Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Ingri

dla mnie jest ok firma - jak nie pasuje to przecież nikt na siłe nie trzyma

Xxx

Jestem w firmie od niedawna i nie żałuję. Bardzo mi odpowiada ta praca. W poprzedniej nie miałam takiego komfortu i stawki na dzień dobry.

Elka
@Xxx

A ja pracuje nieco dłużej i też mi się podoba. Mam fajny zespół który się wspiera dlatego nie mogę narzekać tak jak Ci poniżej..

Nikt niechce pracawac
@Xxx

Zadkos zeby komus sie ta praca podoba , duzo osob w krotkim czasie sie pizwalnialo,chyba mowi to samo za siebie I to ze nie ma komu pracowac , teraz to (usunięte przez administratora) nawet uk sie zmadrzyla

Xxxa
@Xxx

Nie mozliwe ,ze ktos przyszedl nowy , pracuje po roznych dzialach, bo ciezko z robota I zleceniami, nikt nowy nie przychodzi-wrecz przeciwnie kaza nam sciagac znajomych,ale kto by wzial tu kogos do pracy,jak sam wie jak jest Mnie trzyma tylko blisko I ze nie mam stycznosci z niektorymi rzadzacymi I ich chorymi akcjami , Nie ukrywam ze jaksie cos trafi odrazu uciekam

Szaka laka
@Xxx

Smieszne co piszesz , moge powiedziec ze nie ma nikogo nowego poniewaz nikt niechce przyjsc ,nikt niechce nikomu polecic tak zalosnie tam jest ze wstyd sie wypowiedziec ze tam sie pracuje czy pracowalo

Loty psoty
@Elka

Zespol??? to chyba nie masz pojecia co to znaczy

Ktos
@Xxx

Taką stawkę jak masz na dzień dobry bedziesz miał i na do widzenia....

Logika
@Xxx

04.03.2018 od 8:40 do 8:55 widzę przynajmniej 6 negatywnych komentarzy z głupich nicków. Kogoś chyba coś mocno gniecie :O Ciekawe ile jeszcze takich komentarzy wypisuje ta MASA LUDZI niezadowolona z pracy w Bell.

Praca Masakra

Stanowczo nie polecam tej firmy wynagrodzenie jest bardzo niskie ja pracowałam jako merch nie stać ich nawet na koszyki, ciągle tylko zastępstwa i zastępstwa za które nie płacą a to jest dodatkowa praca. Dostaniesz zastępstwo 100 km od Twojego miejsca tam 3 sklepy i sobie jeździj tam super. (usunięte przez administratora) plus premia której nigdy nie dostałam, to jest smiech na sali czyścić szafy wykładać towar porządkować robić ankiety i dostawać mniej niż na produkcji + jeszcze jeździć po sieciach i na jeden sklep 3h kierownictwo regionalne dno tak jak i niektórzy w zespole na regionie, oczywiście jedna z merchow to rodzina z kierowniczką więc ona 0 zastępstw 100% premi i rządzi się jak by byla dyrektorem jest to faworyzowanie wybranych osób ogolnie praca tam to zenada nie polecam. Ciągle czepianie się, 1000 emaili na sekunde i masz to czytac sobota niedziela nawet jak nie mam Cię w domu to Musisz jakoś czytać i odpisywać mimo, że nie pracujesz, samochód z GPS dokładnym nie możesz zrobić 1 km więcej dodatkowo po skończonej pracy jak przyjdzie Ci towar do domu to Musisz go przeliczyć i włożyć na samochód to + 4 dodatkowe godziny, za to też nie dostaniesz nic.

Czarodziej
@Praca Masakra

Na produkcji masz jeszcze mniej niz Ty ,tez smiechu warte nie polecam tej firmy

Rozbawiona
@Praca Masakra

Haha i jeszcze powiedz, że na siku zjechać nie możesz... :)normalnie (usunięte przez administratora)....:) pewnie wywalili Cię bo robic się nie chciało i teraz na forum swoje żale wylewasz. Żenada!

@Praca Masakra

Dokładnie opisałaś nasze obowiązki i masz pretensje, że musisz/musiałaś pracować? Przecież przed pracą widziałaś na jakich zasadach Cię zatrudniają.

pracownica Bell
@Praca Masakra

Koleżanko chyba się trochę zagalopowałaś nazywając innych dnem patrz na siebie. Ja nie zuwazyłam żebym była jakimś merchem drugiego sortu i zawsze jestem sprawiedliwie rozliczana a jesli kierownik ma jakies zastrzeżenia to wiem dlaczego. Najwięcej do gadania mają osoby, którym się nie chce pracować. Dziwne, że jakoś ja potrafię się zorganizować i zawsze się mieszcze w miesięcznej normie czasu pracy a kilometrów mam sporo do zrobienia. Obraziłaś innych pracowników w tym i mnie dobrze, że już w firmie takich osób nie ma. Żałosne jest takie pisanie na forum i obrażanie innych jak jesteś taka odważna to się podpisz z imienia i nazwiska. Skoro nie dostałaś nigdy premii to widocznie były ku temu powody. Pracowałam pod kilkoma kierownikami i z każdym się dogadywałam i nie miałam problemu, ale oczywiście były takie osoby w grupie, który się pracować nie chciało i albo szli na L4 co chwile a jak się jechało na ich szafy na zastępstwo to aż na samą myśl człowiek się zniechęcał bo wiedziałam czego tam się można spodziewać. Te osoby zawsze miały najwięcej do gadania i zamiast patrzyć na swoją pracę zajmowały się nie tym co trzeba. Ja pracę w Bell polecam jeśli potrafisz dobrze sobie zorganizować czas jesteś systematyczna/y potrafisz utrzymać porządek to na pewno będzie Ci dobrze w tej firmie.

Praca Masakra

Pretensje mam o to że zarobki nie są adekwatne do pracy którą wykonywalam. Pretensję mam również do tego, że kieriwnictwo faworyzuje swoją rodzinę i to widać gołym okiem my jeździmy ciężko pracujemy bierzemy zastępstwa a druga osoba nie.

@Rozbawiona

Opisuje tak jak jest i nie nie wywalili mnie.

Hahaha
@Praca Masakra

Kingunia czy ty Ty????????????????

Merchka
@Praca Masakra

Nie ma to jak miec pretensje do każdego a nie widzieć swoich wad. Zespół dno, kierownictwo dno... ludzi na produkcji też obrazilas/les...Uważasz się za kogoś lepszego? Jak się coś sobą reprezentuje to nie obraża się innych. Owszem to nie jest praca, która przynosi kokosy ale pracuję uczciwie i ludzie, którzy obecnie mnie otaczają również. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna i to za sprawą ludzi z biura, którzy są zawsze pozytywni, moich koleżanek i kolegów z zespołu z, którymi zawsze mogę pogadać o wszystkim i właśnie mojej kierowniczki, która stara się dbać o dobry klimat w teamie. Celem tego forum nie jest obrażanie innych, nie rozumiem po co ten jad. Skończyłaś pracę to potraktuj to jako zamknięty rozdział i wyciągnij wnioski. Z każdej pracy można wynieść coś na przyszłość ale trzeba umieć "patrzec". Pozdrawiam

lu
@pracownica Bell

na l 4 też ludzie też mają prawo iść a nie chorzy na minusowych temperaturach jeździć do pracy bo nie będzie miał kto zastąpić.Rozumiem że wiele osób zadowolone jest z pracy ok. ale nie koloryzujcie tak tej pracy bo fakt jest faktem mają nas merchy za nic o niczym nie informują wcześniej stawiają przed faktem dokonanym a sprawe podwyżek pozostawiam bez komentarza.

lu
@pracownica Bell

a i jeszcze jedno nie ma czegoś takiego jak.... komuś się nie chciało pracować to dał l4 ....na tym stanowisku jak się nie chce komuś pracować nie wytrzyma jednego miesiąca

abcde

Dziwne, zaiste dziwne rzeczy czytam :) Po co informacje o tym, że można zerwać umowę z dnia na dzień? Ktoś u nas kogoś trzyma na siłę? Chcesz odejść to odejdź. Kładź wypowiedzenie jak zachorujesz, albo zachoruj po złożeniu wypowiedzenia. Lepie teraz niż przy promo :) Płace to sprawa indywidualna, dla Ciebie pensje są głodowe a inni zarabiają o połowę więcej niż w poprzedniej pracy. Nie osądzaj. Każdy z nas ma inne predyspozycje. Jak masz aspiracje i możliwości na dyrektora czy coś podobnego, to leć do innej firmy i zarabiaj 10 tysiaczków... ale nas nie obrażaj. Ja już trochę tu pracuję, są rzeczy które mnie denerwują ale zawsze wychodzę z założenia, że jak denerwowałby mnie tak bardzo... to trzeba zmienić robotę. Widzę tu też różnice chyba pomiędzy regionami, ktoś marudzi że musi prosić kolegów o urlop a inny pisze że dostaje od kierownika czy tam kierowniczki punkty do zrobienia za kogoś. Nie wiem tez czemu ktoś się czepia że musi jako merchandiser robić to za co odpowiada praca na tym stanowisku :)? Merchandiser to osoba odpowiedzialna za wygląd i ekspozycję... Nie da się tego zrobić bez zachowania czystości... i nie wyzywaj od sprzątaczek bo dbanie o czystość to tylko część naszej pracy.

adelajda
@abcde

Inni zarabiają 2 razy więcej niż w poprzedniej pracy a to ciekawe? Wiesz jaka jest srawka na dzień dzisiejszy płacy minimalnej ? Ktoś tu nie umie liczyć a zabiera głos.

zumba
@abcde

A inna część pracy mercha oprócz sprzątaczki po głupich dzieciarach których matki nieprzytomne łażą po biedrze to powiedzmy to otwarcie ŚMIECIARZ ( ciągle tylko brudne kartony i kartony ).Nasza praca polega również na odbieraniu maili z firmy które zawsze jakoś mają negatywny wydźwięk zawsze tylko dowalanie się do czegoś. Proszę oświeć mnie na czym innym polega praca merchandisera w tej firmie.

numoki
@zumba

Zawsze można zmienić prace dzisiaj to nie problem bo jej pełno

oki
@zumba

Też polecam ci zmienić pracę; idz do biedry, tam będziesz sprzątać na poważnie, to przekonasz się co znaczy uzyty przez ciebie termin

Ted
@numoki

Jest jest bardzo duzo

Merch xxx

Bardzo dobrze napisane!!!

Pedro
@abcde

mam podobne zdanie w temacie nikt na siłę nikogo nie trzyma a jesli ktoś pisze że się nie podoba a dalej pracuje to z tym kimś jest coś nie tak

Krzysiek

Stawka minimalna miesieczna 1400 z groszami

Olaf
@abcde

bardzo dobrze ujęty wątek, ktoś w końcu powiedział prawdę tym zakłamanym ludziom którzy piszą bezsensowne komentarze

ina
@Olaf

nie wiedzą co piszą aby tylko się na firmie wyżyć i zmieszać z błotem pytanie czy oni wszyscy jeszcze w tej firmie pracują? pewnie nie

Dj
@Olaf

Duzo opinni jest o pracy o zakladzie beel z jozefowa , -nie tylko o merchach?

Matematyk
@adelajda

Wiesz jaka jest różnica pomiędzy "więcej o połowę" a "dwa razy więcej"? :)???

Ciekawski
@Dj

Wlasnie tak ,cos w tym musi byc

Mariusz
@adelajda

Stawka minimalna nettto to jakies 1450 cos takiego na reke ,kazdy wie doskonale ile to jest ,

Sraty taty
@Pedro

Swiat nie konczy sie na.pracy w beel Ludzie ogarnijcie sie, komu nie pasi to dyla I tyle w temacie Ja tez nie polecam jak wiekszosc

Taka prawda
@Mariusz

Smieszne pieniadze jak za caly miesiac, oczywiscie odjac dojazd 300 zl inimum to co zostaje??? Za takie grosze wole pracowac blizej swojego miejsca zamieszkania I miec nawet ta najnizsza krajowa ale juz na reke,

Lugi bugi
@numoki

I tego sie trzymac omijac szerokim lukiem ta firme beel

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

Małgosia

fajna firma, fajna praca

Pik pik
@Małgosia

Phi z ktorej strony!!!! Zewnatrz,to moze I tak????????????

Porazka

Straszna ta praca nie ,chcialabym tam pracowac!

Cher
@Porazka

Oj tak ,to co tam sie dzieje nikomu nie polecam

Z.

pracuję w firmie Bell już dlugi czas i na nic nie mogę narzekć mam wypłate na poziomie i czas pracy dostosowany do mych potrzeb stawkę mam wysoką i polecam każdemu kto chce pracować

Adas
@Z.

(usunięte przez administratora)no moze takie masz potrzeby I starcza, zazdroszcze

Hebbe

Nie polecam

T.
@Z.

Wysoka???? Wysoka to masz ale wyobraznie! Tam nie ma takiej stawki no chyba,se masz na mysli najnizsza

Hypoallergenic
@Z.

Nie polecam pracy, (usunięte przez administratora) nie urywa

koło fortuny
@Z.

Boże co za cymbał to napisał

Nie polecam
@Z.

Nie polecam ,pracowalem tam I nikomu bym nie polecil nie warto

Rosyjska ruletka
@koło fortuny

Oj jedzie,jedzie WAZELINA

U.
@Nie polecam

Wzajemnie

Sam oceń

(usunięte przez administratora) czy w biurze tak obcinają wypłaty i doszukują się na nich oszczędności, Chociaż chodzą słuchy że i tam nie jest już tak kolorowo. Jak ktoś chce zarabiać grosze i być traktowanym jak jakiś podczłowiek to może tam iść do pracy... Konfidenci i przydupasy którzy nie wnoszą do tej firmy nic dobrego szybko awansują albo dostaną podwyżkę... chociaż też nie koniecznie he. Tam nie ma rozwoju (usunięte przez administratora)

Sam oceniam!
@Sam oceń

Sobie to napewno niee utna wylpaty ewentualnie dodadza sobie to co komus utna(usunięte przez administratora)...tak sie teraz dzieje ,madakra

M.K.

niektórzy ze swoich działów nie powinni się wypowiadać bo mają problem z pisownią i z wyrażaniem własnych myśli; poza tym nie wiedzą co dzieje się na innych szczeblach firmy; dla was wasze niezadowolenie może być niezrozumiałe dla osób które w firmie pracują i są z owej pracy zadowoleni przy okazji polecam moją markę

Mi

Wrecz przeciwnie

Oliwia
@M.K.

Kazdy kto pracuje w tej firmie,baaardzo dobrze wie co sie dzieje w kazdym z budynkow, oraz kazdym szczeblu. O TYM MOWI SIE GLOSNO i jest duzo plociuchow wsrod brygadzistek z kazdego dzialu(usunięte przez administratora)????

Fafi
@Oliwia

Zenada,nie polecam

S.
@Oliwia

nawet nie wiesz co mówisz- brednie

Jestem na nie
@Mi

W zyciu nie polecam tej marki Kazdybobtym wie jak jest

Stefan
@Jestem na nie

Dokladnie tak jest jak pisza , straszne (usunięte przez administratora) beel nie polecam

Krzysiek
@M.K.

Nie ma takich osob wystarczy popytac, chetnie sie wypowiedza co mysla o tej firmie, Ci co jeszcze pracuja

Seweryn
@M.K.

A l e pojechalas wazelina

Bozena

No jadowity wstret tam panuje nie polecam , zmije I weze tam pracuja

kaja
@Bozena

a jedna z nich to jesteś ty - wyrzucić takiego robola!

Bozena
@kaja

Taki sam jak Ty, spuscic w kiblu!

Bogus
@Bozena

Kaja to zmija???? Cos mi sie tak wydaje!!!!

Jelen

Totalna porazka, napewno bym nie pracowal w takiej firmie za grosze

Arturo
@Jelen

Racja,ja tez

Ja tez
@Arturo

Jestem za

M.
@Arturo

Nie podjalbym sie takiej roboty, zreszta w dzisiejszych czasach to marny grosz(usunięte przez administratora)

L4

L4 ratuje jako tako wyplate teraz prace, polecam ciagniecie ile sie da, a lepiej wychodzi wynagrodzenie niz przepracowany caly miesiac

Dnoo

Jesli chodzi o kwestie finansowe to poprostu $miech na sali,zeby na dzisiejsze czasy ledwo ledwo zarabiac (usunięte przez administratora)ludzie co za porazka jak utrzymac dom,rodzine I wogole nie starczy od wyplaty do wyplaty a juz napewno nie ma mowy o odlozeniu czego kolwiek Wszystkiego trzeba sobie odmawiac jak I dzieciom,karygodne Firma beznadziejnie sie prowadzi

Wanda panda
@Dnoo

Nie POLECAM

Renia

Czy to kolejne osoby z biura polecaja!!!! Zalosne jak nie woem co

Philip

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Cały czas panuje bałagan, zarobki są niskie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Przełożeni nie przejmują się podwładnymi-wychodzą z założenia, że znajdzie się ktoś kolejny. Praca jest ciężka i niewdzięczna, o podwyżce można zapomnieć. Nie ma możliwości rozwoju osobistego, jak się zatrudnisz tak zostaniesz. NIE POLECAM.

Thomson
@Philip

Jeden wielki wyzysk I brak mozliwosci rozwoju, ,nie polecam takiego bagna

O to prawda
@Philip

To samo potwierdzam (usunięte przez administratora) kultura nie na poziomie,

Margaret

Takiej firmy zalosnej jak ta ,nie polecam

Podsumuje jednym słowem PORAŻKA

@123

Porazka malo powiedziane

O tym jest glosno

No tak ,teraz to trzymali by nogami i rekami by nikt sie nie zwalnial Teraz jest juz za pozozno kazdy zmadrzal i sie zwalnia POWODZENIA DLA TYCH CO ODESZLI I zamierzaja odejsc oby bylo im lepiej P.S. Kierownictwo moglo szanowac pracownika ....

Krzysiek.
@O tym jest glosno

Wlasnie tak kazdy zna az za dobrze ich postepowanie,nie dziwie sie ze nie ma komu pracowac

Omijać z daleka

Nie polecam tej firmy nikomu... Straszny wyzysk, oszukiwanie i robienie z ludzi (usunięte przez administratora). Nie szanują tam ludzi i wychodzą z założenia że nie ma ludzi nie zastąpionych... więc przyjdą następni.... Po 3 latach pracy zarobki cofają się do takich jak się ma na początku żadnego rozwoju(usunięte przez administratora). Dla nich liczy się tylko aby całej górze zgadzały sie pieniądze. Jak kierownictwo dało ciała(usunięte przez administratora) Nikt z góry nie poleciał (usunięte przez administratora)!!!! Liczą że przyjdzie Ukraina i im zrobi robote za grosze... HA HA HA już teraz to i one maja wywalo... na tą firmę zostają tylko panie po 50 roku życia... Na chwilę obecną zarobki nie przekraczają tam 2 tyś bo robią wszystko aby ludzie zarabiali jak najmniej... W jakiej firmie(usunięte przez administratora) nie potrafią ogarnąć roboty... Żenada !!! Najgorsze jest to że ludzie którzy niszczą tą firmę i nie mają pojęcia o jej prowadzeniu i szacunku do ludzi mają najwięcej do powiedzenia...

Dzieje niewidy
@Omijać z daleka

Dobrze ujete ,widac ze (usunięte przez administratora) nie ma to wplywu jak idzie maszyna , ma sie masami (zwlaszcza wiele razy poprawiajacymi) a I zalezy od operatora, ,( ktory ma z gory powiedziane ma isc jak najwolniej I kazdy sie meczy I denerwuje bo nie idzie (usunięte przez administratora) Kiedy przychodzi dzien wyplaty to dopiero wali po galach,szoook

Bo tak jest
@Omijać z daleka

A uk za grosze zrobi , buble wiwc tylko takich trzymac ,po co tam Polki???

Dziadostwo i nic więcej

Nie polecam tej firmy nikomu... Straszny wyzysk, oszukiwanie i robienie z ludzi (usunięte przez administratora). Nie szanują tam ludzi i wychodzą z założenia że nie ma ludzi nie zastąpionych... więc przyjdą następni.... Po 3 latach pracy zarobki cofają się do takich jak się ma na początku żadnego rozwoju(usunięte przez administratora). Dla nich liczy się tylko aby całej górze zgadzały sie pieniądze. Jak kierownictwo dało ciała(usunięte przez administratora). Nikt z góry nie poleciał (usunięte przez administratora)!!!! Liczą że przyjdzie Ukraina i im zrobi robote za grosze... HA HA HA już teraz to i one maja wywalo... na tą firmę zostają tylko panie po 50 roku życia... Na chwilę obecną zarobki nie przekraczają tam 2 tyś bo robią wszystko aby ludzie zarabiali jak najmniej... W jakiej firmie (usunięte przez administratora) nie potrafią ogarnąć roboty... Żenada !!! Najgorsze jest to że ludzie którzy niszczą tą firmę i nie mają pojęcia o jej prowadzeniu i szacunku do ludzi mają najwięcej do powiedzenia...

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU