Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Ulig
użytkownik zarejestrowany

Może braki fachowców na rynku pracy spowodują, że firmy zaczną podnosić zarobki, mam taka nadzieję.!

Norbi
użytkownik zarejestrowany

Może Silcare Sp. z o. o. sp. k. nie jest idealna firmą ale czy takie w ogóle są? Zawsze będzie coś co ludzi wkurza.

użytkownik zarejestrowany

@Bańka a Ty jesteś zadowolona z pracy w Silcare? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracą? Czemu bronisz firmy? Uważasz inaczej niż pozostali pracownicy? Każda opinia, która jest uzasadniona jest ważna, dlatego warto, żebyś i Ty taką wypowiedział.

Bańka
użytkownik zarejestrowany

Narzekać wiele osób potrafi, gorzej z rzetelną pracą. Oczernianie innych kolegów to jest bardzo nieuczciwe, ciężko jest pracować z osobami które być może nie lubią wykazywać się pracą jedynie kłócą ze sobą pozostałych kolegów. Jeśli jest tak źle można odejść z firmy.

użytkownik zarejestrowany

@Dorota co masz na myśli pisząc, ze kobieta zrobi karierę w Silcare? @Kasydy czyli polecasz firmę dla osób szukających pracy? A powiesz jak wygląda kwestia premii czy socjalu? Na jaką umowę są pracownicy zatrudniani? Myślę, że to ciekawe kwestie dla osób zainteresowanych pracą.

Dorota
@Weronika 3 tygodnie temu

Karierę ? Każdy z nas wie kto tam pracował i pracuje jak kobiety robią tam karierę i to w szybkim czasie - nie ciężko się chyba domyśleć. Pozdrawiam.Faceci czują się tam jak ryby w wodzie :):):):):)

Kasydy
@Dorota 3 tygodnie temu

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ja u siebie na dziale nie zauważyłam żeby ktoś zrobił karierę w inny sposób niż przez ciężką pracę a to co piszesz myślę że może sporo osób obrazić.

Dorota

W tej firmie nie zarobisz więcej niż 1800 na rękę bez względu na jakim jesteś stanowisku dlatego straszna rotacja. A do tego atmosfera kiepska.Starzy pracownicy czują się tam jak Bogowie. Ogólnie ciągłe obgadywanie. Można jako kobieta zrobić tam karierę :):):):) są oczywiście szybkie awanse. Pozdrawiam:)

Kasydy
@Dorota 22.09.2017, 01:37

A ja uważam że jest inaczej nie pracuję w biurze tylko na konfekcji i uważam że jest coraz lepiej. Mamy nową halę, pracują fajne dziewczyny widać że firma się stara. Co jakiś czas pojawia się Prezes Firmy i rozmawia też z pracownikami. Pamiętam czasy gdy było gorzej. Jasne wszędzie ludzie się obgadują, nie zawsze jest kolorowo ale nie znam Firmy gdzie wszędzie będzie wszystko super a jeżeli komuś nie pasuje to przecież nikt na siłę nie trzyma ale też mam porównanie do Tpv czy Faurecji i tam jest jeszcze gorzej.

użytkownik zarejestrowany

@Bomba jest sporo ofert pracy na stronie firmy Silcare: http://praca.web.silcare.com/oferta1. @Roksana to może Ty opowiedz szczegółowo jak wygląda praca w tej firmie? Każdego zainteresowanego na pewno to zainteresuje.

Roksana

Dlaczego o tej firmie są tylko dobre opinie skoro każdy kto tam pracuje i pracował wie jakie są realia. Wypłaty marne, luz w pracy no i oczywiście romanse. Dlaczego na tej stronie nie ma prawdy.

Bomba
użytkownik zarejestrowany

@we Może podpowiesz mi gdzie znajdę aktualne oferty pracy skoro twierdzisz, że ciągle potrzebują? Nie ma nowych ofert i po co tak piszesz? Żeby oczernić tak?

WQD
@Bomba 11.09.2017, 21:13

K. P.
@WQD 20.09.2017, 23:05
Ta to czemu na OLX i Lento codziennie, dzień w dzień widze ich ofery i to wiecznie na te same stanowiska....

Nie rozumiem Twojego pytania. Czy na tych stronach są tylko ogłoszenia firmy Silcare? Przeciez inne firmy też szukają pracowników. Nie chcesz iść do nich do pracy to nie czytaj ich ogłoszeń i nie komentuj. A jeżeli chcesz się zatrudnić to wyślij cv i nie marudź.

we

Oni wiecznie potrzebują pracowników.

użytkownik zarejestrowany

@Baśka potrzebują cały arsenał nowych pracowników. Na stronie firmy Silcare w zakładce kariera są wypisane wszystkie stanowiska: http://praca.web.silcare.com/oferta1. Na które z nich zdecydujesz się aplikować?

Baśka
użytkownik zarejestrowany

Silcare nie potrzebuje zupełnie nowych pracowników?

Sandra
użytkownik zarejestrowany

Widziałam aktualną ofertę pracy w sprzedaży z językiem rosyjskim. Czy to jest jeszcze aktualne? Może ktoś słyszał jakie wymagania poza językiem stawia firma przed kandydatem? Jak się tu pracuje? Czy poza pensją podstawową są jakieś dodatki typu socjalnego?

mm

Aplikowałam na produkcję i chciałabym wiedzieć czy to jest na dwie zmiany czy na trzy bo w ogłoszeniu nie napisali. W jakich godzinach praca i czy na początek dają najniższą czy troszkę więcej? Wiadomo, że wszystkiego się dowiem jeśli zadzwonią, ale może ktoś już coś by podpowiedział? ☺

użytkownik zarejestrowany

Dlaczego niektórzy uważają, że negatywne opinie są usuwane? Może nie trzymały się regulaminu ? Silcare to bardzo dobra firma. Zawsze możecie szukać innej pracy

Eliza

Czym zajmuje się pracownik biurowy obsługi drukarni oprocz druku? Praca III-zmianowa, to znaczy jakie są godziny pracy. Może ktoś wie?

Baka
użytkownik zarejestrowany

Zupełnie zbyteczne są te utarczki słowne. Po co to tak wypisywać, nie pasuje żegnam i tyle w temacie.

abc

HAha kasują negatywne komentarze. Juz 3 raz pisze. Buractwo na max.

Nadren
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie Silcare jest spoko firmą. Rozumiem, że niektórzy nie są zadowoleni z pracy to może lepiej zmienić firmę i nie tracić czasu na pisanie opinii negatywnych.

Baniuszkowe B.

Mankamenty powiadasz... A czy osoba która "dostała się" i pracuje w danej firmie może być obiektywna!? :))) ... obiektywizm jest wynikiem pewnej sumy doświadczeń a nie jak dobrze czy źle traktują nas w jednej firmie.

Baniuszkowe B.

Baniuszka
użytkownik zarejestrowany

Silcare może mieć również jakieś mankamenty ale zgadzam się z opinią, że człowiek nie będąc przyjętym do firmy, do której chciał się dostać nie jest obiektywny. Firma trzyma pewne standardy i nie jest łatwo ale jak już sie pracuje to można być zadowolonym.

zainteresowany

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca w dziale finansowym księgowość, kadry i płace, administracja?

Julita

do Berek. Ocenia ją z punktu widzenia po pierwsze PROCESU REKRUTACJI. Powtarzalności ofert i częstotliwości ukazywania się ich. Tego co usłyszała i zobaczyła będąc po raz pierwszy w firmie. Po drugie wrażenia,wniosków odniesionych w trakcie i po rozmowie kwalifikacyjnej. Czy Właściciele/ reprezentanci szukają wyrobnika czy partnera w biznesie - zwłaszcza na stanowiskach wymagających intelektualnego wysiłku. Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zadawane są zasadne pytania czy z szablonu pani Jadzi kadrowej sprzed 20 lat.

aa

W jakich dokladnie godzinach jest praca?

użytkownik zarejestrowany

Jak osoba, która nie dostała pracy może oceniać firmę obiektywnie?

Waldi
użytkownik zarejestrowany

Coś nowego w Silcare wprowadzają? Asystent z językiem rosyjskim jest potrzebny? Ktoś coś wie o tym?

Macier

Znalazłem ofertę na stróża dobra to praca

Roksana

Benek nie jest tak kolorowo jak piszesz. Atmosfera w zakładzie kiepska, małe zarobki i nieprzyjemne zapachy lakierów. (usunięte przez administratora) Ale muzyka łagodzi obyczaje na pewno wiesz o czym piszę.

Benek
użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że Silcare nie zasługuje na pozytywne opinie? Pracownicy mają różne zdanie i maja do tego pełne prawo. Ja czytam i negatywy i pozytywne ale ja tu pracuję.

don

Dzis sie do mnie odezwali, w pn na rozmowe

użytkownik zarejestrowany

Silcare to dobra i spokojna firma , która boryka się z hejtem. Zastanawiam sie czy to są wpisy z inspiracji?

Roksana

Szczera prawda. Także tam pracowałam. Wszystko dokładnie jak w opisie.

użytkownik zarejestrowany

@m25 O jakiej rotacji piszesz? Silcare nie ma prawie wcale nowych ofert pracy! Może masz złość do firmy i chcesz w tej sposób odreagować? Myślę, że to nie jest dobry pomysł. Każda firma ma w swojej historii okresy prosperity i zastoju, pewnie tak jest i tutaj.

olo
@Berek 23.05.2017, 23:19

Ta, to sobie zobacz na portal LENTO, codziennie Silcare daje tam oferty pracy.

Ola h
@olo 12.06.2017, 19:30
Ta, to sobie zobacz na portal LENTO, codziennie Silcare daje tam oferty pracy.

Witam ,chciałabym zacząć prace w tej firmie ,widziałam dużo ofert na olx ,wysyłałam Cv na różne stanowiska na które byłabym zainteresowana kontrola jakości itp ,jednak nikt się do mnie od x czasu nie odzywa ,w jaki inny sposób można się do nich odezwać ? Może ktoś z was tam pracuje

użytkownik zarejestrowany

@ona Czy mogłabyś napisać na czym polegał ten wyzysk na Tobie? Może więcej szczegółów pozwoli innym chętnym podjąć właściwą decyzję.? Jak długo pracowałaś?

użytkownik zarejestrowany

@zxc Gdybyś zadał sobie trochę trudu i sprawdził zanim napiszesz byłoby ok.

użytkownik zarejestrowany

@Marta, polecam zrobić dokładnie to, co podpowiada Ci użytkownik @A. A. Na stronie internetowej Silcare Sp. z o. o. sp. k. można znaleźć ich aktualne oferty pracy: http://praca.web.silcare.com/oferta1

Marta

A. A.
@Marta 05.05.2017, 09:58
Jestem bardzo zainteresowana pracą w Silcare ale nie znalazłam żadnych ofert. Może ktoś coś wie, proszę o info?...

Zajrzyj na stronę www.silcare.pl Tam mają zakładkę Kariera - ja tam znalazłem

zxc
@Marta 05.05.2017, 09:58

Jak można nie znaleźć ich ofert, ja oni codziennie dodają ogłoszenia.

K. P.

W firmie pracuję od kilku miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczona. Ostanim czasem pojawiły się tańsze bilety na basen do kina na żużel. Warunki pracy też na plus przenieśli nas na nowiutką halę dużo miejsca czysto nowa stołówka, szatnie aż miło przychodzi się do pracy ☺️. Dziewczyny też fajne choć zawsze pojawi się trochę zawiści to chyba nieuniknione... Widać zmiany na lepsze

waldi
użytkownik zarejestrowany

Czy w Silcare jest na pewno tak źle? Może jednak osobiste urazy biorą górę? Może to tylko parę osób jest niezadowolonych?

użytkownik zarejestrowany

Widzieliście już aktualne oferty pracy Silcare Sp. z o. o. sp. k.? http://praca.web.silcare.com/oferta1 - Któraś oferta Was zaciekawiła?

Kasia

Czy ktos moze sie wypowiedziec jaj wyglada praca jak KOTROLER JAKOSCI? Czy jestescie zadowoleni?Co jest najtrudniejsze

Iza
użytkownik zarejestrowany

Silcare jest moim miejscem pracy z którego jestem bardzo zadowolona. Firma stabilna z wieloletnim doświadczeniem daje pracownikowi stabilizacje i pewność pracy.

Deneris

Praca sama w sobie nie jest zła. Znam chyba wszystkie działy przy stażu pięciu lat. Problem tkwi w kadrze zarządzającej jej braku szacunku i wywyzszaniu się. Jak z nimi dobrze żyjesz to twoja pozycja jest znacznie lepsza i zarobki czasem też. Myślę, że na początku warto pokazać, że nie dasz sobie w kaszę dmuchać, wykonywać dobrze swoje obowiązki i nie "opierdzielać się" . Nastepnie zdobyć doswiadczenie , bo można się czegoś nauczyć i zamykać. Ewentualnie może Ci sie spodoba i zostaniesz będziesz wtedy w minimalnym gronie 10-15% tzw. "Dinozaurów".

użytkownik zarejestrowany

@bocian pracujesz w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

użytkownik zarejestrowany

@Macius, nie mi to oceniać. Zawsze można próbować!

Macius

Tak, ja gawari pa ruski i raz naprawial babci komputera! Moze byc?

użytkownik zarejestrowany

Firma obecnie poszukuje osób na stanowiska Asystent Specjalisty ds. Sprzedaży z językiem rosyjskim oraz Informatyk. Macie jakieś doświadczenia w tych obszarach? ;)

Baśka
użytkownik zarejestrowany

Pracuję w Silcare już dość długo i myślę, że niektóre wpisy pochodza od ludzi, którzy pracy nie szanują. Z własnego doświadczenia wiem, że jak sie bardzo starałam to mam swoja pozycje w fimie i odpowiednie zarobki.

wiola

Hej, mam pytanie odnośnie stanowiska sp. d/d personalnych - jak wygląda praca i płaca ? :)

Zostaw opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silcare Sp. z o. o. sp. k.