Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

klick

To mamy u nas niezły ubaw.

obserwator

interesujące.....

Lol

Co za podstawówka to jest forum o pracy a nie o hejtowniu innych. Żal mi komentujacych pita juliana ktosia i anty rudego . Puknijcie sie w te puste głowy.

Anty rudy

Hahaha Flip i Flap

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Calze-Donia

Mila atmosfera, tylko ta sciana placzu.. boje sie, ze niedlugo na niej moge wyladowac :(

Walduś

Maszyny przybywaja a podwyzki dostaja tylko wybrani... A co z reszta zalogi ktora pracuje na sukces firmy?

waldek
@Walduś

waldus,nie wybrani tylko ci ktorym sie chce pracowac.To jest wlasnie sprawiedliwe.A maszyny baranie trzeba tez kupic zebys mial na czym pracowac.

Pietruszka
@Walduś

Tak to niestety jest Walduś, takie pieskie życie.

Czosnek

Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia Dla Calego Grafpolu

Gidue

środki oduzajace w grafpolu ??? ciekawe jak na to prasa lub inne zareaguja a o gackowskim to słyszałem zwykła frajer fałszywy byłem swiadkiem jak obgadywał wszystkie dziewczyny z produkcji a puzniej chodzi i z każdym gada jak najdalej od takiego typa . Ćpun zwykły i Łeb... Pazerna swinia chlopakom sobote zabrał zeby (usunięte przez administratora) przylizać i dalej jarać dziwne ze jeszcze taka (usunięte przez administratora) pracuje

Murzynek

Pakowaczka sorry ale przegielas pale z tym cpaniem... Wszyscy dobrze wiedza co on robi ale z pewnym rzeczami moglibyscie sie powstrzymac a zwlaszcza ze cala wladza to czyta... Wiec prosze was darujcie sobie pewne rzeczy... I lepiej czasem ugryzsc sie w jezyk jest lepiej .... tudziez w palce

Kapitan America

Zgadzam się z tobom fałszywy strasznie już nie raz słyszałem o nim kiedyś sie przejedzie na tych zagrywkach burak zwykły

zbig

Bo oni maja maszyny Gallus na pare i dlatego poszukuja maszynistow

zbig

Bo oni maja maszyny Gallus na pare i dlatego poszukuja maszynistow

obcy

To fajnie, tylko ile płacą?

obcy

Może nawet dwie: prowizja i premia.

lech

Slawek co Ty piszesz? Jaki prawnik i to w Warszawie?Cos Ci sie po...

Pajac

Jak sie czyta te wasze skargi,to az sie chce zapytac co wy tam jeszcze robicie?Czyzby istnial przymus pracy w grafpolu?A moze szukacie firmy w ktorej placa za samo przychodzenie do pracy?Taka prace mozna dostac w kazdym urzedzie

pracuś

Witam szukam pracy dodatkowej w której mógł bym ustalić indywidualny grafik. Pytanie do pracowników zakładu Czy istnieje taka możliwość w waszej firmie? Dodam tylko że posiadam doświadczenie na produkcji w branży poligraficznej.

A

Hahahaha za..bali wszystko, a co beda sie pier..lic!

Młody

Namawialem od roku kolege na rozmowe z Firma grafpol I mnie wysmial jak sie zdecydowal , ze go klamalem opowiadalem mu o dodatkach nadgodzinach a poszedl to nawet kwota netto byla brutto

A
@Młody

Ty ale zawsze podaja brutto a nie netto....

obserwator

kasak,komus zalezy aby powstal taki obraz firmy.Tymczasem,jest to jedna z nielicznych solidnych firm na rynku bydgoskim.To pisza ludzie z konkurencji z nadzieja iz firmie zaszkodza.Ale firma istnieje 31 lat i napewno bedzie istniec drugie tyle.W tej firmie widac ciagly rozwoj i cos co pracownikowi gwarantuje bezpieczenstwo na tym ciagle zmieniajacym sie rynku pracy.

Stuff

Śmiać mi się chce, Prosze ja Ciebie jak czytam te komentarze. Myślę, iż nie jest tak źle, proszę ja Ciebie... dodatki są owszem i premia na czas proszę ja Ciebie.

Kierownik

Panowie po co ta wojenka pracownicy pracodawca, moim zdaniem powinny być jasne zasady pracodawca wraca do zasad z przed rewolucji chodzi o dodatki nadgodziny nocki itp. wzamian oczekuje od pracowników zaangażowania celu, krew w sobotę, minimum choroby i co najważniejsze praca maszyn 24 h włącznie z piątkiem, sobota, niedziela według potrzeb pracodawcy. Strony gdyby były dogadane pracodawca sprawdzał by tylko czy ustalenia są realizowane jak nie to zabieramy całą PREMIE I TYLE

A na jakie Stanowisko chcesz przyjść???

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz