SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K.

Poznań ()

Opinie o SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K.

Iza

@Sushi Majster xD co masz na myśli mówiąc o kiepskiej organizacji? Uważasz, że przyszłym pracownikom przeszkadzałaby ona w wykonywaniu obowiązków? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat dostosowywania się godzinowego w pracy? Czy oprócz wymienionych uwag, SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K. ma jeszcze jakieś inne mocne strony? Twój komentarz będzie pomocny osobom, które zastanawiają się nad staraniem się o zatrudnienie u tego pracodawcy.

Sushi Majster xD

Witam. Nie jest tak źle, ja nie narzekam. Ogólnie trochę kiepska organizacja, (prawie na każdym dziale). Godziny hmm, niestety trzeba się dostosować.

ciekawska

Skoro jest tak źle, to dlaczego nikt nie zgłosi do Inspekcji Pracy, przecież zgłoszenie jest anonimowe, a teraz mogą wchodzić na kontrolę od razu - bez tygodniowego uprzedzania pracodawcy.

Adam

A czy płaca w takim razie więcej jak się jest w soboty czy święta?

Legumina

Praca nie jest zła sama w sobie, była by super. Tylko pracodawca ma na wszystko wywalone. 0 Planu, 0 zarządzania, pracownicy sami muszą decydować i brać odpowiedzialność. Każde święto, każdą sobotę. Nie ma tego w umowie i tak soboty obowiązują, zawsze możesz się zwolnić. Na liście obecności masz zakaz wpisywania się w te dni. W zamówieniach jest pełen [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypracowałeś 8 godzin to nic musisz zostać na kolejne 4. Ogólnie taki stan rzeczy jest trzymany terrorem bo nikt nie chce stracić pracy

Zostaw opinię o SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K. - Poznań ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K.