Opinie o Ekombud Sp. z o.o. w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ekombud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekombud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekombud Sp. z o.o. w Niepołomice-bochnia-brzesko

Nikot Nowy wpis

Witam. Jak praca wygląda z perspektywy kierowcy? Warunki, wypłata, samochody itp?

Jak wygląda kwestia awansu w Ekombud Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Spawacz?

Jaka atmosfera panuje w firmie Ekombud Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 12 lipca. Czy jest rotacja?

Gg Nowy wpis

Dzis masz marzec 2023 a pytasz sie glupio o ogloszenie sprzed roku. Generalnie to omijac szerokim lukiem.

Spawacz

Przepracowałem tam jako spawacz trzy miesiące. Uważam za stracone te trzy miesiące. Jeżeli chodzi o sprawy socjalne szatnia i stołówka spokojnie można porównać do lat sześćdziesiątych. Na hali wcale nie lepiej ogólny (usunięte przez administratora) Kierownik a raczej pseudo kierownik nadaje się tylko do poganiania (usunięte przez administratora) jednym słowem biegiem na wysokości starej lamperii, w przeciwnym razie stoi nad człowiekiem z batem. Jeżeli chodzi o zarobki to minimum krajowe. Ogólnie nie polecam tej pracy nikomu!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ekombud Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Aleksandra

Kiedyś tutaj pisaliście, że stawka minimalna, ogólnie mało zadowoleni byliście z tych zarobków, z tego co widzę. No to jak to po czasie wygląda teraz? Są do tego w ogóle jakieś premie?

Czy rotacja pracowników w Ekombud Sp. z o.o. na Operator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 25 października na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Raczej się sami zwalniają

Magdalena
@Pietrek

Czemu? Wiesz może ile ludzie wytrzymują w firmie zanim się zwolnią? :D Miesiąc, dwa lata?

@Magdalena

Zależy kiedy się skapnie co jest grane

Roro

Nie polecam się tam zatrudniać gdyż za godzinę roboty ciężko sobie pozwolić na paczkę papierosów. Kierownik ordynarny wobec pracowników,jeśli jesteś początkujący i nie ogarniasz na tyle ile on chce to poprostu będzie cię gnoil i obrażał że jesteś do niczego. Na hali panuje niemiła atmosfera,przez niektórych pracowników którzy się uważają za niewiadomo kogo. Praca ciężka zazwyczaj po 10 godzin,jeśli pracujesz po 8 godzin to niestety będziesz wrogiem. Nie pozdrawiam ;)

Magdalena
@Roro

Rozumiem że te nadgodziny nie są liczone dodatkowo tylko po normalnej stawce? Można liczyć chociaż na umowę o prace czy też słabo jak z tą wypłatą?:/

Roro
@Magdalena

Umowa od najniższej,godziny nadliczbowe płacone jak za zwykle godziny.

@Roro

Właśnie mi uświadomiłeś, że albo w Polsce fajki są tak drogie albo najniższa w tak opłakanym stanie, nie wiem co byłoby gorsze. Zmartwiło mnie to stwierdzenie, że "będziesz wrogiem" za mniejszą liczbę godzin. To w jaki dokładnie sposób oni przymuszają do tego?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ekombud Sp. z o.o.?

Na rozmowie obiecywane są gruszki na wieźbie,pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy.

Jacek

A możesz napisać ile konkretnie się tu zarobi? I jakie rzeczy są obiecywane podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Możesz napisać jakie są zadania pracowników w Ekombudzie i jak wygląda tu typowy dzień pracy?

@Jacek

Ogólnie to musisz umieć wszystko robić.

Pietrek

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Na hali panuje dzika atmosfera,zero organizacji i do tego wszystko najlepiej robić w biegu. Wynagrodzenie nie jest w żadnym stopniu adekwatne do wykonywanej tam pracy. Jeśli jesteś początkującym spawaczem,lub poszukujesz czegoś na początek to odradzam.

Maj

Witam jakie szanse na zatrudnienie w Firmie Ekombud mają młodzi spawacze? Jaka atmosfera panuje w firmie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ekombud Sp. z o.o.?

Kierowca

Nie ma podstawy ,jest stawka godzinowa A z tego co mi wiadomo to każdy ma inne.

Kierowca

Firma Ekom Bud z Bochni ,szuka ciągle kierowcow.Stawka 3500 miesięcznie,tylko że z praca kierowcy niema nic wspólnego.Maja 4 smieciarki które są obsadzone przez starych kierowcow,którzy na samo spojrzenie w kierunku auta się krzywą.Ja i kilku moich znajomych ,mając wszystkie kategorie prawa jazdy trafiłem na auto dostawcze do 3,5 tony.Praca polegała na zbieraniu ciężkich worków że szkłem, kartonów i plastiku.Wzystko o razem się wymiesza A później musisz rozgrywać te worki i sortować smieci.Chyba nie tędy droga.Autem pojezdzisz tylko do pierwszej przerwy bo później małolaty mówią że czas na zmianę, z braku sił.Ciesza się że jadą, przy głosnej muzyce,i czują się docenieni.Nikt tych aut nie sprząta.Ogolnie nie polecam. Szukają Jelenia na wypadek gdyby który z kierowcow zachorował.Praca (usunięte przez administratora).Nie bałem się użyć tak mocnych argumentów, bo to wszystko co napisałem jest prawdą. Teraz kiedy chwilowo rynek pracy się zatrzymał, oferują się jako wielcy pracodawcy.Nie wierzysz idź spróbuj, przeważnie się pracuje od 1 do 7 dni.Zalezy od Twojej inteligencji jak szybko zauważysz co naprawdę jest grane.

Spawacz

Jakie stawki oferuje firma?, czy są Adekwatne do pracy ?

Grzegorz
@Spawacz

@Spawacz, od Twojego posta minęło już kilka miesięcy. Czy udało Ci się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w tej firmie? A może podjąłeś zatrudnienie w Ekombud? Chętnie dowiem się więcej na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej i obecnych rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekombud Sp. z o.o. - Niepołomice-bochnia-brzesko

• Jak się pracuje w Ekombud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekombud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ekombud Sp. z o.o.