Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Aktualność

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Silcare Sp. z o.o. sp. k. zdobyła tytuł: Solidny Pracodawca 2020 roku w kategorii ogólnopolskiej.
W procesie weryfikacyjnym konkurowaliśmy z trzema innymi podmiotami z sektora firm zatrudniających Pracowników w branży kosmetycznej.
Tegoroczna edycja projektu była szczególna, ze względu na wyzwania jakie stanęły przed pracodawcami w czasie pandemii.

Bardzo istotne kryteria warunkowały przyznanie nagrody:

warunki pracy (przestrzeganie BHP i prawa pracy), terminowość wypłat, opinie wewnętrzne i zewnętrzne, dynamika zatrudnienia, programy motywacyjne, społeczna odpowiedzialność biznesu, zatrudnianie młodych ludzi.

Te obszary pokrywają się z naszymi wartościami, do których nieustannie dążymy.
To szczególne wyróżnienie, na które składa się praca nas wszystkich
Jesteśmy zaszczyceni, ale też nie zwalniamy tempa, aby każdy czuł się u nas jak najlepiej.

Dziękujemy i zapraszamy – dołącz do nas!
Dział HR
Pol
@polak

Tępota do kwadratu, nie warto polemizować, zero argumentów!!! tylko bo ja tak uważam, (usunięte przez administratora) i tyle w temacie.

Zosia

Nie zgadzam się z tymi opiniami, w każdym dziale jest inaczej... W księgowości np jest dobrze t, jest nowa władza, podwyżki, ułatwienia pracy, pomoc i nikt nie jest sam????poszukujemy fajnych otwartych na naukę i wiedzę ludzi ????

Taki tam
@Zosia

Kto jest w temacie ten wie, kto tyle znaków zapytania w odpowiedzi pisze ????

Iza

Silcare jest moim miejscem pracy z którego jestem bardzo zadowolona. Firma stabilna z wieloletnim doświadczeniem daje pracownikowi stabilizacje i pewność pracy.

Byly pracownik
@Iza

Chyba zaplacili za ten komentarz ;)

Kasydy
@Weronika

Ja jak najbardziej polecam pracę w Silcare. Pracuję od poniedziałku do piątku na dwie zmiany. Sobota rzadko ale się zdarza ale trzeba się liczyć że będzie. Niektóre działy pracują tylko na 1zmiane. Mam normalną umowę o pracę. Jeżeli ktoś dobrze pracuje to może liczyć na wyższe wynagrodzenie. O biurach się nie wypowiadam ale widziałam że kiedyś mieli gorsze warunki a teraz wszystko się remontuje. Widać że firma się rozwija dla pracowników jest też social, koleżanka została pracownikiem miesiąca i też dostała jakiś bon, w zeszłym roku były na święta paczki. Teraz są tańsze bilety do kina, na żużel, na basen i jeszcze inne. Także jak patrzę to myślę że warto się zatrudnić.

Aneta

Było fajnie aż żal że już nie pracuje

XT Nowy wpis

Patrzę sobie właśnie za praca w e-commerce po Gorzowie. Na stronie firmowej widziałam, że taka pozycja też jest możliwa z tym, że w jej szczegóły wejść się nie da. możecie mi ja więc opisać? jak duży jest tamtejszy zespół, jak ludzie się dogadują?

Aktualność

Szanowni Państwo,

Bardzo istotne kryteria warunkowały przyznanie nagrody:

Te obszary pokrywają się z naszymi wartościami, do których nieustannie dążymy.
To szczególne wyróżnienie, na które składa się praca nas wszystkich

Dziękujemy i zapraszamy – dołącz do nas!
Dział HR
Załamany

Nie wierzę w to, co czytam, akurat wasza firma to zaprzeczenie wszystkich warunków i kryteriów nagrody!!!!

Podpisuję sie
@Załamany

Nie wierzę, że ikea czy inni, którymi się podpieracie wiedzą, że są na podium z Silcare, który zmienił pracownikom umowy o pracę na umowy śmieciowe- w tym łamiąc prawo w momencie, kiedy pracownik powinien dostać umowę na czas nieokreślony, że do niedawna wypłacał premie „pod stolem”, nadgodziny, pracę na urlopie i inne traktował jako „wolomtariat”, z każdej, możliwej strony udaje, że prawa nie zna... Naprawdę Ikea i inni, ktorzy SZANUJĄ KP o tym wiedzą? Moze czas mowic o tym glosno, żeby eliminować takich „graczy”?

@Podpisuję sie

To wynika z tego, że ludzie narzekają, ale pewnie nikt tego nigdzie nie zgłasza i nic z tym nie robi i dlatego oficjalnie firma wychodzi na taką porządną.

@Podpisuję sie

Przykro czytać tak nieprawdziwe opinie o firmie, w której jestem zatrudniony od wielu lat. Jestem dumny z tego wyróżnienia. Silcare jest najlepszym pracodawcą w Gorzowie, mimo pandemii mamy pracę. Nikt nam nie obciął pensji ani nie zwolnił. Wiele się zmieniło i dużo pozytywnych rzeczy się dzieje. Np. w Mikołajki sama dyrektor zarządzająca przebrana za Mikołajkę rozdawała wszystkim pracownikom słodycze. Wigilię też nam zrobili wolną dla wszystkich. Takie opinie jak Twoja odstraszają mieszkańców miasta, którzy mogą tu znaleźć dobrą pracę na lata.

Do pracownika

Wzruszające... Mikołajka... To kamufluje te wszystkie fakty powyżej? Jakże żałosna argumentacja. Czy szanowny „wieloletni” pracownik pozostał na umowie o pracę? Czyżby miał jakieś dziwne konotacje? Inni nie mieli tego szczęścia/ nie są rodziną/ nie są pochlebcami/ szanują siebie i wiele, wiele innych.

Gosia

A jak argumentów brak to strachy na lachy załączymy! Drogi dziale HR bardzo byś chciał, żeby było miło ale nie jest. Te 400 osób rozumiem ma umowy o prace i nie zostały im zmienione na śmieciowe wbrew prawu- gratuluję poczucia humoru. I w każdym aspekcie firma respektuje prawo, tu kabaret to pestka. Żal ludzi.

Do Mikołaki

HoHoHo Mikołajka się zbulwersowała. Najpierw Mikołajka przestanie dzwonić do ludzi o każdej porze dnia i nocy, przerywać w pół zdania, wcinać się w kompetencje każdego- bo najmądrzejsza nie jest, UPS. Pozostali przestaną uśmiechać się na pracę ludzi na zwolnieniach lekarskich czy urlopach, udając, że to norma, przestaną łamać prawo to wtedy może Silcare zacznie być cywilizowanym miejscem pracy. Tymczasem jest stodołą i jak ktoś lubi to jest to dobre miejsce.

Lola

Nikt nie obciął pensji? A z czego niby? Z najniższej krajowej? Czy pensje od 2200?????

hehe

hahaha chyba nikt nie pytał o zdanie pracowników przyznając "firmie" ten tytuł.

Smuteczek

Faktycznie trzeba mieć „poziom”, żeby używać wulgarnych słów, uważać się za cudo, traktować ludzi jak pachołków itd. Ten poziom dla przeciętnie inteligentych i kulturalnych ludzi jest nieosiągalny a wymagany i pożądany w pracy w Silcare

polak
@Podpisuję sie

Tak -zdecydowanie wyeliminować IKEE - nie będzie nas tu jakiś Szwed wykorzystywał! Dodatkowo to meble z papieru ! tylko meble z polskich zakładów i inne produkty!

Pol Nowy wpis

Niezły żart haha, takie pseudo tytuły może otrzymać każda firma krzak, wystarczy zapłacić, żałosne.

Pol Nowy wpis
@polak

NS Nowy wpis

witam, czy jest tu może osoba pracująca jako inżynier procesu? Wstępnie chce aplikować na to ogłoszenie, które jakiś czas temu zostało dodane. Pisane warunki mi odpowiadają, ale widzę również te wystawione tutaj odradzające opinie. tak dla pewności może ktoś opisać pracę jako inżynier?

Beti

Po ostatniej opinii ktoś aplikował może mimo wszystko na te konfekcje? Zastanawiam się czy w odbiorze każdego takie warunki pracy występują? mam akurat doświadczenie z pracy w tym zakresie tylko od razu jednak wolałabym mieć już te umowę o prace. o co chodzi z tymi zleceniami, czemu tak długo się na nich pracuje? są osoby które od razu UoP dostały?

Pola
@Beti

Umowa zlecenie daja na okres duzego zamowienia Klient sie konczy ,a ci z umowy zlecenie sa zwalniani z dnia na dzien Do tego w silcare ,zleceniobiorca nie ma zadnych dodatkow za nadgodziny czy prace w soboty

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Podczas rozmowy o pracę zostałam poinformowana, że otrzymam informację zwrotną po 2 tyg. Niestety mija już miesiąc, a informacji brak. Pani z HR na rozmowie chyba się śpieszyło, bo za bardzo nie zostało czasu, aby odpowiedzieć na moje pytania. Nieładnie. Potencjalny kandydat nie jest traktowany serio.

FL

Firma ma świetne wynagrodzenie dla kandydata do pracy na stanowisku Chemika / Technologa polimerów. Przynajmniej tak to przedstawia w ogłoszeniu. Wiecie więc co to za kwota może być i ile czasu może tu zająć cała rekrutacja? Od lutego mógłbym już tu robić?

Laborantka

Jak oceniacie pracę w laboratorium w tej firmie? Jakie są mniej więcej zarobki?

B

Byłabym chętna zatrudnić się jako laborantka, akurat trafiłam na tę rekrutację, jak zajrzałam na ich stronę. Powie ktoś tylko, jakiego kierunku studiów wymagają? Bo z doświadczenia wiem, że różnie bywa, czasem chcą chemii a czasem pokrewne starczy i to by było dla mnie najlepsze.

IR

Kierownik marketingu nadal potrzebny ? Szukam pracy w zarządzaniu, tu mi wyskoczyła oferta, ale okazało się że to z poprzedniego roku. Coś nowszego? Wymagają w ogóle oficjalnych studiów jak coś? Bo z tym może być problem, mam tylko doświadczenie.

pytanie

Czemu Silcare nie ma podanych zarobków na pracuj pl lub olx? Czy są takie niskie, ze wstyd podawać?

Jadzia
@pytanie

O, no właśnie. Jaka jest pensja tutaj szczególnie na posada juniorskich? Jak jest nowa osoba bez doświadczenia np. w dziale hr, to jaką pensję dostanie? Będzie z 4000 zł netto?

S

Jak długo otrzymuje się najniższą krajową, i kiedy pierwsza podwyżka? Czyżby po przejściu z umowy o pracę na okres próbny, na taką, zawieraną już na czas nieokreślony?

Waldek

A co z dodatkami do pensji zasadniczej, przykładowo dodatkiem frekwencyjnym, za pracę w nocy, czy za system czterobrygadowy? Zakładając, że robi się tu również w nocy i w czterobrygadówce. Co z premią oraz świadczeniami z zakładowego funduszu socjalnego?

Myszka

Miałam podobnie!! Raz na przerwie w kantynie parzyłam garnek czaju z herbaty która miała być bez limitu!!! Kierownik wpadł i pognał mnie do pracy!!! Skoro herbata bez limitu to dlaczego nie mogłam garnka czaju naparzyć?????

izka

wszystko było super do pewnego momentu, kierowniczka zaczęła (usunięte przez administratora) za plecami. Gdyby nie inne osoby to o zwolnieniu dowiedziałabym się z dnia na dzień. Firma i kierownicy kierują się „szczerością i zaufaniem” ale na żadnym kroku tego nie pokazują. Zamiast porozmawiac że współpraca się nie układa i dać czas na znalezienie nowego miejsca zatrudnienia zaczęto dodawać ogłoszenia i mówiono że nie chodzi o nikogo z drogerii bo ogłoszenie się „odswiezylo” jeśli tak zachowują się poważni ludzie którzy chcą mieć dobre kontakty z konsultantkami to gratuluję podejścia i życzę powodzenia bo z takim na pewno się to nie uda :)

Ankieta

Czy w firmie są przeprowadzane ankiety????? Czy jest darmowy parking????

GJ

Zmieniam pracę i rozważam to ogłoszenie tutaj na analityka biznesowego, żeby wysłać aplikację. Powie ktoś więcej, w jakich godzinach pracujecie tylko? bo tam to bardzo ogólnikowo zostało napisane, "elastyczne godziny" znaczy jakie? Często się zmieniają pory pracy? Mi to akurat mniej by było na rękę.

?????????

Może i najnirzsza krajowa ale jest parking za darmo , herbatka i czajnik, morzna też skozystac z lodówki , firma dba o pracownika, niedługo święta może bedzie racja żywnościowa

Były kandydat

I Jeszcze jedno, jeże osoby jako przedstawiciele firmy Silcare, biorące udział w rekrutacji zobowiązują się do poinformowania kandydata o podjętej decyzji, niezależnie czy będzie to decyzja pozytywna czy negatywna, to sama przyzwoitość zobowiązuje do informacji zwrotnej. (usunięte przez administratora) To właśnie świadczy o braku jakiejkolwiek kultury organizacyjnej w tej firmie.

AL
@Były kandydat

Mówili na rekrutacji w jakim czasie odezwą się z informacją zwrotną? Może jeszcze to nastąpi? Czy już za dużo czasu minęło? Tak ogólnie to rekrutacja długa była? Ile etapów?

Darek
@Były kandydat

No nie tak do końca. Sam startowałem na magazyn wysyłki, wybrali kogoś innego, spoko. Ja osobiście z małym opóźnieniem dostałem informację zwrotną, więc nie mam nic do zazucenia pani z hr. Nie wiem ja jest z innymi.

Antena
@Darek

Ja tez wybrałam Silcare mimo ze miałam możliwość podjęcia lepiej płatnej pracy. Chyba nie muszę tłumaczyć że główny wpływ na moja decyzje miał darmowy parking. Moje auto zostawiam tam nawet na weekend ????????️????️????️

@pracownikbylyh

Wymagania na rozmowie o prace do marketingu: Ukończone studia i pare lat doświadczenia Oczywiście za najniższą krajową Pani z HR zdziwiona gdy kandydat odmawia bo przecież w przyszłości jest szansa na więcej (czytaj nigdy nikt nie dostał)

Ciekawa27

Jak wygląda praca na magazynie w dziale pakowania i wysyłki? Jak tam płacą? Ktoś może się wypowiedzieć??

Irena
@Ciekawa27

A to szukają na magazyn pracowników? Widziałam, że mają kilka ogłoszeń ale tego konkretnego nie. W ogłoszeniu dla księgowej napisano, że praca od poniedziałku do piątku - magazyn również pracuje 5 dni w tygodniu?

VZ

Co składa się na całość wynagrodzenia w przypadku specjalisty ds. zakupów? Jest teraz oferta na takim portalu. Widzę, że padło też pytanie o zależności względem premii, z tym ze w opisie oferty nie mogę się jej jakoś doszukać. Możliwe ze jest sama podstawa? Rośnie wraz ze stażem pracy? reflektuje kandydaturę, czy ktoś kto teraz pracuje na dziale opisałby atmosferę i ogólne warunki?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Silcare Sp. z o. o. sp. k.? Jakie są progi premiowe? Dodali 5 grudnia na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko kierownik marketu.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Silcare Sp. z o. o. sp. k. na stanowisku kierownik marketu? 5 grudnia pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 11 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.