Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Zuzanna

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nie używanie wulgaryzmów. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intersilesia Mc.Bride, również właśnie dzięki Waszym wpisom.

Tomas

Lepszym złem,jeżeli mogę użyć tego typu określenia było by oficjalne ogłoszenie że wszystkie święta są pracujące a nie zabawa w ciuciu babkę....to po pierwsze nie jest nawet śmieszne , po drugie jest to robienie z ludzi głupców.Człowiek planuje, nastawia się ... i niestety :-(.najgorsze w tym wszystkim jest fakt ,że lista dni wolnych wyglądających w święta jeszcze niedawno wisiała na tablicy informacyjnej... brak było tylko na jej końcu podpisu autora ... KŁAMCA.

Roman

Nieco z innej beczki - Zuzanno jestem Twoim fanem!

dramat

niedlugo bedzie jak w innym strzeleckim zakladzie bedziemy tyrac wszystkie swieta z ta roznica ze za tysiaka mniej

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
jp

Proponuję aby biurowiec poszedł do pracy 1 i 3 maja na produkcje

Zuzanna

@Asia firma organizuje dla pracowników imprezę integracyjną? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak będzie ona wyglądała?

Asia

Zabawa bez osób towarzyszących też mi coś.

Magda
@Asia

No ale przeciez.. są"pary interkowe"-o zgrozoXD

kojak

Chore. Nie idziesz na imprezę to (usunięte przez administratora) Nawet jak już pozwolą Ci iść to nie możesz się odchamic bo prosto z impry do pracy. Popierdolone kierownictwo. Ryba psuje się od głowy

x
@kojak

Impreza integracyjna dla biurowca i lizodupow A nie dla pracownikow.

jprd

Jak usłyszałem że 1go mają do pracy to ręce mi opadły.

xyz

to sa akurat przyklady osob ktore wyzej sraja niz dupe maja. samemu nic ale od kogos jak najbardziej

Jan

Ryba psuje się od głowy.Jak na stanowiskach będą takie panie Jole, Moniki, Mirele, Renie to nie będzie dobrze.

Abraham
@Jan

Co masz konkretnie do tych osób ? Rozwiń swoją myśl. Może poszerzysz tę listę o kilka następnych imion wraz z uzasadnieniem ? I najważniejsze chyba - Kim byś chciał ich zastąpić ?

staruszek

Od dłuższego czasu obserwóje tą strone i szczerze mówiac pracuje w tej firmie od ładnych paru lat rózne żeczy tam widziałem.Co do romansów to wiekszość z nich to hora wyobraźnia ludzi lizusostwo to fakt tak samo jak wywyższanie sie lizusów i pseudo kierownictwa.Wiekszość kierownictwa kiedyś samo dymało na lini a teraz sie w d.... poprzewracało kiedyś było lepiej można bylo odwalać różne maniany i nikt nie kapował a teraz jeden na drugiego zeby tylko (usunięte przez administratora) wybronic ale to wina nowych z podejściem mama da kiedyś ludzie trzymali sztame i kierownictwo nie skakało a teraz wiedza że ludzie sa tacy jacy są i mogą se pozwolic więc taka rada dla tych którzy tam pracują TAK SAMO JAK JA trzymajcie sie razem nie skaczcie se do gardeł tylko trzymajcie sztame jak kiedyś bo firma nie jest zła kasa na czas dobry socjal wszystko legalne nie jak u prywaciarzy tylko zbierzcie sie do kupy a nie jeden.na drugiego bo ja jestem lepszy bo moja zmiana zrobila wiecej bo normy na liniah sami se wyrobiliscie a apetyt Joli rosnie w miare jedzenia wiec zastanówcie sie albo razem z kierkierownicti takimi opiniami ściągniecie ta firme na kąpletne dno albo zadbacie o swoje miejsce pracy i stworzycie tam atmosfere taka jak była 5lat temu bo jak to ktoś kiedyś powiedział jacy ludzie taka firma!!Pamietajcie atmosfera w pracy zalezy od każdego z was całego świata nie zmienicie ale jedną małą firme możecie .

-_-

To było jakis czas temu ale niesmak pozostal.

Przemas

Ludzie czemu nie pójdziecie z tym do prezesa czy do dyrektora personlego? ??????? Nie dajcie się !!!

-_-
@Przemas

Gdyby to cos pomoglo to z A juz dawno pare osob by nie robilo. Szczegolnie jedna ktorej kiedys przynajmniej dwa razy zdarzylo sie poszarpac wspolpracownika. O wyzwiskach nie wspomne. Najlepiej zamiesc pod dywan. Bez komentarza.

Robol

Pani monika nie ma za grosz poszanowania do wspolpracownikow mysli ze jest swieta bo jej maz jest kierownikiem zmiany i dobrym znajomym pani joli gdyby nie maz to pewnie liderem by nie zostala nie zdziwilbym sie gdyby sprawa poszarpania byla prawda a pani monice uszlo to na sucho

Mietek

No no ładnie i taka (usunięte przez administratora) nie zwolnią dyscyplinarnie bo jej mężus jest kierownikiem i wstanie w jej obronie masakra. Ja pierdoleee

Gośc

Słyszałam, iż na jednej ze zmian, chyba D została "poszarpana" jakaś dziewczyna przez Panią Lider Monikę (Imię może być inne, nie wiem czy dobrze zapamiętałam) . Czy to prawda czy plota mająca utrudnić komuś życie? Ewentualnie czy zachowanie to spotkało się z reakcją ze strony władz firmy ?

Zzzzz
@Gośc

Imie sie zgadza jest to zona kierownika tej zmiany Pani pseudolider.

Rrr
@Gośc

To prawda teraz ta dziewczyna jest na zmianie A a wielka dama nadal pracuje ale jak myśmy powiedzieli że jej nic nie zrobią to nikt w to nie wierzył. Jak można zwolnić żonę ulubieńca pani Joli.

Robol

Normalny pracownik nawet nie jest brany pod uwage w jakich kolwiek szkoleniach teraz byl kurs samopomocy kogo znowu wybrali tych co ostatnio mieli szanse na jakis rozwoj pracuje w tej firmie 7 lat nikt mi nigdy nie zaproponowal zebym mogl sie podszkolic w czym kolwiek kiedys chciałem miec szkolenie na utrzymanie ruchu to uslyszalem ze mi to nie potrzebne poniewarz ja pracuje tylko na jednej i tej samej maszynie a na innej zmianie tez byla taka sytuacja i normalnie szkolenie dostal a tylko dla tego ze to byla rodzina wyzszego szczebla

Chemik

To prawda co piszecie.Niestety zwykły pracownik nie ma lekko.Dla takich jak wspomniana Jola,(każdy wie o kogo chodzi i wielu innych będących wyżej w hierarchii tej firmy) pracownik jest narzędziem i do tego bardzo tanim, do wyrabiania norm i "słupków" ażeby te słupki pani jola przedstawiła prezesowi i cieszyli się sukcesem...Misja Wizja i Postawy!?

Zuzanna

@Robol na jakiej zasadzie są wybierane osoby, które mogą uczestniczyć w kursach? Jak często się one odbywają? Próbowałeś zgłosić się jako osoba chętna do uczestniczenia w nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.