Opinie o Silvan sp. z o.o. w Jaśki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan sp. z o.o. w Jaśki

niewazne

Drewniak bajki pierniczy, papiery składa sie u ochroniarzy w dyżurce, a nie wali sie do kadrowej czy Aurona. Premia do 30 procent zależnie ile dni w miesiącu.ogólnie nie jest tragedia. W każdej wiekszej firmie są kamery. Nikt nie robi z tego tragedii .Pracujesz uczciwie ruszasz sie troche nikt Ci nic nie zarzuci.Mam tylko zastrzeżenia do alkomatowych list , rzeczywiście troche jak toto lotek.Pozdrawiam.

kolezanka :)

wszyscy wiedza ze wiekszosc zarabia najnizsza krajowa, wiec nie widze powodu do zgadywania gdzie pracuje.

niewazne

Na jakiej podstawie twierdzisz, że koleżanka, a może kolega. Soboty i niedziele nie są obowiązkowe nikt nikogo nie zmusza.

drewniak

może koleżanka pracuje na palisandrach ale ja [drewniak]nie!! ale widzę co się dzieje ja jestem z boku wolę dechy układać niż naginać na maszynach przynajmniej nikt mi nie gada że mam przyjśdź w sobote abo niedziele jestem ZASTĄPIONY

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Silvan sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
niewazne

Koleżanka drewniak zapewne pracuje na palisadach. W przeciwnym razie ,nie wiedziałaby ile zarabia operator strugarki.

kolezanka :)

pracodawca przesadza ze sprawdzaniem kilka razy dziennie,co uwazam za ponizajace,ale tak naprawde to niektorzy sami sie prosili o to, po co przychodza pijani do pracy albo pija po katach?to jest conajmniej niepowazne,przeciez pracujemy przy maszynach gdzie nie trudno o wypadek.ludzie troche odpowiedzialnosci! napij sie jeden z drugim w domu w weekend az bedziesz robic pod siebie,a w poniedzialek przyjdz do pracy jak czlowiek.

zadowolony inaczej

zgadzam się z "KOLEŻANKĄ" warunki termiczne hali tragedia, na podwórku cieplej,rygor jak w wojsku masz być przed bramką 5-30 wcześniej się nie da.na halach jakieś trąby które piszczą - robole start do roboty!!!!!!!! każdy uważany za pijaka bo dmucha prawie dwa razy dziennie. moim zdaniem to firma wystawia sama sobie opinię poprzez te alkomaty że nikt normalny tam nie chce pracować tylko pijaki których trzeba kontrolować. kontrole plecaków na wejściu i wyjściu jakbyś pracował w mennicy narodowej czy przypadkiem sęka nie wynosisz, odniosę się do wypowiedzi "OBSERWATORA" Który to podał parę paragrafów odnośnie kontroli trzeźwości i napisane jest jak wół że jeżeli istnieje uzasadnione podejżenie to dmucham a nie tak jak w firmie że na gębę DMUCHAJ lub lista z biura osób które w danym dniu mają dmuchać ustalana przez bóg wie kogo ! czy ten ludź który ustalał tą listę miał ze mną kontakt w tym dniu ? NIE to wygląda jak obstawa totolotka dziś dmucha nr 367, 225 itd{numery przykładowe} jestem jak w NICKU zadowolony inaczej , kamer więcej jak pracowników nawet w (usunięte przez administratora) nie można się podrapać jakieś pytania?

kolezanka :)

za prace w tym zakladzie powinno byc min 2tys "na czysto". zima na podworku jest cieplej niz na hali, latem sauna i woda biedronkowa nie pomaga :) alkomaty to jakas parodia, bo kto sie chce napic to i tak to zrobi a do tego jest jeszcze kryty.o brameczce wejsciowej nie wspomne bo to jest wogole cyrk. jedynie fajne jest ze sa jakies dodatki na swieta itp.

Koleżanko Ruda.Popieram Cię,2000 na łape,po roku pracy.Full wypas. to po co Ci zagranica.Jak teraz niedawno działy miały wymuszone przestoje to czym sie pochwalisz a mamy sam sezon pracy.Sranie w banie, Koleżanko ruda jakbym tego nie widział. Dlaczego paski wysyłane są do domu. A dla tego że potem ja zarabiam 2000 zł w gadce a pasek średnia krajowa. Za granice na wakacje za chlebem. Co nie.Po roku taka płaca a co będzie po kilku latach 7 albo 8 tyśi.

parobek

w tym zakladzie czlowiek czuje sie jak w oswiecimiu. napierda.. ile sil i tak im nic nie pasuje. pojdziesz na zwolnienie to zwolnia nie polecam nikomu takiego zakladu. a z kierownikiem wzo....i monta... nie da sie dogac. niewiem jak na innych halach ale na tych wiem bo pracuje na jednej z nich

OLGA11

KOLEGO DREWNIAK. Ale jesteś najwny do kogo on ma iść negocjować stawke ,do pana Jarka [kierownika] albo do pana AURONA i co oni zrobio . Kolego mi i tak to jóż wisi To ci napisze że ja za gródzień dostałem na konto przelew 1008 złoty. w tym było 5 dni urlopu płatnego.A ZATEM LUDZIE DO SILVANU.Kolego premie masz30 procent ale DO 30 procent i nikomu nie mydl oczu że firna cud. Na początek pięknie ładnie a poten muszo dać 5 procent premji żeby wyszło 1260 za cały miesiąc PARODIA. LUDZIE WALCIE DO BIURA DO PANI MONIKI I BŁAGAJCIE O PRACE. POWODZENIA.

drewniak

chłopie ,babo , wal do biura z papierami jutro z rana pytaj o kierownika produkcji albo kadrową i do roboty sezon rusza, praca jest ale czy fajna,ciekawa odpowiedz sam. też robię zeby żyć ale nie robie tego co chcę co daje satysfakcję wegetacja i czarne myśli deprecha jak skurwesyn

drewniak

i jak robi ktoś [jeszcze] z nowych? i jak się widzi robota

drewniak

poprostu nowy pracownik który orze za najniższą i do najcięższej roboty . chyba że szybko kumasz to może zauważą i docenią ......... nowymi obowiązkami.ale jak szukasz roboty to ciśnij do biura czasem nowi mają lepiej zero odpowiedzialności tylko układać dechy

drewniak

będzie kasting na świeżą krew nieświadomą co robi

obserwator

Art. 17 ust. 1 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz.U. z 2012 r. / 1356 tj.) nakłada na kierownika zakładu lub osoby przez niego upoważnionej obowiązek niedopuszczenia do pracy pracownika, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że stawił się on do pracy w stanie po spożyciu alkoholu albo spożywał alkohol w czasie pracy. Okoliczności stanowiące podstawę decyzji powinny być podane pracownikowi do wiadomości. Prostszą metodą na sprawdzenie stanu trzeźwości pracownika jest zbadanie tegoż stanu przez uprawniony organ powołany do ochrony porządku publicznego. Takim organem jest policja lub straż miejska. Znowelizowany przepis zobowiązał powyższe służby do wsparcia pracodawców w zakresie sprawdzania trzeźwości pracowników. Jego zapisy mają jednak zastosowanie do sytuacji, w której istotnie istnieje uzasadnione podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości - zachowanie pracownika musi nasuwać wątpliwości co do jego trzeźwości.

zadowolony inaczej
@obserwator

jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że stawił się on do pracy w stanie po spożyciu alkoholu albo spożywał alkohol w czasie pracy. Jego zapisy mają jednak zastosowanie do sytuacji, w której istotnie istnieje uzasadnione podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości - zachowanie pracownika musi nasuwać wątpliwości co do jego trzeźwości. widzi pan{i} OBSERWATOR działacie wbrew przepisom !! a w firmie nawet człowieka nie widzą i już podejżany dmuchaj!!Proszę dostosować się do przepisów

OLGA11

KOLEGO beret PEŁEN SZACUN.KAMERY TO SIE Z TOBO ZGODZE OK. ALE ALKOMAT,POWIEDZ MI W JAKIM ZAKŁADZIE W OLCKU DWA RAZY DMUCHASZ NA DZIEŃ.A TO CO MNIE ZASKOCZYŁO KOLEGO ŻEJESTEŚ OBEZNANY W TERENIE PLAZA SUWAŁKI,O COŚ BYŁEŚ TAM SAM CZY Z KIMŚ WYPRAWA ŻYCIA.BO DO PRACY PEWNIE JAK Z PŁATKA DROGE ZNASZ.JESTEŚ OK.WIECEJ TAKICH LUDZI FIRMA POTRZEBUJE.TRZYMAJ SIE.

OLGA11

KOLEGO[beret] TO TY CHYBA W ŻYCIU PO ZA OLECKIEM NIE BYŁEŚ. JAK CI ROBI SATYSFAKCJE PRACA U NIEMCA W OLECKU ZA MARNO KASE.WYJEDZ DO NIEMIEC TAM BĘDZIESZ MIAŁ SATYSFAKCIE I LEPSZO KASE.TYLKO SE TROSZKE POMYŚL.

beret

a mnie pasuje i w końcu pracuję u NIEMCA

ruda
@beret

świetna praca . bardzo dobre zarobki . po roku pracy zarabiam 2000 z jedna sobota . wszystko dzieki wspaniałemu kierownictwu z ktorym można sie zawsze dogadać , bez problemu dostaje urlop bezpłatny gdy chce wyjechac za granicę .Myslę ze juz tu zostanę na dlużej . ;) pozdrawiam stolarnie . Polecam wszystkim ambitnym .

bladumen

Jak ktoś się obija, albo chleje w pracy, to normalne ze kamera i alkomat przeszkadza. Praca jak praca, raz lepiej, raz gorzej, ale o zadnym dojeniu raczej bym nie powiedział. Czasem i premia się trafi, na święta też była, co u prywaciarza raczej się nie zdarza. Generalnie kto się stara, ten ma dobrze. Kto olewa, to potem narzeka.

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan sp. z o.o. - Jaśki

• Jak się pracuje w Silvan sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan sp. z o.o.?

Silvan sp. z o.o.