Grafpol B.M.Meszkes
counter
2 131 332 5 1
Wkurzona Żona

Jak bardzo trzeba być pozbawionym empatii do świata, by obcinać pensję (premię), pracownikowi, ktory praktycznie nigdy nie zawodzi, za L4... I to przed świętami. Namawiam męża od ponad roku by zmienił pracę, a on naiwnie trwa przy Was, to już kolejny grudzień, w którym wypłata za 3dniowe L4 jest o 25% niższa. Tak właśnie DOCENIACIE stałych pracowników, mimo braków w kadrze trudniącej się tą specjalizacją. Nie dziwię się, że większość z nich odchodzi po kilku tygodniach/miesiącach.

Tak12Nie2
Osoba neutralna.

Każdy Tutaj wylewa swoje żale licząc na co ? Na to, że coś się zmieni ? Nic się nie zmieni. Osobiście uważam, że jak coś chce się zdziałać to trzeba zgrać większą grupę osób i uderzyć " do góry" . Jednak nie ma na co liczyć, bo w tym zakładzie coraz więcej osób jest skłóconych o co ? O (usunięte przez administratora) Także nic się nie zmieni a żalenie się tutaj nic nie da. Jak się nie podoba to można się zwolnić jak zrobiła to już niejedna osoba. Gratuluję dziewczynom z przewijarek, że kabluja na siebie wzajemnie a nie potrafią niczego powiedzieć sobie wprost.

Tak13Nie11
Piotr20

Kierownik (usunięte przez administratora)śpi na nocnej zmianie. Pozdrawiam

Tak3Nie
creampie

skończcie te osobiste wycieczki i wylewanie żali.. grafpol to najwieksza drukarnia na swiecie, a my mamy szczęscie, ze możemy w niej pracować, amen k..rwa!

Tak2Nie10
Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Grafpol B.M.Meszkes?

Tak1Nie1
Pracownica Nowy wpis
@Pytanie

Pracuje się dobrze. Jak w każdej firmie, znajdzie się kilka osób które lubią donosić a także kilka którym trzeba trzymać palec prosto..... Najlepiej przyjść , odpękać swoje 8 h i do domu. Zależy też na jaką zmianę się trafi.

Tak1Nie
7 Nowy wpis
@Pytanie

Pracuje sie dobrze!Nie ma wariatcwa,kazdy wie co ma robic i produkcja leci.To w tych trudnych czasach nie jest takie oczywiste.Bardzo stabilna firma

Pracownica Nowy wpis
@Pytanie

Firma stabilna. Szkoda, że szefostwo zapomina o pracownikach którym zależy na pracy i dają z siebie wszystko. Dzień drukarza odwołany z powodu pandemii i talonów (czy też pieniążków) brak . Symbolicznie mogliby pokazać że o nas pamiętają. Wkoncu też na nich pracujemy. Słowem docenia , czynem nie koniecznie. No ale źle nie jest.

Kacper b
 Rekomendacja

Pracowałem w firmie w kturej za oddanie krwi byly bonusy. Bo na moje tak trzeba. Byłem i jestem dawca krwi i szpiku. Przedłużyło to życie mojego taty. Pozdrawiam krwiodawców

Wkurzona Żona

Tak12Nie2
Lucky
@Wkurzona Żona

Mąż cie okłamał i wydał kase na coś innego :) Nikt jeszcze nie zabrał 25 % wypłaty za chorobowe w firmie, maks 2% PREMII za dzień zabierają... Dobrze wypytaj chłopa o te pieniądze :)

Tak3Nie3
lucky luck
@Lucky

bzdury. ludzie na minimalnej jadą . kazdy jeczy . zero motywacji . tylko uwalic premie ale nie w drugą strone . docenić np 3 miesiące bez l4 500+ . a tak to tym co starcza walą w h i nadal będą . taka prawda ludzie głaskani bo nikt nowy nie przyjedzie wesołych świąt

Tak9Nie1
LG
@lucky luck

Toc byla premia za nie chorowanie... Bo podliczyli ze lacznie ludzie sa na chorobowym 3 tys dni rocznie... Dwa lata premii i nagle znikla

Tak1Nie1
Kacper b
@Lucky

I za oddanie krwi 5% :-)

Tak1Nie
DobryPracownik

Polecam tą firmę. Godne zarobki, wypłata zawsze na czas, miła atmosfera. Doradziłbym tylko szefostwu, żeby częściej sprawdzali kamery na produkcji, bo nie raz byłem świadkiem jak pracownicy niestety kradną, czyli okradają szefa i nas wszystkich. Pozdrawiam szefostwo i wszystkich pracowników ;)

TakNie9
@DobryPracownik

a co kradna?Ja wiem,ze ostatnio (usunięte przez administratora) rekawiczki.No ale holota trafia sie wszedzie i nasz zaklad nie jest tu wyjatkiem,Szkoda.

DobryPracownik
@pracownik

Rękawiczki, nożyki, Torki a nawet worki do śmieci. Wszystko co się da, byle zaoszczędzić przysłowiowe 5 zł

Zły pracownik
@DobryPracownik

Skąd ty się urwałeś? Z jakiej planety? Godne zarobki? Na co liczysz po tej wazelinie? Firma pokazała jaka jest po talonach na dzień drukarza. Ciekawe co kombinują. Firma schodzi na psy? Raczej już na szczury. Tylko ciekawe kogo to wina czy zarządzenie pani Pauliny czy kierownika bo na premie liczy. Po trupach do celu. Zapomniał wół jak cielęciem był

Tak3Nie1
Ali Reza
@DobryPracownik

Jeśli ty doradzasz szefostwu, to ja pozwolę sobie doradzić tobie! Jeśli będziesz następnym razem świadkiem kradzieży, to nie krępuj się i uprzejmie donieś o tym fakcie (możesz anonimowo) przełożonym. W innym wypadku jesteś dla mnie tak samo winny jak ten co wynosi.. a do tego wylewasz swoje żale na publicznym forum i rzucasz oskarżenia na wszystkich.

kiepski
@Zły pracownik

Ty dobry pracownik,jak ci nie pasuje to idz do blue systemu.Tam odrazu dostaniesz talon.

mistrz
@Zły pracownik

co ty robisz w tej okropnej firmie.A tak dla twojej informacj -swieto drukarza,z uwagi na koronavirusa jest przelozone na wrzesien i talony tez.Dlatego nie pisz glupot a najwyzej jak ci nie pasuje to zmien prace.Czekaja na ciebie z talonami u konkurencji.

Viki
@Ali Reza

Jak zawsze wszystko odbije się na nas zwykłych pracownikach produkcji. To nam będą patrzeć na rece i ciąć premie a to kierownik produkcji wynosi torka......

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

pędzel

sprężmy sie , konkurencja czycha, myjmy rece, podwyzki później i uda sie

TakNie3
wacek
@pędzel

swiete slowa pedzel,jak pokonamy wirusa to przyjdzir czas na powyzki.Najwazniejsze teraz to nie zachorowac i miec prace

Waldus
@wacek

Nie ma zadnego wirusa, czas jechac do warszawy!

Daniel001
@pędzel

Ja wolałbym podwyżki zdecydowanie szybciej kolego hehe

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Grafpol B.M.Meszkes obstawiają najmłodszymi stażem?

Zlosnik

Halo Apel do drogiego szefostwa firmy panie drogi dyrektorze czemu niektórzy muszą pracować do godz 14 hańba i wstyd a niektórzy mogą wychodzi o godz 13.30.Ci pracownicy co zostają nie liczą się dla was może są bardziej odporni a są najbardziej narażeni szkoda że tak beznadziejnie podchodzicie do tematu.

Małpa

Już nie narzekajcie na prawdę ;) w końcu będą podwyżki jak nie stawka to w premii. Pozdrawiam pracowników.

Tak1Nie2
Pendzel1234
@Małpa

Tylko kiedy, bo już by mogli się pospieszyć hehe

Real Pendzel
@Pendzel1234

Pędzel w firmie jest tylko jeden, więc nie używaj cudzych przezwisk

Tak9Nie
stefan

masakra , bieda i ubustwo dla pracowników grafpolu, coza czasy nastały

Robert
@stefan

Co dokładnie masz na myśli? Czyżby pensje w firmie tej uległy zmniejszeniu? Tak na chwilę obecną rozumiem Twój wpis. Gdyby chodziło Ci o zupełnie co innego, to proszę o sprecyzowanie wpisu.

Pitek13
@Robert

No o pensje mu chodzi baranie, a o co może mu chodzić. Widać, że nie czyta literatury.

Kuba

ogłoszenie na lento OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W DRUKARNIACH W NIEMCZECH NA STANOWISKU: DRUKARZ OFFSETOWY ROLOWY Miejsce pracy: Niemcy, Emskirchen Oferujemy: wynagrodzenie 2200 Euro netto/h

Odp
@Kuba

A język Pan zna ???

Stefan

W Grafpolu jest teraz czas dla ukraińców, nie pyskują, robią co trzeba i interes kreci sie dalej

Osoba neutralna.

Tak13Nie11
XXX

Panie kierowniku i co pan na to ???? Ha

Tak3Nie
Przewijarka

Zero podwyżek, zero awansu i co tu szukać? Dlatego odchodzę!

Tak6Nie
Wieloletni pracownik

Dziękujemy związkom zawodowym. Robią dobrą robotę!

Tak3Nie2
Zniesmaczona!!!!

Budują nową halę ,a nie potrafią zadbać o pracowników ....... ludzie się zwalniają, a będą zatrudniać pracowników pokroju pana z pakowania- porażka , wzrost najniższej a u nas regulowane premią- uznaniową porażka. Żeby zarabiać za pracę 3 zmianową niewiele ponad 2.000 porażka. Szukam pracy !!!!!

Tak8Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 272 dni.

Hej, czy w firmie Grafpol B.M.Meszkes płacą za nadgodziny?

Radek

Dobry pracodawca ale nie porównujcie wynagrodzeń w Polsce z innymi krajami

waldi

Drukarz - Flexodruk od 2100€ netto + Urlaubs- und Weihnachtsgeld + Darmowa kwatera Firma: Allpersona GmbH, Miasto: Austria, Wynagrodzenie: 2100 € netto, Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13 lub 14, Mówimy po polsku!

Waldemar

Niemcy: Najbardziej opłacalne finansowo zawody : Drukarz 31.271 € /rok