Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Zapytanie

A ja mam tylko pytanie czy w związku z ta drożyzna co się teraz dzieje i podwyżkami na wszystko to rozumiem ze za pranie dostaniemy więcej niż te marne pieniądze co otrzymywaliśmy wcześniej?! Bo nie wspomnę o podwyżkach bo w tej firmie nie ma co liczyć na to.

Prscownik
@Zapytanie

Panowie z magazynu surowca k.m może z łaski swojej moglibyście pracować do 22 drugiej jak wszyscy człowiek przechodzi po surowiec jak mu zbraknie i sam musi szukać a potem jak jest nie wbity to płaczą i narzekają że się nie zgadza to trzeba przypilnować pan dyrektor chodzi i udaje że nic się nie dzieje żenada .

max
@Zapytanie

Jeżeli wiesz że są tak straszne czasy, wszystko jest drogie to jak możesz wyłudzać większe pieniądze od pracodawcy? Jeżeli wszędzie jest drogo to i w tej firmie płaci się więcej!!! Prąd, surowiec, farby..., wypłaty (ty tego nie odczuwasz ale więcej idzie do państwa - Nowy Ład). Ciesz się że firma istnieje i masz gdzie pracować bo za jakiś czas możesz tylko marzyć o tym co było i nie docenialiście tego. Pozdrawiam.

Czlowiek
@Prscownik

Magazyn magazynem ale „warsztat” o ile można to nazwać warsztatem. Przychodzą sobie w soboty na nadg a kawkę spijają i żaróweczki wymieniają żenada

Praciwnik
@max

Aaaaa czyli nam pracownikom nic nie drożeje tak? Już tamte grosze nie starczały na pranie a teraz po podwyżkach to wogole…..

@Praciwnik

….”Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej pracodawca powinien wypłacać w wysokości kosztów poniesionych przez pracownika. Pracownicy nie mają obowiązku przedstawienia faktur czy rachunków dokumentujących poniesione wydatki, przepisy nie określają też, w jaki sposób ekwiwalent powinien być wyliczany. Powinien on jednak uwzględniać RZECZYWISTE koszty poniesione przez pracownika - koszty środków piorących, mediów, poświęconego czasu i wykonanej przez pracownika pracy. W praktyce przedsiębiorcy przeznaczają pewną kwotę, która cyklicznie - co miesiąc lub kwartał - jest wypłacana pracownikowi. Ekwiwalent za pranie ulega zmianie wraz ze zmianą cen środków czystości, wody czy też energii…”

karuś
@.

Wciąż tylko Pracodawca musi, Pracodawca ma obowiązek... Puknij się w głowę,

Madrala
@Zapytanie

Jak podrożałaly środki piorące to nie pierz prosta sprawa.

Ośek
@.

Za chwilę napiszesz że należy się ekwiwalent na jedzenie, toaletę w domu, papier toaletowy i na wypoczynek. No przecież żeby pracować to trzeba zjeść, napić się, odpocząć i zrobić (usunięte przez administratora) w domu jak nie zdążysz w pracy.

Zaloga
@Ośek

Bardzo mądre zdania bardzo brawo nic tylko pogratulować Tak samo jak ten mądrala żeby nie prac. Nie musimy prac odzieży roboczej możemy ja zostawiać w firmie i niech ona się tym zajmuje. Ekwiwalent za pranie się NALEŻY w każdej firmie i POWINIEN być wypłacany zgodnie z przepisami i panującymi podwyżkami.

chopakinieplacza

Chlopaki pytajcie czy warto zmienic prace po dwuch miesiacach wie sie jedno po pierwsze stala pensja o jakiej kazdy z Was moze pomazyc. Do tego pracy tyle ze dobrowolna 6 nocke mozna sobie dorobic fajna sprawa, a tak jak sie chce to i soboty lub swieto 2 zmiany mozna sobie walnac. Słyszałem ze sie podsmiechujecie ze duzo robimy a tak naprawde jak były soboty w grafpolu to sie o nie prosiliscie, zabijaliscie nawet z popoludniowki przychodziliscie i to zawsze. Taka wyplata w grafpolu gdy kierownik dał metry i ponad 60 nadgodzin mniałem czyli raz do roku, fajne sa przejrzyste zasady wynagrodzenia i to ze duzo zależy od nas samych

Koalicja Obywatelska

Dlaczego w Grafpolu mowi sie ze ludzie wracaja jak sie zwolnia skoro oprocz dwoch co wrociło (tak maja dobrze ze ciągle narzekają i robią nadgodziny) A gdzie jest reszta tych co zostali w zawodzie zostali wyszkoleni i nie wrócili Jarosław K Tomasz J Piotr K Dariusz K Marcin K Robert K Dariusza G Dawid O Radosław G Paweł P Mirosław Ry Maciej F Michał W Michał W II. Tomek S Krzysztof O Michał J Marcin K II Patryk Z. Marcin P + kolega z Gidue Pamietamy również jak Firma swietowała zatrudnienie 3 Fachowców z Nowotoruńskiej gdzie oni teraz sa? Dodając jeszcze 4 którzy odeszli lub odchodzą mamy 25 odejść 2 powroty a większość nadal robi w zawodzie

Słowianin brat wikingów
@Koalicja Obywatelska

Przepraszam ja zostałem i nigdy nie nazywałem się fachowcem tylko po prostu drukarzem , a ojciec druku może być tylko jeden. Sława!!!!!

o
@Słowianin brat wikingów

tu raczej chodzi ze ten kto rządzi zatrudnia tak mówił. Tak mogą powiedzieć u konkurencji na przykładzie Jarka i Przemka. Tutaj jest inaczej szkoli sie od zera a nie jak teraz u konkurencji daje sie Fachowcowi troche wiecej i od razu maja zyski.

Robert
@Koalicja Obywatelska

Robert K nie ma zamiaru tam wracać

Zastanawiam się czy jak dostaniemy od szefostwa 200 zł czy mam mówić w domu co to wstyd taka duża kwota nawet na paliwo nie starczy jak do pełna .Nie ma cię wstydu takie pieniądze dawać to lepiej nie dajcie wcale i powiedzcie że firma słabo stoi ale Żenada

Wiesz ile firma zatrudnia pracowników? Co ty dasz szefowi? Pochwal się w domu ile dałeś szefowi. Nic tylko brać, dostawać i wciąż mało.

@Anna

A ty co dałaś? Niektórzy dają z siebie co mogą a i tak nie są doceniani. Dostawać? Coraz mniej dostajemy wiec nie dziw się ze ludzie się skarżą. Jakoś w innych firmach pracownicy dostają dużo więcej socjalu nie to co tu.

Mrówek
@Anna

PRACOWNIK NIE JEST WINIEN SWOJEMU PRACODAWCY SŁUŻALCZOŚCI I POSŁUSZEŃSTWA.JEST MU JEDYNIE WINIEN USŁUGĘ,ZA KTÓRĄ OTRZYMUJE ZAPŁATĘ,BĘDĄCĄ NIE ŁASKĄ,LECZ ZASŁUŻONYM WYNAGRODZENIEM...Ludwig von Mises.Od siebie dodam że również godziwą zapłatę ( szczególnie w tych trudnych czasach )

Pracownik2
@Mrówek

Ja bym zastapil "godziwa" slowem "wczesniej uzgodniona".Chyba,ze chodzi o (usunięte przez administratora) przymusowej.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Anonim Gall

Dostaliśmy podwyżkę, w kwocie jednego złotego. Mamy po 14zł. Och jak wspaniały jest właściciel. On naprawdę umie dzielić się zyskiem. Najważniejsze, że zagłuszył Swoje SUMIENIE.

Wacuś

Odejmij podatek 29 procent, czyli dostałeś 0,71 PLN xD

obronca
@Wacuś

Drogi anonimie,jak juz jestes taki dokladny to pomnoz to razy 168godzin i dodaj 30% premii.A podatki to Twoja prywatna sprawa.Mozesz nie placic

Ga

Już ratlerki zostały spuszczone ze smyczy i ujadają. Bronią swojego pana. Pan może spać spokojnie.Rzuci im trochę mięsa i jest pewny , że go będą bronić.

fizyczny
@obronca

Drogi obrońco, czytając twój wpis stwierdzam że jesteś mocno upośledzony lub z "lepszego sortu" ( zasadniczo to jedno i to samo). Pokaż mi osobę powyżej 26 roku życia zatrudnioną w Grafpolu , która jak ma ochotę to nie musi płacić podatków.

obronca
@fizyczny

w zasadzie masz racje,tylko co ma z tego pracodawca ktory musi wypluc 1zl,natomiast Ty musisz podzielic sie z fiskusem bo ten 1zl to jest juz Twoj .Robisz to wiec coprawda bez ochoty.

@Anonim Gall

(usunięte przez administratora) polaczków nie zna granic. Jak jest tobie źle to idź do innej firmy. Godziliście się na takie warunki a teraz płacz. (usunięte przez administratora) niech wam da.

fizyczny.
@Anna

Jak się zatrudniałem, ja i wielu innych pracowników, godziliśmy się na trochę inne warunki. Nadgodziny były 100%, dodatek nocny wyższy liczony od stawki a nie od najniższej. Socjal też był lepszy. Dużo się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat, więc się nie dziw, że ludzie są niezadowoleni.

Ciekawska
@Anonim Gall

A ja jestem tylko ciekawa jak to będzie teraz po „podwyżkach” z naszymi premiami czy będą one na tym samym poziomie co przed „podwyżkami” żeby nie okazało się ze po „podwyżkach” będziemy zarabiać mniej

Czy Grafpol B.M.Meszkes organizuje staże dla studentów?

Znawca tematu

TAK

Pelnejaja

Czy ktoś wie jaka zmiane ma ALEXIS w nast tygodniu. Nie wiem czy wchodzić na starą czy pomoże jak zwykle.

???
@Pelnejaja

Może zajmiecie się czymś mądrzejszym i ważniejszym zamiast jakieś bzdury wypisywać na forum które służy do czegos innego. Może ktos się w końcu zainteresuje pracownikami i OBIECANYMI podwyżkami! Wszystko drożeje a kierownictwo nic nie robi. Chcielibyśmy dostać podwyżki bo tego nie byli od kilku dobrych lat w tej firmie. Premia to nie podwyżka.

J.Kacz
@???

A premia to nie pieniadze?Tylko zarobione a nie wysiedziane

Pato
@Pelnejaja

Czyli nie tylko na popołudniowej coś sie dzieje

Marzanna
@Pato

O, a co się dzieje? :)

Nieobecny
@Marzanna

Dobra dawać więcej bo ciekawość zżera

Koźlogłowy

Musisz spytać się na magazynie wysyłek - tam chłopaki zawsze wiedzieli która z kim jezdzi i o jakiej porze :)

Mam pytanie do zarządu firmy czy będą jakieś podwyżki, które mieliśmy tyle razy obiecywane? Wiemy, ze wszystko drożeje surowce itp. Itd. Ale życie także drożeje a pensje stoją w miejscu niestety. Chcielibyśmy otrzymać konkretna odpowiedz czy i kiedy można liczyć na podwyżki.

sceptyk

wlasnie firma chciala dac podwyzki,ale musi wiecej placic za surowce,za energie,za gaz,podatki.

Inny pracownik
@sceptyk

Ale my zwykli szarzy ludzie także musimy płacić więcej za wszystko bo podwyżki także nas dotyczą w życiu codziennym.

życzliwy

Jak chcesz konkretną odpowiedź to zadaj konkretne pytanie w konkretnym miejscu czyt. konkretnej osobie. To "forum" nie jest na pewno tym miejscem.

Antoni

Czy to prawda ze w Grafpolu ma być czterobrygadówka ?

Hahah
@Antoni

Czterobrygadowka dobry żart. Niby kim by mieli obstawić te cztery brygady jak ludzie odchodzą

Owsiak

Drodzy koledzy i koleżanki bardzo poruszyła mnie akcja zbiorki pomocy dla kolegi który ucierpiały w pożarze swojego domu. Nawet nie wiem kto jest pomysłodawca tego typu akcji ale uważam ze nie tędy droga. Zebranie jakieś małej kwoty napewno nie pomoże naszemu koledze w trudnej chwili i nie powinno tak być ze na tym koniec tzn ze mam dostęp do drukarki i próbowałem. Nie o to chodzi ze ludzie pracujący fizycznie oddają swoje ciężko zrobione pieniądze wrzucając je do puszki i jak zwykle o niczym co dalej się nie dowiedzą. Zmieńmy te trendy naprawdę pomozmy , wstańmy za biurka bo pomoc w takiej sytuacji nie musi być materialna. Koledze można pomoc wykorzystując swoją wiedze, lepsze zaplecze techniczne, dostęp do rzeczy Firmowych. Materiały nawet z drugiej ręki (np watę szklaną luzem) są dostępne na ogłoszeniach z tego typu towarami plus własny wkład fizyczny pozwoli ze koledze pomoc można w przeciągu 1 soboty tylko trzeba chciec. Można również poprosić o pomoc dział mechaniczny który zna się na tak wielu rzeczach. Ktoś poczuł ze chce pomóc i super ale jak pisaliśmy wyżej pomoże Firma, pomożecie Wy jak tak będzie to i pomożemy my. Chcielibyśmy tak jak były wypisane potrzeby, marzenia naszego kolegi zobaczyć jak pomogliście Wy, jak pomogła Firma, produkcja jak życie pokazuje najmniej się liczy, najmniej liczy się jej zdanie. Ogólnie pomysł dobry ale zasady i transparentność już nie do końca czy nasza pomoc wrzucając do puszki da nam pewność ze pomagamy tak jak tego chcemy. ZMIENIAJ ŚWIAT SWOIM PRZYKŁADEM A NIE SWOIJA OPINIA

ŁT
@Owsiak

Super, że ktoś coś w końcu zauważył, tylko dlaczego znowu anonimowo. Akcję pomocy koledze można zawsze rozszerzyć o proponowane działania,.....tylko panie Owsiak więcej odwagi i do dzieła. Negować i nic nie robić to chyba niewłaściwa ścieżka. Zapraszam do współpracy.

Wacław
@Owsiak

Produkcja zawsze była na szarym końcu, ale gdyby nie produkcja to by nie było tej firmy bo w końcu nie miałby kto zarabiać na górę

Zniesmaczona

To co się ostatnio dzieje to żart. Czas szukać nowej, lepiej płatnej pracy. Pieniądze na dzień drukarza - żart. Wypłaty - żart. To co się dzieje na rannej zmianie - żart. Planowanie produkcji - żart. Żartem jest to że w takiej firmie jak grafpol ludzie zarabiają tak mało. WSTYD! Może szanowna "góra" zauważy w końcu, że my pracownicy produkcji ISTNIEJEMY i też chcemy godnie żyć! Dziwicie się że są reklamacje? A dlaczego? Bo nie ma żadnej, ŻADNEJ motywacji żeby się w tej pracy starać.

zniesmaczony
@Zniesmaczona

dziwna komunistyczna logika.zeby nie produkowac bubli to trzeba wiecej zarabiac i byc zmotywowanym.A nie mozna odwrocic.Lepiej produkowac (bez reklamacji) i wiecej zarabiac

@zniesmaczony

To może lepiej docenić pracowników, którzy reklamacji nie mają? Tym samym dać motywację tym którzy się nie starają? Ci co się starają poczują się docenieni a Ci którzy produkują buble zobaczą, że jeśli się postarają będą lepiej zarabiać

Kierown
@Zniesmaczona

Co by sie nie dzialo powinnysmy isc w tym kierunku ktorym idziemy, jest coraz lepiej, pracy przez dobra organizacje schodzi coraz wiecej, wszystkie maszyny niedługo będą chodzić na okrągłą, ludzie sami przyprowadzaja całe rodziny tak jest tu dobrze. Te jednostki niezadowolone to chyba ktoś na złość pisze ze ty juz nie pracuje. Teraz zamiast byc znieszmaczonym lepiej wybrac sie na wczasy pod gruszą lub palmami

Haha
@Kierown

Pod palmy? Za 200zł?

Nocturno

Witam, ile zarabiają operatorzy przewijarek etykiet?

Zniezmaczona
@Nocturno

Zdecydowanie za mało jeśli chodzi o pracę, która wykonujemy!

Hanna
@Zniezmaczona

To w takim razie szkoda, że, Twoim zdaniem, zarobki w Grafpol nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Ale być może ta firma posiada jakieś inne atuty, które by zachęcały do aplikowania. Czy można tam liczyć na jakieś benefity?

@Hanna

Owszem można liczyc na talony które z roku na rok są coraz mniejsze a jak ktos chce się czegos dowiedzieć to nikt nic nie wie

Jaruś

Non stop jest wałkowany ten San temat. Podwyżki, obgadywanie i donoszenie. Jak ma się coś zmienić? To już weszło w krew. To jak z kłamstwem. Wielokrotnie powtarzane staje się prawdą.

Jaruś

Ładnie tu (usunięte przez administratora). Jak by nie było to i tak będą narzekać. Jakie to ludzkie ????

DobryPracownik

Polecam tą firmę. Godne zarobki, wypłata zawsze na czas, miła atmosfera. Doradziłbym tylko szefostwu, żeby częściej sprawdzali kamery na produkcji, bo nie raz byłem świadkiem jak pracownicy niestety kradną, czyli okradają szefa i nas wszystkich. Pozdrawiam szefostwo i wszystkich pracowników ;)

@DobryPracownik

a co kradna?Ja wiem,ze ostatnio (usunięte przez administratora) rekawiczki.No ale holota trafia sie wszedzie i nasz zaklad nie jest tu wyjatkiem,Szkoda.

DobryPracownik
@pracownik

Rękawiczki, nożyki, Torki a nawet worki do śmieci. Wszystko co się da, byle zaoszczędzić przysłowiowe 5 zł

Zły pracownik
@DobryPracownik

Skąd ty się urwałeś? Z jakiej planety? Godne zarobki? Na co liczysz po tej wazelinie? Firma pokazała jaka jest po talonach na dzień drukarza. Ciekawe co kombinują. Firma schodzi na psy? Raczej już na szczury. Tylko ciekawe kogo to wina czy zarządzenie pani Pauliny czy kierownika bo na premie liczy. Po trupach do celu. Zapomniał wół jak cielęciem był

Ali Reza
@DobryPracownik

Jeśli ty doradzasz szefostwu, to ja pozwolę sobie doradzić tobie! Jeśli będziesz następnym razem świadkiem kradzieży, to nie krępuj się i uprzejmie donieś o tym fakcie (możesz anonimowo) przełożonym. W innym wypadku jesteś dla mnie tak samo winny jak ten co wynosi.. a do tego wylewasz swoje żale na publicznym forum i rzucasz oskarżenia na wszystkich.

kiepski
@Zły pracownik

Ty dobry pracownik,jak ci nie pasuje to idz do blue systemu.Tam odrazu dostaniesz talon.

mistrz
@Zły pracownik

co ty robisz w tej okropnej firmie.A tak dla twojej informacj -swieto drukarza,z uwagi na koronavirusa jest przelozone na wrzesien i talony tez.Dlatego nie pisz glupot a najwyzej jak ci nie pasuje to zmien prace.Czekaja na ciebie z talonami u konkurencji.

Viki
@Ali Reza

Jak zawsze wszystko odbije się na nas zwykłych pracownikach produkcji. To nam będą patrzeć na rece i ciąć premie a to kierownik produkcji wynosi torka......

@DobryPracownik

Trzeba im pyndla w kawie zamoczyć. I na zdrowie panowie ????

matczak

chyba chodzi o rozwoj dymaniczny (od dymania).Gratulacje

Yenks

Co za chamy, żeby jeden drugiemu tak bezczelnie świństwo robić.

Wojtus

Wiedziałem że można upaść nisko, ale nie wiedziałem że aż tak nisko

Przemas
@Wojtus

Musimy walczyć o pracowników a z Ukrainy jest za drogo.

obserwator
@Wojtus

Novacode brzytwy się chwyta, nie dajcie się nabrać. Nie bez powodu nie ma chętnych do pracy u nich i kto tylko może ucieka.

Rozmowa rekrutacyjna sie odbyła miesiąc temu, zero odzewu, ani mailowego nawet. A wydawać by się mogło, że poważna duża firma.

Jędrzej

Niedawno przypomniała mi się praca w tej firmie i postanowiłem zajrzeć tutaj na stronę... Jak widzę, niewiele się zmieniło. Robiłem tu jakieś 7 lat temu jak jeszcze ruda miała kontrolę. Miałem iść na drukarza - niestety, na początku trafiłem na przewijak i pakowanie które jak sobie przypominam to mnie boli głowa od tego jak nudna i monotonna była ta robota i z jakimi ludźmi musiałem tam pracować (był nawet typ któremu ciocia z przewijaka załatwiła pracę na pakowaniu... cholera, jakie to ambicje mają niektóre osoby). Na całe szczęście udało mi się dostać na pomocnika RCS i tutaj atmosfera się zmieniła - lecz najniższa krajowa nie. Nawet musiałem się rudej prosić o podwyżkę złotówki żeby nie mieć mniej niż najniższa po czym usłyszałem, że mam wyrównywaną pensję w premii - po tym jak oddałem wypowiedzenie to zgodziła się podnieść stawkę z 11 do 12zł/h gdzie po prostu ją wyśmiałem. Praca z drukarzami na nowej hali - spoko, pamiętam że naprawdę dobrze mi się pracowało i czas leciał jak głupi nawet na nockach, w dodatku dzielili się wiedzą i sporo się nauczyłem. Zrobiło się gorzej jak trafiłem na drugą halę, do drukarzy 'guzikowych' (jak ja wytrzymywałem Pitkiem to nie wiem do dzisiaj) od których nawet nie miałem się czego dowiedzieć, tylko (usunięte przez administratora) za nich z każdą pierdołą. Doszło (usunięte przez administratora) do nowego mistrza, który i tak w końcu wszystkich olał i poszedł na Toruńską. Przypominam sobie także takie akcje jak bony świąteczne - jak dostałem 200zł na święta, a po świetach kadrowa chodziła z pismem na którym miałem się zgodzić na potrącenie pensji - 200zł. Większość starych drukarzy polecała mi się zwolnić - zrobiłem tak i uważam, że to była słuszna rada jedyne co z tej firmy wyniosłem to kilka śrubek od kałamarzy, ciuchy robocze i alergie.

Czy można liczyć w Grafpol B.M.Meszkes na prywatną opiekę medyczną?

med

Tak LUXMED

Drukarz

Witam. Jakie zarobki dla drukarzy flexo w firmie? Drukarz z 4 letnim doświadczeniem?

Michał24
@Drukarz

2,5-3,5 tys zł

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz