Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Zuzanna

Znalazłam kilka ofert pracy na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami. Czy ktoś aplikował ostatnimi czasy do Grafpolu? Jak przebiegał proces rekrutacji? Wypowiedzcie się proszę na ten temat. @Klepiebiede, czy jesteś obecnie pracownikiem Grafpolu? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w firmie?

flak

znowu olo szuka pracy i opowiada jak to w grafpolu niedobrze

Klepiebiede
@flak

A z kad taka informacja ze olo znow szuka pracy?

Zuzanna

@Neo, czy coś wskazuje na to, że atmosfera w najbliższym czasie może ulec poprawie? Jak wygląda ten aspekt w Grafpol B.M.Meszkes? Czy w firmie planują zajść jakieś zmiany, których skutki mogłyby pozytywnie wpłynąć na warunki pracy osób zatrudnionych? @flak, dlaczego miałbyś mnie martwić? Zapytałam o to czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic choćby neutralnego a nie negatywnego. Chodziło mi także o wypowiedzi obiektywne, względnie neutralne. Bo choć nie neguje, że komuś pracowało się dobrze czy źle to niemal o każdej firmie (lub jej aspektach pracy) można wypowiedzieć się także w sposób neutralny. Czasem osoba niezadowolona z pracy może przyznać, że na przykład panowała w niej miła atmosfera. Takie opinie są podwójnie ważne dla użytkowników i osób starających się o pracę, a także są dla nich bardziej wiarygodne. W końcu rzadko się zdarza by przez cały okres pracy było wyłącznie źle lub wyłącznie dobrze. Czasami prawda leży gdzieś po środku, nie uważasz?

Zuzanna

@Neo, czy aby na pewno nie można powiedzieć nic choćby neutralnego na temat pracy w firmie? @flak, co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? @Stach, znalazłam aktualną ofertę pracy na jednym z bieżących serwisów z ogłoszeniami. Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? Bo jak rozumiem jesteś zainteresowany pracą w Grafpolu?

flak
@Zuzanna

Zuzia,musze Cie zmartwic.Nic negatywnego nie mozna o grafpolu powiedziec.Jak to w kazdej firmie,zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony i najczesciej jest to kiepski pracownik.

Neo
@Zuzanna

Naturalnego jedyne to ze jest płacone na czas i tylko to bo wypłaty są śmieszne a atmosfera tak jak juz pisałem tragedia taka duża firma która zarabia duża kasę bo taka jest prawda i każdy o tym wie to powinni inwestować w pracowników i szanować

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Stach

Czy firma potrzebuje pracowników? Może podpowiecie jakieś informacje?

Neo

Jednym słowem jeżeli chodzi o atmosferę i zarobki jedna wielka tragedia.

Zuzanna

@flexomajster, z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że pakiet socjalny dla pracowników jest. Możesz nam napisać co się jeszcze na niego składa? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Czy wynagrodzenie jest połączone z atrakcyjnym systemem premiowym? Jak wygląda system benefitów.

obrona

Zuzia,a Ty z mosadu?

flexomajster

Jak pracujemy tak sie bawimy! Jak co roku majowa impreza sie udala.Dopiero na parkiecie w Hotelu Inn,widac bylo,ile pieknych dziewczyn u nas pracuje.Szata zdobi

Szaraczek
@flexomajster

Flexomajster wez sie wytrzyj bo wazelina leci ci wszystkimi otworami :D

Zuzanna

@Stary, a czy Ty pracujesz w Grafpol B.M.Meszkes? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jak oceniasz tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszczy. Każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu!

Były niewolnik Grafpolu

Ta firma to jedna wielka porazka, kierownik rzadzi sie tak jakby to on sam był właścicielem zero szaczunku dla pracownika tylko praca I praca ! I to jeszcze za tak marne pieniadze wstyd. Trzeba przeliczac wlasna pensje pare razy zeby Cie nie okradli bo tak tez sie zdaza, pracowalem w tej firmie pale lat I wiem ze podjolem dobra decyzje zeby sie zwolnic bo ta firma powinna sie nazywac porazka a nie grafpol. Ludzie zajmuja sie czyims zyciem zamiast swoim, a jak potrzeba cos na rozluznienie to i to sie znajdzie , jednym slowem odradzam . Byly pracownik

kolega
@Były niewolnik Grafpolu

porazka to Ty Olo jestes.W tej okropnej firmie,w godzinach pra, cy,piszesz obrazliwy tekst i chcesz byc szanowany.Naucz sie naj pierw drukowac

@kolega

Kolego, sprawdz pierw kto to pisze, a nie oczerniasz innych, latwo to sprawdzic tylko miesiac musisz poczekac :)

@Były niewolnik Grafpolu

Nie ma to jak wykorzystac sytuacje bo ktos polozyl i wylac wszystkie swoje zale. ps nie da sie ukryc w internecie swoim malym domku :)

@Olo

Polozyl wypowiedzenie*

Byly
@Olo

Śmieć się chce jak się słyszy co się dzieje w tak „poważnej” firmie. A Karakan chodzi jak mu każą byle nie stracić stołka. A Ty „Kolega” jak jesteś taki kozak to podpisz się imieniesz a nie pajaca strugasz.

Stary
@Byly

Polskiego się naucz cwaniaczku.

Zuzanna

@statystyczny Polak, to "wyliczenie" krąży już w Internecie od dłuższego czasu. Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszczy to rozumiem, że jesteś obecnym lub byłym pracownikiem tego miejsca? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Nie-narzekaj, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Grafpol B.M.Meszkes. Jakie wymieniłbyś plusy i minusy pracy w tym miejscu?

statystyczny Polak

Krótki przykład wydatków statycznego Polaka: Wynajem mieszkania 1 pokój z kosztami (tudzież rata kredytu + czynsz) 1500 PLN Bilet miesięczny 200 PLN Wydatki na środki czystości i kosmetyki 100 PLN Wyżywienie na jedną osobę 30 x 25 PLN dziennie (chyba nie jest to zbyt wygórowane) 750 PLN Telefon i internet (TV nie oglądam) 100 PLN Kulturę i sztukę j****, chodzi o przeżycie 0 PLN Leki i inne medykamenty (dentysta i takie tam pierdoły) 150 PLN Trzeba jeszcze odłożyć coś na czarną godzinę, dobrym zwyczajem jest to co najmniej 10% dochodu czyli np. 200 PLN Tak więc minimum socjalne to 3100 PLN netto Każdy kto zarabia mniej jest niewolnikiem i żyje po niżej minimum socjalnego. Hmm i jak to ma się do stawki 13 PLN/h

@statystyczny Polak

zostan politykiem,tam jest kasa

Nie-narzekaj
@anonymous

Trzeba bylo sie uczyc, to bys zarabial wiecej. Jak jestes „malobystry”, to poszukaj innego zatrudnienia-proste.

Zuzanna

Dawno nie pisaliście nowych opinii na temat pracy w Grafpol B.M.Meszkes - może jednak ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w Grafpol B.M.Meszkes - może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

GM

zadowolony

dlaczego nikt nie cieszy sie rozwojem firmy gwarantujacym bezpieczne zatrudnienie.Posiadane nowe i nowoczesne maszyny pozwalaja na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagajacych klientow.A to sie dzis liczy.Pokaz druga firme ktora ma 5 rcsow.

Waldek
@zadowolony

ja tam wole stare maszyny, przynajmniej cos można naprawić

Wilk

Powiem tak Grafpol to jakas kpina nie szanuja wogole ludzi maja za nic a stawki to poprostu smiech na sali zeby tak placili obudza sie jak sie zaczna zwalniac wszyscy zycze powodzenia

wolf
@Wilk

a u was trollu szanuja i placa pod stolem

Rychu
@wolf

Troll masz na drugie

Joker
@Rychu

Wlasnie po takich komentarzach widac, jacy ubodzy mentalnie ludzie pracuja w tej firmie.

Przewijarka

Do handlowca nie zawalajcie kart technologicznych . Ciekawe czemu tyle zlecien wraca bo maja zly nawoj bo w karcie jest zle zaznoczone my na przewijarkach nie musimy pamietac wszystkich klientow od tego jest karta a potem zwalacie na nas jak(usunięte przez administratora) Mniej kawek i poltek a wieciej uwagi nad karyami!!!

Sprawiedliwy
@Przewijarka

Szanowni Państwo przewijarki, przy (usunięte przez administratora) to sam we własnej osobie klient, kupiec tak zadecydował sposób nawoju myląc się , za co poniósł koszty. Proszę za nim ktoś doda opinie niech sprawdzi fakty.

raf

Czasami maszyny ktore chodza tez nie zarabiaja.Po to wlasnie jest analiza.Co roku w lipcu jest dolek i trzeba to przezyc a juz szykuje sie nowa fala (wiadomosc z handlu).

Dyskretny
@raf

Zwolnień?

Jurek
@Dyskretny

Awansu

@Dyskretny

A będą jakieś zwolnienia? Nie żartuj bo nam nie do śmiechu!

Ten jedyny :-)

Cwaniaczku ktory sie podpisujesz nie swoja osoba, dzis sprawa zostala zgloszona do odpowiednich sluzb :-) wiec juz nie bedziesz taki bez karny :-) Pozdrawiam

Follower
@Ten jedyny :-)

Ten jedyny- Najpierw chwyć za slownik ortograficzny i sie naucz pisowni polskiej, a później swieć paragrafami. „Bezkarny”. Czasem sie zastanawiam jakich imbecyli tam przyjmują.

Handlarz

Za zaistniałą sytuacją nie obwinialbym Działu Handlowego tylko tego co wszystko analizuje i zapomiał o jednym ze jak maszyny stoja to nie zarabiają. Siedzi gość i myśli jak POKAZAĆ na czym można zaoszczędzić a zapomiał pomyśleć jak zarabiać KOKOSY i. przez takiego gościa wszyscy maja mniej, nawet pogody na urlopie nie maja.

Fan Kokosa

Hmm a ja sie pytam gdzie jest dyrektor Kokorzycki? U niego by nie bylo tskiego czegos ze maszyny stoja!

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz