Opinie o JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o. w Szczecin

Hrabia Monte Christo Nowy wpis

Firma to jedno wielkie nieporozumienie. Pracownicy nie dostali wypłat za listopad, grudzień do dnia dzisiejszego. Obiecanki, że firma wychodzi na prostą i będzie lepiej były wpajane pracownikom od dawien dawna. Na dzień dzisiejszy firma istnieje już tylko na papierze. Pracownicy biura pakują manatki i szukają nowego miejsca zatrudnienia, pracownicy z dostaw robią pielgrzymki do siedziby firmy z nadzieją, że wywalczą jakiekolwiek fundusze za wykonaną pracę lecz nic bardziej mylnego. O wynagrodzeniu jedynie można pomarzyć. Pan Jacek Rudzik - prezes tejże firmy powtarza jak mantrę, że on już tutaj nie pracuje, on nic nie może i zbywa zbulwersowanych młodych pracowników. Brak jaj daje się we znaki. Auta po kolei opuszczają parking, ponieważ firma nie opłaca należności za leasing co zmusza firmę leasingową do konfiskaty pojazdów. Co tu dużo mówić. Szanowny Pan Jacek Rudzik zrobił w balona wszystkich dookoła! Swoich najbliższych współpracowników, którzy odpowiadali za rozwój firmy, pracowników młodocianych (głównie uczniów i studentów) którzy na początku swojej kariery zostają przez niego zniesmaczeni do podejmowania kolejnej pracy ale również restauratorów! Oni również zostali poszkodowani. Nie dość, że zostali bez dowozów z dnia na dzień to jeszcze część z nich zapewne nie otrzymała należności od firmy za transakcję bezgotówkowe. Firma mimo przekrętów z tworzeniem nowych spółek aby uciec od długów, wpadła pod pas w (usunięte przez administratora) i już z niego nie wyjdzie. JSK Unicar, potem TOP Delivery Service i tym podobne to dalej ten sam zarząd na czele z Panem Jackiem Rudzikiem! (usunięte przez administratora) i kłamca! Patrząc na to z perspektywy czasu żałuję podjętej mojej decyzji związanej z podpisaniem umowy z tą firmą. Cieszę się jednak, że firma już nie zatrudni nowych ludzi i nie skrzywdzi ich tak jak Nas. Chociaż kto wie... Może za jakiś czas na rynku pojawi się znowu jakaś nowa spółka na czele której stał będzie nie kto inny jak sam... Jacek Rudzik! Cytując klasyka z filmu "Seksmisja": "Patrz na tego łobuza... Zapamiętaj go dobrze..."

Ela Nowy wpis

wielkie nieporozumienie. Firma nie wypłaca pensji w terminie, płakać się chce. Na umowie informacja, że pensja 10 każdego miesiąca, musi być na koncie, dziś 29.11.2021. koszmar

Jakub Nowy wpis
@Ela

Współczuję że tak jest. Powinni Ci jeszcze z odsetkami to wypłacić. Pierwszy raz się tak zdarzyło?

ela Nowy wpis

jestem rodzicem jednego z młodych pracowników, jednoczesnie ksiegową i kadrową. Zniechecacie młodych do pracy, wypłata mojej córki od dwóch tyg. nie wpłynęła na konto.Mam zamiar nie puscić jej do pracy. pozdrawiam

Pracownik biura, do niedawna

Pozwolę sobie na wpis który moim zdaniem wyprostuje kilka poniższych wpisów. Jestem byłym pracownikiem opisywanej firmy, zajmowałem się działem technicznym, obsługą samochodów w mieście Poznań, oraz rekrutacją i nadzorem kierowców. Nic mnie już nie łączy z JSK ale ze względu na szacunek dla pracodawcy napiszę kilka słów. Samochody - firma kupowała tylko NOWE samochody, to że są w opłakanym stanie to tylko i wyłącznie zasługa kierowców, którzy kompletnie nie dbają o auta firmowe, auta są katowane niemiłosiernie, od kręcenia bączków po wyścigi przez muldy skończywszy, bywały dni że odebrany samochód z warsztatu tego samego dnia tam wracał i nie na tę samą usterkę, po prostu zostało coś urwane lub z premedytacją zepsute. Firma obciąża kierowców za powstałe szkody ale to kompletnie nie działa, Umowy - umowy były tak konstruowane by kierowca był świadomy że musi się stosować do zasad, że za głupotę tz za szkody wynikające z głupoty kierowców będą obciążani, nie działało. Ogólnie to jak ktoś poniżej napisał młodzież roszczeniowa, bez jakiegokolwiek szacunku do powierzonego sprzętu firmowego, Mnie już nie ma w firmie, znalazłem inne miejsce na ziemi, pracę mam dobrą ale doświadczenie jakie wyniosłem z JSk jest bezcenne, w szczególności praca z bardzo trudnymi ludźmi jakimi są młodzi kierowcy( w większości) Pen.

Brałeś udział w rekrutacji do JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jaki były pracownik z wielka chęcią wypowiem się na temat pracy, na wstępie chciałbym poruszyć iż firmy „jsk unicar” nie ma, założyli nowa firme pod nazwa top service w której są franczyzobiorcami spółki Deligoo, wypowiedz postaram się trzymać w tonie obiektywnym, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Przede wszystkim jakie są twoje zadania w pracy? Dbać o przypisane auto, odbierać zamówienia z restauracji i dowóz do klienta, w teorii praca banalna i taka właśnie jest, wszystko jest przejrzyste, dostajesz aplikacje na telefon masz szkolenie w zakresie obsługiwania się nią. Na początku zmiany wita cię pierwszy znaj ostrzegawczy, auta potrafią być często uszkodzone, niesprawne technicznie. Fakt faktem jeżeli zgłosisz problem to w przeciągu tygodnia powinna zostać ona naprawiona, auta często bez klimatyzacji czy radia, generalnie nie jest to aspekt który odrzuca prace z miejsca bądź sprawia iż staje się ona niewykonalna, takie warunki pracy i tyle, wynagrodzenie na jakie możesz liczyć to 15zl/h, w teorii podpisujesz umowę na której jest napisane 20/h jednakże z racji użytkowania aut służbowych zostaje ci odciągana kwota 5zl za godzinę, nie jest to zbyt fajne w sytuacji gdzie w pierwszym lepszym markecie dostaniesz te 19 na rękę. Auta maja wykupione polisy oc/ac jednakże jeżeli zaliczysz stłuczkę ze swojej winy maja prawo odciągnąć ci do 800zl z wypłaty, będąc szczerym jest to skrajnie (usunięte przez administratora) zachowanie, często będą próbować naciągać cie na zniszczenia których nie wywołałeś, ale taka zasada ze tylko (usunięte przez administratora) daje się (usunięte przez administratora) ;) jeżeli jesteś nowym kierowca i czujesz ze nie stwarzasz zagrożenia w ruchu to spoko, idź pojeździj z 2 miesiące naucz się jeździć i zawijaj wroty bo nie jest to przyszłościowa praca. Zaczynajac temat wypłat to potrafią dojść z kilkudniowym opóźnieniem, nie jest to nic nowego, bardzo irytujące ale cóż, dziwne ze jeszcze nikt za to się nie wziął bo łamanie warunków umowy następuje praktycznie ciagle w każdym miesiącu. Co do „góry”, trzeba powiedzieć szczerze ze pracują tam bardzo w porządku ludzie jak i tacy do których lepiej bez kija nie podchodź, z tego miejsca chciałbym pozdrowić Kubę czy Przemka bo potrafią być po prostu ludźmi, co do innych to tak jak napisałem bez kija nie podchodź. Zadając sobie pytanie polecam czy nie polecam? Jeżeli jesteś nowym kierowca i chcesz się po prostu nauczyć jeździć to idź podpisz umowę i po prostu lataj, jeżeli chcesz wyżyć opłacać rachunki to średnia opcja, jeżeli podniosą stawki kierowca do minimalnej to mysle ze warto się spróbować, nie można jednak zapominać o negatywnych stronach. Atmosferę mogę ocenić na taka 3+ Ew. 4-, potrafią podziękować za dany dzień, potrafią napisać ze fajnie dzisiaj jeździłeś itd. To są takie rzeczy które nie są ruszane a jednak powodują chociaż ten 3 sekundowy uśmiech na twarzy. Jeżeli nie przeszkadza ci brak klimy w aucie czy radia, masz w sobie odrobine charakteru i nie dajesz sobie dmuchać w twarz to praca jest jak najbardziej dla ciebie. A wiadomość do szefostwa weźcie coś zróbcie z tym parkingiem bo strasznie słabe zachowanie jak parkowaliscie swoje prywatne samochody na tym parkingu a potem zrzuciliscie winę na kierowców, słabe zachowanie z waszej strony, jak już i tak dajecie nam tylko te 15zl i potraficie obciążyć dużymi kosztami to dajcie ten parking i będzie w miarę G, pozdrawiam w sumie wszystkich a do wszystkich pracowników którzy chcą załatwiać jakieś problemy na grupie na wa to beczkę kręcę z was totalna, do tej pory nikt tego nie odczytał XD trzymajcie się w tym deligoo

Xddd

Ta firma to jedna wielka porażka. „Umowa zlecenie” to w praktyce mieszanka różnych umów, z czego robi się o prace. Wypłaty nie otrzymałem, przez chore zasady. Co najlepsze na wstępie pytanie o książeczkę sanepid i propozycja ze za 100 zł bez badań będzie w dwa dni :) egzemplarz umowy był jeden który został w „firmie”.(usunięte przez administratora)

Dawid

Najgorszy chlew w jakim przyszło mi pracować , szef półgłówek bez gimnazjum, spozniane wypłaty, zepsute samochody, koła letnie zimą. Istny cyrk na kółkach dosłownie i w przenośni.

Jaca bebzon
@Dawid

WSZYSTKO SIĘ ZGADZA XD

Jaca bebzon

Powiem tak, jesteś młodym kierowca i chcesz się nauczyć jeździć? Nie idź do Jsk bo poplaczesz się jak zobaczysz jakie koszta ponosisz za auto XD Generalnie zarabiamy 20zl/h ale zabierają nam 5 z racji użytkowania aut. Szkole już skończyłem dawno, z matmy nie byłem nigdy dobry ale to wychodzi 15zl/h za najbardziej niewdzięczna prace. Cieszę się ze już etap z ta firma mam za sobą, ale powiem wam ze NO po prostu NO nie. A teraz zobacyzlem ze straszą działem prawnym XDDDD weźcie się rozpędzcie i baranek w ścianę dobrze wam zrobi. Ekipa spoko (chodzi o kierowców) ale jesteśmy traktowani jak kupa i generalnie „góra” ma nas gdzieś. Jak chcą nas ganiać to pierwsi ale jak odpowiedzieć na proste pytania to bawią się w magika, pojawiam się i znikam XD Naura tyle w temacie a Jacy nie pozdrawiam

Dominika

@Ja aż takie opóźnienia z wypłatami ?

ta wyplate to dostane chyba w nastepnym wcieleniu... jak sie nie spoznie oczywiscie bo szef pilnuje

Jak długo czekaliście na odzew z JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Gnida

Nie oddzwaniaja nigdy, jak się dodzwonisz to masz szczęście

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.?

Gnida

Żadnych oprócz tego czy masz prawo jazdy, a nawet i o tym czasem zapominają

Łukasz

Ktoś tez miał problem z wypłata z kwietnia?

Jacek Złodziejaszek

Dobry wieczór, zainteresowanych pracą w tej firmie zachęcam do dociekania co zadziało się z wypłatami setek pracowników z kwietnia, jak rozliczane ze składek jest zlecenie i czy można w tej firmie liczyć na wypłatę minimalną. Świeże wpisy „Działu Kadr” i „Działu Prawnego” są komiczne. Macie ode mnie wiszące maile i mój telefon, zapraszam do kontaktu. A Pana Jacka pozdrawiam serdecznie, prawy człowiek, erudyta, erysta.

Czytam te opinie i jestem nieco zażenowany ich obiektywizmem. Jestem byłym pracownikiem firmy Unicar w Szczecinie. Pracowałem kilka miesięcy, odszedłem po znalazłem zajęcie, na które czekałem dłuższy czas. Zacznijmy od tego, że tego typu prace nie są takimi, których szuka się całe życie. Zadania są proste, oczekiwania jasne i przystępne, obowiązków nie ma wiele. Najważniejsze to odrobina dyscypliny, zaangażowania i rzetelności oraz punktualności. Z moich obserwacji wynika, że w dzisiejszym młodym pokoleniu jest odsetek osób z ogromnie rozrośniętym ego i oczekiwaniami roszczeniowymi. Taki człowiek przychodzi do pracy, w której ma jedynie być dobrym kierowcą, dostarczać na czas produkty i dbać o powierzone mienie. Ludziom się w głowach poprzewracało. Na nic innego mentalnie ich nie stać ale chcą być traktowani jak niemal prezesi. Gdy szef zwróci grzecznie uwagę lub poprosi o coś to wielkie halo. Ludzie! Co jest z Wami? Jeśli praca Wam przeszkadza to odejdźcie i nie "męczcie" na siłę siebie i innych. Skoro jesteście tacy mądrzy to załóżcie swoje "wielkie" firmy i okażcie jak w nich będzie traktować ludzi? Te wpisy powyższe kojarzą mi się z ludźmi, którzy są delikatnie mówiąc sfrustrowani emocjonalnie i nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości. A gdy już część z Was założy swoje wymarzone spółki to czekam gdy stwierdzicie, że największym kapitałem każdej firmy są dobrzy, rozumni pracownicy oraz normalni szefowie. Nie tędy droga.

Dranie!

Nie polecam z całego serca! (usunięte przez administratora), wysyłają jakieś śmieszne zaliczki, a jednocześnie promują nowy projekt i zachęcają ludzi wizją wysokich zarobków! Żenada! Oczywiście telefon kadrowej i prezesa (usunięte przez administratora) milczy. Żeby o wypłaty trzeba było być się w sądach... Tragedia...

Firma
@Dranie!

Proszę przedstawić się z imienia i nazwiska, zweryfikujemy Pański wpis. Dział prawny

Jakie wartości są cenione w JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.?

...

Firma bez wartości i szacunku do człowieka. Bardzo niskie stawki za taką pracę.

Firma
@...

Witam, jeżeli Pan twierdzi że firma bez wartości i szacunku dla pracownika, proszę się przedstawić z imienia i nazwiska zweryfikujemy Pański wpis. Dział Kadr

jsk to zart

Zaczynając od beznadziejnej organizacji, kończąc na wypłatach które nie są dostarczane terminowo ta firma to jest jedno wielkie nieporozumienie, auta którymi jeździmy są w opłakanym stanie, na nic dzwonienie do firmy i prośby aby naprawili nawiew, nabili klimatyzacje etc. Auta będą wzięte dopiero w sytuacji jeżeli usterka będzie powodowała straty, za nic maja bezpieczeństwo kierowców, starzy kierowcy są wypychani z firmy przez brak przydzielonych zmian (ponieważ osoba za nie odpowiedzialna jest... nie muszę kończyć ???? ) wypłaty dopiero wysyłane są 10, wiec nie ma opcji aby doszły do godziny 18 do naszych banków, gdzie tu jest jaka kolwiek moralność? Szczerze nie polecam firmy, a dla nowych kierowców- przemyślcie ta decyzje 2 razy.

Janusz
@jsk to zart

Niesprawne samochody to faktycznie problem i dobrze byłoby jednak zgłosić to pracodawcy. Czy mógłbyś napisać jaki jest grafik pracy i czy jest na tyle elastyczny, że można go ułożyć według własnych potrzeb?

ciekawy
@jsk to zart

możesz napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia, rozliczania,obowiązków, jakie auta itp?

Zostaw merytoryczną opinię o JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.?

JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Adama Asnyka 18 lok. 2
    71-527 Szczecin

JSK Unicar Logistyk Sp. z o.o.