Platan Investment Sp. z o.o.

61-369 poznań

Opinie o Platan Investment Sp. z o.o.

Iva

Przecież to firma tego kolesia z zarzutami i prawomocnymi wyrokami, niejakiego Dawida Gutkowskiego. Ponieważ wisi mi kasę (i wielu innym, którzy pracowali u niego w Kaja sp. z oo też) to ściga go komornik i nic nie ma na siebie. Firma jest na jego ojca (biedny, współczuję syna)... Trzymajcie się od nich z daleka!

Ania i Marcin

Pani Agata Kosicka z biura Platan Nieruchomości jest najlepszą agentką pod słońcem! Błyskawicznie, w ciągu 2 dni, znalazła klientów na nasze mieszkanie. Była niczym latarnia wskazująca właściwy kierunek w meandrach dokumentów, prawnych zawiłości i urzędowych kruczków. Bardzo dziękujemy za pomoc i opiekę podczas całego procesu sprzedaży mieszkania i z czystym sumieniem polecamy Panią Agatę Kosicką każdemu, kto chce kupić lub sprzedać nieruchomość!

Iva
@Ania i Marcin 18.08.2017, 12:26

Szkoda, że takie "szefostwo" ma... Ja bym się bał oddać swoje mieszkanie, gdybym wiedział, kto jest faktycznym właścicielem...

Anna

Miałam przyjemność współpracować z Panem Jakubem Konopczyńskim, który zna się na rzeczy. Transakcja przebiegła prawidłowo i bezpiecznie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru biura Platan. Serdecznie polecam!

Andrzej

Polecam Pana Miłosza Majchrzaka, swoim spokojem potrafi załagodzić każdy spór, a entuzjazmem daje poczuć przyjemność z kupowania i wydawania pieniędzy, pozdrawiam Andrzej :)

Oliwia

Platan nieruchomości nie ma sobie równych pod względem kadry. Poznałam Pana Jakuba na jednej z prezentacji i byłem oczarowana jego znajomością rynku nieruchomości. Polecam serdecznie, duży wybór ofert

Aleksandra K.

Platan Nieruchomości w Poznaniu okazało się najbardziej kompetentnym biurem z jakim miałam do czynienia. Pani pośrednik, która sprzedawała moje mieszkanie na Ratajach, stanęła na wysokosci zadania. O nic nie musiałam się martwić - wszystko załatwiła za mnie, a co najważniejsze znalazła świetnych kupujących. Polecam wszystkim!!

Patrycja

Szczerze polecam!! Profesjonalne podejście do tematu, transakcja przeprowadzona od a do z tak jak powinno być. Dziękuję! :)

Karolina

Dziękuję bardzo za pomoc Pani Anicie! Zakup mieszkania byl czystą przyjemnością! Będę polecać dalej! Pozdrawiam! :)

Oszukana

W życiu nie spotkałam się z tak niekompetentna, nieuczciwa firma. Pracownicy kłamią, są niedoswiadczeni, bezczelni. Miałam styczność z wieloma firmami i poziom jest każdej o wiele wyższy niż Platana. Naprawdę z całą odpowiedzialnoscia nie polecam tego biura. Niestety zostałam przez nich oszukana. Pozdrawiam

Kamila i Marek

Bardzo polecam Panią Martę Pijanowską. Od momentu, kiedy przejęła sprawy sprzedaży naszej nieruchomości - cały proces ruszył z miejsca. W ciągu 1,5 miesiąca znalazła nam Klienta na mieszkanie (wcześniej mieszkanie było na rynku od 8 miesięcy - bez rezultatu). Bardzo pomocna podczas negocjacji i samej transakcji, która ze względu na zasady funkcjonowania naszego banku nie należała do łatwych i się przedłużała. Jestem pod dużym wrażeniem jej postawy - uważam, że jest życzliwa, a przy tym skuteczna. Bardzo dziękujemy, Pani Marto! :)

Andrzej

Z tą firmą współpracowałem po raz pierwszy i nie zawiodłem się. Mieszkanie pokazane w sposób bardzo profesjonalny pomimo młodego wieku pośrednika.Starają się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i muszę przyznać ,że gdybym kupował po raz kolejny mieszkanie skorzystałbym z usług tej firmy.

Anna i Krzysztof z córką Pauliną

Gorąco polecam Panią Agatę Kosicką!Kompetentna,rzetelna,sympatyczna oraz bardzo skuteczna i pomocna w negocjowaniu kupna mieszkania.Dziękujemy!

Jerzy

Pani (usunięte przez administratora) z biura PLATAN Investment wysłuchała uważnie naszych oczekiwań dotyczących szukanego mieszkania i kupiliśmy pierwsze mieszkanie polecone przez Panią Martę. To miła osoba ,kompetentna ,udzielająca cennych informacji . Bardzo skuteczna w negocjacjach. Polecam Jerzy!

Joanna

Najlepsza możliwa transakcja dzięki Pani Agacie Kosickiej !! Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dużo cennych rad i pomoc przy sprzedaży na najwyższym poziomie. Wszystko odbywa się w przemiłej atmosferze, bardzo dobry kontakt ! :)

Anna i Wiesław

Gorąco polecam Panią Martę Pijanowską z biura obrotu nieruchomościami Platan Investment. Pani Marta mimo młodego wieku, jest osobą o dużym doświadczeniu w branży, zaangażowaną w swoją pracę, bardzo skuteczną w negocjacjach i w sprzedaży mieszkań. Ponadto jest miłą w obyciu, sympatyczną i pogodną osobą. Czułam, że jesteśmy w dobrych rękach, gdy Pani Marta prowadziła naszą sprawę. Naprawdę, nie mogliśmy trafić lepiej!!!

Świetna atmosfera, genialna ekipa i najlepiej szkolą. Polecam

naciągnięty

Zwykli pospolici oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mają sporo ofert samemu "wyremontowanych" mieszkań. Wygląda to tak, że mieszkania na pierwszy rzut oka są ładne, ale tylko powierzchownie coś tam porobione jest i kupca w niedalekiej przyszłości (rok, max 2) czeka generalny remont. Zdecydowanie odradzam współpracę z tymi krętaczami

maciej cymiński

Wpis dotyczy Pani Agaty Kosickiej najlepszej z najlepszych. To wyjatkowa osoba. Miła komunikatywna i kompetentna. Sprzedałem za jej posrednictwem dwie nieruchomości. Skuteczność 100% Potrafi sprzedac wszystko w kazdym zakresie. Myślę ,że nie miała by problemu ze sprzedażą beduinom piachu na pustyni. Serdecznie polecam Maciej Cymiński

doradca

Fantastyczna ekipa! Polecam wszystkim którzy cenią sobie wolny zawód i dobre zarobki :)

posredniczka

Wszystkim osobom które chca spróbować sil w sprzedaży nieruchomosci serdecznie polecam ta firme. Wszystkiego nauczą i odpowiednio zmotywują:)

Posrednik

Bardzo fajna atmosfera pracy! Fenomenalne szkolenia i wsparcie ze strony kadry. Baaardzo polecam!!!

naiwny

opinie pozytywne sami sobie piszą a prawda jest taka że zatrudniają młodych studentów bez żadnej umowy, pracownicy korzystają ze swoich prywatnych telefonów, poszukują mieszkań i jak znajdą rezygnują z pracy, najwytrwalsi pracują do trzech miesięcy i sami odchodzą nie zarobiwszy nawet grosza, nawet im nie zwracają kosztów. na okragło szukają frajerów do szukania mieszkań. Firma bogata, bazuje na obiecywaniu ile to zarobicie.

@naiwny 15.02.2017, 21:58

A ty na pewno o właściwej firmie piszesz ? Pracuje tam od dobrze ponad roku.. i szereg moich znajomych po fachu tez. Serdecznie polecam!!! :)

@naiwny 15.02.2017, 21:58

WB

Korzystałam z tego biura i nie wiem jak inni pracownicy ale p.Marta z którą mieliśmy przyjemność załatwiać wszelkie sprawy to osoba godna polecenia. Jej zaangażowanie i profesjonalizm sprawił że od razu zdobyła nasze zaufanie. Jeśli mielibyśmy kupować jeszcze raz mieszkanie to tylko z p.Martą

Anna

Pierwszy raz korzystałam z biura nieruchomości, pomimo początkowych obaw to finalnie jestem zadowolona. Dzięki pomocy pośrednika sprzedałam szybko i za dobra cenę. Pośrednik pomógł też załatwić wszystkie dokumenty i notariusza.

Krystian

Genialna atmosfera pracy! Świetna pomoc od bardziej doświadczonych współpracowników. Serdecznie polecam!

Marek1982

Firma świetna, sam sprzedawalem mieszkanie przez 8 miesięcy oni znaliźli mi klienta w 2 tygodnie. Rewelacja.

masakra

Nie polecam tego biura, niekompetentni, nie słowni, kłamią, naciągają nie wiem co by tu jeszcze napisać. Podam za jakiś czas dokładnie pośrednika inicjały, kto tak kręci i mataczy i tyle pieniędzy zarabia na uczciwych ludziach.

AW
@admin 21.08.2015, 12:02
Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Platan Investment Sp. z o.o. ? Podziel się z nami opinią....

Oceniam to biuro pozytywnie. Pan Miłosz Majchrzak znalazł odpowiedzialnego i słownego kupca praktycznie w ciągu miesiąca. Końcowe negocjacje cenowe oceniam pozytywnie Mogę spokojnie polecić pana Miłosza. Po prostu chce załatwić transakcje a o to przecież chodzi

Zostaw opinię o Platan Investment Sp. z o.o. - 61-369 poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platan Investment Sp. z o.o.