Grafpol B.M.Meszkes
2 128 305 5 1
Stefan Nowy wpis

W Grafpolu jest teraz czas dla ukraińców, nie pyskują, robią co trzeba i interes kreci sie dalej

Osoba neutralna. Nowy wpis

Każdy Tutaj wylewa swoje żale licząc na co ? Na to, że coś się zmieni ? Nic się nie zmieni. Osobiście uważam, że jak coś chce się zdziałać to trzeba zgrać większą grupę osób i uderzyć " do góry" . Jednak nie ma na co liczyć, bo w tym zakładzie coraz więcej osób jest skłóconych o co ? O (usunięte przez administratora) Także nic się nie zmieni a żalenie się tutaj nic nie da. Jak się nie podoba to można się zwolnić jak zrobiła to już niejedna osoba. Gratuluję dziewczynom z przewijarek, że kabluja na siebie wzajemnie a nie potrafią niczego powiedzieć sobie wprost.

Tak9Nie11
XXX Nowy wpis

Panie kierowniku i co pan na to ???? Ha

Przewijarka Nowy wpis

Zero podwyżek, zero awansu i co tu szukać? Dlatego odchodzę!

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wieloletni pracownik

Dziękujemy związkom zawodowym. Robią dobrą robotę!

Tak2Nie2
Zniesmaczona!!!!

Budują nową halę ,a nie potrafią zadbać o pracowników ....... ludzie się zwalniają, a będą zatrudniać pracowników pokroju pana z pakowania- porażka , wzrost najniższej a u nas regulowane premią- uznaniową porażka. Żeby zarabiać za pracę 3 zmianową niewiele ponad 2.000 porażka. Szukam pracy !!!!!

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Hej, czy w firmie Grafpol B.M.Meszkes płacą za nadgodziny?

Radek

Dobry pracodawca ale nie porównujcie wynagrodzeń w Polsce z innymi krajami

waldi

Drukarz - Flexodruk od 2100€ netto + Urlaubs- und Weihnachtsgeld + Darmowa kwatera Firma: Allpersona GmbH, Miasto: Austria, Wynagrodzenie: 2100 € netto, Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13 lub 14, Mówimy po polsku!

Kuba

ogłoszenie na lento OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W DRUKARNIACH W NIEMCZECH NA STANOWISKU: DRUKARZ OFFSETOWY ROLOWY Miejsce pracy: Niemcy, Emskirchen Oferujemy: wynagrodzenie 2200 Euro netto/h

Waldemar

Niemcy: Najbardziej opłacalne finansowo zawody : Drukarz 31.271 € /rok

realista
Nazwa działu: Produkcja

ciesz sie,ze masz takiego kierownika produkcji.Troche dyscypliny nie zaszkodzi.Jeszcze bedziesz mu wdzieczna

Tak1Nie8
Zenada
Nazwa działu: Produkcja

Stosunek kierownictwa do pracowników nadaje się tylko do inspekcji pracy. Zarobki tragedia podwyżki nie było bardzo długo lepiej kupowac nowe samochody a pracownika można mieć w (usunięte przez administratora)

Tak10Nie
XXX
Nazwa działu: Produkcja

Tragedia tyle można powiedzieć pensje i stosunek do ludzi ,,0" człowiek w tej firmie się nie liczy a drukarz który został pseudo kierownikiem kompletna zmiana co innego gadał A co innego robi zero zasad i jakiego kolwiek honoru. Odradzam pracy tam kazdemu. Pozdrawiam tych Normalnych

Tak7Nie
Katarzyna

W rejonie Hamburga lub Berlina możliwa do podjęcia praca dla doświadczonych elektryków przy uruchamianiu pojazdów szynowych. Wynagrodzenie: 30 € / h, znajomość języka angielskiego Oferta na praca-niemcy24.pl Emagine GmbH ; Katarzyna Marek +49 030 209165147.

Wkurzona Żona
Nazwa działu: Produkcja

Jak bardzo trzeba być pozbawionym empatii do świata, by obcinać pensję (premię), pracownikowi, ktory praktycznie nigdy nie zawodzi, za L4... I to przed świętami. Namawiam męża od ponad roku by zmienił pracę, a on naiwnie trwa przy Was, to już kolejny grudzień, w którym wypłata za 3dniowe L4 jest o 25% niższa. Tak właśnie DOCENIACIE stałych pracowników, mimo braków w kadrze trudniącej się tą specjalizacją. Nie dziwię się, że większość z nich odchodzi po kilku tygodniach/miesiącach.

Tak10Nie1
Lucky
@Wkurzona Żona

Mąż cie okłamał i wydał kase na coś innego :) Nikt jeszcze nie zabrał 25 % wypłaty za chorobowe w firmie, maks 2% PREMII za dzień zabierają... Dobrze wypytaj chłopa o te pieniądze :)

Tak2Nie2
lucky luck
@Lucky

bzdury. ludzie na minimalnej jadą . kazdy jeczy . zero motywacji . tylko uwalic premie ale nie w drugą strone . docenić np 3 miesiące bez l4 500+ . a tak to tym co starcza walą w h i nadal będą . taka prawda ludzie głaskani bo nikt nowy nie przyjedzie wesołych świąt

Tak6Nie1
LG
@lucky luck

Toc byla premia za nie chorowanie... Bo podliczyli ze lacznie ludzie sa na chorobowym 3 tys dni rocznie... Dwa lata premii i nagle znikla

TakNie1
AB
Nazwa działu: Produkcja

Praca nie jest zła... tylko szkoda, że "góra" nie widzi potencjału u swoich pracownikach. Zamiast awansować kogoś na wyższe stanowisko, zawsze ale to zawsze biorą kogos z rekrutacji albo wkrecaja swoich znajomych. Nie pomyślą, żeby docenić kogoś...przeszkolic i mieć dobrego pracownika. Może

Tak10Nie1
Bronisław
@AB

Widziałem na stronie https://www.praca.pl/387198,grafpol_b_m_meszkes,bydgoszcz,firma.html nowe oferty pracy. Czy próbowałeś starać się o podwyżkę lub awans? Rekrutacja wewnętrzna jest stosowana w wielu firmach, więc jeśli wyjdziesz z inicjatywą może się uda. Co o tym myślisz?

AB
@Bronisław

To może warto by było zamontować tablicę z aktualnymi ogłoszeniami ofert pracy. W Internecie bardzo często można przeoczyć ogłoszenie.

Szuwarek

Monter przy prod. pojazdów szynowych w Hennigsdorf / Berlin Wynagrodzenie brutto 16€/h, Diety PN-12€ WT-24€ Śr-24€ CZW-24€ PT-12€ ,Nocleg darmowy. manpower.de ; Jobsuche ; monter ; details ; Jetzt Bewerben - aplikuj teraz

Mireczek
@Szuwarek

I tak usuna ten wpis bo prawda ich boli, wszystko idzie do gory, a pensje stoja w miejscu od lat... A pracodawca mysli ze jest guru w regionie i moze sobie pozwalac...

Tak6Nie
Starywyjadacz
Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie jak ktoś planuje zacząć prace na stanowisku drukarza niech liczy na pensje (usunięte przez administratora)ł netto na początek. Później jest podwyżka, ale tak jak było już wcześniej zapowiedziane tylko w premii, pozdrawiam

jeż
@Starywyjadacz

nie wprowadzaj ludzi w błąd. tyle moze było z 5 lat temu.

Robert
@jeż

Nie zgadzasz się z przedmówcą i uważasz, że pensje są wyższe. Czy premia wchodzi w skład wynagrodzenia i dostaje się ten dodatek obligatoryjnie co miesiąc, czy trzeba ją wypracować dobrymi wynikami?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Grafpol B.M.Meszkes?

TakNie1
Piotr20

Kierownik (usunięte przez administratora)śpi na nocnej zmianie. Pozdrawiam

Mireczek
@Piotr20

Ty tez spisz i jakos nikt cie nie podpie...la, o wybacz wlasnie ja to zrobilem ????

Lucky
@Piotr20

I pewnie napisal to ten sam ”drukarz”, ktory co chwile chodzi skarzyc, plakac do kierownika zmiany a pozniej chce problemy sila rozwiazywac :). Co raz bardziej mi sie smiac chce z klimatu jaki sie tworzy..

Marzena
@Lucky

Czytając ostatnie wpisy na forum wnioskuję, że atmosfera w firmie Grafpol B.M.Meszkes nie jest najlepsza.Co ma na to wpływ? A jak z warunkami pracy w firmie?

Ja
@Lucky

A mi się chce śmiać z takich ludzi co potrafią tylko odezwać się na forum....cfaniaczki w internecie

@Ja

A mnie bawia cwaniaczki, ktorzy sa na bakier z ortografia i robia z siebie blaznow nie tylko w pracy ale i w siecie. Taki jestes „kozak” w swiecie a „analfabeta” w necie.

Tak1Nie3
Ja
@@Ja

Cfaniaczki było napisane specjalnie bo na określenie cwaniaka trzeba zasłużyć

Tak4Nie2
Robert
@Ja

Na oficjalnej stronie internetowej firmy widnieje ogłoszenie na stanowisko operatora. Ogłoszenie pochodzi z lutego bieżącego roku, dlatego zastanawiam się, czy jest ono jeszcze aktualne? Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie umiał odpowiedzieć.

Ktos
@Robert

Ogloszenie jest zawsze aktualne, bo zawsze szukaj, na rozmowie obiecuja zlote gory, a przy podpisaniu umowy polowe tego....

creampie
Nazwa działu: Produkcja

skończcie te osobiste wycieczki i wylewanie żali.. grafpol to najwieksza drukarnia na swiecie, a my mamy szczęscie, ze możemy w niej pracować, amen k..rwa!

Tak2Nie9
Adam19
Nazwa działu: Produkcja

Drukarze ciagle narzekają na kierownika Rafała ... a jak przychodzi co do czego to mu palec trzymają w tyłku byle tylko się podlizać haha

Tak6Nie
Pornolia

A mi się wszystko podoba ;) pozdrawiam serdecznie

TakNie3
Ania

Od kiedy ta strona jest od wylewania swoich żali? Skoro komuś tak bardzo się nie podoba sprawa jest prosta wypowiedzenie na stół i dowidzenia. Nikt tu nikogo nie trzyma i do niczego nie zmusza. A swoje nienawiści do kogoś wypowiedzcie w cztery oczy, każdy mądry anonimowo przez internet a w realu to aż smrud wypływa od wchodzenia komuś w (usunięte przez administratora) Serdecznie nie pozdrawiam tchórzy.!

Tak2Nie3
Pecior

Nie obrazac mojej Niuni bo zagryze

Tak9Nie1
Pan Lukasz Petek
@Pecior

Gratuluje Ci odwagi pisząc to w internecie i myśląc ze JESTEŚ anonimowa....taka jesteś odważna pisząc na forum które służy do czegoś innego? Naprawdę? Współczuje Ci i gratuluje „odwagi”..... Miej odwagę powiedzieć to mi wprost w oczy jak wrócę z urlopu;) Pozdrawiam ciepło;)

Tak3Nie4
Jordan

300zl talonow to jest wstyd i kpina Tyle....

Tak11Nie
Elektron
@Jordan

A jo sobie dorobie do tego i jakoś wyjdzie sie na swoje hi hi

Wilk
@Elektron

Taaa zawsze o tym marzyłem zeby godnie zyc musze robic na dwa etaty....

Olek

Znowu szukają drukarzy, marnie płacą ? ????

Waldek
@Olek

cienko im idzie

Zuza

Żeby mieć dobre zarobki trzeba na to sobie po prostu zapracować!

Tak4Nie

Mama
@Zuza

dobrze Zuzo, skoro głosisz już takie mądrości na które nikt wcześniej nie wpadł, to oświeć proszę osoby pracujące w ww firmie już x-naście lat dlaczego osoby które dopiero zaczynają przygode z Grafpolem startują z tą samą stawką godzinowa co wcześniej wymienieni pracownicy? czyżby z pierwszym dniem już sobie na nią zapracowali?

Tomek
@Mama

Bardzo proste!W Grafpolu placa za wykonywana prace a nie za sam fakt w niej przebywania.Dlatego stary pracownik,jezeli sie obija,to zarabia nieraz mniej od nowego

Tak3Nie1

Jarek

Zuza-naucz mnie jak zapracować , proszę :(

Krzysztof
@Zuza

A ja nie narzekam, jest luz i blus , he he

nick

Witam, znalazłam ogłoszenie ze szukają do pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. rozwoju klienta , chciałam sie podpytać ile taka osoba tam zarabia?

Zostaw opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie