Adres: Żernicka 22, 62-023 Robakowo

NIP: 7773245598 REGON: 360629970 KRS: 0000540885

3 133 136 5 1

Opinie o Sushi Factory Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Sushik

Siema, jakie zarobki oferuje firma na magazynie? Te 2700 idzie wyciągnąć?

Dobby

Jak dobry trzeba mieć angielski na HR'owca u was? B2 da radę?

witkacy
@Dobby

w ogłoszeniu jest, że wymagany jest bardzo dobry, więc takie B2/C1

Dobby
@witkacy

Okej, to myślę, ze styknie. Dzięki

rikiki

Biuro jest w tym samym miejscu co fabryka, czy mieści się gdzieś indziej?

nn

nie

rikiki
@rikiki

Rozumiem, że to odpowiedź na pierwszy człon mojego pytania, czyli, że fabryka i biuro są w innych lokalizacjach?

nn

no tak, przecież mówie

Łabałbał

fabryke masz w Robakowie a biuro w Poznaniu

Krasnal

Witam. Jakie zarobki może uzyskać w sushi factory operator wózka widłowego wysokiego składowania? Dzięki.

Kolla

Pracowałam tu kiedyś, pozdrawiam pracowników byłych i obecnych

Iggy
@Kolla

też pozdro, a można wiedziec jak dawno pracowalas?

kirk
@Iggy

A ma to jakieś znaczenie??

Ania

Na stronie jest ogłoszenie na specjalistę do spraw personalnych czy jest na forum osoba, która mogłaby powiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska?

miki
@Ania

Biurowi się tu chyba nie wypowiadają za bardzo, ale to chyba świadczy na plus sam nie wiem, ale jak ktoś niżej pisał, nie kojarzę, żeby ktoś się skarżył

Maxx

@miks gowork wlasnie po to jest zeby sie wymieniac informacjami o pracodawcy o warunkach o atmosferze dowieadywac o ofertach itd

Borowik
@Maxx

Noo tak, nikt chyba temu nie przeczył?

Damianero
@Maxx

toś chłopie Amerykę odkrył

poco
@Damianero

Przestań się czepiać, po co w ogóle cała ta dyskusja to nie wiem...

Artur

Znalazlem ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds personalnych. Chciałbym się dowiedzieć jaka panuje atmosfera i warunki w biurze. Byłbym wdzięczny jakby ktoś nakreślił jak wygląda sytuacja.

Kiko
@Artur

w biurze raczej nikt nie narzeka z tego co mi się wydaje

Sum

jak na okoliczne standardy to spoko w sumie

TakNie1
Ergo
@Sum

Uważam podobnie, idealnie to nie jest, ale naprawde jest całkiem ok

Agnieszka
@Ergo

Fajnie, że w Twojej ostatecznej ocenie pracodawca ten wypada całkiem dobrze. Teraz właśnie chętnie dowiedzielibyśmy się czegoś więcej a propos warunków pracy, na jakie można liczyć w Sushi Factory. Najpierw może jednak powiedz, czy firma ta jest przychylna do zatrudniania osób o lekkim stopniu niepełnosprawności czy raczej niekoniecznie?

Ergo
@Agnieszka

W sumie nie wiem, ale wydaje mi się, że w przypadku lekkiego nie byłoby problemu, to też zależy jaka niepełnosprawność, bo wiadomo, że praca produkcyjna rządzi się swoimi prawami

miks
@Agnieszka

nie wiem czy jest sens dowiadywac sie tu apropos warunkow pracy, dowiedziec sie mozna w idac i probujac swoich sil, bo w internecie to ludzie roznie pisza i nie wszystko jest wiarygodne, jak mowi, ze jest ok to dla niej/niego jest ok, co tu sie rozpisywac

Kallos
@miks

No niby tak, ale nie szkodzi zrobić rozeznania przecież.

Kiedyś DUR :-)

Nie wiem o co Ci chodzi. Mnie z (usunięte przez administratora)pracowało się bardzo dobrze. Profesjonalny, kompetentny kierownik i świetna osoba. Zawsze czułem się przez nią doceniony. Pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora), bo takich ludzi się ceni.

Krzychu

Co Cie tak rozmieszylo?A ona zwolnila sie?

Kao

Cześć, mam pytanie, bo mieszkam w bliskiej okolicy i chciałbym się zaczepić do pracy na jakiś czas i pytanie brzmi czy u was kogoś szukają (jakieś typowo produkcyjne stanowisko najlepiej) i na ile zmian jest praca i w jakich godzinach? Z góry dzięki

Tak3Nie1
maryś
@Kao

cześć ja właśnie w tej samej sprawie tutaj, ogolnie chyba szukaja bo na stronie widzialam, ze jest ogłoszenie na pracownika produkcji ale zanim wyśle cv to chcialam wiedziec jak wygląda sprawa z tymi godzinami pracy od znajomego, ktory kiedyś pracował słyszałam, ze na 2 zmiany ale z godzinami pracy ponoć roznie było, czy tak jest?

Kao
@maryś

To jak ktoś może to potwierdzić, to poproszę ;)

Dan
@Kao

zgadza się.

Prośba
@maryś

czy możecie przesłać linka? nie chce mnie przekierować ze strony może jak wkleje cały adres to się załaduje...

Dzięki

dobra, ogólnie mi już działa. dzięki

msz
@Prośba

usunęli mi, wrzucam jeszcze raz jak ktoś potrzebuje (usunięte przez administratora)

Szu

nowy pracownik może liczyć na jakieś szkolenia?

pinky
@Szu

No tak, to dosyć logiczne przecież

@pinky

tak by się mogło wydawać ale nie, dobrze że tu są

porg
@Szu

Są szkolenia. Z takich rzeczy jak bezpieczeństwo/jakość żywności no i z miękkich kompetencji też jak komunikacja czy coś. I jak się zakomunikuje potrzebe i uznają ją za słuszną, to można też na szkolenia zewnętrzne liczyć.

@porg

to spoko w takim razie, bo tak jak napomknąłem wcześniej to nie zawsze można na szkolenia liczyć, potem radź sobie człowieku, z doświadczenia coś o tym wiem. Dzięki

Tak13Nie4
Prod
Nazwa działu: Produkcja

Nie wiem kolego dlaczego jesteś aż tak zepsuty, pracujemy na dziale gdzie słyszymy i widzimy najwięcej i odkąd jest wspomniany T. nikt właśnie nie jest wyśmiewany wręcz doceniany. Nam to odpowiada i za nic nie zamieniły byśmy na chwilę obecną tej osoby. Daj nam pracować i nie truj tu (usunięte przez administratora) jak masz fantazje i obsesje zostaw je u siebie w domu.

Tak8Nie6
Sushi Factory Sp. z o.o. Sp.k.

Witam, Pracownicy są wielokrotnie pytani o zdanie czy w formie ankiet, czy w formie bezpośrednich rozmów. W ciągu ostatnich 3 miesięcy przeprowadzone zostały 2 ankiety oraz bezpośrednie, indywidualne rozmowy ze wszystkimi pracownikami. Dodatkowo na korytarzu w miejscu ogólnodostępnym umieszczona jest skrzynka do kontaktu z Działem BHP i HR, gdzie można umieszczać również anonimowe informacje. Zawsze zapraszamy pracowników również do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego lub mailowego – czy to z osobami zarządzającymi, czy z Działem BHP i HR. Zgłoszenia dotyczące wykorzystywania czy wyśmiewania pracowników należy zgłaszać bezpośrednio do Koordynatora ds. HR z podaniem sprawcy, opisem sytuacji i datą zdarzenia. Wszystkie osoby zarządzające, w tym Liderzy uwrażliwiani są na te kwestie w trakcie regularnych szkoleń, aby przede wszystkim im zapobiegać.

Tak2Nie8
Sushi Factory Sp. z o.o. Sp.k.

Witam, Sytuacje świadczące o potrzebie uzupełnienia kompetencji jakichkolwiek pracowników można zgłaszać ich bezpośrednim przełożonym - zgodnie ze strukturą umieszczoną na tablicy informacyjnej. Przełożony rozważy sugestie w oparciu o całościową ocenę pracy pracownika.

Tak1Nie2
Procedury
Nazwa działu: Produkcja

A czy wiadomo już dlaczego jest inspekcja pracy ? Czy ktoś ich zgłosił czy co?

Zofia
@Procedury

"Ludzie ludziom zgotowali ten los" !!!Pozdro

Tak2Nie1
Długa
@Procedury

Za co? Każda nadgodzina jest ukrywana a niezgodności załatwione $$$

@Długa

Witam, Inspektor PIP otrzymał informacje o wszystkich nadgodzinach. Nie ma mowy o ukrywaniu nadgodzin – wszystkie są rozliczane i wypłacane pracownikom.

TakNie5
Sprawiedliwy
@Sushi Factory Sp. z o.o. Sp.k.

Rozliczane i wypłacane może i tak, ale są też świadomie planowane, a to już jest zabronione.

Tak6Nie1

Tak17Nie
Listonosz Pat

Zamiast szukać rozwiązania problemów szukają winnych. Żenada.

Tak9Nie
Przemo

Też jestem tego zdania brak organizacji w tej firmie i ludzie na tym cierpią

PępekŚwiata
@Przemo

Brak organizacji to jedno, a to, że ludźmi się pomiata to drugie. Dyro wie, że dwie zmiany nie są w stanie przerobić planu, ale i tak przyjmuje zamówienia. Klient ma być zadowolony, więc najważniejsze jest żeby towar wyjechał. Po trupach, nie po trupach - nie ma znaczenia. Kasa ma się zgadzać, a ilu przy tym padnie pod taśmę to nieważne.

@PępekŚwiata

W punkt ????????????

@PępekŚwiata

Bardzo trafiłeś w punkt o to właśnie mi chodziło, zacznijcie szanować pracowników za nim obudzicie się z ręką w nocniku!!!

Nazwa działu: Produkcja

Nic to nie da za długo to trwa lekceważą wszystkich od początku i wiara się sama na to godzi. Widać jak wiara gada na boku, że pracy szukają i co dalej siedzą wierzą chyba że się polepszy a tu jest co raz większy (usunięte przez administratora) Przykro sie robi bo na prawde było tu fajnie do pracy z usmiechem, a teraz wstajesz i na samą myśl że masz tam być się (usunięte przez administratora) jedziesz i nie wiesz czy dziś wrocisz do domu. Tak jak pisałem wyżej wiara pracuje po naście godzin, więc są zmęczeni a jak są zmęczeni to i nie pracują na 100 %. Tak jak kiedyś ktoś powiedział w sushi było dobrze, ale już to minęło i lepiej już nie będzie!!!

abc

Jaką rybę dają z chorobą ludziom? O czym Ty piszesz? Jeżeli pracujesz u nas to wiesz, jak mocno jakość pilnuje wszystkich procedur i nie ma takiej opcji, żeby wyszło od nas coś co może komukolwiek zaszkodzić. Takie wymyślanie na siłę, żeby tylko dopiec, żeby zaszkodzić drugiemu.

Rybka lubi pływać
@abc

bloki rybne Listeria pychotka ????

Produkcja

Z dnia na dzien jest coraz gorzej!!!

Tak2Nie

Mariola
@Produkcja

Praca nie najgorsza. Wynagrodzenie odpowiednie . (usunięte przez administratora) Jak tak będą szanować pracowników to nie będzie kim pracować. Człowiek to nie robot...

Inspekcja
@Produkcja

Każdy tutaj taki mądry to proszę bardzo mamy okazję się odezwać przy inspekcji pracy co i jak.. każdy mądry w internecie ale w realu gacie pełne!

Tak2Nie

Inspekcja
@Inspekcja

No dobra tylko jak ? Pójdę do biura i powiem że chce rozmawiać z panem z inspekcji to mnie zwolnią..

Przemooo

Przemo.. masz rację tylko nikt nie chce się odezwać albo gdzieś coś zgłaszać bo się po prostu boją..

Kryspin
@Przemooo

Przemo, a na jakim dziale pracujesz?

Przemo
@Przemooo

Weźcie się ogarnijcie będziecie sobą manipulować to tak będziecie mieć

Dział
@Kryspin

A co to za różnica kto gdzieś pracuję ? Wszędzie jest tak samo! ;)

Dział
@Kryspin

A co to za różnica kto gdzieś pracuję ? Wszędzie jest tak samo! ;)

Lalus

Sushi Factory dzięki za wspaniałą imprezę pozdrawiam

Wspaniala firma
@Lalus

Fakt są tak wspaniałą firmą że aż żal (usunięte przez administratora) ściska!

Daria

Żal mi tej firmy, oraz osób pracujących, co z tego, że kontrola Was odwiedziła, jak i tak patologia jest ta sama !!!!! Powinni Wam dowalić taką karę, że przez miesiąc zastanawialibyście się za co. Chociaż patrząc na podejście pracodawcy i tak kara nie wywiera na nich wrażenia :( tylko dochodzenie, ale że co ....

Tak24Nie

Lila
@Daria

Skoro kontrola nic nie dała to znaczy, że wszystko było w porządku i inspekcja pracy nie stwierdziła odchyleń

Anna

Szukam subiektywnej opinii o tej firmie. Jestem w trakcie poszukiwania pracy, słyszałam, że zarobki nie są najgorsze i ogólnie ok. Czytając opinie tutaj, sądzę, że poprostu ktoś chce zaszkodzić tej firmie i wylewa swe żale. Czy może się ktoś wypowiedzieć jak to jest naprawdę.

Produkcja - sushi factory
@Anna

na pewno jest lepiej niż gdziekolwiek gdzie pracowałam dotychczas... Racja jest tez na pewno w tym, że ktoś wylewa swoje żale tutaj no ale cóż, nie wszystkich da się uszczęśliwić ;-) Nam bo mogę napisać w imieniu swoim i koleżanek a jest nas sporo pracuje się tutaj dobrze. Co do zarobków zgrzeszylibyśmy twierdząc, że jest standardowo czy najniższa krajowa :-) Pozdrawiam w imieniu swoim i koleżanek :-)

Subiektywny
@Anna

Jestem byłym pracownikiem. Pracy jest dużo, a ludzi za mało. Zarobki są ok, ale tylko jak walisz nadgodziny. Zapomnij o premii i socjalu. Atmosfera pod psem. Jedno darcie papy i spychologia. Raczej słyszało się głosy, że "jeszcze rok, jeszcze pół roku, byle do końca kredytu i nara". I oczywiście godziny. Przychodzisz i nie wiesz o której wyjdziesz. Musisz się dostosować i już. Jak takie warunki Ci odpowiadają to podobno szukają. Ja zrozumiałem, że szkoda mi zdrowia i moich relacji z bliskimi i odpuściłem.

Tak10Nie

Jarek
@Subiektywny

Nareszcie ktoś mówi wprost jak jest. Pozdrawiam bo takich szczerych ludzi się ceni a nie tą całą obłudę, która pisze te bzdury powyżej :)

Realia sushi
@Anna

Zarobki względnie dobre, ale fakt jest mnóstwo nadgodzin. Z dnia na dzień dowiadujemy się na którą do pracy, ale prawda jest też że nigdy nie wiemy o której skończymy, nie raz nie dwa godzinę przed końcem dowiadywaliśmy się, że trzeba dłużej zostać. Atmosfera no cóż, własne zdanie jest nie mile widziane, albo będziesz grać jak ci zagrają albo nara. Pracują tam osoby które mają albo kredyt do spłacenia, albo są zbyt mało ambitne żeby robić coś innego niż pakowanie krążka w tackę lub marechwki na ryż..

Emilia

Co tu taka cisza? Ludzie nagle się wszyscy pochowaliście, że nic nie piszecie(usunięte przez administratora) ? A nie to po prostu nie macie czasu bo pizgacie tam od rana do wieczora bo on każe zostawać a wy boicie się odezwać. Róbcie tak dalej to zaraz zobaczycie jak ukraina 1 stycznia wyjedzie na zachód a wy będziecie (usunięte przez administratora)za nich dzień i noc za te same śrubki, które teraz macie, szkoda na was słów.

Tak20Nie

Majonez Poznański

HIT KIT !!! Zapraszacie Moi Mili na swój pokład Państwową Inspekcję Pracy ale o ile znam kunszt i efekty to nie ulży Wam w Waszej pracy. Znam tez praktykę i miłosierdzie Sadów Pracy, które ku swej radości maja już Kodeks Pracy w rozmiarze Starego Testamentu a jak przeforsują Dwa Kodeksy odrębny dla Pracownika i odrębny dla Pracodawcy to na Deskach Teatru Temidy mało Kto wygra spór bez zanęty ! Mamy przepisy o (usunięte przez administratora)ale jak na tę chwilę sporów wygranych mamy jak na lekarstwo a Sądy traktują ten problem ważki jako formę wymaganego w czasach transformacji duchowej ścieżki treningu. Z tego też oto powodu zalecam więcej spokoju ducha a jak Ktoś Kto z pracą w Waszej firmie się rozstał to niech Wam pokaże odcinek z wypłaty w nowym miejscu pracy i nie robi z Was osła. Co zaś do form awansu to sam spoglądając na własne dzieci dostrzegam jak korporacyjny homo sapiens czasów dzisiejszych prawom genetyki przeczy. Oczywiście gotów jestem i wam i koleżeństwu z P.I.P. i koleżeństwu spod znaku Temidy pomocy udzielić jeśli Owi Łaskawcy Bliscy Sercu Memu zechcą właściwy system czasu w Waszej Firmie w życie w praktyce wcielić !

12 listopada dniem wolnym
@Majonez Poznański

Masz koleżko coś dziwnego w głowie, ale widocznie firma Cię już wyniszczyła. 12 listopada dniem wolnym od pracy !!!!!!!! Więc ludzie, żadnego parkowania w innym miejscu lub zamykania firmy na klucz!!!! Nagrywać trzeba wszystko i dokumentować !!!!

Pracownica

No cóż, sama praca nie jest zła, ale atmosfera którą tworzą ludzie i warunki jakie proponuje szefostwo jest karygodne. Ludzie pozwalniają się stąd i to szybko, ciągle czegoś za mało wyjęte, ciągłe nadgodziny, wieczne darcie mordy niektórych liderek. Stanowiska zapewniane po koleżeńsku, nie ważne że te osoby mają zero predyspozycji do tego, aby wykonywać tak ważne zadania. Co do Eweliny słyszałam, jak ktoś we firmie gadał, że ma podobno opłaconego adwokata, który bierze procent od wygranej, więc pewnie będzie walka o nie mała kwotę. Oby może nauczy to czegoś tych z biura, jak będą musieli jej wypłacić odszkodowanie no i może ludzie nabiorą odwagi i pokażą, że należy im się szacunek. Ja sama zaraz stąd uciekam i serio to co tu proponują nie jest jakieś nie wiadomo jakie ekstra, szybko znalazłam prace z lepszymi warunkami. Jedyna rzecz, która ostatnio im wyszła to zwolnienie część tego kolesiostwa, ale i tak coś długo się utrzymywali, a takie machloje co robili to szok.

Wyjątkowi Sushi????

Odpisuję do (Prawdy) ty pacanie jak sie nie nadajesz do żadnej pracy to tak bedziesz pisał o innych.Jak ktoś ma dwie lewe to niestety w tej firmie nie ma dla nich miejsca w kącu sie wzieli za nierobów .A jesli pracujesz w tej firmie to są zebrania na których każdy może sie wypowiedzieć a byle fryzjerka jak to napisales/as wie wiecej i ma na pewno wiecej oleju w glowie jak ty.Jeszcze jedno było trzeba sie wykazywac to tez byś był/była na tym stanowisku .A co do pani która robi sie czerwona ze złości jak to nazwaleś to musiałeś być naprawdę wyjątkowym bestaleciem ....Podsumowując myślę ze nie jesteś nikim wartościowym skoro potrafisz oczerniać pracowników tej firmy a kazdy z nich jest w swoim rodzaju wyjatkowy oczywiscie oprócz Ciebie z pozdrowieniami może w życiu kiedyś cos osiągniesz powodzenia.

Beka
@Wyjątkowi Sushi????

Po pierwsze to może Ty coś kiedyś osiągniesz i z całego serca życzę Ci żeby była to nauka języka polskiego. P(usunięte przez administratora)Po trzecie nie uważam żeby praca w tej firmie była jakimś osiągnięciem, jeśli Ty tak myślisz to zaparz sobie czaju i przemyśl to na spokojnie. Jeśli chodzi o "fryzjerkę" to też nie byłbym taki pewny czy ma więcej w głowie od kogokolwiek, akurat to że znalazła się na jakimś stanowisku w tej spółce koleżeńskiej nie świadczy o jej wykształceniu/umiejętnościach i dobrze o tym wiesz. Dlatego nie spinaj się tak bo zawału dostaniesz i pewnie Twoja ukochana firma postąpi z Tobą tak, jak to zrobiła z jedną z dziewczyn, która dostała wylewu czy co to tam było i skończyło się na tym, że nie dostała złamanego grosza bo nie potrafili ogarnąć sprawy z ubezpieczeniem. Nie pozdrawiam.

Tak18Nie

Ja
@Beka

Jesli oceniasz innych po wyglądzie czy po wykształceniu to zadaj Sobie pytanie kim ty jestes skoro pracowałeś klika dni i cie zwolnili.Jeśli chodzi o firmę to fakt godziny pracy sa nienormowane mam nadzieję że sie to szybko zmieni.Jesteśmy ludźmi i chcemy wracać z pracy jak ludzie

Ania
@Ja

Mnie np. niekoniecznie zwolnili,ponieważ posiadam własną wolę i sama zrezygnowałam nie spodobało mi się podejście do pracownika a o całej reszcie nie wspomnę!!! Godziny to pikuś przy tym towarzystwie gdzie jak nie wchodzisz komuś w pupę to nawet nie licz na cześć. Obrażone miny to norma, pewnie przez ten smród z biura i brak powietrza hahhaha

Bury

Och widzę jak żal pupę tobie ściska ze nie miałaś żadnego awansu.Widocznie sie do niczego nie nadajesz ha ha ha

Śmieje się z Ciebie
@Bury

(usunięte przez administratora) Dla Twojej wiadomości pracuję teraz kilka firm dalej i mam dużo lepsze pieniądze niż w sushi a do tego godziny czasu i socjal dla ludzi(usunięte przez administratora)

Tak10Nie

Ktoś
@Śmieje się z Ciebie

Pewnie długo tez tam nie porobisz bo przecież Masz dwie lewe hi hi hi

Beka
@Ja

Nie wiem jak tępym trzeba być żeby wierzyć w ich zapewnienia o unormowaniu czasu pracy. Zawsze jak robi się gorąco i ludzie zaczynają się buntować, tak jak to było latem firma zapewnia że wszystko się zmieni bo coś tam. Oczywiście nic się nie zmienia, to jest trochę jak z politykami. Najpierw słyszą czego naród oczekuje, potem obiecują rzeczy nie do spełnienia i dostają się do władzy i nagle zonk, wszyscy zdziwieni.

Tak9Nie

Zastanawiające

Jak dla mnie, niesprawiedliwym jest fakt, że kierownika z magazynu zwolnili pod pretekstem nie wyrabiania się, a za fakt skażenia produkcji Listerią (dwukrotnie) kierownik d.s. jakości nie odpowiadał. Taka sprawiedliwość, układy i układziki.

Tak17Nie

Z dobrego serduszka całkowicie odradzam pracę w sushi. Nie wiesz o której zaczniesz pracę, nie wiesz o której ją skończysz, praca po 12-18 godzin to normalność, pomimo tego, że firma ma inspekcje pracy na karku. Dodatkowo dochodzi bardzo kiepska atmosfera wytwarzana przez osoby na stanowiskach kierowniczych i technologicznych; które prace mają załatwioną po znajomości i wogole nie nadają się do czegokolwiek. Dochodzi do tego fakt, że wiele osób współpracujących ma brak kultury osobistej zgrywając przed wszystkimi wielkiego sushi mastera, a jedyna produkcja na której się zna, to wytwarzanie śrubek. Warunki finansowe to absolutne minimum które można uzyskać w większości firm, socjalu brak. (usunięte przez administratora)

Tak16Nie

Prawdaaa
@Pracownik

Heh co do stanowisk kierowniczych i technologicznych... Pracowałam kilka dni w tej (usunięte przez administratora). Szczerze nie polecam. Brawo dla tych co maja odwagę pisać prawdę na temat tej całej firmy. Słyszałam ze kiedyś to była firma rodzinna ale w porównaniu to co jest teraz to jestem w szoku.. (usunięte przez administratora) Faktycznie idziesz do pracy i nie wiesz kiedy wyjdziesz. Nie polecam!!! Z dala od tej (usunięte przez administratora)!! Piszcie jak najwięcej prawdy! Kto szuka pracy bedzie wiedział że tu nie jest tak SUPER!

Tak14Nie

Ciekawy

A ja jestem ciekaw, co to sie faktycznie z (usunięte przez administratora) wydarzylo. Pare osób sie zwolnilo, pare osob wyrzucili a pare zostalo przeniesionych... jakies pogloski o wygranej sprawie w sadzie caly czas krążą, moze ktos sie wypowie w temacie?

Tak15Nie

Sprawiedliwy

Z dniem wczorajszym zakończyła się patologia na naszym zakładzie.

Tak7Nie

???
@Sprawiedliwy

Ale, że co bo raczej ten (usunięte przez administratora)nadal funkcjonuje?

xd
@???

Jesteś pewny? Bo jutro znowu po 12h

Nick

Tak to już jest niestety. Wychodzą mamałygi na przerwę, narzekają jak to im jest źle i niedobrze. Na spotkaniach z biurem siedzą jakby języka zapomnieli. Jak mają zrobić choć trochę poza plan/ obowiązki to lecą w powietrze. Jak już pisali inni, droga wolna. Problemem są ludzie, którzy swoim niezadowoleniem powodują flustrację innych. Spirala się nakręca. O ile mi dobrze wiadomo to Dyrektor jest dostępny do pracowników i otwarty na rozmowy, pytanie czy komentujący są chętni do rozmów.

Rozprawka
@Nick

Momencik!!! Co do tych, którzy nie potrafią się odezwać to prawda, tylko marudzą po kontach, albo na produkcji, pakowaniu, ryżu czy też magazynie między sobą a jak przychodzi co do czego to faktycznie cisza, jestem osobą która miała być okazję nie raz na zebraniach, gdzie niestety tak jak piszesz nikt się nie odezwie, ale przed lub po zebraniu 100000 tys opinii myśli i wyzwanie. Nie dziwie się ponieważ podejście M.Z. do całego tematu to tylko $$$$$ tylko to się liczy a nie ludzie dzięki którym się ta firma rozwinęła i pozwala im co chwilę zmieniać auta. Rozumiem również, że firma się rozkręciła i są zamówienia ponad miarę, ale jest tam cholernie zły system zarządzania, podejścia do ludzi przede wszystkim. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że ludzie którzy tam pracują mają rodziny, dzieci, domy oraz inne obowiązki poza życiem tej firmy. Ludzie po pracy wydzwaniają do siebie i przeżywają, tą patologie. Czy to jest normalne???? Nikt nie podejdzie nie powie chociażby dziękuję za to, że (usunięte przez administratora) ciągłym tempem w tych warunkach bo nie oszukujmy się warunki nie są biurowe a stanie 18 godzin z hałasem wentylatorów i zimnem niszczy głowę człowiekowi. Wracając do domu zastanawiasz się jak to straciło się dzień z życia. Smutne ale cholernie prawdziwe. Niestety My pracownicy mamy już serdecznie dosyć, tego traktowania, podejścia do Nas prezesika i ludzi z biura oraz docinków, że można się zwolnić. Ludzie nie są głupi, jak firma jest taka mądra niech zaoferuje wypłatę 3 miesięcy wypowiedzenia od razu i spłatę urlopów, to ludzie pójdą siną w dal. Wtedy oczka się otworzą. Na chwilę obecną ludzie, trzymają się tego miejsca tylko dlatego, że mają umowy. Ale za moment to wszyscy pójdą na L4 i tak zakończy się kariera tej firmy, bo kto będzie robił ukraina? Oni już się od Was uciekają bo też nie są maszynami. Powinni wyjechać na zachód nie obracając się za siebie. Podsumowując, gdzieś w tych komentarzach padło stwierdzenie zrobienia ogólnodostępnej ankiety na temat tego co kto sądzi o tej firmie, poziomu zadowolenia z benefitów (których nie ma ) pensji ( wyrabianie miliona nadgodzin, żeby być zadowolonym kosztem rodziny to też nic atrakcyjnego), podejścia pracodawcy oraz traktowania podwładnych ( zero szacunku do ludzi i mina ciągłego niezadowolenia) brak stałych godzin pracy, czy też wymuszanie nadgodzin gdzie są ludzie którzy nie mają transportu, na pewno nikogo nie podnieca. Dodał bym jeszcze z tuzin innych pytań, ale tu zostawiamy pole do popisu cudownej HR hahahaha. Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających, zgadzających się nie tylko z tą opinią ale z każdą negatywna na temat tej firmy. Ludzie nie dajcie rozbić z Siebie głupców, macie prawa i pokażemy im to.

Tak14Nie

Czas uciekać

Wczoraj patologia na tym zakładzie to po prostu osiągnęła poziom absurdu. 18 godzin w robocie (9-3 nad ranem). Serdecznie pozdrawiam Pana Inspektora i wyczekuję protokołu po kontroli oraz zamknięcia tej karykatury firmy produkcyjnej.

Tak20Nie

zaniepokojony
@Czas uciekać

PATOLOGIA to jest już temat dla mediów!

ŚmiechNaSali
@zaniepokojony

Jeden z Ukraińców był 21-22h wczoraj, no ale cóż... (usunięte przez administratora)

Produkcja
@Czas uciekać

Skoro masz nick "czas uciekać" to pytam się: co tam jeszcze robisz? O ile mi dobrze wiadomo to na siłę nikt w tej firmie nikogo nie trzyma, a swoimi głupimi komentarzami możecie zaszkodzić osobą które chcą pracować w tej firmie. Pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zwolnij się , idź do innej pracy, a zobaczymy po jakim czasie zaczniesz oczerniać nową firmę.

Haha
@Produkcja

Przez 1,5 roku do pracy nie przyszedł żaden Polak czy Polka. Daj spokój z tą biurową gadką...

Tak8Nie

Zostaw opinię o Sushi Factory Sp. z o.o. - Robakowo

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie