Opinie o Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. w Kórnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. w Kórnik

Barbara

Jakiś czas temu firma szukała Kierowcy. Podali tam w ogłoszeniu że jest to praca na UoP. A czy ktoś wie na jaki okres jest ta pierwsza umowa? Czy potem przejście na inną umowę wiąże się z podwyżkami?

UoP 3miesiace. Po brak podwyżki

Pani

Jakiś czas temu szukali w firmie Kierowcy i oferowali w ofercie umowę o prace. Czy ma ktoś info ta pierwsza umowa jest na jaki czas? Czy jest opcja dostania UoP od razu na czas nieokreślony??

Czy w okolicy Poznania znajdzie się wolny etat dla kierowcy? Jeśli tak, to kiedy by można zacząć pracę? Czy kierowcy u Was dostali od nowego roku jakieś podwyżki?

Coleslaw

Bardzo dobra firma. Pracodawcy dbają o pracowników. Negatywne opinie są od osób, które chyba nie miały większego doświadczenia zawodowego. Polecam popracować w takim Amazonie i przekonać się, że każdy sensowny pracodawca wymaga pracowania, a kawki, herbatki i przerwy na lunch są tylko na filmikach z TikToka. Jeżeli wyznajesz w życiu "robić żeby się nie narobić", to nie jest to miejsce dla Ciebie. Jest to rodzinny biznes ludzi z głową, którzy nie tolerują ściemniania. Pracuje tu sporo Ukraińców i tylko ludzie mający uprzedzenia mają z tym problem. Ludzie wyznający wartości etyczne wiedzą, że są to takie same osoby jak my. Serdecznie polecam osobom nie bojącym się pracy, a obibokom odradzam.

Rybka
@Coleslaw

Kolego to chyba mało pracujesz? Jak byś robił po 16 godzin i 40 sklepów to byś zmienił zdanie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska operator produkcji?

Roma Nowy wpis

Nie mogę się domyślić o co konkretnie mogło Ci chodzić, bo część Twojej wypowiedzi została zasłonięta. Możesz jeszcze raz napisać w sposób łagodniejszy, o co chodzi z tymi wypłatami? Jest problem z wypłacalnością?

Lublin Nowy wpis
@Roma

Płacisz z własnej kieszeni i te pieniądze nie są zwrócone. Brak wglądu do informacji, z których wyliczane jest Twoje wynagrodzenie.

Nigdzie w sieci nie znalazłam aktualnego ogłoszenia od firmy. Nawet na ich stronie w zakładce kariera, nie ma oferty, jest tylko lista tego, co firma oferuje i podali adres mail, gdzie można wysłać cv. I co do samej listy tych benefitów, na liście jest bezpłatny transport. Firma opłaca bilety na dojazd do firmy? Czy zapewnia jakieś auto, które zabiera i przywodzi pracowników? Jak to działa?

Julia
@Coleslaw

A coś jest nie tak z tym, że ktoś nie ma doświadczenia w pracy? Wytłumacz, czemu akurat te osoby miałyby zostawiać negatywy. Firma nie szkoli do pracy?

@Julia

Osoby które nie posiadają doświadczenia zawodowego nie mają obiektywnego spojrzenia na realia miejsc pracy. Ktoś kto pracował w wielu miejscach nie będzie pisał komentarzy w stylu "totalne średniowiecze" autorstwa Oko oko press. Ta firma nie odbiega od średniej. Pracowałem w wielu, o wiele gorszych miejscach. Teraz ty mi możesz wytłumaczyć pytanie "firma nie szkoli do pracy", bo nie wiem jak się to odnosi do poprzedniej części twojej wypowiedzi

Paulina
@Coleslaw

Czyli wynagrodzenia są adekwatne do zarobków? Jakich kwot przy uczciwej pracy można się spodziewać? Oprócz tego benefity są? mimo to przerwa na śniadanie jest i chwila na ciepłą herbatę?

Rybka
@Coleslaw

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pani

@Pani

Pierwsza umowa jest na 3 miesiące i od razu dostajesz UoP. Firma nie bawi się w żadne zleceniówki ;) Co do umowy na czas nieokreślony, to raczej ciężko będzie ;)

Kinia

No a aktualnie coś mają? Ja widziałam taką ofertę, co 4 lata temu była wstawiona. Zależy mi na czymś nowszym dla męża tak naprawdę. No i czemu ciężko z umową na czas nieokreślony? To co ile nową się podpisuje?

@Kinia

Na ich stronie internetowej jest podany e-mail właśnie typowo pod rekrutację ;) Warto napisać do nich i zapytać, czy nie szukają kierowcy w Twoim mieście, lub okolicach ;) Firma ma bardzo dużo oddziałów w całej Polsce, także możliwe, że coś się znajdzie ;)

I można nawet cv w ciemno wysłać i firma odezwie się w razie wolnego wakatu? Zdarza się, że jest jakaś praca, ale nie ma udostępnionego ogłoszenia? Jedna osoba pisała, że ciężko z umową na stałe, to na jaki zwykle czas ludzie podpisują uop?

W jakiej lokalizacji jest Pan zainteresowany pracą?

Kierowca bombowca

Mi się praca podoba. Mam punkty fajne i wszędzie. Mile Panie na sklepach i w dodatku dobre zarobki. Nie muszę się prosić o urlop bo go nie potrzebuje. Jest fest a z każdym nowym punktem którego inni kierowcy nie chcą jest lepiej. Niedługo nie będzie mi potrzebny czas wolny.

Mia
@Kierowca bombowca

Jak to wolnego nie potrzebujesz? Wyczuwam nutkę sarkazmu w Twojej wypowiedzi, czy się mylę? Jak nowe punkty dochodzą to pensję zwiększają? Ile tak w ogóle zarobić można, podasz jakieś widełki płacowe?

Kierowca bombowca
@Mia

Trochę sarkazmu w tym było :) Tak jak dochodzą punkty to wiadomo że pensja rośnie wraz z zwiększonym obrotem bo kierowcy mają % od obrotu. Ile procent to już zależne jest od wielu czynników. Ale zawsze się uśmiecham kiedy dojdzie punkt za 50zl z czego mam na dwie bułki i muszę niekiedy poświęcić 20minut żeby tam dojechać i nie wliczając w to czasu załadunku i uszykowana towaru pod danego klienta. Na szczęście jest trochę klientów którzy zamawiają dużo więcej towaru.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.? Na Pracuj.pl jest 27 czerwca kilka ogłoszeń.

Barbara

@Barbara

Pierwsza umowa jest od razu umowa o pracę na okres 3 miesięcy ;)

Helena

A po okresie próbnym można liczyć na umowę na stałe czy trzeba jeszcze trochę poczekać? Jest po nim jakaś podwyżka wynagrodzenia?

@Helena

Druga jest na 2 lata chyba, a następna jest na stałe, ale co do okresu drugiej muszę spojrzeć w swoją umowę

@Helena

A co do podwyżek, to pierwszą masz po 3 miesiącach, następną masz po kolejnych 3 miesiącach i ostatnia jest po roku

Helena

Ostatnia po roku? To później już nie ma na co liczyć? Jak to się ma do pracowników z dłuższym stażem, jakiś jest im to wynagradzane?

@Helena

Wszyscy mają tyle samo ;) Ale nie ma, co narzekać ;) Jeśli chodzi o kierowców busów i o dystrybucję towaru jest to jedna z lepszych firm, jeśli chodzi o wypłatę i warunki zatrudnienia ;) A pracowałem w kilku firmach ;) 4000 na rękę po roku miesięcznie, plus benefity typu pieniądze za niewykorzystany urlop na koniec roku, gdzie u nas kierowcy dostają po 2000, plus wczasy pod gruszą 1000 to naprawdę są bardzo dobre pieniądze ;) I w mojej opinii nie ma, co narzekać ;)

Julia

Tyle samo? A jak ktoś chce coś wynegocjować to ma szanse, żeby po prostu zarobić więcej? Jeszcze jakbyś powiedział, czy poza tymi okazjonalnymi benefitami są jakieś takie stałe, typu premia frekwencyjna, to będę bardzo wdzięczna. Są takie premie?

Natalia

Czyli taki 3 msc okres próbny, to chyba standard. Wiesz może ile wychodzi na początek za godzinę pracy? Wpada jakiś socjal dla pracowników?

UoP 3miesiace. Po brak podwyżki

Weronika

Czy to prawda , że firma ma teraz postój i rusza dopiero w maju ???

Czy w Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Od razu masz umowę o pracę ;) To jest w tej firmie dobre, że nie bawią się w żadne zleceniówki i od razu masz normalną umowę ;)

Aleksandra

To już jakiś pozytyw, a jakie są w razie czego jeszcze inne? Czym do pracy tu motywują?

@Aleksandra

Mnie skusili bardzo dobrą, jak na ten typ pracy wypłatą ;) Pracuję u nich jako kierowca w jednym z oddziałów i nigdzie indziej w dystrybucji żywności nie było tak dobrych warunków finansowych, jak jest w Grześkowiaku, plus różnego rodzaju benefity, jak wczasy pod gruszą, czy premie ;) Ja na pracę u nich nie mogę absolutnie narzekać

Aleksandra

faktycznie brzmi ok, zwłaszcza, że benefity są. jest szansa na ich doprecyzowanie? ile zazwyczaj na wczasy dają no i te premie to jak średnio wychodzą?

@Aleksandra

To już zależy od ogólnego stażu pracy ;) Kierowcy np. dostają premie za uzbierane wiaderka i kosze po 100 za każde ;) Wczasy pod gruszą to 1000 i do tego dochodzi kasa na koniec roku za niewykorzystany urlop, ale to już przeliczają kadry w zależności kto ile ma ogólnie lat pracy ;)

Aleksandra

O to ładnie, dziękuję a odpowiedź. :) Czyli to już wszystko, tak? A jeśli chodzi o bieżący okres w ramach świąt? jakieś paczki dla dzieciaków np?

@Aleksandra

Co do tego, to nie wiem. My nic nie dostaliśmy. Nie wiem, jak ludzie z biura, czy produkcji. To już ktoś z nich musiałby się wypowiedzieć

welkieg

straszna lipa brzuch mnie boli po sałatce... no more...

Marcel

Kupiłem surówkę porowa miała jeszcze dwa dni terminu po otwarciu smierdziała masakra nie polecam.

@Marcel

Złe przechowywanie? Może warto zgłosić ten numer partii do nich

Eden

Moja narzeczona pracuje w tej firmie. Praca od poniedziałku do soboty. (dział wydawek) idzie ranona 7 do pracy wraca różnie czasami o 19/20 w sobotę przeważnie praca do 14

kalosz
@Eden

wydawka to ubojnia dribiu ludzie zajechani odpornosc spada i zajechani na stolowkach skuoiska ludzi zbyt blisko siebie to chore czemu szef nie zamknie i nie zostawi paru pracownikiw zmniejszy obroty k......a czy to wazne teeaz bedzie mniej k.......a a mozna uchronic od pandemi.!!!!!czy wy wiecie k......a gdzie kto z kim byl luzal sie czy co kolwiek ??????Pyram sie a nie bierzecie tyle ludzi dac im postojowe kase k......a urlopy przymusowe boze tu chodzi o kudzkie zycie !!!!Wiec zastanowmy sie czy spedy sa dobre !!!. myjcie sie szorujcie jak trzeba to pumeksem maski na pysk bierzcie je nawwt by w domu lazic sterylnym szok.Alep nie musicie lazic zarazac to nie lazcie na stolowkach blisko powinni zostac na halach dzialach powinni zarcie niec tam by grupy oseparowac wpuszczac na stolowki mniejsze geupy jak ktos tu mowil obowiazek temperature sprawdzac przed wejsciem do ribiry !!!!'Zaatanowcie sie by zarazy jros nie roznosil kasa kasa zadbac o pracownikow prosze chory wypad do domu !!!!!!nazz objawy gryoy spadaj do chaty i to szefostwo niech weryfikuje i to juz !!!!!Bo sanepid mogl by wjechac a tu po cherchlane popsikane wiara ociera paoy churchlaja wstyd ze zebrania to pikus tu trzeba czyny bo tu sped ludzi jest

@kalosz

tam

Leszek

Tzn.? Jesteś może pracownikiem? Może napisałbyś jak się pracuje na tę chwilę, bo ostatnia opinia jest z 2020. Jakie masz zdanie nt. relacji, ogólnej komunikacji? Idzie się dogadać z pracownikami i szefostwem, nie ma żadnych problemów?

szczecin

kupuję zielone pudełko od około roku,, dzisiaj z terminem 14-02-2022 zakupiłam zielone pudełko z serem Gouda i sosem czosnkowym,, niestety dzisiejszy sos czosnkowy nie wiem co to było , chyba z dodatkiem wody,, szkoda ze nie jest utrzymana jakość waszego produktu , Sos czosnkowy cokolwiek to było popsuł smak sałatki i zniechęcił do zakupu kolejnej

Pablo kianti

Fajna firma

Oko, oko pres
@Pablo kianti

Witam taka firma super, no ale dobra sciema, chyba kolega żartuje totalna masakra tam jest.Totalne średniowiecze. Jak można cokolwiek pozytywnego mówić brak słów.

Obserwujacy

(usunięte przez administratora)Itak wszyscy wiedza ze sie macaja po kontach z ukraicami! To co sie wyprawia w tej firmie to jest chore. Na wszystko przymykane oko zamiatane pod dywan.

muchomor
@Obserwujacy

Witajcie no tak jest pod dywanik moze to nowy dzial .Macanie .Sprawdzanie jaj na Wielkanoc.(usunięte przez administratora).Oni se tu haaaa.Przyjada na chwile by pociupciac latwy lup.W dodatku kazda laska z Polski tak by robila to oprucz pracy maja ful wypas haaaa.(usunięte przez administratora)

Obserwujacy
@muchomor

@Muchomor temu te ukraince tak chetnie do polski przyjezdzaja bo malo ze do pracy to za free sie zabawiaja z pania kierownik /brygadzistka

grzyby i bobry
@Obserwujacy

Witam serdrcznie tak tam jest firma doznan okrutne to poszlo to daleko i gleboko.Szczerze w Volkswagen byly tez ukrajnki ktore za 50 zl robily co robily!!!!Zbyt duza samowolka Niestety takie przywileje byly ukrucone!!! . Tu panuje wolna Europa!!! Druga sprawa podwyzki!!! Uwazamy ze sa nieadekwatne ludzie na czarno powinni miec wiecej bez podatku sa a podatek noestety odciagaja w wielu firmach !!to chore jezeli dogadujesz sie spraw motywacje !!!! pracownika anie buduje sie dola i daje mniej oni haruja ciezko za poldarmo!!!! wiec zastanowic sie trzrba nad podwyzka 14 zl jest ustawowo!!! Wiec zacznijcie placic!!!!! Bo umowa rozumoem ciezej ale bez!!!!co to ma byc hale zimne ponuro nie ma warunkow stolowek!!!!! To chanba poprostu stawy choruja ludzie co to ma byc a wy za 30 srebrnikow sprzedajecie.Ukraina se schadzki urządza!!!! Wezcie poprawke na personel ktory w banie zagrywa To szydera!!! Wrzcie sie za to ktos bo pracownicy sa nirktorzy co zasluguja namedal a wy nie doceniacie!!!.Zatrudnic nie ma kogo!!! bo wstyd przyjac poziomalsku bierzecie obcych a i tak wiars spierdziela kto za 11 lub 12 bedzie walil.Chyba ten co na dojazd nie straci i tym sobie lapiecie naiwnych ludzi!!!! Ta atmosfera jest z epoki kamienia a warunki brak cieolych napoi przerwy katastrofa!!!! zenada ludzie jak indyki z termosami ech !!! smiech na sali wezcie sie za zadbanie o pracownika taka znana firma apoprostu warunki jak w kraju Afryka a mamy Polske zimno szaro a blaszaki porobione marne grzejniki kogo to ma ogrzac masakra Trzrba byt zapewnic za godna kase To co sie tam dzie poezaja!!!!

Obcokrajowiec
@grzyby i bobry

W wolgsvagenie za 50 zl a u grzeskowiaka bladyna za darmo. Masz racje co do warunkow pracy gorzej jak w jakims obozie

ciekawy

Komu trzeba za nie flachę postawi?

Obcokrajowiec
@ciekawy

Nie bardzo zrozumialem twoj komentarz? :)

Tomi
@Obcokrajowiec

(usunięte przez administratora)niedlugi zamierzam tam isc do pracy wiec powiedzcie ktora taka chetna :)

WazBoa
@ciekawy

Cześć wiesz co ich faceta moze godza sie na to wszystko j toleruja .Ja na ich miejscu rozkminil bym kto co moja baba kombinuje ze ciagle o 4. wypsd z chaty.Juz by zemna nie byla klamstwo (usunięte przez administratora) nie zna granic z przyslowie z plutna jedwabiu nie zrobisz!!!!!!.Tak ze sluchaj zalezy od haraktrru niektore zwiazki to tolerujs zyja jak pies z kotem lub sa podwladni wtedy taka dama rządzi. Zwiszki sa rozne!!!!!!Taka sytuacja:))))

Krakodyl cyna
@Obserwujacy

Wezcie obserwujacy !! wez tam sie za nich ukraina nirch spada do siebie !!!.Kontakty zarazania itp wracania z swoich prowincji itp to chora akcja nie chuchac dmuchac ograniczyc to mCzy nikt nie rozumie ze stwarza sie w grupie takich ludzi ryzyko zarazenia grypa !!!!!! Za to sie wziasc . Zamknac firme na ten czas restauracje pomagaja lekarza wydaja towar kto kupi surowe czy to normalne i zdrowe podejscie !!!! no ludzie pod dywan masz racje .A z maraniem to tam jest akceotowane tam sa ciagle walentynki jedni wala tynki a drudzy sie kochaja love parada jak haaa w Berlinie;))) Brak slow !!!!!

Tomas
@Obserwujacy

Oj a ta panii bardzo chetna na takie zabawy. Chyba w domu nie dostaje za wiele ze woli calymi dniami w pracy siedzieć....

Jonson
@Obserwujacy

Witam serdecznie zgadzam się z przedmowca w 100%, widziałem na własne oczy. Wszystko zamiatanie pod dywan Brak słów... pozdrowiam serdecznie

Ooxyoo
@Obserwujacy

Witam wszystko się zgadza,, jest prawdą zamiatanie pod dywan. Brak słów.!!!!.

Grul

Pozdrowienia z kraju dla chłopaków z marketingu!

henpost

W dniu dzisiejszym tj. 29.08.2019 r. zakupiłem surówkę porową z myślą, że będzie smaczna jak ostatnim razem sprzed kilku miesięcy. Pierwszy błąd jaki popełniłem to, że nie przeczytałem ulotki. Ufając nazwie, że porowa, spodziewałem się wykwintnego dla mnie smaku i obecności pora w tej surówce. Wielkie rozczarowanie kiedy będąc w domu włożyłem okulary ( etykieta czytelna dla mnie tylko w okularach i przy użyciu lupy ) i zapoznałem się z ulotką. Surówka porowa, a na pierwszym miejscu kapusta biała 80 %. Producent sprytnie napisał na bazie kapusty białej z porem asekurując się na wstępie składu. Ale zatem co ma wspólnego por w nazwie ( porowa ), skoro występuje na końcu długiej listy aż w 6 % ? Czysty wywód i świadome wprowadzanie klienta w błąd ponieważ nie każdy ma dobry wzrok, poza tym w produktach na wagę w sklepie nie ma informacji o składzie na brytfance z surówką. Trzeba żądać od ekspedientki przed zakupem ale nie każdy ma czas. Surówka winna nosić nazwę " Surówka z białej kapusty ze śladową ilością pora ". Reasumując ; kupiłem okropną masę ze śladową ilością pora ( końcowa ciemnozielona twarda jego część ), twardą okropną kapustę kwaśno słodką itp. Nadaje się do wyrzucenia i reklamacji co uczynię.

Ana
@henpost

Mam podobne doświadczenie z surówką coleslaw kapusta twarda żadnego smaku i śladu sosu chrzanowski Surówka niezjadliwa.Wstyd !

Minka

Lazanki z kapusta sama magi. Odbija sie dwa dni (usunięte przez administratora)

Trelek

Czy ktoś może napisać cos o aktualnej sytuacji w firmie Grześkowiak surówki? Chodzi mi o godziny pracy, atmosferze wynagrodzeniu itd. I czy prawdą jest ze idąc tam do pracy nigdy nie ma się pewności o której pracę się skończy?

Leszek
@Trelek

Również chętnie dowiem się więcej na ten temat. Jaka formę współpracy oferują? Jak zarobki i socjal? Proszę o wypowiedzi pracowników.

Holiday
@Leszek

Moja znajoma byla na rozmowie o pracę w tej firmie. Na rozmowie dostała informacje ze praca jest na 8h. gdy po 8h chciała wyjść już do domu usłyszała od kierownictwa"a pani dokąd? , praca nie jest na 8h tylko robimy tak długo az wyrobimy zamówieńia"takze z tego co można wywnioskować to idzie się na rano i nie wie kiedy się skończy pracę.

.....

Praca od 8 do 14,17

Od spraw produkcji Bizon
@Trelek

Aktualna praca atmosfera oplakana osadzanie spekulacje plotki .I oczernianie szukanie pretekstu do zwolnienia narobisz sie jak pies osadzajs cie za nic przypisuja laty zamiast uczciwie sie przekinac .(usunięte przez administratora).Ludzie ogarnijcie sie a wlasciciele niech nie wierza w ploty zawsze sa jakoes male ziarenka prawdy.Ale nie mozna komus na sile przypisac problemu.Nie mozna to podchodzi pod (usunięte przez administratora) Trzeba samemu rozwazac nie (usunięte przez administratora) na halach ,spekulacje leca dobrzy ludzie a gady i kablaze zostaja.Troche empati w ludzkim podejsciu.I tyle w temacie.!!!!.Wiec prosba o rozwazne osadzania spekulacje itp!!!!.Nie mozna taktracic fajnych uczciwych ludzi ktorzy sa niersz wkopani w cos czego nie zrobili by ppzbyc sie nieslusznie !!!!.Sa kamery i obserwowac mozna porzadnir adekwatnie .Kazdy ma prawo do wypowiedzi spokojnosci atmosfera jest tam oplakana przerwy krotkie na jedzenie co to ma byc !!!!.Rzeczywiscie to prawda ludzie slabizmeczeni Wyzysk i nirdaja rady fizycznie zwykly czlowiek a nie zaprzeg.Prosze zrozumiec. ludzie sa tylko ludzmi.Jezeli wyciaga sie wnioski jakiekolwiek z tej o to firmy .Prosba o porzadne z klasa podejscie ocene zostawic prosze do bardzo adekwatnych osob ktorzy potrafia w kazdym.etapie pracy ocenic pracownika.I tak powinno byc a nie pracownik pracownika ocenia.Owszem moze sie ktos wypowiedziec co jest godny i rzetelny oraz pracowity.A nie taki corozumy zjada i mysli ze mu wszystko wolno!!!!.Niestety smutna prawda o pracach na produkcji i wiekszych korporacjach typu Lisner ,polfa czy inne tego typu branze .Wiec prosze tu oceniac mowic to co sie mysli i czuje .A nie oceniac ludzi po okladzce !!!

Zygfryd
@Trelek

Trelek to prawda tam nic niewiesz jak nima roboty wala cie po dzialach w skupiska ludzi to chore trolowskie podejscie.!!!!Wez przemysl bo traktujs cie jak kunia i latajacy Holender nie masz stalego miejsca .Rzucaja toba jak pilka pinppng zal.plWstyd jak cholera !!!!!!!!Tragedia porazka !!!!!!!!

Przerobiony i brak sil na to!
@Trelek

Witajcie Apel nie badzmy pazerni .Dbajmy o bliskosc zadnych bliskich kontaktow i 1.5 m do 2 z soba wlasciciele chca roszady robic a ludzie co bez kasy ??Kazdy woli wyrabac by nie miec kosztow ty wy sie kampoecir w kasie zabespieczenie macie a wasi pracownicy to co !!!!!.Terzeba dac im wiecej kasy empati i pokory nie co do złotówki narazaja swoja prace dla rodzin na bliski kontakt pracodawco pomysl ciezkie czasy ty masz kase a oni!!!! ????Pomysleliscie chodz!!!! o nas szatych pracownikach nie sztuka zwolnic lecz docenic przemyslcie to !!!!!

Szczery Ziom
@Holiday

Czy taka sytuacja się kiedyś powtórzyła czy był to jednorazowy incydent?

Lele
@Trelek

Tak to prawda nigdy nie wiesz o której skończysz wynagrodzenie takie sobie 6 dni w tyg

Zostaw merytoryczną opinię o Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. - Kórnik

• Jak się pracuje w Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.?

Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Śremska 29
    62-035 Kórnik

Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.