Opinie o Unimex Sp.j w Szepietowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unimex Sp.j. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unimex Sp.j o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimex Sp.j w Szepietowo

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Administrator Nowy wpis

Firma Unimex Sp.j poszukiwała osób na stanowisko szwaczka. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

XM Nowy wpis
Inne

Jaka dokładnie jest stawka wynagrodzenia na technika obsługi budynku, to co podają w ofercie, że "od 5 260 PLN" to kwota podstawowa czy z powyliczanymi już jakimiś dodatkami? Często tak firmy podaja niestety, wiem z doświadczenia. O ile tam są jakieś dodatki, no nie. Jak to jest?

Anonim Nowy wpis
Kandydat

Pan Paryska umawia się na spotkanie po czym jak przyjeżdżasz na miejsce do biura na umówią godzinę to jego nie ma. Szkoda czasu na ludzi, którzy nie szanują czyjegoś czasu.

Danuta Nowy wpis
Inne

I na dosłownie żadnym z nich nie podają stawek skoro takie pytanie pada? Jeśli tak to dlaczego? mam na myśli oferty pracy, pisali o różnych portalach, że są na nich wystawiane ale jakieś braki w widełkach występowały. Potrzebuje się dowiedzieć jak pracuje się przy pompogruszce. Czy jest tu ktoś kto robił na niej pod firma i by opisał standardy? Jakich konkretnie można się spodziewać? Kasa pytając wprost będzie rynkowa?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unimex Sp.j? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca - Operator pompy do betonu - obywatele z Ukrainy?
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Aplikuj na wiele ofert
Markus
Kandydat

Witam jaka jest stawka za godzinę na stanowisku zbrojarz betoniarz 2023 ?

Ewelina
@Markus

Powiedz mi, gdzie znalazłeś ogłoszenie? Bo nie mogę znaleźć. No chyba że w ciemno będziesz aplikowac?

Pa100r
@Ewelina

Ogłoszenie jest na OLX i na innych portalach o pracę

Marta
Inne

Cześć, piszę w sprawie oferty pracy, którą wystawili niedawno na Brygadzistę, ktoś powie jaka jest dokładnie wysokość zarobków? Interesuje mnie też rodzaj umowy. Mam pięć lat doświadczenia w branży e-commerce na takim stanowisku.

mila

jAK MARCIN

Urszula
Inne

Jaką stawkę ma kierowca betonowozu w tym roku? Pisał ktoś wcześniej o 16 złotych... Ale to nie w 2022.

mily
@Urszula

45 zl wawa

Czy w Unimex Sp.j są paczki/bony świąteczne?

rekrut
@Pytanie

brak jakich kolwiek zachamowan przed ponizaniem ludzi mysla ze sa lepsi ale to my pracujemy na nich by przetrwali

stanowisko elektryk

ne wiem co on bierze umawia sie na spotkanie po czym przed spotkaniem sie dzwoni nikt nie odbiera trasa 60 km pociagiem no cuz powrut do chaty p uplywie nastu godzin pisze po co mu (usunięte przez administratora) truje i w jakiej sprawie sa dowody wjako sms i jako audio po tym jak sie przedstawiasz muwi ze dobrze sie tak stalo wie z kim ma doczynienie i zyczy powodzenia na rynku pracy (usunięte przez administratora) i tyle mam do powiedzenia takich jak on wyzucam na stronki nie udacznicy i nieuczciwi pracodawcy nie polecam kto kolwiek przyjedzie z tej firmy na budowe na kturej ja lub znajomi beda robili bo poszlo w swiat beda mieli bana pozdrawiam tego frajera ktury zajmuje sie rekrutacja

Michlox10

Cześć. 16 zl netto na godzinę na start na gruszkę. To zamało dla kierowcy. Obiecywane góry

Opinia

Zaraz po szkole poszedłem zapytać się o prace, jakieś 13 lat temu. Pan stwierdza że jestem osobą nieodpowiedzialną, bo nie może mnie mnie zatrudnić przez urząd pracy. Dowiaduje się że to wina kierowców że komuna upadła. Mówię wariat jakiś i wyszedłem . Teraz po 13 latach szukam znowu pracy i może coś się u nich zmieniło. No i dzwonie, szukam pracy i zaznaczam że nie mogę pracować po 15 godzin dziennie więc jako kierowca gruszki odpada, mogę pracować 8-10 godzin max jako kierowca CE. Mam jeszcze prywatne życie ! Telefon za kilka dni... Proszę przyjść na dany dzień, pojedzie pan gruszką w trasę. Sprawdzimy jak Pan jeździ, byli tacy co piechotą wracali bo się nie sprawdzili. Szok.....

Gonzo24

Podpowie Kos jakie są tam zarobki na gruszkach i pompogruszkach

Tymek
Inne

Firma jak najbardziej zasługuje na opinię dobrego pracodawcy, choć pewnie można poprawić pewne tematy.

Gonzo24

Witam. Chcialbym dowiedzieć się jak u nich wygląda robota na gruszkach i pompogruszkach?

Jon łein z Meksyku

Brak słów (usunięte przez administratora) szef też zły holeryk obiecuje złote guru i lasy (usunięte przez administratora)

Koks

Nie warto do tej firmy nawet iść na dzień do pracy. Szkoda słow

Marta
@Koks

Widzę, że jesteś rozczarowany pracą w Unimex Sp.j. A co konkretnie Ci się tam nie spodobało? Taka konkretna opinia byłaby bardzo pomocna.

Ziom

Tylko straszą sadami i wogole. (usunięte przez administratora)Dużo słyszałem o tej firmie i nie wierzyłem do puki sam tam nie pracowałem. Nie polecam

Pedro
Inne

Zawsze mozna zmienić pracę jeśli jest tak ciężko. Ogólnie dobra firma tylko niektórzy mają problem z chęciami do pracy

Domysl się maniek

Firma to DNO. Banda pijakow co chodzi non stop pijana. Kierowniczka zero pojęcia o robocie. (usunięte przez administratora) Zakwaterowanie płatne 350zl ale to jest normalnie przytulek dla bezdomnych. S(usunięte przez administratora) Popracowalem kilka dni i jak chcialem odejść to zaczęto mnie straszyć wszelkimi konsekwencjami. Żerują na ukraincach i wykorzystują ile wlezie. Ludzie jeżdżą suwnicami bez uprawnień a w dodatku ten sprzęt już dawno powinien być na zlomie bo zagraża w dużym stopniu życiu pracującym tam ludziom. Ogólnie nie polecam nikomu nawet próbować tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Unimex Sp.j - Szepietowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Unimex Sp.j?

Zobacz opinie na temat firmy Unimex Sp.j tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unimex Sp.j?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188