Opinie o SPS Construction Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPS Construction Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPS Construction Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPS Construction Sp. z o.o. w Kielce

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Firma SPS Construction Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Kierownik Robót w mieście Warszawa. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Piotrek Nowy wpis
Inne

jako podwykonawca - mogę jedynie potwierdzić,że forma ta nie płaci podwykonawcą i nie zwracja kaucji gwarancyjnych -a najgorsze, że uprzejmie zmuszają do wpłat na klub sportowy a jesli nie wpłacisz to zapomnij o terminowej zapłącie - masakra , że jeszcze takie firmy mają prawo bytu na polskim rynku

anka
Były pracownik

Firma SPS consttruction nie jest uczciwym przedsiębiorcą i pracodawcą. Prezes na każdym kroku próbuje oszukać lub nieuczciwie wykorzystać sytuacje. dodatkowo pracując tam kilka lat, widziałam jak firma nagminnie nie zwraca kaucji gwarancyjnych podwykonawcą - nieststy oby jak najmniej takich firm w POlce bo one kształtują opinie o polskim społeczeństwie

Anna Nowy wpis
@anka

A za jaki okres nie wypłacił ci wynagrodzenia? Może warto podjąć jakieś kroki prawne?

Podwykonawca

Uwaga nie płacą

anka Nowy wpis
Pracownik
@Podwykonawca

sps construction - nie wypłaca kaucji podwykonawcą i żadają haraczu w postaci wpłat na klub piłkarski - bardzo nieuczciwa firma

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SPS Construction Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Inżynier Budowy - Kierownik Robót. Jaki był jej rezultat?
Anna

Zastanawiam się czy serio jest tak źle jak piszecie? Ktoś wspomina o mega złych warunkach, ale jednak pracował tam dwa lata, i komenatrz negatywny pisze w chwili dostania wypowiedzenia.. może jakiś inny pracownik wypowie sie na temat wynagrodzen, systemu pracy?

kubuś puchatek
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem w tej firmie 2 lata. Na początku wydawało mi się, że to naprawdę porządna firma, która zapewni mi stabilizacje i możliwość rozwoju. Kiedy budowy się pokończyły dyrektor zapewniał, że praca będzie i żebym się nie przejmował więc pracy nie szukałem. Wypowiedzenie dostałem nagle bez zapowiedzi, że może być redukcja etatów. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak L4, jak na nie idziesz prezes to pamięta i zawsze sobie odbije dlatego wszyscy jak są chorzy to idą na urlopy wypoczynkowe. Na wypłate składa się wiele składowych (podstawa, delegacje, noclegi, diety, kilometrówka w postaci dodatkowych pieniędzy za dojazdy, dodatek na obiad ). Idziesz na urlop - dostajesz jedynie podstawe. Nadgodziny za betonowania nie są płatne ani nie ma możliwości ich odbioru - tyrasz jak murzyn. Nie ma placowych więc jak ogrodzenie przewróci wiatr to jak myślisz kto jest stawia ? Teraz firma znowu zatrudnia bo podobno ruszają inwestycje - ciekawe za ile czasu znowu ich zwolni, bo nas poszło po dwóch latach ponad 10 osób na bruk

Pacman
Były pracownik
@kubuś puchatek

Niestety potwierdzam wszystko co zostało napisane powyżej. Wynagrodzenia kiepskie, do tego chory system pracy na pełny zegar, bez jakichkolwiek pieniędzy z nadgodzin. Nikt w firmie nie ma dobrego zdania na temat zarządu, przez co atmosfera też jest kiepska. Radzę uważać i dwa razy się zastanowić zanim podejmie się u nich pracę, szkoda życia na ten (usunięte przez administratora)

Honorata
@Pacman

Zwykle jest tak, że warunki umowy są omawiane przed podpisaniem umowy. Każdy pracuje tak jak ustalił i wtedy ma czarno na białym zakres swojej pracy. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, więc powinno na niej zależeć również przełożonemu. Powiedz jakie warunki umowy oferuje pracodawca?

Inżynier
Były pracownik
@kubuś puchatek

Wszystko co napisał kolega to prawda. Na premie świąteczne nie ma tam co liczyć. Przed Bożym Narodzeniem prezes łaskawie przelewa wypłatę za grudzień jeszcze przed świętami a potem przez 1.5 miesiąca trzeba żyć... Idąc na zwolnienie lekarskie potrącane jest ze stażowego więc można tego dodatku nie oglądać długo... Nie polecam.

Franek

A może nie ma podstaw do płacenia? Forum pracownicze z całą pewnością nie jest odpowiednie na rozliczenia podwykonawców.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o SPS Construction Sp. z o.o. - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SPS Construction Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy SPS Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SPS Construction Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ściegiennego 270
  25-116 Kielce
 • NIP: 6572663928 REGON: 260042994 KRS: 0000243762
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
SPS Construction Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii