Opinie o Kolith Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kolith Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kolith Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolith Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Szczecin

Czy w Kolith Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak praca B2B jest możliwa.

Anikka Nowy wpis

A nawet pożądana, ze względu na cięcie kosztów - wiem z autopsji.......

abc

A jakiś posiłek pracowniczy jest?

Anikka
@abc

hahahah, wlasne kanapki - to malutka firma nawet nie 10 osob.

Honorata Nowy wpis
@Anikka

No i co, są rodziny trzyosobowe, które obiady razem jedzą. ;p A owocowy dzień tygodnia chociaż?

@Honorata

To nie jest typowe korpo. Nie ma żadnych owocowych dni w tej firmie, jak pisałam pracuje tam max 10 osób. Szef ma podejście z "minionej epoki" - już jest emerytem także nie wiem czy nadal zarządza tą firmą, ale pewnie tak. Odeszłam bo już dłużej nie dało się pracować na śmieciówce (ucinanie kasy to był standard). I propozycja "wpadniesz do nas 1-3 razy w miesiącu (!!!)" sorry, ale to dobre dla osób uczących się a nie dla kogoś kto musi pokrywać koszty życia samodzielnie, na szczęście w 2017 powiedziałam dość i teraz pracuję w normalnej firmie na UoP i w zawodzie. Jedyne plusy: współpracownicy i lokalizacja.

Dariusz

To w weekendy się nie pracuje ?

@Dariusz

Nie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Kolith Sp. z o.o.?

Aktualnie firma Kolith nie prowadzi rekrutacji nowych pracowników.

Wiktoria
@Marek

Rozumiem, a w takim wypadku kiedy będzie można liczyć na jakieś rekrutacje? :(

@Wiktoria

Decyzja o rekrutacji uzależniona jest od sytuacji rynkowej i do końca I kwartału nie planuje się zwiększenia zatrudnienia.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kolith Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy Kolith Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak godziny pracy to 8 - 16 ( poniedziałek-piątek)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kolith Sp. z o.o.?

K2020

Nie firma Kolith nie organizuje spotkań ani imprez integracyjnych

Wanda

Kolith, jak rozumiem, nadal handluje maszynami dla przemysłu. Dlaczego milczą sprzedawcy i pracownicy biura? Szukałam tu wiadomości o rekrutacji na PH. Są tu na forum zorientowani w temacie?

@Wanda

Dobry wieczór, w związku z zagrożeniem epidemicznym pracownicy spółki Kolith w większości zostali oddelegowani do pracy zdalnej. Do dalszego kontaktu proponuję adres mailowy : info@kolith.pl. Aktualnie spółka nie prowadzi rekrutacji na PH.

admin

Znacie firmę KOLITH Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Kolith Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
  • Madalińskiego 8
    70-101 Szczecin
  • NIP: 8520406244 KRS: 0000115928

Kolith Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)