Opinie o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

glon

widziałem ogłoszenie na pracuj na brygadzistę, pracowałem trochę w fabryce ale nigdy nie byłem brygadzistą, zastanawiam się jak by wyglądał proces rekrutacji, czy są przeprowadzane jakieś dodatkowe rozmowy? i jaką umowę preferują widzę umowę o pracę ale czy to będzie 3 mc i potem może dalej czy od razu na dłuższy okres czasu?

@glon

Gdzie widziałeś to ogłoszenie? Podpowiesz? Bo na ich stronie widzę że pusto w zakładce kariera.

małż
@glon

no jak w każdej pracy z umowa zawsze chyba jest okres próbny a potem dalej jak sie sprawdzisz, rozmowa no typowa nic szczególnego, jak masz jakieś pytania to śmiało

@Zuzanna

patrz sobie co jakiś czas na pracuj, mają tam jeszcze aktywne ogłoszenia

@małż

a mógł byś mi podpowiedzieć jakie są zmiany i czy pracuje się w sobotę? wysłałem cv ale jeszcze nie byłem na rozmowie ktoś może ogarnia ile trwa rekrutacja?

De
@glon

Zmiany teoretycznie 2 ale 1 zaczyna się w okolicach 2 w nocy,z kolejna to zależy,a kończy się jak się skończy. Praca i w sobotę i niedzielę i święta, 24/24 7 dni w tygodniu. Rekrutacja pewnie zależy od stanowiska.

@De

czyli trzeba być dyspozycyjnym na to wychodzi, a ogólnie jak ci się pracuje? no i jeśli to nie tajemnica to na jakim stanowisku konkretnie jesteś?

Candy

witam, jakie działy macie na produkcji tutaj?

@Candy

to ja mam pytanie czy jakiś dział pakowania tutaj jest? bo nie za bardzo widzi mi się rolowanie sushi czy coś, a roboty szukam i książeczkę mam

tygg
@kep

na pracuj są aktualne oferty, sprawdź sobie

@Candy

Jest parę sekcji, pakowania też, mamy ryżownię, rollowanie sushi, pakowanie, przygotowywanie wsadów, obróbka surowców - naprawdę dużo możliwości.

suszi
@Daniel Hoffmann

a podasz godziny pracy? będę wdzięczna

@suszi

Systemów zmianowych jest kilka (ranne, popołudniowe), z powodów czynników zewnętrznych zdarza się, że nachodzą też na noc. Standardowo 8h, jednak nierzadko Pracownicy delegowani są do nadgodzin i odbierają dni wolne za nie.

suszi
@Daniel Hoffmann

okey, to przynajmniej wiem czego się spodziewać, ja akurat wolę porobić nadgodziny, bo potem więcej wolnego wpadnie, także dla mnie spoko, dzięki za odpowiedź

Marika

Jak wyglada atmosfera w księgowości? Często pojawiają się oferty do tego działu

@Marika

też jestem ciekawa, firma raczej duża, więc pewnie i pracy więcej, może ktoś z księgowości coś opowie

@kandy

też widziałam właśnie ogłoszenie i zastanawiam się czy przesłać CV, bo wymagają min. 2 lata doświadczenia, a ja mam trochę ponad rok i nie wiem czy wezmą w ogóle pod uwagę moją aplikację, jakby ktoś coś wiedział, to będę wdzięczna za informację, czy ten warunek musi być bezwzględnie spełniony czy liczy się co umiesz

@kandy

Zapraszamy do kontaktu, cenimy kompetencję i wyjątkowość każdego kandydata :)

Raf
@Marika

skoro jest taka rotacja to chyba już wiesz jaka jest atmosfera

@kandy

no wiesz, zgłosić się możesz zawsze, może akurat okaże się że bardziej im się spodoba twoja kandydatura niż kogoś z większym stażem, tak że wysyłaj cv, co ci szkodzi

@Daniel Hoffmann

czy na to stanowisko rekrutacja jest prowadzona zdalnie?

@kandy

Na pierwszym etapie prawdopodobnie jest taka opcja, ale ostatecznie, żeby zaznajomić z procesami, kandydata ugościmy na żywo :)

@Daniel Hoffmann

robicie jakiś tour po firmie już na rozmowie czy coś takiego? żeby zobaczyć sobie jak to tam wygląda i czy mi odpowiada

pytanko

jak nie mam badań sanepidowskich to dostanę od nich skierowanie czy najpierw muszę sam zrobić na własną rękę?

s.
@pytanko

pewnie dostaniesz, wymagana na pewno będzie i będziesz musiał je zrobić po prostu

pytanko
@s.

okey, to spoko jak mogę dostać bezpośrednio z firmy

towa
@s.

długo się czeka na takie skierowanie?

Eri
@pytanko

Przecież napisał, że pewnie, a nie na pewno, więc nie jest wiadome, że możesz je dostać.

Eri
@pytanko

Poza tym chyba nie trzeba na to żadnego skierowania

@Eri

nie trzeba, można iść samemu na takie badania

deneger
@bolko

Polecacie gdzieś takie badania wykonać

deneger
@bolko

Jakaś konkretna placówka, o to mi chodzi

Es
@deneger

No dużego wyboru nie ma - po prostu sanepid. Idziesz, odbierasz pojemniczki, potem 3 dni z rzędu zanosisz próbki, potem dostajesz papier w z wynikiem badań, a później w medycynie pracy (chociaż mi się udało u rodzinnego) załatwiasz zaświadczenie na podstawie tych badań i tyle

Pierwszy raz spotkałem się z brakiem pytań na rozmowie kwalifikacyjnej,pokazuje to że potrzebują pracownika " na cito".Pani przedstawila warunki,kiedy jestem chętny i tyle.

Na moje pytania o nadgodziny i system pracy Pani zaczyna się denerowac i dziwnie kręcić i mówi, .Szkoda ,że kłamie prosto w oczy mówiąc, że czasem się zdarzyć 1h przy awari.A nadgodziny dla chetnych.Gdzie firma codziennie zamawia produkt dodatkowo. Nie polecam kłamliwy Hr.Mam nadzieje że karma wróci.Szkoda mojego czasu. Osoby max 3 miesiące i się zwalniają. Jeśli wytrwają.600 osób w firmie w tym chyba 550 Ukraina.Na produkcji może 5 z Polski. Nie polecam nawet wrogowi!!!

yuyu

jakieś zniżki na firmowe produkty sie dostaje?

yuyu
@yuyu

w sensie czy pracownicy dostaja, o to mi oczywiscie chodzilo

Marcel

Jakie są zarobki na stanowisku lidera/brygadzisty?

@Marcel

najlepiej zgłoś się do rekrutacji z takim pytaniem ile ci zaproponują

stud

mam pytanie odnośnie oferty na "Specjalista ds. Ochrony Środowiska – student ostatniego roku studiów kierunkowych" wpisuje się w wymagania akurat, ale moje pytanie dotyczy tego czy to jest staż czy normalna praca na dłuższy czas?

@stud

ja z innego stanowiska zupełnie, ale jeśli w ofercie jest, a wiem, że zaznaczają takie coś, jak stabilna umowa o pracę (czy jakoś tak) to raczej etat

xyz
@stud

Skoro specjalista, a nie stażysta, to wskazuje, że normalna praca, może najwyżej z jakimś bardziej dopasowanym grafikiem, czy coś

@xyz

jak jest na zaocznych to nawet nie powinno być z tym problemu wydaje mi się

derbn

dla mnie to była okej praca, widzę, że dużo ludzi tu narzeka, ale trochę nie rozumiem o co, bo ja się ze złym traktowaniem tutaj nie spotkałem. pracowałem z super ekipą, pieniędzy starczało, no ogólnie było w porządku.

@derbn

Wiesz jak to jest, nie da się dogodzić wszystkim

@derbn

Nie jest idealnie, ale i tak jestem zadowolony

@derbn

Dziś w obszarze P3 pracują setki osób, systematycznie zwiększamy zatrudnienie. Przy takim intensywnym trybie rozwoju, prrócz sukcesów zdarzają się też niepowodzenia. Staramy się niezwłocznie eliminować niedogodności związane z pracą naszej kadry. Zgadzamy się, że na dłuższą metę dla nikogo przychodzenie na swoje stanowisko pracy nie powinno być uciążliwym przeżyciem, dlatego z uwagą czytamy komentarze negatywne i weryfikujemy nieprawidłowości, przekazujemy sprawę wyżej. Chcemy być pracodawcą odpowiedzialnym i partnerskim i dziękujemy naszym Pracownikom (również byłym) za feedback i ich głos.

@Daniel Hoffmann

No wiadomo, nigdzie nie jest idealnie i nawet w najlepszych firmach mogą się zdarzyć jakieś trudniejsze sytuacje

@Daniel Hoffmann

W sumie dobrze widzieć, że ktoś z firmy faktycznie czyta forum i bierze pod uwagę wszystkie opinie

Mrozek
@derbn

Pracowałeś to dlaczego nie pracujesz skoro było tak fajnie

@Mrozek

bo miałem swój powód prywatny?? nie wiem po co ci ta wiedza, od razu się doszukujesz nie wiadomo czego. musiałem zmienić pracę i tyle, nie będę się nikomu tłumaczył

derbn

ty nawet nie wiesz jak się oznaczyć widzę i raczej nie mamy o czym rozmawiać patrząc na to co napisałeś

Witam, może się ktoś wypowiedzieć odnośnie pracy w utrzymaniu ruchu ? Jakie są warunki pracy, w jakim systemie pracują mechanicy, jak wygoda temat nadgodzin .. czy są „ obowiązkowe” i ile ich jest i jak wyglada temat urlopu? Jest problem z urlopem czy raczej idą na rękę. Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Poszukuję pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Pracownik Produkcji. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

admin na produkcję?

mejza

no nie wiem czy to oferta dla ciebie

Renata
@mejza

dlaczego niby nie? to taka cięzka praca że nie każdy się nadaje czy jak ?

@Renata

nie, po prostu to zaskakujący przeskok stanowiskowy

@Renata

raczej pracownicy administracyjni nie pchają się na produkcję...

@Renata

ale nie oceniam, po prostu mnie zdziwiło

Light

Jaka jest temperatura przy taśmie na produkcji? Bo podejrzewam, że dość niska, bo jednak produkt tego wymaga, ale bardzo zimno jest czy znośnie?

@Light

I jakie ubrania robocze się dostaje? O ile się dostaje?

pikodi
@Light

a jesteś bardzo zmarzluchem? Bo to w sumie zależy jak dla kogo, ale mamy tu poniżej 10 stopni. Dla jednych zimno, dla innych jeszcze ciepło

@pikodi

Bardzo nie, po prostu mnie zastanawia na co się przygotować

A ta ubrania?

pikodi
@Light

a pisałem też, że ubrania są zapewnione, nie wiem czemu go nie ma

@pikodi

A okej, może się nie dodało. Dzięki

@Light

A co wchodzi w skład? Jakiś fartuch, czepek, rękawiczki, pewnie maska, coś jeszcze?

@Remmy

oo, a wie ktoś jak to wygląda?

@Light

A jak często dostaje się nowe ubranie robocze? Bardzo jestem ciekawa bo w niektórych miejscach potrafią dać raz, a potem wszystko się niszczy.

@Zuzanna

Ubrań roboczych jest dużo na stanie, regularnie są poddawane czyszczeniu :)

@Daniel Hoffmann

i co wchodzi w skład ubrania roboczego?

@laser

W zależności od lokalizacji pracy - od butów "gumiaków", przez "crocksy", spodnie długie, polar, ochronę głowy, czepek, po rękawice. Generalną funkcją ubrania roboczego jest u nas danie Pracownikowi bezpiecznych i komfortowych warunków do wykonywania czynności, a produktowi - ochronę przed zagrożeniami "z zewnątrz", tak, by konsument miał pewność o jakości, którą utrzymujemy.

jasne, rozumiem

dziękuję bardzo

Daniel Hoffmann

Dzień dobry, rozumiemy rozczarowanie. Praca w naszym zakładzie nie należy do trudnych, jest za to czasogenna. Nadgodziny się zdarzają, bo firma mocno się rozwija. Niemniej systematycznie zwiększamy zatrudnienie, więc sytuacja ta zdecydowanie poprawia się. Życzymy Panu powodzenia, pozdrawiamy.

Katarzyna
@Daniel Hoffmann

A jak rozliczane są nadgodziny w państwa firmie? :)

@Katarzyna

Zgodnie z przepisami prawa pracy, czyli jeśli pracownik zostaje niespodziewanie dłużej z powodu np. nieplanowanych wyłączeń prądu, zdarzeń losowych związanych z dostawą surowca, jest niezwłocznie informowany przez przełożonych o sytuacji. Wówczas gdyby były to godziny nocne, płaca jest zwiększona zgodnie ze stawką, natomiast w kwestii samych nadgodzin - pracownicy mają prawo odebrać dzień wolny za nie lub dostać wypłatę nadwyżki. Mamy świadomość, że część rozwiązań dotyczących planowania zatrudnienia funkcjonujących od początku istnienia fabryki mogła przestać być efektywna i przyjazna dla kadry, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapewniamy, że nie pozostawiamy ich. Żywimy głęboką nadzieję, co, jak ufamy, pokazujemy w naszych przeobrażeniach, że takie niedogodności, jakie Państwo opisują, będą się zdarzać coraz rzadziej. Naszą misją jest tworzenie przyjaznego środowiska pracy - nieważne czy w biurze, czy na produkcji.

Zazu

Produkujecie tylko sushi, czy oferta zawiera też innego rodzaju produkty?

@Zazu

Są też inne dania ;)

@Zazu

Polecam obserwować ich fejsa, tam są wszystkie aktualności itd.

Strzelec

Ktoś tu pracował jako specjalista do spraw zakupów?

@Strzelec

Bo widzę taką ofertę i chętnie się czegoś dowiem

Dział Zakupów
@Strzelec

Dzień dobry. Praca w Dziale Zakupów jest bardzo rozwojowa. Pracujemy zarówno z polskim, jak i zagranicznym dostawcą. Jest wiele wyzwań, ale dzięki temu praca sprawia dużo satysfakcji. Dział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16.

@Dział Zakupów

Bardzo dziękuję za odpowiedź

senio
@Dział Zakupów

a jest jakiś podział stanowisk na osoby zajmujące się np. tylko danym krajem czy jak to wygląda?

Dział Zakupów
@senio

W dziale znajduje się parę specjalistów, dlatego dywersyfikacja w podziale klientów jest możliwa. Wraz z rozwojem możliwe są jednak rónież i zmiany w tym 'koszyku' - dlatego szukamy nowych pracowników :)

Diro

Również miałem wątpliwą możliwość pracy w firmie. Potwierdzam, ze panuje tu wszechobecny wyzysk, chaos i brak organizacji, nie ważne na jakim stanowisku jesteś, robisz wszystko i nic (najlepiej nie związanego ze specyfikacją stanowiska jakie zajmujesz), nadgodziny są zawsze (każdego dnia bez wyjątku a jeśli nie wyrażasz chęci zostania to na bank zostaniesz skrzyczany przez przełożonego), firma daje papier na podkładkę dla siebie, że jest to siła wyższa, jeśli ktoś mówi, że praca jest 2 zmianowa i nie ma nocek, tak ale zmiany zaczynają się nawet od 2 w nocy, jeśli są to popołudniówki to radzę uszykować się na pracę do ,,końca "bo po 8h na bank nie wyjdziesz. Brak kompetencji ze strony przełożonych aż bije, jedyna pomoc na jaką możesz liczyć to darcie się, że znowu jest źle ale jak coś chcesz zmienić to każdy powie, że go to nie interesuje. Zgłaszanie nieprawidłowości, o jakim wspomina Pan (usunięte przez administratora), mija się z celem bo skutkuje to wyłącznie jeszcze gorszym nastawieniem liderów i brygadzistów, nawet rozmowy z wyższymi szczeblami nic nie dają. Ta firma żyje swoim życiem i wątpię, że coś lub ktoś to zmieni, ponieważ tam nikt zmian nie chce. Wszyscy stanęli w miejscu z rozwojem co skutkuje cofaniem a nie parciem na przód. Wszyscy mądrzy już dawno poszli gdzie indziej. Nie dla wszystkich kasa jest wszystkim, nawet starzy pracownicy twierdzą, że wypłata spoko (pod warunkiem, że nie jesteś z agencji bo to już tylko wyzysk i praca nawet po 20h/24) ale co z tego jak nie masz życia prywatnego bo ciągle jesteś w firmie. Nie pominę też faktu wszechobecnych ,,mandatów", które uszczuplają wypłatę i zerowego motywowania do starania się. W końcu nie raz można usłyszeć, że tak było zawsze więc po co to zmieniać? Jeśli chodzi o faworyzowanie , tak jest dla donosicieli, których w firmie nie brakuję więc nie warto z nikim gadać bo ci dojadą jak coś ,,źle" powiesz. Mam tylko nadzieję, że zacznie wypowiadać się tu więcej osób i nie będą się bali mówić prawdy jak sytuacja wygląda bo na prawdę dno i metr mułu, a firma ma ogromny potencjał do rozwoju, potrzeba jedynie kompetentnych, wykwalifikowanych pracowników, a nie oderwanych od tzw. pługa, którzy postępują tak jak z nimi postępowali.

Makao
@Diro

Tak jest wszystko się zgadza, do tego wszyscy mądrzy przy stanowisku pracy, do góry się boją iść taka racja. Popołudniówki=nocka tzn. idziesz na 15 wychodzisz 4 w nocy czasem się uda 2 tam jest i nikt się nie pyta o zdanie czy komuś pasuje nikt się nie zapyta czy zostaniesz, po prostu tak ma być. Wiem, że to przede wszystkim wina pracowników, bo dużo gadają do siebie ale.wyzej strach podejść. Jak ktoś ma rodzinę i chcę ją mieć nadal odradzam!!! Z pozdrowieniami

Daro
@Diro

Wykwalifikowani już byli i kompetentni też więc trzeba szukać innych czyli (usunięte przez administratora)i silnych

Dział Logistyki

Dzień dobry, każdy ma prawo do własnej opinii, jak i wyboru miejsca pracy. Mimo wszystko życzymy Panu wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy.

kłos

Kończę studia z technologii żywności. Znalazłoby się tu dla mnie miejsce?

@kłos

Zostaje mi jeszcze rok i nie wiem czy by mnie przyjęli? I jakie są godziny pracy, bo żeby to jakoś ogarnąć?

@kłos

tylko albo zobacz czy szukają albo sam się skontaktuj

nikt ci tu nie powie, że zostaniesz przyjęty na 100%

@mortek

Jeszcze pytanie o jakim stanowisku mowa? To też może mieć znaczenie :p

@mortek

myślę, że może się znaleźć*

@mortek

ucięło mi jakoś początek zdania

@Zuzanna

nie rozumiem o co ci tu chodzi?

@Zuzanna

to już on musi znaleźć jakieś adekwatne do wykształcenia

@Zuzanna

Wystarczy przeczytać, to kontekst będzie jasny

@kłos

Przeczytałam, studia to jedno, ale jakie stanowisko byś chciał to tego nie wiem :) Nadal w ogóle jesteś zainteresowany tą firmą?

@Zuzanna

Związane z moim kierunkiem wykształcenia, to dość logiczne się wydaje

I jak, udało się?

@Remmy

Póki co mi się trochę sprawy pokomplikowały i trzeba było odłożyć to w czasie

@Remmy

Złe oznaczenie mi się wkradło, oczywiście miało byc jako kandydat

@kłos

Rozumiem, zdarza się i tak

@kłos

A pytam, bo sam chcę tu aplikować

dolores
@Remmy

Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

charizard

jak się pracuję na magazynie? fajni są ludzie? warto składać papiery? będę wdzięczny jak ktoś się wypowie.

lani
@charizard

słyszałem właśnie od kumpla, że jest spoko dlatego też tu podbijam

@charizard

A szukają?

@lani

Bo jeśli tylko rekrutacja jest otwarta, to warto.

@123

no właśnie z tego co widzę to do jutra chyba

@lani

dzięki. właśnie chodziło mi żeby najpierw sobie sprawdzić czy jest sens myśleć o tym.

@123

Na produkcję warto składać papiery niezależnie od tego, czy jest ogłoszenie na stronach, ponieważ tam zapotrzebowanie jest dynamiczne i może wyniknąć z tygodnia na tydzień, rotacja też jest inna niż w biurze, a także po prostu więcej wakatów stanowiskowych. Więcej informacji ma dział HR (hr@sushifoodfactor.pl), który skontaktuje się dalej w zakresie zapotrzebowania z kierownikami działów.

@Daniel Hoffmann

okej, rozumiem i dziękuję. narazie póki co czekam i zobaczymy co z tego wyniknie.

lineti
@Daniel Hoffmann

czyli dobrze rozumiem, że cv można wysłać, a w razie gdyby pojawiło się zapotrzebowanie to mogę liczyć, że ktoś się ze mną skontaktuję?

lineti
@Daniel Hoffmann

i czy na inne stanowiska tez można tak zrobić?

@lineti

Ze strony działu marketingu nie możemy zagwarantować, co się stanie, jednak warto i tak ponowić ogłoszenie, zwłaszcza na stanowisko produkcyjne - może się udać dostać z "marszu".

O, dobrze wiedzieć :)

@Daniel Hoffmann

a ja się właśnie zastanawiałem czy papiery składać

@Daniel Hoffmann

w takim razie wysyłam i może sie uda tak

@Daniel Hoffmann

byłoby mi to nawet na rękę, bo jestem w lekkiej kropce

kent

Warto się zainteresować firmą, stabilna sytuacja, dobre warunki

top
@kent

o jakich warunkach mówisz tak dokładniej możesz opisać

@top

O ogólnych warunkach zatrudnienia - kasa, umowa, stabilność itd.

top
@kent

czyli macie umowe o prace od początku tak

A przyjmują?

@kent

I jak ogólnie wygląda rekrutacja?

Bardzo maglują?

@gołst

nie, szybko zwięźle i na temat

@gołst

tak było w moim przypadku przynajmniej

@kent

Okej, a ten proces rekrutacji?

@gołst

no przecież właśnie na pytanie o to odpowiadałem

@kent

Częściowo tak, chodzi mi bardziej o etapy

Pinki łinki
@gołst

Na produkcję się nie dostaniesz tam elita pracuje

begg

elita? Serio?

Zofia
@Pinki łinki

To jakie mają wymagania że nie ma szans ? Czy to w ogóle nie jest brane pod uwagę ,bo jest stała ekipa i to nie ma znaczenia ?

@Zofia

Zofia, staramy się działać tak, aby szanse były równe, a nowych pracowników bezpiecznie i spokojnie adaptować do warunków. Nie jesteśmy zamknięci na jakiegokolwiek członka zespołu, a o zatrudnieniu decyduje jego osoba i kompetencje ;)

@Pinki łinki

to ciekawe, bo mój kumpel się dostał normalnie, a żadnych konotacji z nikim nie miał

@begg

Poza tym, sam będę próbować, więc może mi się uda zdebunkować tę teorie na własnym przykładzie

okej praca.

@obecny

Na jakim pracujesz stanowisku? :)

na magazynie

I dużo tam roboty?

@ambi

no trochę jest...jak to magazyn, nudzić to się nikt nie nudzi..

A jak warunki i ludzie?

@ambi

warunki przyzwoite, ludzie bardzo w porządku

@ambi

Ludzie to ogromny plus tej firmy, w większości to fajne, bezkonfliktowe i zaangażowane osoby

@ambi

Warunki dobre, w okolicy ciężko o lepsze

@Jaac

i bez problemu pomogą na początku?

@Jaac

a co masz na myśli przez te warunki? W samej firmie ogólnie czy bardziej stanowiskowe

@uniwe

To i to właściwie. Ale nie mogę się wypowiedzieć jak jest na każdym stanowisku, bo wiadomo, okazji nie miałem.

@Jaac

a opowiesz w takim razie jak pod tym względem na tym magazynie? co jest, czego nie ma, co ci się podoba, a co niekoniecznie?

Łucja
@obecny

To ile macie na rękę? Jak tak przyzwoicie

Makao
@obecny

Podpisał zapewne pracownik biur ????????????

@Makao

otóż nie, ale myśl sobie co chcesz

Elmo
@Makao

Skąd niby taki wniosek?

Elmo
@obecny

Nie można już mieć innej opinii niż twoja?

Zostaw merytoryczną opinię o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. - Robakowo

• Jak się pracuje w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.
4.6/5 Na podstawie 1042 ocen.
  • Żernicka 22
    62-023 Robakowo

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.