Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Silcare Sp. z o. o. sp. k. na stanowisku kierownik marketu? 5 grudnia pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Urszula

Jestem zainteresowana posadą Kontroler Jakości - w dziale konfekcji. I czy są tu pracownicy, którzy wiedza więcej? Bo ja sobie wyszukałam ogłoszenie dawniejsze i zaciekawiło mnie, ale tez mam pytanie. Dajcie znać, czy jest szansa pracować na tej pozycji na UoP od razu czy trzeba czekać na taką umowę ileś czasu?

GOŚĆ00123

Czy nadal zatrudniają tylko na zlecenie?

Na stronie widzę 4 ogłoszenia o pracę w tym na stanowisko IT. Co jest powodem tego że to stanowisko jest wolne? Czy osoba została zwolniona czy sama się zwolniła? Duża jest rotacja na tym stanowisku?

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marlenka

Ale się uśmiałam czytając ogłoszenie do pracy "nieograniczona ilość kawy". Tchibo family to nie jest kawa, tylko najgorsze i najtańsze ścierwo. Śmierdzi tym w całej, pożal się Boże, firmie.

@Marlenka

No tak, ale to chyba zażalenie do producenta tchibo trzeba mieć, że takie coś produkuje?

Kawoszka
@Barbara

W domu tez serwujesz marną kawę i prosisz gości o reklamację u producenta:):). Co cwańsi kawę piją w -lobby chyba tylko tam jest coś lepszego:):)

Renulka
@Barbara

Chyba do tego kto taki shicior kupuje pracownikom i te przelewowe ekspresy

Magdalena
@Renulka

A gdzie jest lepiej, masz jakieś propozycje? Jeśli tak, to chętnie przeczytam, ale przyznam, że mnie od takich rzeczy jednak bardziej interesują konkrety, jak wynagrodzenie na umowie. Wiesz, ile jest teraz?

@Renulka

A to swoją drogą. Zresztą zgłaszaliście to? Może nie w formie głębokiego zażalenia ale jak oni tu reagują na różne sugestie odnośnie warunków pracy? da się czasem dogadać?

Silcare Sp. z o. o. sp. k. prowadzi rekrutację na stanowisko kierownik marketu. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Karo

Jakiego marketu?

Hm

Czy firma oferuje np prywatna opiekę medyczna (luxmed, medicover?) albo multisport ? System benefit albo coś jeszcze innego? Profil pracodawcy wydaje się niezły w ogłoszeniach o prace tylko te opinie nie zachęcają

Smutek
@Hm

Właśnie. "Wydaje się". Poza ładnymi słówkami w ogłoszeniach niewiele ciekawego, chyba że startujesz na kolejnego kierownika czy dyrektora.

@Smutek

"kolejnego"? to ilu ich jest? i tak z ciekawości jakie warunki mają tu kierownicy tak w rzeczywistości i jak ich praca wygląda?

@Hm

Jeśli chodzi o jakikolwiek system socjalny to poza zniżką pracowniczą na produkty marki nie ma takich benefitów i raczej nie będzie.

@Anonim

"Raczej"? Czyli jakaś tam względna nadziej jest? Tu ogólne można zgłaszać jakieś ewentualne spostrzeżenia itp? Był podejmowany w firmie jakoś temat socjalu właśnie?

Kandydatka

No cóż, ja standardów w tej firmie nie widziałam. Byłam tutaj niedawno na rozmowie ale byłam też w TPV. W TPV na wejściu do firny ochroniarz spisał moje dane, musiałam wypełnić formularze i zdać w komputerze test z bezpieczeństwa na obszarze, pomiaru temperatury nie wspomnę. Wszyscy w TPV w maseczkach, WSZYSCY! W Silcare, ochroniarz zapytał do kogo i machnął ręką że mogę jechać pod jakieś lobby. Oczywiście był bez maseczki o ankiecie na COVID nawet nie wspominał. Po drodze musiałam uważać żeby czegoś w samochodzie nie urwać na "drodze". Oczywiście powitała mnie pani bez maseczki i rozmowę mieliśmy z drugą panią też bez maseczki. Z resztą nikogo w firmie Silcare w maseczce nie widziałam. Krótko, TPV to firma z klasą, porządek, przestrzeganie zasad, wszyscy w maseczkach, procedury. W Silcare, żadnej z tych rzeczy nie zauważyłam. W Silcare odmówiłam pracy, czekam na umowę z TPV.

Doktor
@Kandydatka

Wirus nie istnieje, to wszystko to propaganda, chcą nas wysiedlić na Marsa, potwierdzone informacje, pozdrawiam doktor nauk

ted
@Kandydatka

TPV to firma z klasą? Kobieto popracowałabyś w tej "klasie" to byś inaczej pisała... Generalnie i jedna i druga firma to dno.

Edyta
@ted

a dlaczego tak uważasz? udowodnij to jakoś?

Do Kandydatki
@Kandydatka

Takie fanki ideologii jak ta kandydatka "covidówka" powinni zatrudniać w zakładach dla pracowników specjalnej troski mentalnej co by nie szkodzili LUDZIOM swoimi poglądami. Nie wiedziałem, że w Silcare pracują zrowo umysłowe osoby, chyba złożę podanie :)

Ktoś
@Kandydatka

TPV firma z klasą, oszołomie to największy badziew w Gorzowie, sama ukraina tam pracuje, a jeżeli polak to desperat, w tpv nie ma żadnych standardów, oni nawet nie wiedzą co to kultura organizacyjna i ty zapewne też nie, wypisanie papierka i założenie maseczki to tylko bibułka pod którą jest wychodek. To jest prawdziwy obraz tpv.

Czy Silcare Sp. z o. o. sp. k. organizuje staże dla studentów?

Jeśli szukasz czegoś konkretnego i chcesz naprawdę nabyć wiedze z danego tematu to zapomnij. Nie tutaj szkoda twojego czasu, więcej człowiek nauczyć się z Internetu. No chyba, że ktoś nie ma ambicji i będzie niszczył kartki papier albo sprzątła magazny...

Krystyna
@Anonim

Czemu Twoim zdaniem szkoda czasu? To w takim razie co konkretnie się robi na stażu? Przecież chyba nie tylko sprząta? Ile w ogóle tutaj trwa staż?

Jakaś

Ponarzekać zawsze można. Zawsze się coś znajdzie. Praca stabilna. Zap...lu nie ma. Nieskomplikowana. Pracuje na konfekcji. Przerwy zapewnione. Urlop mam zawsze jak potrzebuje. Ludzie jak ludzie. Są fajni i mniej fajni????

Ciekawska
@Jakaś

Opowiedz jak ta praca wygląda, ile osób tam pracuje, jak kierownictwo i jakie godziny pracy :) myślę czy nie złożyć cv ;)

A.H.
@Jakaś

Tylko ze zapewnienie przerw i urlopu gwarantuje prawo, a nie łaska wielce Państwa i to żaden przywilej, tylko podstawowy obowiązek pracodawcy.

Xxx

Przerzucanie pracownika na różne działy i zmuszanie do robienia rzeczy, które nie mają nic wspólnego z Twoim stanowiskiem to też normlaność w tej firmie

@Xxx

"Normalność"? Słaba w takim razie... A jakieś przykłady sytuacji, bo aż ciekawa jestem tego przebranżawiania się

Włodziu

Wycieczki do Paryża sponsoruje firma handlowcą a ciekawe czy innym pracownikom dadzą chociaż coś na święta a nie marne 100zł lub paczkę wartą 50zł. Ktoś na te wyniki zapierdziela a docenienia żadnego.

Hanna
@Włodziu

To tylko takie dodatki macie? A nie ma zadnego systemu premiowego czy coś w tym stylu?

Zżółknięty
@Hanna

Tak i te 100 pln pod stołem (nieoficjalnie) na święta.

Sama

Sama nie wiem. Firma wypłacalna chociaż wypłaty słabe . Brak perspektyw . Pracownicy techniczni często wypici nikt z tym nic nie robi . Ogólnie byłam zadowolona , poza plotkami i technicznymi na lubelli OK.

@Sama

Potwierdzam, faktycznie od pracowników budowlanych często czuć alkohol. Ogólnie praca jest w porządku

Pracownik techniczny

Alkohol? Proszę nie mylić zapachów ze środka do dezynfekcji, zawsze dbamy o odkażenie rąk w pracy

lukrecja
@Pracownik techniczny

Płyn do dezynfekcji odparowuje w kilka sekund nie mylmy substancji

Pracownik :)

Nigdy nie czułam alkoholu od żadnego pracownika ,zresztą każdy z nich jeździ autem .Znowu jakieś ploty niepotrzebne .Po co i czemu ktoś pisze takie bzdury.

Ona
@Sama

Zgadzam się Panowie remontowi troszke przesądzają, pełno puszek na lubelli mówi samo za siebie

@Pracownik :)

Nie mają co robić to piszą te głupoty

różowa :)P

Widzę ,że ktoś tu ma za dużą fantazje :) Przepracowałam w tej firmie 2 lata , bywałam praktycznie na każdym dziale i miałam kontakt praktycznie z każdym, nie powiem, ale zapiernicz tam jest , ale fakt płacą marnie i nie szanują pracownika. Co do remontowego i mechanicznego działu , ani razu nie wyczułam ani nie zauważyłam, żeby pracownicy byli pod wpływem, Jak dla mnie ekipa super i zawsze pomocni :) Co do pracy w sobote i niedziele , to nikt sie tam nie opiernicza, w okresie zimowym trzeba przyjść i napalić w piecach żeby Wam w tyłki bylo ciepło , nikt widze nie potrafi docenić nawet tego, tylko narzekania , a węgiel trzeba przerzucić (tonami) , popiół wywieść i to nie jest lekka praca . Widzę że same księżniczki tu siedzą i nie wiedzą co to jest ciężka praca A moze tak się zamienicie na kilka dni miejscami to zobaczycie jak to jest . Tak zle i tak niedobrze , obudźcie sie ludzie . Wszędzie się znajdzie jakieś ale , jak w każdej pracy, cieszcie się z tego co macie, bo zawsze możecie trafić jeszcze gorzej.

Marzena
@Sama

A co to znaczy słabe wypłaty? :) Najniższa krajowa, czy firma jednak trochę więcej proponuje? :P No i co do tego alkoholu, to jakoś bardzo wpływa to na prace innych?

Nawiedzona
@różowa :)P

Z prezesem też miałaś...kontakt? ;-)

Magdalena
@Paweł

Czemu tak to nazywasz, nie zgadzasz się? Ciekawe czy masz jakiś argument czy tak tylko na oślep rzucasz :)

Jeśli mam być szczery nie polecam nikomu pracy w tej firmie . Brak poszanowania wobec pracownika to domena tej firmy nie mówiąc już o zarobkach, które są śmieszne, generalnie szkoda czasu.

Queen

Czy polepszyły się warunki i atmosfera na drogeriach?

Amy
@Queen

Ani trochę. Jest coraz gorzej

Jakub
@Amy

Co konkretnie masz na myśli? Jakie tam macie zarobki i ile pracy przypada na jednego pracownika?

Pracuś

No i znowu nowy Dyrektor. Ten jakiś chyba normalny w końcu bo ciągle jest na produkcji. Zobaczymy jak długo da rade w naszej firmie. Może w końcu coś się zmieni

K
@Pracuś

Nic nie zmieni... Będzie próbował ale nie zmieni. Nowy dyrektor, ludziom pensje obniżają, zwalniają a dyrektor 3k minimum...

@K

Już się zmienia. Jest dobrze. Trzymaj kciuki za nas.

Uvaek

Na jego miejscu każdy by odliczał dni do wolności.

Wiktoria
@Uvaek

Jak to, co masz na myśli? Aż tak tam jest źle, że trzeba odliczać dni do wolności? Nowy dyrektor i zmiany są na gorsze?

Czy Silcare Sp. z o. o. sp. k. zapewnia kartę multisportu?

Hahahahaha

Nie, oczywiście że nie :D

P

Ileś lat temu była karta jak było dużo chętnych osób i zrobili zamówienie grupowe. A teraz są chętne tylko jakieś pojedyncze nowe osoby, bo reszta już wcześniej dostała i nie opłaca im się tego zamawiać dla paru osób. Tak mówiono jak tam pracowałem. Więc nowi pracowanicy nie mają żadnych szans na kartę.

Tragedia

Nie polecam pracy w Silcare. Pracowałem w biurze, kierowniczka pseudo miła, ale tak naprawdę wbijała szpilę. 30 osób siedzi w jednym pomieszczeniu, każdy każdemu patrzy na ręce. Wynagrodzenie to minimalna, a maksymalnie można było zarobić 3000 zł (śmiech na sali) - kierowniczka mówiła, ze tyle zarabiają doświadczone osoby na tym stanowisku. Dziewczyna z która pracowałem tez fałszywa, niby miła, a za plecami obgaduje.. Zamiast uczyć nową osobę to tylko się czepiali, co źle robię, jakby liczyli, że za 2500 zł dostaną doświadczonego pracownika.. Żyć mi się nie chciało w tej robocie.. Praca w korpo, bez zalet korpo - brak multisporta, prywatnej opieki prawnej i innych dodatków, tylko atmosferę masz w gratisie

Jak wygląda praca w laboratorium? Czy technolog pracuje też na produkcji?

ok

praca w ogromnym laboratorium, pełny wypas. z produkcją też się współpracuje, no i z szefostwem

Brudna
@ok

Szef to jest na spodniach. Co to za burackie słownictwo?

Riki

Uważam że należy zapytać dlaczego pojawiła się ta oferta pracy. Jestem ciekaw jak wygląda rotacja na tym stanowisku i czy to prawda że w ostatnich 6 miesiącach odeszły 3 osoby?

Miodek
@Brudna

Na czyich spodniach znajduje sie Szef? Na moich jest szew. I to nie jeden :P

Werner Heisenberg
@Riki

Wszystko się zgadza. W ciągu 6 miesięcy odeszły 3 osoby. W ciągu 2 lat przewinęło się o wiele więcej osób przez to stanowisko. Wszystko przez to, że firma Silcare ma już świetnych technologów na produkcji i w zarządzie, których głowy są tak odporne na wiedzę i przyswajanie doświadczenia, że mogłyby robić za tarczę antyrakietową chroniącą terytorium Polski.

Jesse_Pinkman
@Werner Heisenberg

Niestety to prawda. I niestety, nigdy się nie dowiecie jak jest w 100% bo komentarze są usuwane lub wcale ich nie widać. Ocena nie bierze się znikąd. Gdyby było dobrze, nikt nie usiłowałoby specjalnie kogoś zniechęcać. Dlatego uczucie się żeby Wasza średnia nigdy nie była tak niska jak tej firmy!

Kawoszka

Możesz pic kawę i herbatę bez ograniczeń. Normalnie nie ma czasu pracować tyle tego dobrodziejstwa:)

Obiektywnie

Ktoś swego czasu pisał, że małe i bez okien. Oni nie są skorzy do pokazywania laboratorium.

Ktoś

Z dnia na dzień tracę nadzieję, ze coś się zmieni w firmie na lepsze..

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.