Opinie o THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O. w Tomaszowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O. w Tomaszowo

Lizus

Kierownik jest zajebisty , a szefowa tego nie dostrzega. A on tak się stara.

Biały węgorz

Nie ma to jak lac ruszta przy -5 pracownicy zamarzają a ciuchy robocze zimowe różnią sie od letnich tylko butami !!!

Kada.

Ale tu piszecie głupoty trzeba umieć się podlizać to będziecie mieli lepiej.

Troll

Cześć jestem duży, głupi i bardzo silny i chciałbym pracować na Coote w legendarnej grupie Gajosa(którego zresztą pozdrawiam) aby być jeszcze lepszym kupowałbym sobie nandrolon aby nie czuć bólu i zmęczenia... Gdzie mam się zgłosić? Pozdrawiam mame...

Aplikowałeś do firmy THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Malina

Terminnowa ? huahaha ludzie nie maja co do gara wlozyc.. ale pozniej dostana hajs to starczy na dluzej :)

Operator ładowarki ręcznej

Chyba oboje pracujecie w biurze

Ja kiś facet

Jeśli jesteś głupi i silny to przyłaź im głupszy i silniejszy tym lepiej a jak nie będziesz się jeszcze upominał gdy się system pomyli to nawet będziesz miał szanse zostać pracownikiem roku

Małgosia

ktos wie czy moj knurek edzio wroci z kielc do tomaszowa ?????

dzi

to prawda ze od tego pedalucha lipskiego nikt nie chce wynajmowac mieszkan w tomaszowie ? ludzie sie brzydza chodzic po kradzionym betonie i za to wszystko co zrobil moze niech sie teraz sznurka czepi?

kamil spawacz

pozdro dla załogi "G" jednak można lepiej zarabiać jak się dowiedziałem do 250pln można dostać za frekwencje jak się nie ściemnia w miesiącu np. sraczke, potrzebują ślusarzy i spawaczy.Ja mam angaż na ślusarz-spawacz reszta wiadomości to u mnie wiecie gdzie mnie szukać werbuje nowych jest lepiej ale praca od gwizdka do gwizdka bez ściemy ale za to czyste "50"i "100" na feacebook kamil agnieszka grzywaczyk

terefe

figo fago frajer jesteś bo mam info traktuj tą prace poważnie bo jak masz kredyt na (M) to wafluj się bo nie masz odwagi zmienić pracy i poczekamy do 2020r bo wszyscy umowy mają do tego okresu a póżniej albo na nowych zasadach albo papa i zapieprzaj w najlepszym wypadku za 15brutto wiem kim jesteś bo pisałem do admina baranie

kamil spawacz

przekarzcie Andrzejowi że miałem 15/brutto od 1-go marca 2015 nawet nie musiałem się prosić pozdro dla załogi

figo i fago

Zakład pracy jest zajefajny, codziennie jest ciekawie i rozrywkowo,a ile pracownicy mają odwagi zwłaszcza za plecami innych. Największą bolączką pracowników jest alkohol i używki,próbują walczyć z tymi nałogami ale niestety są bezradni i ciągle przegrywają,ale miejmy nadzieję że w końcu uda się wygrać z nałogami,i wezmą się za robotę.Wpis ten dotyczy tylko części załogi około 45% ,ale idzie zima i rozgrzania będą potrzebowali inni. Z wyrazami szacunku jeszcze się odezwę.

Kamil daj głos?

abc

ale tak to jest monisie kurwisie

bambosz

Zgadzam się w pełni z trololo , w tej firmie myślenie jest niewskazane, wręcz skazane na zagładę. Jeśli chcesz się wybić to na pewno nie z ruszta betonowego........ Narka.

żółw na A 4 miał zajefajną blacharę

terefe

jest super o co wam chodzi dziobię codziennie i mam super wypłatę

Murzyn

Co tam słychać nowego w firmie Kamil ??

Zostaw merytoryczną opinię o THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O. - Tomaszowo

• Jak się pracuje w THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Osiedlowa 27
    68-114 Tomaszowo

THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.