Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Handlowiec

kiedy dotrze ze w grafpolu nie ma juz działu handlowego tylko dział utrzymania klienta

Stary wyjadacz

A mi tez sie to nie podoba a pracuje tu juz 7 lat i mnie to .... I tu kademu reke podam co tak samo mysli a ty co inceredible hulk pewnie tez dostajesz kase za sciemnianie ze sie zucasz .

incredible hulk

Już tak nie przeżywaj rudy, ty akurat powinieneś góre po tyłku całować - zatrudnili ci tą twoją i jeszcze ci mało ? Nie ty jesteś od zarządzania kapitałem firmy, wez sie lepiej za robote a nie problemów szukasz .

Strach patrzec

Szukaja oszczednosci a jak co roku o tej porze jest wysyp syneczkow , coreczek , bratankow , sostrzenic itp az zal na to patrzec . Praktycznie rozdaja kase za darmo nic nie wnosza do firmy robic im sie nie chce jak by byli za kare . A majstrowie jak zawsze maja z nimi tylko problem bo zaden dzial i tak ich nie chce bo sa dla nich tylko problemem. A ty nadgodzin nie dostaniesz czy premi wiekszej bo wola tym smarkacza rozdac kase niz dac tobie zarobic. Zal mi gory .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Zuzanna

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Operator drukarz. Możecie powiedzieć czego mogą oczekiwać osoby, które na tą ofertę odpowiedzą? Co możecie im doradzić?

WP

Uwaga na sasa to kret

Jurek
@WP

Rafał pozwoli mi na wszystko. Dlaczego mam takie szybkie awanse!!!!!!!

Nie zadowolony

2 lata 4 kierownikow, kazdy na poczatku pieknie mowil, obiecywal a na koniec i tak sie kazdy sprzedal....

Zuzanna

@abcd a jaka jest Twoja opinia na temat firmy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Grafpol B.M.Meszkes.

abcd

Te wasze opinie są totalnie nie na miejscu, aż niektórych mi żal.

Waclaw
@abcd

To po co czytasz i komentujesz?

Jurek

Proszę o moim wypadku na iml nikogo nie informować Jurek

Zuzanna

@Ab a jak Ty oceniasz Grafpol B.M.Meszkes jako pracodawcę? Jakie wskazałbyś plusy i minusy pracy w firmie?

A.B.

Jak zmienic tapety w komputerze??

TwojStary
@A.B.

Może popytaj kolegów, ale pamiętaj. Nie ma nic za darmo.

Ab
@TwojStary

Tylko delikatnie....

WP

A kto mi zabroni I coś z tym zrobi

Wacław

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zuzanna

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz tego co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Produkcja strach

Jak jest w Grafpolu - zaczynamy weekend i spac nie mozna bo ciągle nas strasza , wszystko co złe w Firmie to produkcja

handel strach
@Produkcja strach

bo tez produkcja potrafi numer wywinac.I tak macie szczescie,ze nie kaza wam za buble placic

Wujek Jan
@handel strach

Ewka zdejmij korone bo Twoje nazwisko w firmie juz nic nie znacz....

Chorobowe mam, ale w sobote i tak przyjde, co mi nie wolno???

Piotr B

Mam nocke jak tu się wkręcić na rano w sobote ?chyba pojdzie urlop

a

kto pozwala na przychodzenie w kazda sobote maszyniscie co nic nie robi tylko gada z kierownikami i to gdy ma urlop lub chorobowego caly tydzien......

bolo
@a

No jak to? Przecież wiadomo komu on podlega, no nie?

Wilk

Leze i kwicze

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz