Opinie o Mecalux w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mecalux. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecalux o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecalux w Gliwice

alojz

super firma super ludzie

alojz

cały dział super chłopaki tylko on tam nie pasuje . gwiazda się znalazła. szkoda faceta ale sam sobie na to pracuje. jak to ktoś czyta niech mu spróbuje powiedzieć że nie tędy droga. dać mu szansę albo niech odda fartucha.

Tr9jka

Chłopy z produkcji napiszcie szczerze co sąsiedzie o nowym nabytku Ur czyli panu DW

guma

Darek W. to syn ryla z Sośnicy który dostał się przez przypadek do pracy na UR.

Elektromonter

1-rozmowa telefoniczna z panią z HR 2-wizyta w firmie i rozmowa z kierownikiem UR Gdy przyszedłem do firmy, nikt nie wiedział po co jestem i na co. 3 osoby mnie pytały na jakie stanowisko i jak się nazywam zanim przyszedł Kierownik UR. To było dziwne.

Luźna i sympatyczna rozmowa na temat dotychczasowego zatrudnienia i tego jak wygląda praca w UR. Wyniki rekrutacji miały być w 2 tygodnie, mija 3 tydzień.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Kierownik UR

Don Wasyl zgrywa fachowca, mądrzy się, a jak przyjdzie co do czego to pretensje i donosy. Czasem błyśnie pomysłem, jednak przy robocie spali na panewce. Tyle, że nie kradnie, prędzej popsuje...

spec

Wasila automatyk

MAJĄ go dość na UR i na produkcji . wielki pan a słoma wyłazi z butów

życzliwy

Uwaga na gminę dworską . nawet się z kolegami (usunięte przez administratora) nie witam 0 szacunku dla kolegów oraz pracowników produkcji. Panie DW nie tędy droga. nie idż tą drogą . ludzie CIĘ MAJĄ DOŚĆ I TWOJEJ MINY ZRANIONEGO ZWIERZA.

życzliwy
@życzliwy

gnidę dworską

robotyka

komu ten elektryk działa na nerwy niech napisze.na pewno kolegom z działu .operatorom puntala. teraz kaloszy się i zgrywa ważniaka i eksperta na obróbce .chłopie odpuść bo jesteś nie do życia i współpracy.

Ariel

proszę o informację na temat pracy na UR ale prawdziwą bo te bzdury i niuanse są chyba wyssane z palca.problemy wewnętrzne są i będą.proszęo rzetelne wypowiedzi.

tomek
@Ariel

z takim imieniem cię dojadą

@Ariel

pracowałem w tej firmie kilka lat i naprawdę odradzam władze UR czyli ta niedouczona trójca nie panują nad niczym i nie szanują ludzi -naprawdę poszukaj sobie pracy gdzie indziej

pytajacy

UR super chłopaki i tyle w temacie .operatorzy ok szefowie działów ok.gorąco polecam wszystkim pracę w tej firmie.

@pytajacy

chłopaki super ale władza żenada

firma się rozwija polecam wszystkim pracę w tej firmie

@Marcin

banan daruj sobie te brednie!!!!!!!

młody

gorąco polecam wszystkim pracę w tej firmie

Wicher stolarz
@młody

A ja pracowałem 11 lat i jestem super fachowcem a zmusili mnie kierownicy abym się sam zwolnił. Potraltowali mnie jak szmaciarza przy podwyżkach . Wole nigdzie nie pracować niz byc szmaciazem.

Kes
@Wicher stolarz

Z tego co tu napisane, to prawdą jest tylko to, że pracujesz 11 lat

mały kaczor
@Kes

Ze chodzi do pracy 11 lat chciałeś powiedzieć.

Kes
@mały kaczor

Napisałem, że pracuje, to znaczy pracuje.

UR szaleje nowi pracownicy nareszcie. może w końcu coś naprawią.

były elektryk

zrobi karierę duschek też zaczynał od kupowania.

pytajacy
@były elektryk

zagrywki dusza są poniżej krytyki

kolega
@były elektryk

oj duszek zrobił karierę zawodową. jak Nikodem Dyzma .trzeba uważać co się przy nim mówi.strzela z ucha.

Kandydat Tomasz

W tym tygodniu miałem spotkanie rekrutacyjne trwające 10 minut. Spotkanie trwało 10 minut ponieważ nie był przeprowadzony wywiad telefoniczny. Rozmowa z drugą osobą która pali papieros elektroniczny nie pokazuje szacunku do kandydata.

malasz

polecam pracę w tej firmie. super płacę i warunki .

nie polecam (usunięte przez administratora) a władza w UR to ......... tragedia

@były pracownik

pozdrowienia dla jedynki -jedyny taki ..... banana wiekszego i......y nie widziałem no i szpicel piesek jedynki super skład wiele by mozna powiedzieć ale nic dobrego o tych pseudo muszkieterach OMIJAJACIE UR

@były pracownik

sama firma i reszta ludzi OK

były elektryk

chłopaki trzymam za Was kciuki. nie dajcie się

były elektryk

dziwne że ludzie tam chcą robić zakład super ale ludzie do bani.

Zostaw merytoryczną opinię o Mecalux - Gliwice

• Jak się pracuje w Mecalux?

Zobacz opinie na temat firmy Mecalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecalux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecalux?

Kandydaci do pracy w Mecalux napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecalux
1.8/5 Na podstawie 817 ocen.
  • Wyczółkowskiego 125
    44-109 Gliwice