Molle Group Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Molle Group Sp. z o.o.

Drodzy użytkownicy GoWork.pl

Cieszymy się, że odwiedzacie nasz profil i dzielicie się opiniami o naszej firmie-  nawet tymi negatywnymi, bo z nich wyciągamy wnioski.
Nasza obecność w tym miejscu jest spowodowana tym, że chcemy być jeszcze bardziej dla Was dostępni.
Zachęcamy do merytorycznej i kulturalnej dyskusji na forum. Zadając pytanie - możecie liczyć na naszą odpowiedź.
Dokładamy wszelkich starań by nasza firma rozwijała się każdego dnia i o każdym etapie rozwoju czy sukcesie będziemy Was informować na bieżąco w aktualnościach :)

Pozdrawiamy
Zespół Molle Group
Piotr PE

Bardzo sprawna obsługa, przyjemne miejsce i fajni ludzie,

Robert
@Edyta

Praca jest dobra, warunki również, czysto i bez problemu, polecam robię tutaj już z pol roku

Driver ET

Na zakładzie bardzo czysto i dobry przejazd, ludzie bardzo pomocni, szybki oraz sprawny załadunek ;) poczęstowali kawą i dobrym słowem :)

Kto pyta nie błądzi Nowy wpis

Witam, kiedy można się spodziewać rozmów kwalfikacyjnych z aktualnych ogłoszeń.? Proces rusza odrazu po zakończeniu ważności ogłoszenia, a może już są wzywani kandydaci?

Nowy wpis

@Kto pyta nie błądzi

Dzień dobry, proces rekrutacji do najnowszych ogłoszeń rusza od dnia 08/04, od tego też dnia osoba wyznaczona do rekrutacji będzie kontaktowała się z wybranymi kandydatami, mamy nadzieję do usłyszenia i życzymy dobrego tygodnia

Nowy wpis

Staś

Znalazłem ofertę pracy dla operatora wytłaczarki pvc. Podobno doświadczenie mile widziane, ale nie konieczne - możliwy jest kurs doszkalający (2-3 tygodnie). Czy ktoś miał okazję przejść taki kurs? I czy sama firma często go stosuje, czy jednak przeważają pracownicy z wcześniejszym doświadczeniem na wytłaczarkach?

Eryk
@Staś

Szukają na operatora extruzji profilu okiennego do transportu czy jakoś tak

@Eryk

I czymś to się różni konkretnie od tej oferty, o której wspomniano wyżej? Jeśli w obu przypadkach możliwe jest odbycie tego kursu to oba by mi pasowały. No i od początku możliwa umowa o pracę niby, a wiadomo czy po szkoleniu dostanie się już umowę na dłuższy czas?

A ciekawa

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie oferty pracy na stanowisku Specjalisty ds.administracj: czy rozmowa sklada sie z etapów?? Czy jest to samodzielne stanowisko czy pracuję sie w zespole?? Jaka wysokość wynagrodzenia?? Prosze o odpowiedz, gdyż jestem zainteresowana, ale zanim tam wyślę CV chciałabym poznać odpowiedzi na moje pytania. Z góry dziękuję

A ciekawa
@A ciekawa

@Pracodawca fajnie, że ktokolwiek z Państwa raczył odpowiedzieć na postawione pytanie...no cóż świadczy to tylko o profesjonaliźmie w tej firmie

@A ciekawa

Pani ,,pytania" były na tyle nie profesjonalne iż odpowiadanie było by nie na miejscu, wszystkie informacje niezbędne i ważne dla kandydatów były dokładnie opisane i zawarte w ogłoszeniu o prace, pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów :)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Molle Group Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Operator wytłaczarki powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Dzień dobry, czy jest tam jakieś utrzymanie ruchu (mechanik, elektryk) bo ja szukam pracy jako elektryk na utrzymaniu ruchu (doswiadczenie mam).

W ofercie zaznaczyli, że specjalista ds. logistyki pracuje stacjonarnie. Rozumiem, że to domyślny model pracy, a czy firma podchodzi elastycznie do bieżących potrzeb pracowników? Jeśli potrzebowałabym dnia czy dwóch pracy zdalnej w tygodniu to jest szansa, że szefostwo wyraziłoby na to zgodę? Czy oprócz kawy/herbaty, o której wspomnieli w ofercie, są jeszcze inne benefity? :)

Aktualność
Pragniemy poinformować, że rekrutacja na stanowisko młodsza księgowa dobiegła końca. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za liczne przesyłanie zgłoszeń.
Proces rekrutacji przebiegł pomyślnie i nowa osoba zasiliła szeregi naszej firmy.
Ototo

Witam . Jaki jest powód ponownego ogłoszenia na Młodszą Księgową ? Ostatnie było w czerwcu

@Ototo

Witam, dalsza rozbudowa działu księgowości

@Molle Group Sp. z o.o.

Ja też odnośnie tego ogłoszenia. Pada tam sformułowanie o możliwości rozwijania kompetencji zawodowych oraz pogłębiania wiedzy w zakresie księgowości. W jaki więc sposób wspomniana możliwość wdrażana jest w życie, poprzez kursy i szkolenia firmowe, bądź zewnętrzne, czy poprzez codzienną pracę? I po jakim czasie od zatrudnia można awansować na stanowisko samodzielnej księgowej?

+ i minus

Organizowane są kursy i szkolenia zewnętrzne, tak by być na bierząco z obowiązującymi przepisami oraz wiedzą jak i kiedy ją wykorzystać gdzie zastosować, średni czas do stanowiska samodzielnej księgowej jest trudny do określenia - jednemu zajmie to 10 miesięcy, a drugiemu nawet 24 miesiące…polecam :)

@+ i minus

Ok, ok, dzięki za info. Czy takie finansowanie przez firmę kursów i szkoleń, to wymagana jest lojalka na ileś lat? I czy będąc na szkoleniach, to potem ten czas trzeba odpracować nadgodzinami, aby być na bieżąco z pracą i nie mieć zaległości w obowiązkach?

Adam Trans

Doświadczenie operatora wózka widłowego pozostawia sporo do życzenia..

@Adam Trans

Prosimy o wyrozumiałość, mamy dwie nowe osoby na przyuczeniu do wózka - ledwo miesiąc po kursach, przy następnym załadunku na pewno będzie lepiej i sprawniej :)

@Molle Group Sp. z o.o.

To ile w zasadzie takiej szkolenie jednak trwa? Miesiąc to będzie minimum? Prócz kursu na wózek w tym roku jakie jeszcze mogły być zorganizowane? Zastanawiam się takie czy od nowego roku jakieś nowe będą wprowadzane?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Molle Group Sp. z o.o.?

NT

Cześć Wszystkim, pracuje się dobrze, firma bardzo czysty i nowoczesny, praca nie jest trudna i zawsze ktoś ci pomoże, ja jestem duzo zadowolona - pracuje przy produkcji - można zmieniać zmiany na 8 i 12, dobre pieniądze - dobrze firma

Halina
@NT

Dobre pieniądze to znaczy jakie? Podstawa jest dość wysoka czy trzeba dorabiać premia czy nadgodzinami? Co do zmian, podejscie jest elastyczne?

Sara
@NT

Godziny pracy całkiem inne. Bardzo głośno i dużo pyłu. Bardzo duże zagrożenie dla zdrowia.

@Sara

Niestety nie można zgodzić się z tą nieprawdziwą opinią, praca jest zmianowa w podanych godzinach 6-14 / 14-22 / 22-6 oraz wymiennie może odbywać się w systemie 12 godzinnym, co do hałasu stosowane są odpowiednie zabezpieczenia jak korki żelowe czy też atestowane słuchawki wyciszające, proszę na przyszłość o realne opinie zamiast pisać takie głupoty :)

Andzia

Szukam tu info o firmie, bo brat zainteresowany jest posadą tu jako Portier / dozorca. Jest to praca na część etatu, a co z przejściem na cały etat? Można po czasie przejść na cały etat? Po kilku miesiącach albo po roku?

Aga

Witam ,czy jest możliwosc pracy tylko na pierwszą zmianę ?

Obserwator

Dlaczego wymaga się tu dyspozycyjności, czy to praca w stałych godzinach, czy raczej w systemie zmianowym? O tej dyspozycyjności, to piszą w nowym ogłoszeniu na operatora wytłaczarki. I też mam pytanie, jak finansowo bym na tym wyszedł?

Operator
@Obserwator

Szukają ludzi którym się chce pracować i maja jakie takie pojęcie oraz chęci do pracy

Czy na produkcję przyjmują kobiety?

Operator

Tak na produkcji pracują również kobiety

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Molle Group Sp. z o.o. na stanowisku Portier? 17 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Są teraz jakieś przyjęcia na produkcję? Nie ma aktualnych ofert w sieci, ale może pracownicy coś wiedzą. W marcu pisali tu coś o przyjęciach, może teraz też jakieś są?

Mirosław
@123

Obecnie z tego co wiem nie ma przyjęć na produkcje

Kokosia

Hej. Jak wygląda rekrutacja na stanowisko młodszej księgowej? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Może ktoś podpowie jakieś widełki?????

Lilka
@Kokosia

Widzę że też znalazłaś to ogłoszenie. Ono już chwilę wisi, ciekawa jestem czy dużo jest kandydatów. Może ktoś dać znać z ilu etapów składa się rozmowa? O co pytają? Jest jakiś test wiedzy? Będę wdzięczna za odpowiedź

Yelo

Dobra praca lecz czasami brakuje ludzi do pracy na zmianach, kierownictwo rozwiązuje problem jak może i mają być nowi ludzie w pracy jeszcze w marcu. Ogólnie mogę polecić jako dobre i stabilne miejsce do pracy, ale tutaj nie ma obijania po kątach, trzeba pracować, za darmo pieniążków nie dadzą :)

Helena
@Yelo

Dobrze że napisałeś ten komentarz bo widziałam właśnie ogłoszenie z ofertą pracy. Chciałabym jeszcze się dowiedzieć jak z atmosferą wśród wspolpracowników? Fajny zespół jest?

Ile jest zmian w Molle Group Sp. z o.o.?

Mark

Są 2 zmiany / planowane 3 w najbliższym czasie Soboty / niedziele mamy wolne

Mikołaj
@Mark

Nic mi nie wiadomo, ile teraz dostajecie ale za zmianę nocną pewnie kasa będzie jeszcze większa? Tylko, jak tu się dostać? Ciężko było prześliznąć się przez rekrutacje, czy nie jest tak straszno z wymaganiami?

Zostaw merytoryczną opinię o Molle Group Sp. z o.o. - Rzezawa

• Jak się pracuje w Molle Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Molle Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Molle Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Molle Group Sp. z o.o.