Opinie o Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka w Mokrzyska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka w Mokrzyska

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tadeusz Nowy wpis
Były pracownik

Nie polecam pracy u tego pana wieczne pretensje o wszystko i bat nad głową.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Es
Były pracownik

Pracowałem ponad 2 lata, odszedłem z powodów osobistych, niezwiązanych z Firmą. Oceniam bardzo pozytywnie. Zarobki adekwatne, sprzęt zadbany, naprawy na bieżąco, nic nie jest "wiązane drutami". Szefostwo na poziomie co dziś jest rzadkością, szczególnie w rejonach Polski południowej. Dobry kontakt szef - pracownik. Moja pierwsza i jedyna jak dotąd firma w Polsce w której nie czułem się jak "rzecz którą się eksploatuje w celu zarobienia pieniędzy".

Emilia
@Es

Cieszę się, że masz miłe doświadczenia z firmą. Piszesz, że zarobki są adekwatne ale ja niestety nie do końca orientuje się jakie to są właśnie adekwatne zarobki. Czy mógłbyś napisać chociaż mniej więcej? Wspomniałeś też o dobrej relacji z szefostwem i jest to na pewno duży plus, nie często się taka zdarza.

Es Nowy wpis
Były pracownik
@Emilia

Odnośnie relacji - fakt, nie zawsze, a nawet bardzo rzadko się taka zdarza. Nie chcę żeby to wyglądało na reklamę, to po prostu moja obiektywna opinia oparta na doświadczeniu z przewoźnikami z województw podkarpackiego i małopolskiego. Odnośnie zarobków - Adekwatne zarobki oznaczają godne wynagrodzenie za czas spędzony w "trasie" biorąc też pod uwagę czas wolny od pracy spędzony w domu, sprzęt na którym pracujemy, rodzaj przewożonych ładunków oraz planowanie w czasie naszego grafiku pracy przez osobę zarządzającą transportem :)))))))))))) Prosta matematyka. Pozdrawiam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kns929

Polecam firmę :) Robota adekwatna do zarobków i czasu wolnego w domu i sposobu wykonywania pracy . Według mnie zapłata jest uczciwa jak na polskie realnia.

Szmel

Super solidna firma . świetny kontakt . szybo i w temacie ! Polecam

anonim

(usunięte przez administratora)

Jacek Tlałka

dziękuję za konstruktywną opinię Panie (usunięte przez administratora), będę ją miał w przyszłości na uwadze

Administrator

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka w miejscowości Mokrzyska, które widoczne są w internecie? W takim razie dodaj u nas opinię i napisz jak naprawdę jest w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka - Mokrzyska

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka?

  Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jana Kantego 34
  32-800 Mokrzyska
 • NIP: 8691667715 REGON: 851713971
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Firma Handlowo Usługowa BJT Bożena Tlałka
Przejdź do nowych opinii