rok będzie szukał roboty. Niech więc znajdzie od razu firmę, w której zakotwiczy na dłużej. Na tą szkoda prądu, co widać po wcześniejszych wpisach ludzi, którzy się o nią otarli (mniej lub bardziej boleśnie).

Piter
@Natalia

Tak czytam i czytam i nadziwić się nie mogę sama konspiracja. Wszyscy bezimienni. To mi przypomina Korea Północną Doslowna wolność slowa ale nic poza tym . Nikt nie ma odwagi się oficjalnie mniej tuzinkowo przedstawić.

Jabadabaduuu...

Cześć Chciałbym załapać sie na zmianę nocną, ale po tych wszystkich w 90% negatywnych opiniach, nie wiem, czy zaryzykować?! Na jakich wózkach widłowych tam się pracuje i czy jeżeli w ogłoszeniu podano, że praca na nocną zmianę, to jest to stricte "tylko zmiana nocna"?! Pozdrawiam tyrających i z góry dzięki za info.

Może mi ktoś podpowie jak wam się pracuje i czy teraz w sytuacji kiedy mamy tyle kłopotów z wirusem są jakieś szanse na pracę w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Armir Logistyka Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Armir Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Armir Logistyka Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 411 ocen.
  • Magazynowa 50
    41-700 Mysłowice

Armir Logistyka Sp. z o.o.