Opinie o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. w Robakowo

ByłyPracownik

Praca w tej firmie nie należy do przyjemnych. Wykańczające godziny pracy, chaos na produkcji i nerwowa atmosfera. Jeżeli traficie na poranną zmianę 5-13 albo 7-15 i uważacie się za szczęściarzy, to poczekajcie do kolejnego tygodnia bo możliwe, że będziecie siedzieć od 15 do rana. Jeżeli ktoś wam powie, że nadgodziny zdarzają się od czasu do czasu to nie wierzcie im. Praktycznie codziennie zostajecie po godzinach po 2-3 a nawet czasami 5 godzin (rekord zmiany to 20 godzin. Poprawcie mnie jeśli się mylę). Spróbujcie wspomnieć przy przełożonych Kodeks Pracy a powiedzą wam, że jak się nie podoba to możecie iść gdzie indziej. Proste! Chaos na produkcji jest praktycznie codziennie. Brakuje tutaj elementarnego pod kątem prowadzenia firmy uczenia się na błędach. Codziennie braki w surowcach, awarie starych maszyn i inne rzeczy, które "niespodziewanie" się zadziały. A jeżeli codzienny bałagan jest ciężki do uciągnięcia to poczekajcie na dzień AUDYTU. Szopka godna przedszkolnych jasełek. Bez Jezuska, za to z większą obsadą baranów. Trzeba jednak oddać tej firmie, że płacą. Pieniądze wypłacają terminowo i z uwzględnieniem nadgodzin. Musicie sobie jednak odpowiedzieć na pytanie, czy warto. Co z tego, że zarobicie o te kilka stów więcej niż w innych firmach jak będziecie zbyt wykończeni żeby z nich skorzystać. Zepsujecie sobie zdrowie fizyczne i psychiczne, przez nieregularne godziny pracy i przewlekły stres, więc cała ta kasa pójdzie na specjalistów. Co waszym rodzinom po tych pieniądzach, skoro dzieci zapomną jak wyglądacie a wasze związki na tym ucierpią. Wracasz z pracy i odsypiasz nockę. Przywykniesz? Od poniedziałku z popołudniówki wskakujesz na rano. Nadrobisz w weekend? Nie do końca, bo w weekend fabryka też działa i musisz przyjść. "Dobrowolne" weekendowe nadgodziny są obowiązkowe. Formalnie nie można Cię zmusić do pracy w weekend, ale będziesz miał z tytułu nieprzyjścia cichy (usunięte przez administratora)ze strony przełożonych i współpracowników. Współpracowników, którzy są bardziej karni i uważają dbałość o zdrowie i relacje z bliskimi za niesubordynację i lenistwo. Przygotuj się na podszepty i docinki za to, że korzystasz z ustawowych dwóch dni wolnych w tygodniu. Ogólnie nie polecam. Stać was na lepszą pracę.

Mikołaj

Nie polecam! Wyzysk,obiecują złote góry a wychodzi inaczej.Bez kompetencji osoby na stanowiskach.Jednym słowem (usunięte przez administratora)! Pracujesz na okrągło nawet w święta i to taka ilość godz , że padniesz na pysk..Czlowiek się dla nich nie liczy.Do tęgo jeden na drugiego donosi.. odradzam.

Jukre

Hej jak warunki pracy? Jak z temperatura na produkcji? Ciezka praca?

Jukre
@Jukre

i na ile zmian jeszcze robicie? dzieki za odpowiedzi

szat

na produkcji 2 zmiany sa

szat
@Jukre

na pewno nie jest to najlzejsza praca, ale do przezycia. i chlodno jest wiadomo, to niestesty nieuniknione ale tez sie da przyzwyczaic do tego

bianco
@szat

a w jakich godzinach jesteś w stanie przybliżyć?

flet
@Jukre

ciezka nie jest tylko nogi bola od stania przy tasmie ale same czynnosci wykonywane nie sa ani jakos bardzo skomplikowane ani meczace moim zdaniem

tempura
@flet

a mozna liczyc na jakies dodatki poza pensja?

tempura

a na ile zmian pracujecie tak jeszcze dopytam

Malczek
@tempura

na produkcji robi sie na dwie zmiany w biurach maja tylko jedną

Brayan
@Jukre

Bardzo ciężko,mała kasa..agencyjne bez umowy.Poszykuja osób które nic nie widzą nic nie słyszą.Glupkiem jest łatwiej sterować.Wszyscy którzy mieli cos do powiedzenia już nie pracują.

InspekcjaPracy

Ostrzegam przed pracą w tej firmię. Na rozmowie są mówione zupełnie inne rzeczy niż w rzeczewistości mają miejsce. 1.Mianowicie praca w godzinach nocnych? wg HR : Nie. Fakty: A godzina zmiana 15-2,15-3,lub może 19-7 to nocna zmiana chyba tak? 2.Stanowisko multioperator : obsługa linii produkcyjnej wg HR: tak Praca spokojna,byle się nic nie zakorkowało. Fakty: Naprawa maszyn bez przeglądów, instrukcji, brak zasad, szkolenia stanowiskowego. 3.Praca w godzinach nadliczbowych? Wg HR: czasem się zdarzy 1h jak się coś zepsuje,nie często. Fakty: Praca cały czas bez pytań. To jest ,że masz zostać 4-5h ,jak w obozie bez pytania Wysyłanie smsów nie zgodnie z kodeksem pracy o pracy kiedy przychodzisz bez planowego terminu (7 dni- grafik) (usunięte przez administratora) Tyle w temacie. Szanujcie się. Praca z mądrymi rozwija, z głupszymi od siebie cofa.

@InspekcjaPracy

(usunięte przez administratora)po pierwsze trafiłeś do sushi w ciężkim okresie świątecznym, który tak wygląda co rok. Niestety napisałeś prawdę godziny pracy są kompletnie nie kontrolowane. Po drugie praca multioperatora nie polega tylko na klikaniu start i patrzeniu w sufit, a chyba tego się spodziewałeś. Szkolenie polega na obserwowaniu jak pracuje inny operator. Nie zostałeś postawiony na stanowisku sam, zawsze ktoś z Tobą był. Po trzecie tak jak mówisz dział HR nie ma pojęcia o tym co dzieje się na produkcji. Po czwarte nikt Ci pistoletu przy głowie nie trzymał. Mogłeś się odwrócić i powiedzieć dziękuję odchodzę. Są ludzie którzy pracują tu długo i są osoby nowe które zostają.

Łucja

Może jednak powiesz, o co chodzi? Przynajmniej będzie wiadomo, z czym człowiek ma do czynienia i czy w ogóle warto się fatygować na rozmowę.

PracownikSaduPracy

Czyli potwierdza Pani ,że łamiecie kodeks pracy? Po co w takim razie kłamiecie na rozmowie o pracę i działacie nie zgodnie z prawem dalej? Ośmieszacie się tą odpowiedzia.

Leonidas
@InspekcjaPracy

Gdyby ktokolwiek w tej firmie miał wątpliwości czy w związku z tym że sprzedaje azjatyckie jedzenie to obowiązuje tam jakiś z azjatyckich kodeksów pracy... Otóż gwoli wyjaśnienia: nic bardziej mylnego. Obowiązuje tylko i wyłącznie polski Kodeks Pracy. Więc obudźcie się ludzie. Albo upomnicie się o swoje prawa albo zawsze będą one deptane. Wasz wybór.

Pierwszy raz spotkałem się z brakiem pytań na rozmowie kwalifikacyjnej,pokazuje to że potrzebują pracownika " na cito".Pani przedstawila warunki,kiedy jestem chętny i tyle.

Na moje pytania o nadgodziny i system pracy Pani zaczyna się denerowac i dziwnie kręcić i mówi, .Szkoda ,że kłamie prosto w oczy mówiąc, że czasem się zdarzyć 1h przy awari.A nadgodziny dla chetnych.Gdzie firma codziennie zamawia produkt dodatkowo. Nie polecam kłamliwy Hr.Mam nadzieje że karma wróci.Szkoda mojego czasu. Osoby max 3 miesiące i się zwalniają. Jeśli wytrwają.600 osób w firmie w tym chyba 550 Ukraina.Na produkcji może 5 z Polski. Nie polecam nawet wrogowi!!!

Jerzy

W związku z tym, że wystawiono ogłoszenie dla Specjalisty ds. Kontroli Jakości, chcę bardziej szczegółowo poznać, jaka kwota wynagrodzenia wchodzi w rachubę? Poprosiłbym w miarę możliwości o choćby przybliżone podanie jej wysokości, gdyż nie mam pojęcia, co rozumieją przez słowa, o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Dla każdego, co innego to może znaczyć. A po drugie, to z jakich szkoleń mógłbym korzystać oraz na jakich zasadach? Nie wahano się użyć słów o bardzo dużych możliwościach rozwoju.

Ralph
@Jerzy

Ponieważ sam szukam pracy i zastanawiam się co jest napisane w ogłoszeniu. Czy mógłbyś przybliżyć informacje inne niż to co napisałeś? Również chętnie dowiem się o szczegółach.

Ralph
@Jerzy

Czy są tam może opisane dodatki?

Hunter
@Ralph

masz opiekę medyczna i ubezpieczenie grupowe plus szkolenia wewnętrzne

Hunter
@Ralph

warto dodać że opieka medyczna jest sfinansowana przez pracodawcę ale ubepieczenie sam płacisz

zet
@Ralph

po pierwsze, gdzie można znalezc to konkretne ogloszenie?

zet
@Hunter

sfinansowana to rozumiem ze w pelni? jak tak to super, bo zazwyczaj trzeba doplacac

Kamil
@Jerzy

Jakby ktoś posiadał wiedzę o zakresie zarobków na stanowisku specjalisty ds kontroli jakości byłbym wdzięczny o taką informację. Przynajmniej jakieś widełki

Szadź
@zet

Na pracuj pl jest parę ogłoszeń więc wydaje mi się, że tam znajdziesz

trololo

Pracujecie na weekendy, czy tylko w tygododniu? I jakie zmiany ewentualnie?

Victor
@trololo

Ja na produkcji pracuje w tygodniu plus soboty :p

Spank
@Victor

a na soboty trzeba pracować? są rozliczane normalnie czy jako nadgodziny?

Beata
@Victor

A praca w tygodniu i w soboty to praca zmianowa, czy jest jedna zmiana? Jakie są ramy godzinowe zmian/zmiany?

Vagos
@Beata

raczej są dwie zmiany z tego co kojarzę

Rykoszet
@Beata

ale o jakie stanowisko pytasz?

@Beata

administracja robi na jedną zmianę, produkcja jedzie na zmiany dwie ogolnie, soboty masz rozliczane jak nadgodziny jak cos

@Beata

ramy godzinowe różnią sie w zaleznosci od obszaru produkcyjnego wiec tutaj mjsiałbys sie bardziej określic ja tez nie wszystko moge wiedzieć

@Spank

napisałem niżej ale tak soboty rozliczane jak nadgodziny :)

Kader
@purytan

to ja takie dwa pytania, pierwsze czy niedziele w takim razie zawsze sa wolne, czy zdarza sie jakies nadrabianie produkcji czy cos w ten desen??

Kader
@purytan

I drugie... mozecie patrzyć jeszcze na sushi poza pracą, czy juz na sam widok ptsd sie wlacza? xd da się jeszcze to jesc po pracy tutaj czy kompletnie odpada?

Grażyna
@purytan

A co z benefitami? Czy są benefity dla administracji i dla produkcji takie same? Może wcale nie ma dodatków?

harlem
@Grażyna

nie no benefitty normalnie sa i moge sie mylic ale z tego co wiem wszedzie sa takie same

harlem
@Grażyna

z takich co od razu kojarzę no to jest opieka medyczna, dostęp do ubezpieczenia grupowego i szkolenia wewnętrzne

bloob
@harlem

a jak tu jest z umową jest okres próbny? uop czy zlecenie?

piripiri
@bloob

tylko na uopie sie tu robi, raczej zlecen nigdy nie bylo przynajmniej nikt mi sie nie chwalil

Tamara
@harlem

No to fajnie z ta opieką medyczną. A jest szansa podłączyć pod ten pakiet swoją rodzinę? Firma to sfinansuje czy to tylko dla pracowników?

oko
@Tamara

ogolnie opieka medyczna taka przynajmniej dla mnie indywidualna to byla oplacana przez firme

Nulian
@oko

a jaka ta opieka? jakiś lux med?

Lara

Cześć, widziałam w firmie przyjęcia na brygadzistę produkcji i zastanawiam się czy podesłać chłopakowi ofertę, bo ma dosyć spore doświadczenie, no ale nie jest to 5 lat. Myślicie, że to będzie problem? Jaka w ogóle tu panuje atmosfera i jak wyglądają warunki?

Lara
@Lara

i jak to wygląda z tym angielskim? faktycznie wymagaja podstaw czy raczej coś wiecej?

Teść
@Lara

Skoro ma spore doświadczenie to ja nawet bym się nie zastanawiał tylko słał, bo 5 lat to pewnie takie wskazanie, że trzeba mieć spore doświadczenie

kapral

W jakim systemie pracujecie? ile dni w tygodniu 5,6,7?

hektor
@kapral

napisz o jakie stanowisko ci chodzi, bo skąd kto ma wiedzieć o co pytasz?

ktoś
@kapral

różne godziny na różnych obszarach produkcyjnych. soboty rozliczane jako nadgodziny

@ktoś

Hej, ja też szukam info o produkcji. Ale z innej strony. Czy wiecie, czy produkcja ma takie same benefity pracownicze, co biuro? Czy inne lub wcale? Ktoś wie coś?

kapral
@ktoś

czyli niedziele wolne, a nadgodziny płatne czy do odbioru?

p.
@kapral

no właśnie i ile sobót w miesiącu wypada?

szczypior
@kapral

wyzej napisal ze rozliczane jak nadgodziny wiec raczej platne

paul

jestem studentem i stąd pytanie czy można się zatrudnic na zlecenie?

Umowa
@paul

Oferujemy wyłącznie umowę o pracę.

@Umowa

Macie okres próbny, czy od razu zwykła umowa?

@Umowa

I czy umowa o pracę jest na czas określony czy nieokreślony?

młodziak
@paul

obstawiam, że będzie okres próbny, ale to może ktoś z pracowników by napisał co i jak ;)

młodziak
@paul

zazwyczaj najpierw na określony, a potem na nieokreślony, tak to chyba działa ;)

@młodziak

Czy jest jakaś różnica w pensji między okresem próbnym a pracą już na stałe? Kasa jest taka sama czy rośnie jak już sprawdzą nowego pracownika?

TimTim

Mam pytanie dot. pracownika ds. obsługi klienta, i teraz tak, w ogłoszeniu jest napisane, że niemiecki mile widziany. Realnie w jakim stopniu jest potrzebny? Kwestia wystawienia faktury po niemiecku?

hektor
@TimTim

a właśnie w ogłoszeniu podali widełki płacowe, od czego będzie zależała stawka?

simba
@hektor

dobra, gdzie wy to ogłoszenie macie,co? bo ja nie widzę.

fredy
@simba

stanowisko już obsadzone bo oferty też nie widzę

@TimTim

Mnie tez frapuje ten język. Ale w kontekście rekrutacji. Jak ktoś zadeklaruje, że zna niemiecki, to rekruter sprawdza znajomość np. poprzez krótką rozmowę w tym języku?

anonick
@Zofia

no obstawiam, że tak, bo niekoniecznie muszą wierzyć na słowo i języki ogólnie często są sprawdzane na rekrutacji

anonick
@Zofia

tylko jak to będzie sprawdzane, to już druga sprawa ;) ktoś wie?

p.
@anonick

jak znasz język to raczej nie masz się co obawiać heh ;)

re..
@p.

no dokładnie, ewentualnie coś się podszkolić można zawsze ;)

ewergren

w jakiej temperaturze praca?

Pland

Jesli niewielki obszar produkcji do zarządzania to 10-20 osób, skąd ta rozbieżność i jak ile osób ma pod sobą brygadzista?

NiePolecam
@Pland

Daj spokoj brygadzista po 2tyg odchodzi.Nikt tu nie wytrzymuje.Mowil że masz ukraiński umiec? Nie Polski,tylko Ukraiński.Bo tam 95% załogi mówi w tym języku.Same warunki,brak słów.

Ochroniarz

Dlaczego panowie z magazynu nie mają dostępu do toalety która znajduje się na hali tylko załatwiają się na dworze?

Hektor

Mam pytanie.Dlaczego jest tyle ofert pracy czy nie ma tam wewnętrznych rekrutacji czy nie ma z kogo wybrać kandydata

BylyPracownik

Byłem pracowałem i nie polecam.Widzę nadalej nic się nie zmieniło.Pracownicy z Ukrainy robią po 250-300h miesięcznie,Polacy jest mała grupka na produkcji może 3 na zmianę + 80h więcej niż w danym miesiącu. Praca w temperaturze 6 stopni,magazyn to już zamrażalka totalna dużo mniej.Chaos,brak organizacji,szacunku.Dla firmy jest oczywiste, że chodzisz każda sobota dodatkowo do pracy lub zostajesz po godzinach bez pytania przełożonego np 6h.A co tam,albo nie 6h tylko jak będzie koniec. Urządzenia nie sprawne,worki na (usunięte przez administratora) najtańsze,brak narzędzi.Pierwszy raz takie warunki widziałem.I PRYSZNICA BRAK.Nie widziałem,pytałem uzyskałem informację,że nie ma.Magazyn - hala nie jest przystosowany do produkcji spożywki.Np wodę przywozi firma,ścieka wywozi druga - CODZIENNIE. To daje do myślenia. Osoby pracujące na stanowiskach zarządzających kompletnie nie znają się na zarządzaniu firmy.Nie znają przepisów.Pisza smsy kiedy masz przyjść do pracy smsem jutro wolne,dziś inna godzina.Jutra taka.Kodeksu Pracy na oczy nie widzieli,i łamią prawo. Robimy sushi Z.

PPK

Jaka instytucja finansowa zajmuje sie PPK w naszej firmie?

Ile w firmie jest prysznicy? Bo nie chiałbym po całym dniu pracy, pachnieć rybą po pracy.

Kierowca

Często bywam w sushi z towarem i zastanawia mnie dlaczego magazynierzy chodzą sikać za kontenery, które stoją przed magazynem. Nie macie toalety? i przede wszystkim gdzie myjecie ręce po sikaniu?! Pracujecie z jedzeniem przecież!!!! Ciekawe co na to sanepid i inspekcja pracy

@Kierowca

Brak slów.Potwierdza sie to co mówi reszta.Brak organizacji,zasad,bhp i higieny. Wykorzystuja pracowników do pracy po 15h dziennie.Tylko ilość sie liczy produktu na dzień.95% zalogi to Ukrain.Szkoda mi ich i polaczkow gdzie mysla ze zlapani pana Boga za nogi.Leca na kredycie i siedza po 260h w firmie miesuecznie jak nie lepiej.Lamane wszelkie zasady

świta

jest w firmie jakaś szansa na rozwój jakiś awans wewnętrzny czy tak raczej niezbyt.. ?

@świta

o produkcje by mi tak konkretniej chodziło żeby nie być cały czas w tym samym miejscu..

brat
@świta

a wiesz docelowo przy czym chcesz pracować?

@brat

nie mam jakiś sprecyzowanych oczekiwań na ten moment

@brat

na razie chciałbym się po prostu dowiedzieć czy jest taka opcja

miko
@świta

ewentualnie możesz chyba zapytać na rozmowie czy są jakieś stanowiska, na które po jakimś czasie możesz awansować i ogólnie wybadać teren czy takie coś wchodzi w grę :)

Gelk
@świta

A w administracji ktoś wie jak to wygląda? Jakieś szkolenia, rozwój?

prestiż
@świta

to może na jakiegoś brygadzistę/lidera?

prestiż
@Gelk

popatrz na oferty tam o tym masz napisane, że są szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych np. ale to na stanowisko spec. ds. zakupów akurat

@prestiż

Daj spokoj taki bałagan że ludzie po 3 tyg - 2 miesiącach sami odchodzą.Nadaja na krótkofalówce.Wszystko długopisem pisza.Zero systemu,planu itd. Nie wysyłajacue CV nawet!!!!(usunięte przez administratora)

ryba
@prestiż

no to oni są z zewnątrz zatrudniani tu czy drogą awansu w końcu?

baks
@ryba

nie wiem jak to bywa w praktyce najczęściej, ale z tego co widzę to w ogłoszeniach są teraz takie oferty i sam planuje aplikować, więc no jak widać rekrutacje zewnętrzne na te stanowiska też są

Wanda
@baks

Pisaliście że ludzie odchodzą. Duża ta rotacja jest? Dlaczego zmieniają pracę? O ile to nie tajemnica to chciałabym się dowiedzieć o zanim złożę CV

Leszek
@Wanda

Firma ma Ciebie za parobka.Jak będziesz miał pracować 20 h to masz pracowac jak nie to dowidzenia.

Relll

Macie własną markę czy dla innych produkujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. - Robakowo

• Jak się pracuje w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.
4.6/5 Na podstawie 1042 ocen.
  • Żernicka 22
    62-023 Robakowo

Sushi&Food Factor Sp. z o.o. sp.k.