P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 54 ocen.

Opinie o P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.

dom

Było tu wiele negatywnych opinii nt. pracy i firmy KIM Sp. z o.o. Co najważniejsze, wszystkie były prawdziwe. Zastanawiające jest to, że zostały usunięte:)

/lkn

firma to przede wszytskim ludzie którzy w niej pracują. Ludzie tworzą firme. Firma to ludzie. Zawsze tak uwazałam, uważam i będę uważała. Bez ludzi tak naprawdę nie byłoby nic. Ludzie to podstawa!!! :)

zakon

W firmie KIM są w zasadzie 2 pozytywne rzeczy: ludzi się raczej nie zwalnia i wypłaty są na czas. Reszta to totalny cyrk, ludzie świeżo zatrudnieni pracują przez wiele miesięcy bez żadnej umowy. Ludzie z tzw góry są niekompetentni, często wręcz chamscy i prymitywni. Poraża pazerność właściciela, który nawet nie potrafi tego ukryć. Typowe dla tej firmy jest rozpoczynanie setek spraw i nie kończenie żadnej, mnóstwo działań jest bezproduktywnych i nie mających żadnego sensu. Nie istnieje coś takiego jak zarządzanie. Zapomnijcie o funduszu socjalnym, jedyne na co tę firmę stać w stosunku do pracownika to paczka świąteczna za ok. 200 zł. To jedyna premia za cały rok pracy. Żadnych perspektyw, żadnej przyszłości, zero wdzięczności za pracownicze zaangażowanie. Unikajcie tej firmy, bo nic dobrego Was tam nie czeka. Można by tak pisać bez końca, na szczęście mnie tam nie ma.

Zostaw opinię o P.H.U.P. Kim Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. Kim Sp. z o.o.