profitkredyt.eu

Kielce

Opinie o profitkredyt.eu

bjk

a mnei inetresuje jak się pracuje w profitkredyt.eu?

oszukany2

Jak mówi przysłowie : "uderz w stół a nożyce się odezwą ", to apropos odpowiedzi cds finance.Pozwoliłem sobie zajrzeć na stronę profitkredyt.eu . Już jej nie ma . Oszukali już dość klientów.Teraz prowadzą sklep internetowy, UWAGA ,[usunięte przez moderatora] .Napewno nie wysyłają zamówionych towarów!

cds

i co jeszcze??CDS Finance nie ma nic wspólnego z żadną firmą ASSET!!Wypraszamy sobie porównywanie z kimkolwiek oraz celowe psucie nam opinii. Warcholstwo.

oszukany

Zgadzam się z opinią porzednika.Profitkredyt.eu to wcześniej AssetGroup .Firma niewiarygodna i prowadząca praktyki godne pożałowania,teraz napewno znowu zmieni adres i nazwę. A może już zmieniła? cdsfinance ,też kojarzy się z nazwiskiem [usunięte przez moderatora].

współpracownik

Firma profitkredyt.eu jest klonem firmy asset media,i tak samo jak tamta nie płaci należnych pieniędzy swoim pracownikom.Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy. Dodatkowo chwalą się,że biorą udział w projekcie " Rzetelna Firma". Gratuluję poczucia humoru.

Zostaw opinię o profitkredyt.eu - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie profitkredyt.eu