Rainer Jesper Rainer

Szczecin

Opinie o Rainer Jesper Rainer

Jacob

Witam. Niestety to jest prawda co piszą ludzie o Rainer. Zapłacił raz a później zaczął się wygrazac ze byly kradzieże na budowie i ze nie dostał kasy od inwestorów lub skradziono dokumenty od auta. Jest oszustem on i jego żona Natalia Cichulska. Zebrać się wszyscy i pozew zbiorowy. Albo mu wpierdolic. Nie oszukuje w Dani Duńczyków a nie nas Polakow!!!

oszukany

Firma krzak oszuści itd. Oszukują Polaków dziady. Maly Rudy krasnal i jego gruba mery co ma zeby cztery są oszustami. Odradzam każdemu tam pracę nie wypłacają pieniedzy na czas nie wyrabiaja CPR i kont bankowych. Nie odbierają telefonow i boją się przyjeżdżać do biura na spotkania z pracownikami. Kłamią i zmyslaja. Odradzam Polacy nie pracujecie u oszustów!!!dla nich liczy się kasa zero szacunku do pracowników. Ich adres to Dobre ul. Sosenkowa 51. Wielka willa za wasze nie zapłacone pieniadze. Ciągnij mu loda za kasę gruba polko!

Firma krzak oszuści itd. Oszukują Polaków dziady. Rudy krasnal gruby i jego gruba mery co ma zeby cztery. Odradzam każdemu tam pracę nie wypłacają pieniedzy na czas nie wyrabiaja CPR i kont bankowych. Nie odbierają telefonow i boją się przyjeżdżać do biura na spotkania z pracownikami. Kłamią i zmyslaja. Odradzam. Jebane [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Kamil

Zlodziej. Nie wyrabiaja CPR. Na wyplate czekam ponad półtorej miesiaca i dalej nic chociaz mam payslipy. Po podpisaniu umowy maja cie gdzies i nie odbieraja telefonu. Ogolnie nie polecam.

Tadek

Pracowałem ostatnio dla tej firmy jako cieśla Wypłata na czas i wszystko ok Mam nadzieje ze wkrótce znajda mi nowa robotę Polecam

Sebastian

Firma wiarygodna, szef i jego zona to ludzie uczciwi. Polecam.

Adam

Szanowni Państwo, pracowałem w tej firmie I uwazam,że jest godna polecenia szef bardzo mily jak I zarowno jego zona wszystko legalne, zawsze pomagaja I dobrze placa urodzilo mi sie dziecko ale po 2 latach pracy u rainera stac mnie na to aby posiedziec sobie z zona w domu, napewno do nich wroce dobrze placa I nigdy nie ma problemow

mały kuba

Witam nie polecam tej firmy oszukuje ludzi ta firma zajmuje sie posrednictwem pracy do Dani włascicielem jest dunczyk jak juz sie podpisze umowe to mają was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niczym sie nie interesuje a w biurze siedzi (usunięte przez administratora) ktory opowiada bajki ile tam sie nie zarobi a pozniej wychodzi ze nawet transpor do pracy kasuja jak jest jakis problem to juz nikt nie odbiera telefonu nawet przez tydzien zostajesz sam Nie Polecam biuro jest w Szczecinie ul.Niepodległosci31

Zostaw opinię o Rainer Jesper Rainer - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rainer Jesper Rainer