Opinie o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

InspekcjaPracy

Ostrzegam przed pracą w tej firmię. Na rozmowie są mówione zupełnie inne rzeczy niż w rzeczewistości mają miejsce. 1.Mianowicie praca w godzinach nocnych? wg HR : Nie. Fakty: A godzina zmiana 15-2,15-3,lub może 19-7 to nocna zmiana chyba tak? 2.Stanowisko multioperator : obsługa linii produkcyjnej wg HR: tak Praca spokojna,byle się nic nie zakorkowało. Fakty: Naprawa maszyn bez przeglądów, instrukcji, brak zasad, szkolenia stanowiskowego. 3.Praca w godzinach nadliczbowych? Wg HR: czasem się zdarzy 1h jak się coś zepsuje,nie często. Fakty: Praca cały czas bez pytań. To jest ,że masz zostać 4-5h ,jak w obozie bez pytania Wysyłanie smsów nie zgodnie z kodeksem pracy o pracy kiedy przychodzisz bez planowego terminu (7 dni- grafik) (usunięte przez administratora) Tyle w temacie. Szanujcie się. Praca z mądrymi rozwija, z głupszymi od siebie cofa.

Leonidas
@InspekcjaPracy

Gdyby ktokolwiek w tej firmie miał wątpliwości czy w związku z tym że sprzedaje azjatyckie jedzenie to obowiązuje tam jakiś z azjatyckich kodeksów pracy... Otóż gwoli wyjaśnienia: nic bardziej mylnego. Obowiązuje tylko i wyłącznie polski Kodeks Pracy. Więc obudźcie się ludzie. Albo upomnicie się o swoje prawa albo zawsze będą one deptane. Wasz wybór.

Były

Pracowałem tutaj kawałek czasu - jak wspominam? Ogólnie dość dobrze. Firma jest całkiem nieźle zorganizowana, warunki zupełnie w porządku. Normalna umowa, o pracę, a nie jakieś śmieciówki, a mimo, że czasy są jakie są, to nie jest to takie oczywiste i nadal się często zdarza w niektórych firmach niestety. Godziny pracy czasami uciążliwe, bo to jednak nie jest praca 8-16 pon- pt, ale z drugiej strony to dość oczywiste, że tak jest w zakładach produkcyjnych, poza tym idzie się przyzwyczaić. Atmosfera też spoko, ludzie z reguły fajni, chociaż wiadomo, że nie z każdym się dogaduje, ale mimo wszystko robi się swoje i tyle. No tak ogólnie pisząc, to całkiem mi tu dobrze było. Zmieniłem pracę, bo pojawiły się nowe perspektywy dla mnie, potem przeprowadzka, więc się zwolniłem, ale w dobrych kontaktach, po prostu taka naturalna kolej rzeczy, że przyszedł czas na mnie w tej firmie. Wiadomo, że nie jest idealnie i zawsze znajdzie się coś do zarzucenia, ale nie jest źle, nie ma co demonizować. Jak ktoś się zastanawia, to myślę, że warto dać szansę, popracować trochę i zdecydować, czy to dla was, czy niekoniecznie. Pozdrawiam pracowników i byłych i obecnych, trzymajcie się

decha
@Xyz- SFF

i tez mnie to ciekawi czy jest duza rotacja pracownikow - czy latwo mozna wyleciec z tej pracy

Kleo

hej, widziałam ofertę na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Jakości i zastanawiam się nad tym jak wygląda proces rekrutacyjny, mógłby mi ktoś doświadczony opowiedzieć?

@mongo

ej a po jakim czasie na nieokreslony daja?

Kornelia Nowy wpis

Coś już wcześniej wspominaliście tu o nadgodzinach a mnie w ogłoszeniu dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta pokazała się informacja dotycząca dyspozycyjności. W jakim zakresie można ją rozumieć? Chodzi o te nadgodziny? częste są?

Kania

Czy na produkcji potrzebują ludzi? Od jakiegoś czasu obserwuje oferty i nie ma, lecz slyszałam, że wolą przyjmować z urzędu pracy, czy to prawda?

Brydż
@Kania

Ostatnio składałem cv na magazyniera bo się pojawiła oferta na pracuj, a to te oferty z urzedu są publikowane na jakieś konkretnej stronie?

chomik
@Brydż

ja też się staram być na bieżąco z tymi ofertami, nie kojarzycie może czy na tych stronach typu olx i pracuj można sobie ustawić jakieś powiadomienie gdyby się coś nowego pojawiło?

best
@chomik

jak masz tam ustawione preferencje to chyba samo pracuj wysyła ci mailowe powiadomienia jak się coś pojawia

@Brydż

Po jakim czasie udało się uzyskać zwrotkę od nich? piszecie o różnych opcjach na złożenie papierów. Czy możliwe, że któraś traktują jak priorytet?

Wyraźny
@Brydż

Odezwali się już w sprawie tego ogłoszenia? bo też wtedy wysyłałem cv

benson
@Wyraźny

wsm patrzac po dacie komentarza minely ponad dwa tygodnie to juz by mogli sie odezwac

Witek Nowy wpis
@benson

Nie ma w ogóle gwarancji, że to zrobią, zawsze sobie firmy zastrzegają, że kontaktują się z wybranymi kandydatami

Witek Nowy wpis
@benson

Plus rekrutacja to też nie jest takie hop siup i potrafi trochę potrwać

węgorzWsosie

cześć, ktoś wie czy firma organizuje pracownikom jakieś szkolenia zewnetrzene? jest na to budżet i przestrzeń żeby coś takiego ewentualnie zainicjować? z góry dzięki

werson
@węgorzWsosie

Z tego co wiem na pewno są wewnętrzne, z jakości żywności, bezpieczeństwa, komunikacji.

rampa
@werson

czyli to są raczej takie obowiązkowe dla każdego z tego co rozumiem

rampa
@werson

a jakieś ewentualnie dodatkowe szkolenia raz na jakiś czas się mogą zdarzyć czy nie kojarzysz?

nie
@rampa

ja słyszałam że są jakieś szkolenia, ale czy ktoś mógłby to potwierdzić?

Manson
@nie

Zdarzaja sie szkolenia i wewnetrzne i zewnetrzne

Brydż
@Manson

Okej są takie szkolenia? one przysługują pracownikom na każdym stanowisku?

Miko

Ty brales udzial w jakims z tych szkolen? moze cos wiecej bys powiedzial

heng Nowy wpis
@Manson

mozna wiedziec jakie dokladnie szkolenia sie juz u was zdarzaly?

rollo
@Kleo

rekrutacja nie jest długa, najpierw rozmowa telefoniczna, później spotkanie i decyzja

@rollo

a decyzja jak będzie przekazana? od razu na tym spotkaniu czy np po jakims czasie telefonicznie

Kardyn
@Kleo

Może jak im się bardziej spodobasz to powiedzą ci od razu, ale raczej informują cię jakiś czas po rozmowie przez telefon.

LamaLama
@rollo

a jak wyglada takie spotkanie ? czego oczekują? zależy mi żeby wypaść jak najlepiej

@LamaLama

a na jakie stanowisko chcesz się dostać bo im ważniejsze tym bardziej skomplikowana rozmowa tak ogolnie to działa

@LamaLama

ja ogólnie jak miałem rozmowe na stanowisko specjalistyczne to wiesz najpierw telefon dzień dobry dzień dobry, czy nadal jest Pan zainteresowany, wiesz tam krótki wywiad zazwyczaj na bazie cv niech mi pan powie o tym a o tym i na koniec umawianie się na spotkanie jak pójdzie dobrze

@LamaLama

a potem masz stacjonarnie ze tak powiem już rozmowe no to juz troche grubiej bo i hrowiec i jakiś przełozony już z tobą siedzą no i gadają o tym co to za robota, czy sobie poradzisz itd. taka bardzo standardowa ta rozmowa, w sensie zadnych dziwactw nie dają

malin
@Patron

i w jaki sposob daja znac o tym czy sie dostales? od razu na miejscu po rozmowie mowia czy czekasz potem na maila/telefon

Teść
@Patron

I jak tak sobie przypominam to moja rozmowa wyglądała dosyć podobnie, raczej wszystko przebiegało spoko i nie miałem zastrzeżeń jakichś

Kader
@Teść

A wiesz może jak wyglada sprawa ze szkoleniami? bo slyszałem ze wbrew pozorom sporo tego robicie i chcialem sie dopytac jak to w praktyce wyglada?

Obs
@Kader

czy tutaj są jakieś szkolenia w trakcie pracy? o co chodzi??

Gigi
@rollo

Hm a ile czasu mija między rozmową telefoniczna a spotkaniem? Długo czeka się na ten drugi etap? I czy spotkanie jest online czy w biurze?

Leonario
@Gigi

a czy kojarzycie może czy tutaj normalnie zatrudniają na umowę o pracę?

fungi
@Gigi

taki termin musi pasowac i tobie i firmie wiec tak naprawde zalezy jak sie dogadacie, ja mniej wiecej po tygodniu poszedlem na rozmowe

Lenox
@Leonario

No raczej tylko umowa o pracę

Byku
@Lenox

z okresem próbnym czy od razu na jakiś określony idzie?

Harry
@Byku

To gdzieś nie ma okresów próbnych? :D

Nulian
@Lenox

a na ile zmian na produkcji robicie? dwie czy więcej?

Nulian
@Lenox

plus pytanie czy pracujecie w soboty? jakieś nadgodziny w firmie się robi?

@Nulian

na produkcji dwie zmiany sa

@Nulian

tak w soboty tez sie pracuje

@wiatrak

tyle ze soboty sa w sumie rozliczane jako nadgodziny

Szadź
@wiatrak

ale są obowiązkowe?

Gwiazdor
@Harry

właśnie też się zdziwiłem pytaniem XD chyba niestety wszędzie jest okres próbny żeby pracodawca sprawdził co to za pracownik a pracownik ma ten czas na zastanowienie się czy mu odpowiada wszystko

Gwiazdor
@Leonario

mnie zatrudnili na umowe o pracę więc śmiem przypuszczać, że zatrudniają XD

@Gwiazdor

Tak od razu czy musiałeś sobie jednak jakoś szczególnie na nią zasłużyć? Ja tam widzę w tych aktualnych ofertach, że normalnie UoP mają wpisane. Na którym stanowisku jesteś i czy polecasz przyjść? Mnie kontrola jakości interesuje

mcchicken

tez jestem zainteresowany kontrolą jakosci, slyszalem pozytywne opinie i ze jesli umowa to wyłącznie o prace

Granat
@mcchicken

Tutaj od siebie mogę potwierdzić że bez problemu można pracować na umowie o pracę i praca ogólnie bardzo w porządku moim zdaniem

lunar
@Granat

bez uopa teraz mało gdzie chcą ludzie pracować więc dobrze że nie wymyślają z tymi umowami

chomik
@Granat

a są dostępne inne opcje umowy?

nima
@chomik

jest wyłącznie umowa o pracę

Eds
@nima

Na ile daja nastepna umowe po okresie probnym?

mongo
@Eds

nie wiem czy jest jakaś zasada co do tego, równie dobrze może być tak że każdy dostaje na inny okres czasu

mongo
@mongo

tak czy inaczej ja dostałem na rok i mi to żadnej różnicy na razie nie robi

@mongo

to rownie dobrze jest szansa dostac nawet na dwa lata od razu? mial ktos taka sytuacje?

@mongo

ej a po jakim czasie na nieokreslony daja?

Pierwszy raz spotkałem się z brakiem pytań na rozmowie kwalifikacyjnej,pokazuje to że potrzebują pracownika " na cito".Pani przedstawila warunki,kiedy jestem chętny i tyle.

Na moje pytania o nadgodziny i system pracy Pani zaczyna się denerowac i dziwnie kręcić i mówi, .Szkoda ,że kłamie prosto w oczy mówiąc, że czasem się zdarzyć 1h przy awari.A nadgodziny dla chetnych.Gdzie firma codziennie zamawia produkt dodatkowo. Nie polecam kłamliwy Hr.Mam nadzieje że karma wróci.Szkoda mojego czasu. Osoby max 3 miesiące i się zwalniają. Jeśli wytrwają.600 osób w firmie w tym chyba 550 Ukraina.Na produkcji może 5 z Polski. Nie polecam nawet wrogowi!!!

?

Jaka atmosfera panuje w dziale HR ?

zax
@?

na moje oko atmosfera jest w porządku, wiadomo, ze nie jest idealnie, ale no jestesmy tylko ludźmi i każdy ma czasem gorszy dzień

Miki
@?

Jest okej, spokojnie i bez nerwów

katar
@Miki

a możecie dorzucić jakieś info a propo tego w jakim wieku mniej więcej ludzie pracują?

@Miki

A co by mogło te nerwy powodować, że je tak podkreślacie? Czy zdarzają się sezony, w których ma się o wiele więcej roboty? jest wtedy kogo prosić o pomoc gdy ma się za dużo obowiązków? zdarzają się przy tym nadgodziny na dziale?

ola
@zax

A SZUKAJA KOGOS DO PRACY W HR?

lunar

nikt nic nie podkreśla, po prostu napisali że bez nerwów a ty się doszukujesz nie wiadomo czego

Ancymon
@katar

To jest jakoś ważne? jak się umiesz z ludźmi dogadać to raczej bez różnicy w jakim ktoś jest wieku

nemo
@katar

ciężko stwierdzić różnie, ale raczej młoda ekipa, w zasadzie ja sobie chwalę bardzo ludzi w tej pracy więc raczej różnice wiekowe nie wpływają tutaj negatywnie na relacje między pracownikami

isenzia
@Ancymon

zgadzam sie, wiek u nas nie gra żadnej roli tak naprawde

Bolek

Hej, dostałem ofertę pracy w tej firmie na stanowisku technik utrzymanai ruchu? Ktoś może pracuje w tym dziale i podzieli się swoją opinią? Jak to wygląda w przypadku awarii? Ktoś tylko stoi nad głowa i popędza czy może jakoś znośnie jest? Na jaką kasę można liczyć z dwuletnim doświadczeniem w automatyce przemysłowej i serwisie?

benson
@Bolek

przyjales ta oferte? napiszesz jakie warunki ci na poczatek oferuja?

Miko

a to wedlug ciebie to od stanowiska zalezy jaka umowe sie dostanie?

Ai

Na jaki okres dostajecie pierwszą umowę?

Selgros

UoP najpierw na trzy miesiące zazwyczaj dają, okres próbny przejść trzeba.

@Selgros

Jak ciężko się go przechodzi? Statystycznie raczej ludzie dostają już normalne umowy? Ja właśnie doświadczenia kompletnie nie mam, ale nie widziałem w ogłoszeniu by go na produkcji wymagali

Milan

Ale co się ciężko przechodzi? okres próbny? to nie grypa żeby go ciążko przechodzić

paczok

jak dobrze trafisz to są osoby które ci pomoga szczególnie na poczatku

pony

na ogól ludzie tutaj są raczej kulturalni i pomocni więc nie masz sie czym martwić

Eds
@pony

Skoro na ogol sa raczej pomocni to znaczy, ze sie dogadujecie na co dzien?

connect

dobrze wiedzieć, bo nie ukrywam że atmosfera to dla mnie jedna z ważniejszych kwestii

isenzia
@connect

myśle, że co do tego to możesz być spokojny, atmosfera jest w porządku

Grazia

Hej. W ogłoszeniu dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta było napisane, że mile widziana byłaby znajomość języka niemieckiego. Jest też przy tym wskazane dofinansowanie do kursów i szkoleń. Po nauczeniu się języka będzie on jakoś bardziej doceniany?

Jadźka

Widzę, że w lutym już praca przy tej całej kontroli jakości się interesowaliście a teraz niedawno wznowiono ofertę. nikt się (usunięte przez administratora) nie podjął jednak? Ja to ciekawa jestem przede wszystkim jaka tam u siebie atmosferę maja, bo w moim poprzednim zakładzie rożnie z nią było. wiem, że tu w ofercie nie wymagają doświadczenia ale czy to zwiększy mi zarobki?

Potencjalny pracownik

Cześć, czy dojeżdża ktoś z Gniezna? Myślę nad pracą w waszej firmie i jestem ciekawa czy jest możliwość wspólnych dojazdów do pracy

@Potencjalny pracownik

Czy tutaj przypadkiem nie pracuje się na dwie zmiany? Ciężko będzie pewnie za każdym razem dopasować godziny tych dojazdów.

@empik

Chyba że chodzi o jakieś stanowiska biurowe to okej.

@empik

Pytam się orientacyjnie a nóż może akurat parę wspólnych zmian trafi się z kimś mieszkającym w tej samej okolicy, zawsze to już jakieś oszczędności i możliwość obopólnej pomocy w sytuacji awarii auta. Więc zachęcam do komentowania osób z okolic Gniezna. Pozdrowionka !

vykepun
@Potencjalny pracownik

to ja z chęcią się do dyskusji przyłącze, cv już masz złożone albo nawet jesteś po rekrutacji? jakies aktualne info jak wszystko przebiega by się przydało

@vykepun

Aktualnie czekam już na badania medycyny pracy. Rekrutacja szybka i przyjemna. Najpierw telefon i krótka rozmowa, następnie rozmowa o pracę w Robakowie, pytania na rozmowie rekrutacyjnej sensowne i życiowe, do tego miła atmosfera. Tego samego dnia oprowadzenie po produkcji, z grubsza wyjaśnienie na czym polega praca. Po paru dniach telefon z decyzją o przyjęciu.

Na produkcji
@Potencjalny pracownik

No to super. Ciekawe jak długo wytrzymasz ;). Szczęśliwego Nowego Roku choć raczej będzie trudny i ciężki skoro będziesz tam pracować.

PR
@Potencjalny pracownik

dlugo trwała rekrutacja ?

@PR

W moim przypadku od wysłania CV do czasu skontaktowania się ze mną minęły jakieś 3/4 dni , następnego dnia miałam już rozmowę rekrutacyjną w Robakowie a kolejnego dnia zadzwoniono do mnie już z decyzją zatrudnienia. Rekrutacja bardzo szybka , jedynie pechowo medycyna pracy mi się przeciągła w czasie przez długie kolejki

Mól
@Potencjalny pracownik

super szybko, właśnie czegoś takiego szukam, pamiętasz może jak wyglądała rozmowa?

szeptem

masz jakies wskazówki na co najlepiej zwrocic uwage ?

uwaga
@szeptem

Wazne zeby po prostu sie nie stresowac, bo naprawde nie ma czym. Moja rozmowa byla jak najbardziej w porządku ale po niej zalowalam ze tak malo powiedzialam, ze sie zestresowalam itd. Po kilku dniach okazalo sie, ze i tak chcą mnie zatrudnic, wiec nie bylo czym sie martwic

bayko
@uwaga

może byli na tyle wyrozumiali bo wiedzą że ludzie się stresują na tych rozmowach

bayko
@bayko

a podejrzewam że i tak trochę ich przerobić muszą zanim kogoś zatrudnią

Wojtas
@uwaga

Bo to normalne, że przy czymś takim jest stres ale o to chodzi, żeby nad nim zapanować, bo w samej pracy pewnie też się zdaża i trzeba umieć nie panikować tylko to jakos przezwyciężyć. Podejrzewam, że pierwsze dni kiedy się wszystkiego dopiero uczysz też mogą być stresujące dla niektórych

boczak

Ktoś może potwierdzi jak tam atmosfera i jak się świeżaków u was przyjmuje?

Sugar
@boczak

atmosfera na plus według mnie nikt nie utrudnia i nie ma jakiś zgrzytów

kng
@Sugar

a o jakim stanowisku mówisz?

@kng

Tu chyba ogólnie piszą o każdym nowym pracowniku? Taka kultura pracy występuje po prostu? mile przyjęcie i wdrożenie? ale mnie to i tak konkret na produkcji by interesował, zwłaszcza jak ktoś bez doświadczenia przyjdzie

Lewy

Na produkcji jest okej praca dosyć standardowa no ale ludzie do życia

Ktoś tu właśnie wspomniał, że to nie jest typowa praca od 8-16 no i tego się w sumie spodziewałem, ale chciałbym wiedzieć, jakie są godziny dokładnie? w ogłoszeniu na pracownika produkcji nie podali żadnych konkretów i tu w komentarzach też nic nie moge znalezc

mienta

no o tyle nietypowe bo na dwie zmiany się robi xd ale w jakich godzinach to już zależy od obszaru produkcyjnego

Sonik X
@mienta

czyli nie ma tutaj nocek??

Były

Na produkcji rano I zmiana 8 godzin, II zmiana do końca realizacji zamówienia (czyli do bólu). Nikt Ci tego nie powie o której godzinie na popołudniówce skończysz. Czasami się udaje w ośmiu godzinach zrobić wszystko, ale rzadko. Więc na popołudniówkach (usunięte przez administratora) jak zombi. Koniec pracy o 3 czy 4 rano to norma w tej firmie. Oczywiście możesz zrezygnować z nadgodzin ;) ha ha ha.

@Były

a ile tu pracowałeś? tak z ciekawości pytam

3 lata z hakiem

@Były

a są tutaj wykonywane rekrutację wewnętrzne, zastanawiam się czy są możliwości zmiany stanowiska/ awansu

Daniel Hoffmann
@rolka

Rekrutacje wewnętrzne mają miejsce, choć na różnych stanowiskach różnie - po prostu co jakiś czas zwalnia się wakat, ktoś awansuje, ktoś przechodzi do innego działu. Warto sygnalizować wcześniej w rozmowach z przełożonymi chęć zmiany stanowiska, dział HR też służy pomocą w planach rozwoju stanowiskowego firmy.

@Daniel Hoffmann

dobrze wiedzieć, a ogólnie zdarzają się tu jakieś szkolenia, skoro piszesz o rozwoju na danym stanowisku? bardziej wewnętrzne czy zewnętrzne?

Daniel Hoffmann
@rolka

Oczywiście, szkolenia organizowane są w toku zwyczajnych przepisów BHP, ale także norm jakości, przy okazji wdrażania nowych projektów, międzydziałowo - pełno możliwości. Jeśli pracownik znajdzie dla siebie kurs prywatny, który byłby przydatny we własnym rozwoju na stanowisku, jest szansa na sfinansowanie go przez Firmę :)

@Daniel Hoffmann

komu należy zgłosić chęć udziału/ zaproponowaniu w jakimś zewnętrznym szkoleniu?

chwila moment

piatka kolego ja mam tak samo praca jak praca ja osobiście wiedziałem na jakie stanowisko aplikuję i też nic nie za bardzo nie zdziwiło specjalnie, fajnych ludzi poznałem wypłaty na czas nie mam co narzekać

rerere

orientujesz sie przypadkiem na ile zmian się tutaj pracuje? i czy jest ewnetualnie opcja brania dodatkowych godzin jeśli jest się chetnym?

Dafi
@rerere

zalezy gdzie :) administracja 1 zmiana z tego co wiem, a my pracownicy 2 zmiany i są różne ze względu na obszar produkcyjny

suchy włos

widzę, że jesteś pracownikiem to może powiedziałbyś coś o jakiś ewentualnych dodatkach pracowniczych? macie tutaj coś fajnego?

suchy włos

ogólnie to te soboty są jakoś w miarę spoko płatne? pracowałeś kiedyś?

@suchy włos

Tak soboty 100% płatne , Praca jak na produkcji robić trzeba bo zdążają się awarię techniczne i różne inne sytuacje ale firma cały czas się rozwija i idzie w dobrym kierunku . Jeszcze potrzeba pewnie czasu by było idealnie ale jest Stabilnie bywało gorzej . Pozdrawiam

@suchy włos

Tak są dodatki w postaci np karty Lunchowej - na umowę o pracę Medicover za drobne pieniążki Multi sport etc to zależy od Ciebie Ubezpieczenie grupowe etc

kolasty
@Xyz- SFF

medicover jest o tyle fajny, że nawet jak trzeba jakąś kwotę dopłacać to zawsze i tak się opłaca patrząc na to ile zwykłe karnety na miesiąc kosztują

naleczowianka
@Xyz- SFF

bo mam pytanko jak cos, chodzi mi o szkolenia o ktorych bylo mowione w ofertach - czy one sa platne, czy nie i czy sa wewnetrzne/zewnetrzne? z gory dzieki za odp !

@naleczowianka

według mnie to zwyczajnie chodzi o szkolenia wdrażające do pracy

decha

Cześć

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku młodszy specjalista do spraw kontroli jakości ?

Silikon

Czy dostanę u was umowę o pracę?

Twit
@Silikon

Także o to się nie martw, normalne warunki tutaj dają co do umów

frifor

na tym uopie ile masz okresu próbnego?

ryzowy
@frifor

zawsze i wszędzie jest tyle samo chyba, czyli typowy standardzik

Mandat
@ryzowy

No a jak wam sie pracuje szczwgólnie teraz w okresie świątecznym dużo różnych rzeczy wychodzi teraz? Jak tutaj jest?

@Silikon

Tak umowa o pracę w Susji Tylko agencje pracy mają umowę zlecenia głównie osoby z zagranicy

@Xyz- SFF

A co potem z tymi osobami tak w ogóle? pracują identycznie tylko maja inny papier? Chyba ze warunki na nim tez mocno odbierają od tych bezpośrednich? Wiadomo po jakim czasie pozwalają im przyjść na stale już?

Jak duży zespół ma tam brygadzista pod sobą? To jakaś duża firma? Aktualnie, bo nawet jakby napisali w tej ofercie sprzed 4 miesięcy, to nie wiem, na ile by to było zgodne z tym, co dzisiaj. Ja to na ogół raczej w kameralnych pracowałem, o ile można tak to nazwać, i trochę się obawiam.

kapibara

hej zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko księgowej, mógłby się ktoś podzielić wrażeniami? warto? jak nastroje w biurze?

kapibara
@kapibara

i czy wie ktoś w jakich godzinach jest praca? trzeba często zostawać po godzinach?

Kapri

Jak się pracuje tutaj w administracji? Ile macie zmian? :)

Kapri
@Kapri

Czy specjalista ds kadr zawsze pracuje tutaj stacjonarnie?

rysz
@Kapri

pracuje się dobrze, zmiana jedna według mnie bardzo spoko zespół osób nam się obecnie trafił :)

Chees
@rysz

jak tutaj przebiega sama rekrutacja na stanowiska w administracji?

herel
@Chees

bardzo standardowo, czyli masz wywiad telefoniczny, potem spotkanie z hrem i przełożonym, a następnie czekasz na info o decyzji

herel
@Chees

jeśli chodzi o atmosfere podczas rerkutacji też raczej nie ma do czego się przyczepić, wspominam że szczególnie przedstawiciel hr bardzo miły i kompetentny był jak ja się przyjmowałem

kiper
@Chees

gdzie szukacie do nich ogłoszeń? jakie stanowiska teraz wolne na administracji?

Człowiek
@kiper

Tez chce wiedzieć, ktoś się udzieli? Ja na takim portalu widzę ze 3 opcje na prace ale dla magazyniera, kontrole jakości oraz produkcje. Mnie także biuro jednak interesuje. Maja tam w nim w ogóle jakieś szkolenia? nauczę się robić sushi? :D

Kajko

Na operatora maszyn macie dwie zmiany? Jakie? Jak to wygląda ogólnie w robocie?

Prowke
@Kajko

w weekendy też się pracuje tutaj czy tylko od poniedziałku do piątku?

Caji
@Prowke

Są czasem soboty ale to jako nadgodziny.

Caji
@Prowke

Raczej poniedziałek piątek ;)

Cały tydzień
@Caji

Pracyuje się tutaj cały tydzień od poniedziałku do soboty czasem niedzielę, w święta też. Chyba ktoś rozprowadza fałszywe informacje :)

@Cały tydzień

O widzisz i jak wtedy płacone będzie za te chociażby wspomniane niedziele czy tez święta? I podkreślasz tym samym, że to nie jest tylko opcja dla chętnych lecz taka ogólna? Jak ludzie dzielą się grafikiem. Kierownik to ogarnia czy można miedzy sobą się ugadać?

bingoo

właśnie. na ile z góry ustalacie grafik?

bingoo
@bingoo

można raz na jakiś czas mieć jakieś preferencje co do dnia wolnego?

Dorota

Czyli co z tym grafikiem? Zależy to jeszcze od lokalizacji czy się dogadasz z ludźmi czy tez nie? gdzie Ty robiłeś, że masz takie podeście? I czy w czymś innym może są elastyczni?

Bimb

Może ktoś podrzucić info jakie godziny pracy?

Karola

Poczytaj sobie starsze komentarze to się dowiesz jakie zmiany są na produkcji. Do tego weekendy i święta jako nadgodziny, więc na pewno się dorobisz majątku! Kosztem zdrowia i życia prywatnego.

Dynia
@Karola

Może za Twoich czasów tak było, nie będę tego negować, ale teraz wydaje mi się, że firma idzie w trochę lepszą stronę niż piszesz i uważam, że jest okej ;)

fatam
@Dynia

to cos o obecnej atmosferze w zakladzie cos mozesz opowiedziec?

fatam
@Dynia

i tak z checia sie jeszcze bym dowiedzial czy weekendy sa obowiazkowe?

sob
@fatam

wystepuje praca w soboty, wypłacana jak nadgodziny :)

sob
@fatam

ludzie ogólnie bardzo spoko, trochę narzekania i spięć jest ale moim zdaniem nic naprawdę powaznego

liks
@sob

w niedziele sie nie pracuje? nawet handlowe?

liks
@sob

na ile zmian trzeba sie nastawic?

nem
@liks

masz 2 zmiany na produkcji

nem
@liks

jak juz to soboty ale to masz jako nadgodziny

orion
@sob

problemy takie jak wszedzie, ludzie narzekają na góre żeby miec wspolny temat do rozmow ale w duzej mierze to wszystko przesadzone

Tak

A jak wytłumaczysz to że nie ma kto pracować? Że nikt normalny co przyjdzie nie pracuje dłużej tylko się zwalnia? Zostaja tylko osoby które nie mają życia poza pracą i dają sobą pomiatać i na siebie krzyczeć. Absurd trzymać się z daleka

Kumaty

Bardzo dziwna firma. Nie podają wszystkich wymagań w ogłoszeniu o pracę. Później gdy kierownik jest za przyjęciem Cię do pracy to szefowa kadr zniechęca Cię do podjęcia pracy. Pyta się czy dojazd będzie pasował, stwierdza, że daleko mieszkasz. Stwierdza że nie dasz rady w nadgodzinach bo dużo nadgodzin. Chyba robi jakiś sabotaż żeby pracownik się nie zatrudnił Uważajcie na nich.

Maryśka
@Kumaty

Może takimi pytaniami sprawdza czy pracownik nie zrezygnuje za szybko z pracy, może zależy im na tym, by za chwilę kogoś nowego ponownie nie szukać :) A czy przy zadawaniu takich pytań to przynajmniej miła jest? Bo jednak atmosfera w pracy dla mnie odgrywa znaczącą rolę i jeszcze byłabym w stanie takie pytania przełknąć o ile później współpraca układałaby się pomyślnie :)

Opłaca sie ta długa zmiana i praca w weekendy? Płacą lepszą kasę za to? Czy jakoś potem jako wolne oddają te godziny?

Karol

Pracowałem jeszcze w lipcu...fakty: Rozmowa kwalifikacyjna przedstawia zupełnie cos innego nizeli wychodzi później.Jak myślisz dlaczego cały czas rekrutują do firmy? Nie dlatego że jest jej rozwój ale.. Praca w nienormalnym wymiarze godzin. Miały być dwie zmiany a jest 7-15 i od 15 do...5,7 rano.Gdzie nie ma przepisowego czasu 11 godzin na przejście, odpoczynek.Czyli jakby 3 w 2 . Pracujesz nie 5 dni w tygodniu a 7. Niedziela i święta też!!! Tak dobrze czytasz Święta też! Nie przyjdziesz to masz przerąbane! (usunięte przez administratora) Ludzie na produkcji wiedzą co się dzieje ale słowem nie odezwą,są zastraszeni albo udają greków ,by swoim zdaniem źle nie wypaść na tle innych pracowników,że niby jest się kimś gorszym i co ja niby nie dam rady.(usunięte przez administratora) Ludzie z różnych krajów pracują (usunięte przez administratora)za śmieszne pieniądze (usunięte przez administratora).ale co mają zrobić skoro są w Polsce to łapią się byle jakiej pracy byle by mieć z czego żyć.. No ale..Nie ważne że coś komuś jest,że coś kogoś boli.. masz robić! Zero zainteresowania człowiekiem! (usunięte przez administratora) Każda szanująca się osoba nie wytrzyma tam.Owszem można spróbować,jestem przekonany,że już po niedługim czasie ktoś wspomni moje słowa. (usunięte przez administratora) Nie musisz mi wierzyć idź i przekonaj się sam,sama. Pozdrawiam i ludzie szanujcie się!

Karola
@Karol

Zgadzam się ze wszystkim. Szczera prawda. Też tam pracowałam. Czyli nic się nie zmieniło. Aż żal tych nowych, co myślą że zajebistą pracę dorwali. A tu zong. Pierwsza zmiana 8 godzin, druga do końca zrealizowania zamówienia czyli do bólu (nigdy 8 godzin - bywa 14, 15 na drugiej zmianie, no bo jak się coś (usunięte przez administratora)to druga zmiana musi zrobić). Do tego soboty, niedziele i święta czyli praca na okrągło. Gdzie czas dla siebie, domu, rodziny? Lekka praca to to nie jest, jak mówią na rozmowie kwalifikacyjnej, do tego jeszcze w zimnie 10 stopni. Zmęczenie, ból nóg, rąk, kręgosłupa do tego stres, bo liderzy, brygadzistki (czytaj poganiacze) drą się i najlepiej z batem by stali. Więc atmosfera pracy daje dużo do życzenia. Człowieku jeśli aplikujesz na pracownika produkcji w tej firmie to ostrzegam,(usunięte przez administratora) NIE WARTO!!! SZKODA ZDROWIA!!! Człowiek się tu nie liczy tylko zysk.

Szymek

Tyle negatywów wypisane. A gdzie pozytywy, bo coś musi być, skoro nie brakuje tam chyba rąk do pracy? Jest tam jakaś umowa, a jeśli tak, to jaka i jakie stawki godzinowo oraz za robotę w nadgodzinach czy w weekendy i święta? Tam było wcześniej, że niby umów nie dają, ale kto by się na to godził i dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. - Robakowo

• Jak się pracuje w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.
4.6/5 Na podstawie 1042 ocen.
  • Żernicka 22
    62-023 Robakowo

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.