Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

waldi

Drukarz - Flexodruk od 2100€ netto + Urlaubs- und Weihnachtsgeld + Darmowa kwatera Firma: Allpersona GmbH, Miasto: Austria, Wynagrodzenie: 2100 € netto, Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13 lub 14, Mówimy po polsku!

Waldemar

Niemcy: Najbardziej opłacalne finansowo zawody : Drukarz 31.271 € /rok

realista

ciesz sie,ze masz takiego kierownika produkcji.Troche dyscypliny nie zaszkodzi.Jeszcze bedziesz mu wdzieczna

Zenada

Stosunek kierownictwa do pracowników nadaje się tylko do inspekcji pracy. Zarobki tragedia podwyżki nie było bardzo długo lepiej kupowac nowe samochody a pracownika można mieć w (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
XXX

Tragedia tyle można powiedzieć pensje i stosunek do ludzi ,,0" człowiek w tej firmie się nie liczy a drukarz który został pseudo kierownikiem kompletna zmiana co innego gadał A co innego robi zero zasad i jakiego kolwiek honoru. Odradzam pracy tam kazdemu. Pozdrawiam tych Normalnych

Katarzyna

W rejonie Hamburga lub Berlina możliwa do podjęcia praca dla doświadczonych elektryków przy uruchamianiu pojazdów szynowych. Wynagrodzenie: 30 € / h, znajomość języka angielskiego Oferta na praca-niemcy24.pl Emagine GmbH ; Katarzyna Marek +49 030 209165147.

AB

Praca nie jest zła... tylko szkoda, że "góra" nie widzi potencjału u swoich pracownikach. Zamiast awansować kogoś na wyższe stanowisko, zawsze ale to zawsze biorą kogos z rekrutacji albo wkrecaja swoich znajomych. Nie pomyślą, żeby docenić kogoś...przeszkolic i mieć dobrego pracownika. Może

Bronisław
@AB

Widziałem na stronie https://www.praca.pl/387198,grafpol_b_m_meszkes,bydgoszcz,firma.html nowe oferty pracy. Czy próbowałeś starać się o podwyżkę lub awans? Rekrutacja wewnętrzna jest stosowana w wielu firmach, więc jeśli wyjdziesz z inicjatywą może się uda. Co o tym myślisz?

AB
@Bronisław

To może warto by było zamontować tablicę z aktualnymi ogłoszeniami ofert pracy. W Internecie bardzo często można przeoczyć ogłoszenie.

Szuwarek

Monter przy prod. pojazdów szynowych w Hennigsdorf / Berlin Wynagrodzenie brutto 16€/h, Diety PN-12€ WT-24€ Śr-24€ CZW-24€ PT-12€ ,Nocleg darmowy. manpower.de ; Jobsuche ; monter ; details ; Jetzt Bewerben - aplikuj teraz

Mireczek
@Szuwarek

I tak usuna ten wpis bo prawda ich boli, wszystko idzie do gory, a pensje stoja w miejscu od lat... A pracodawca mysli ze jest guru w regionie i moze sobie pozwalac...

Starywyjadacz

Ogólnie jak ktoś planuje zacząć prace na stanowisku drukarza niech liczy na pensje (usunięte przez administratora)ł netto na początek. Później jest podwyżka, ale tak jak było już wcześniej zapowiedziane tylko w premii, pozdrawiam

jeż
@Starywyjadacz

nie wprowadzaj ludzi w błąd. tyle moze było z 5 lat temu.

Robert
@jeż

Nie zgadzasz się z przedmówcą i uważasz, że pensje są wyższe. Czy premia wchodzi w skład wynagrodzenia i dostaje się ten dodatek obligatoryjnie co miesiąc, czy trzeba ją wypracować dobrymi wynikami?

Piotr20

Kierownik (usunięte przez administratora)śpi na nocnej zmianie. Pozdrawiam

Mireczek
@Piotr20

Ty tez spisz i jakos nikt cie nie podpie...la, o wybacz wlasnie ja to zrobilem ????

Lucky
@Piotr20

I pewnie napisal to ten sam ”drukarz”, ktory co chwile chodzi skarzyc, plakac do kierownika zmiany a pozniej chce problemy sila rozwiazywac :). Co raz bardziej mi sie smiac chce z klimatu jaki sie tworzy..

Marzena
@Lucky

Czytając ostatnie wpisy na forum wnioskuję, że atmosfera w firmie Grafpol B.M.Meszkes nie jest najlepsza.Co ma na to wpływ? A jak z warunkami pracy w firmie?

@Lucky

A mi się chce śmiać z takich ludzi co potrafią tylko odezwać się na forum....cfaniaczki w internecie

A mnie bawia cwaniaczki, ktorzy sa na bakier z ortografia i robia z siebie blaznow nie tylko w pracy ale i w siecie. Taki jestes „kozak” w swiecie a „analfabeta” w necie.

@@Ja

Cfaniaczki było napisane specjalnie bo na określenie cwaniaka trzeba zasłużyć

Robert

Na oficjalnej stronie internetowej firmy widnieje ogłoszenie na stanowisko operatora. Ogłoszenie pochodzi z lutego bieżącego roku, dlatego zastanawiam się, czy jest ono jeszcze aktualne? Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie umiał odpowiedzieć.

Ktos
@Robert

Ogloszenie jest zawsze aktualne, bo zawsze szukaj, na rozmowie obiecuja zlote gory, a przy podpisaniu umowy polowe tego....

creampie

skończcie te osobiste wycieczki i wylewanie żali.. grafpol to najwieksza drukarnia na swiecie, a my mamy szczęscie, ze możemy w niej pracować, amen k..rwa!

Adam19

Drukarze ciagle narzekają na kierownika Rafała ... a jak przychodzi co do czego to mu palec trzymają w tyłku byle tylko się podlizać haha

Pornolia

A mi się wszystko podoba ;) pozdrawiam serdecznie

Od kiedy ta strona jest od wylewania swoich żali? Skoro komuś tak bardzo się nie podoba sprawa jest prosta wypowiedzenie na stół i dowidzenia. Nikt tu nikogo nie trzyma i do niczego nie zmusza. A swoje nienawiści do kogoś wypowiedzcie w cztery oczy, każdy mądry anonimowo przez internet a w realu to aż smrud wypływa od wchodzenia komuś w (usunięte przez administratora) Serdecznie nie pozdrawiam tchórzy.!

Pecior

Nie obrazac mojej Niuni bo zagryze

Pan Lukasz Petek
@Pecior

Gratuluje Ci odwagi pisząc to w internecie i myśląc ze JESTEŚ anonimowa....taka jesteś odważna pisząc na forum które służy do czegoś innego? Naprawdę? Współczuje Ci i gratuluje „odwagi”..... Miej odwagę powiedzieć to mi wprost w oczy jak wrócę z urlopu;) Pozdrawiam ciepło;)

Jordan

300zl talonow to jest wstyd i kpina Tyle....

Elektron
@Jordan

A jo sobie dorobie do tego i jakoś wyjdzie sie na swoje hi hi

Wilk
@Elektron

Taaa zawsze o tym marzyłem zeby godnie zyc musze robic na dwa etaty....

Olek

Znowu szukają drukarzy, marnie płacą ? ????

Waldek
@Olek

cienko im idzie

Zuza

Żeby mieć dobre zarobki trzeba na to sobie po prostu zapracować!

Mama
@Zuza

dobrze Zuzo, skoro głosisz już takie mądrości na które nikt wcześniej nie wpadł, to oświeć proszę osoby pracujące w ww firmie już x-naście lat dlaczego osoby które dopiero zaczynają przygode z Grafpolem startują z tą samą stawką godzinowa co wcześniej wymienieni pracownicy? czyżby z pierwszym dniem już sobie na nią zapracowali?

@Mama

Bardzo proste!W Grafpolu placa za wykonywana prace a nie za sam fakt w niej przebywania.Dlatego stary pracownik,jezeli sie obija,to zarabia nieraz mniej od nowego

Jarek

Zuza-naucz mnie jak zapracować , proszę :(

Krzysztof
@Zuza

A ja nie narzekam, jest luz i blus , he he

nick

Witam, znalazłam ogłoszenie ze szukają do pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. rozwoju klienta , chciałam sie podpytać ile taka osoba tam zarabia?

Olo

Nie ma szans na wyższe wynagrodzenie...tylko najniższa krajowa..no i sok z biedronki i do tego pełna inwigilacja -nawet kontrola w trakcie oddawania kału.I te plotki...

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz