Ehrle Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ehrle Sp. z o.o.

Michałek
Były pracownik

Pracownicy w podziekowaniu za oddanie i ciezka prace w 2022 roku dostali dzis premie. Dla bylego kierownika magazynu juz nie starczylo. Przykre to, ale bardzo wymowne.

Paweł
Inne
@Michałek

No to gratulacje! Jakie to są kwoty, jeśli można wiedzieć i jakie nastroje wśród pracowników firmy?

Michałek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Paweł

Gratulujesz mi brak premii? ???? Ja zmieniłem pracodawcę i psychicznie odpoczywam sobie. Większość pracowników jest super, będę tęsknić za nimi.

Lidia Nowy wpis
Inne
@Michałek

Z twojego komentarza wyglądało jakbyś dostał. Nie napisałeś że to ty jesteś ten były kierownik... Możesz napisać jaki był powód zakończenia współpracy? Ludzie często tu z pracy rezygnują?

Michałek Nowy wpis
Były pracownik
@Lidia

Godziny pracy 8 - 16:30, teraz pracuje do 15 i mam czasu wiecej dla dzieci. Walka z wiatrakami, moje sprawy byly olewane i odkladane na wiecznosc. Spychologia, czesc osob chcialaby scedowac swoje obowiazki na magazyn. Swiete krowy, sa pewnie w kazdej firmie, osoby ktorym wolno wszystko i nawet uwagi sie im nie zwroci za to za co wy dostawalismy OPR. Sa tez osoby o bardzo wysokim mniemaniu z bardzo niska kultura osobista, nikt im tego nie mowi, ale kazdy to widzi. Nie bede sie rozpisywal szczegolowo, nie bede nikogo obrazal. Sa tam fajni ludzie, ktorych sie nie docenia.

Amanda Nowy wpis
Inne
@Michałek

A można jakoś samemu zasłużyć na tę wyjątkowość żeby też było mi wszystko wolno? Piszesz, że spychali Twoje problemy, ale czy kiedykolwiek podejmowano jakieś kroki czy nawet na to nie ma co liczyć? Macie dział HR, gdzie możecie zgłaszać swoje problemy?

szefuńcio
Pracownik

@pracodawca Rozbawił mnie komentarz, że szanujecie pracowników ???????????????? dobry żart na forum publicznym . Przecież dla was pracownicy się nie liczą . Nie raz ,nie dwa to udowodniliście . No chyba ,że ludzie którzy generują koszta czyli ludzie w biurze ,którzy nie mają zielonego pojęcie o tym czym ta firma się zajmuje . Oczywiście zaczynając od samej góry . Bo okazuje się ,że nawet zarząd nie ma zielonego pojęcia o myjniach ???????????? Ale za to macie pojęcie jak zgnoić pracownika i oszukać go ,o kłamstwach w żywe oczy nie wspomnę ????????????

Pracodawca

@szefuńcio

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Obie strony wiedzą jednak, że przytoczona opinia mija się z prawdą. Obrażanie Kolegów, Koleżanek z pracy czy Zarządu w zakresie niekompetencji wskazuje jedynie na samoocenę autora. Przypadki niewłaściwego traktowania pracowników powinny być zgłoszone Prezesowi Zarządu bezpośrednio - celem wyjaśnienia konkretnej sytuacji. Stawiamy na komunikację bezpośrednią. Możemy się tylko domyślać czym spowodowane jest Pana rozgoryczenie i opinia niezgodna z prawdą. Niewątpliwie nie wynika ona z działań pracodawcy.

Wacław Francuz
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Ehrle? 1) Handlowcy mają określony rejon podzielony na województwa czy jeżdżą po całej Polsce w delegacje? 2) Jest jakiś dział od umawiania klientów zainteresowanych usługami czy trzeba szukać samemu? 3) Na jakie zarobki można liczyć w Ehrle?

Artur
Inne
@Wacław Francuz

Ale masz dużo pytań Szukają teraz kogoś na PH czy chcesz aplikować w ciemno? Mnie tez interesuje praca w dziale handlowym. Jakbyś był na rozmowie to napisz jakie warunki ci zaproponowali. Będę wdzięczny.

Wacław Francuz
Kandydat
@Artur

Nie mam dużo pytań, tylko te trzy. Szkoda, że nikt z firmy nie pofatyguje się aby na nie odpowiedzieć.

Alicja
Inne
@Wacław Francuz

Zdecydowałes sie może wysyłać CV na to stanowisko? Mimo braku odpowiedzi na pytania? :D

Francuzik
Pracownik
@Alicja

Nie ????

Olga
Inne
@Francuzik

A mimo, że tu nie padły odpowiedzi to może wiesz coś z innego źródła?

Pyton
Kandydat
@Olga

Niestety nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :(

Nikt
Pracownik

Każdy wie jak jest na papierze się zgadza. Tak samo było z tarczą, wes podpisz że wyszedłeś i rób swoje.

Pracodawca

@Nikt

Szanowny Panie/Pani skrócony czas pracy związany z Tarczą Antykryzysową był szczegółowo rozplanowany i przestrzegany. Dział Kadr wielokrotnie podkreślał konieczność skrócenia czasu pracy wynikający z tej formy rządowego wsparcia firmy. Był to trudny okres dla nas wszystkich. Najważniejszym dla zarządu było utrzymanie wszystkich etatów, co na szczęście się udało. W ogromnej mierze dzięki wspaniałemu zespołowi pracowników, który bardzo cenimy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ehrle Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. reklamacji i serwisu urządzeń? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Hehe
Pracownik

Mają prawo ją stosować lecz nie mają na to czasu. Bardzo wygodne.

!!!!!
Pracownik

Dowiedziałem się niedawno że nasz pracodawca ciągle łamie przepisy pracy, każe nam pracować w godzinach od 8 do 16:30 bo niby przerwę odrabiamy a nam jako pracownicką biurowym przysługuje z góry ta przerwa. Mają od nas za darmo 30minut pracy więcej za które nikt nam nie płaci. Ogólnie wyzysk ludzi na maxa.

2

Pracodawca

@!!!!!

Szanowny Panie/Pani, Czas pracy wynosi 8 godzin dziennie. Obecność w firmie od g. 8" do g. 16:30 wynika z wprowadzenia dodatkowej półgodzinnej przerwy /podstawa prawna art. 141 Kodeksu Pracy par.1/. Pracodawca w firmie EHRLE Sp. z o.o. wprowadził dodatkową półgodzinną przerwę w pracy, niewliczaną do czasu pracy, przeznaczoną na spożycie posiłku. Dodatkowo pracownicy mają prawo do 15-minutowej przerwy w pracy, wliczanej do czasu pracy /podstawa prawna art. 134 Kodeksu Pracy/.

Michał
Inne

@a to jak sobie tam radzicie w takim razie ? Jak atmosfera ?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Ehrle Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

a
Były pracownik
@Pytanie

Nie

Igor
Inne

Tak dobrze się pracuje, że nie macie potrzeby korzystania z tego forum?

Sebastian
Inne
@Igor

Trafne spostrzeżenie. Rzeczywiście od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne nowe opinie związane z pracą w firmie Ehrle. Firma jest producentem myjni samochodowych, dlatego przypuszczam, że pracy nie brakuje, tym bardziej że myjni powstaje coraz więcej. Ktoś z Was może napisać coś o tym pracodawcy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

JA

Oczywiście, że wiesz, kto jest twoim bezpośrednim przełożonym, jednak każdy dyrektor/prezes/żona prezesa tej firmy, wydaje ci polecenia służbowe :D Dlatego to takie zabawne...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xcc
@JA

A tak naprawde decyduje wujek(usunięte przez administratora)

Iwona
Inne

@Jagoda, i jak, podejmowałaś pracę? Jakie masz wrażenia o EHRLE Sp. z o.o.? @Sam, czy aktualnie pracujesz w EHRLE? Jakie Ty masz opinie o tym pracodawcy? Jesteś zadowolony/a? @Anita, @Mua, z waszych komentarzy również wnoszę że pracujecie obecnie w firmie EHRLE. Zachęcam was do przedstawienia merytorycznych argumentów dotyczących poparcia swoich opinii - takie komentarze będą bardziej użyteczne dla szukających tu opinii czytelników forum.

Jagoda

Witam, pojawiło się ogłoszenie na fakturzystkę, czy ktoś mógłby napisać jak pracuje się na tym stanowisku, jakie są zarobki itp. i przede wszystkim czy jest duża rotacja na tym stanowisku. Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sam
@Jagoda

Jak masz stalowe nerwy to praca dla ciebie. Siedzisz, robisz co ci każą, wystawiasz faktury, odbierasz telefony, współpracujesz z magazynem itd. Zarobki na start ok 2tys. Po latach pracy może dojdziesz do 2,5tys.

Anita
Inne

Firma ma dobrą opinie jako pracodawca co jest ważne. Czy na danym stanowisku jest rotacja zależy od osoby i jej podejsćia do obowiązków.

Mua
@Anita

Przetłumacze. Firma ma dobrą opinię wśród niektórych zaufanych, lepiej opłacanych pracowników. Tak, ze względu na przełożoną, rotacja na tym stanowisku jest mega duża. Stanowisko za każdym razem jest inaczej nazywane w ogłoszeniu, żeby kumaci się nie połapali.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
Inne

@nick, jestem na forum modertorem zatrudnionym przez serwis gowork.pl. Mam na celu ułatwić innym uzyskiwanie informacji, które pojawiają się na forum. Dlatego, też dopytuję o różne rzeczy, które są czasem lakonicznie przedstawione na forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
Inne

@Michał G. S czy Ty mógłbyś opisać tu na forum, jak wyglądała rozmowa, w której brałeś udział? O co cię pytano? To stresująca sytuacja, kilka wskazówek pomaga w opanowaniu stresu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
Inne

Jedną z funkcji tego forum @Paweł L. jest dyskusja na temat firmy i jej pracowników. Wszystko, jednak powinno odbywać się w sposób merytoryczny z użyciem argumentów. Jeśli możesz się takimi argumentami podzielić, na pewno inni pracownicy będą wdzięczni.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona
Inne

Bardzo chętnie poznamy Wasze opinie na temat pracy w firmie. Jakie są plusy pracy w EHRLE? A na co pracodawca powinien zwrócić większą uwagę? Osoby zainteresowane pracą zachęcam również do obejrzenia filmu przedstawiającego bliżej firmę. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,214562,0,0,dlaczego_ehrle%3F

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nick
@Iwona

jaką pani pełni funkcję w firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
asdf
@Iwona

co ten film ma wspólnego z ehrle jako pracodawcą? jaki jest cel jego publikacji? jakaś słaba ta agencja...

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ewa

Jaka atmosfera

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja Bartoszewicz

@Z.S. @SzczeciN i inni gotowi do merytorycznej dyskusji do wszystkich ODWAŻNYCH ANONIMOWYCH UCIEMIĘŻONYCH I POKRZYWDZONYCH Zapraszam do wymiany poglądów na temat warunków pracy w firmie, ale bądź na tyle dojrzały i przedstaw się. Jestem do Twojej dyspozycji. Wyjdź z piwnicy i nie pluj zza drzewa.

Z.S.
@Alicja Bartoszewicz

No nieeee.... Alicja i ty w tej dyskusji. Ty jesteś raczej osobą która najmniej powinna się wypowiadać. W firmie wszyscy mają dosyć twoich krzyków, chamstwa i frustracji wyładowywanej na innych. Tylko szkoda że każdy boi się powiedzieć ci w twarz co o tobie myśli... Tobie się raczej lekarz kłania i nie zabieranie głosu. Poza tym o jakiej merytoryce chcesz rozmawiać ? Akurat ty... Jakie ty możesz mieć argumenty? Więc proszę nie kompromituj się. A co do przedstawiania to uwierz mi na pewno kiedyś się dowiesz a narazie niech zostanie jak jest . Dalej będę się do ciebie uśmiechać w pracy i będę miła dla ciebie :).

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ehrle fun
@Alicja Bartoszewicz

post napisany w godzinach pracy....hahahahahahahah nie zablokowali, czy nowy zakres obowiązków?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolinka
@ehrle fun

Pozdrowienia Alicja :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pawel L.
@Alicja Bartoszewicz

Ala naprawdę chcesz na publicznym forum dyskutować co w tej firmie jest ok a co nie ? Co się w niej tak na prawdę robi a czego się nie robi co powinno być zrobione ?? Jak sie traktuje prawdziwych pracowników a nie tych co generują koszta ?? Możemy śmiało o tym pisać jestem otwarty na taką rozmowie a dobrze wiesz że można o tym książkę napisać Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SzczeciN

I tu się zgadzam w pełni z Z. S. !!!! I nie tylko ja :) ale niestety tylko ja mam odwagę i Z.S. to napisać.... Powiem więcej pracuje tu już kilka ładnych lat i widzę co się dzieje. Szkoda że nie wszyscy mają odwagę napisać tu prawdę jak jest na co dzień itp. A ty tk znajdź mnie jak potrafisz - może razem pijemy kawę rano tylko szkoda że nie z ekspresu albo jemy razem śniadanie... :))) Pozdrowienia dla Z.S. :) może uda się rozbić ten "beton" zastraszonych I uległych... I proszę nie zapnijcie o naszej starej koleżance która miała "...." wiecie co i przez kogo... i zadajcie sobie pytanie co zrobiła w tedy "firma"... hmmmmm zwolnienie i sąd.... i wszystko jasne...... Szkoda że nie napiszecie tu mądrale o mobbingu....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hahaha
@SzczeciN

@Z.S. @SzczeciN Rzeczywiście wielka jest wasza ODWAGA, anonimowi hejterzy. Opluwacie i nadal pracujecie w tych strasznych warunkach?..... Nikt inny was nie chce?..... :)) Co, kasa nie śmierdzi zgorzkniałe niedojdy? ......żal :)))))

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SzczeciN
@hahaha

Tu nie chodzi o opluwanie i hejty tylko o pisanie głupot przez ludzi którzy piszą że jest tak extra i super i co ta firma dla "Ciebie" nie robi a dobrze wiecie że tak nie jest. Fajnie że udało mi się sprowokować dyskusję i podnieść ciśnienie internetowym napinaczą obrońcom ehrle.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ehrle Sp. z o.o. - Przecław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Ehrle Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Ehrle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ehrle Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ehrle Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii