Opinie o Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno w Kostry-Podsędkowięta

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno w Kostry-Podsędkowięta

Pracuje tutaj już prawie 3 lata i nie narzekam, roboty jest dużo to fakt ale dobrze wynagrodzone i kasa jest na czas

@Gienia

Popieram , zero szacunku do ludzi teksty typu jak ci sie nie podoba to (usunięte przez administratora) takie szefostwo jakie tam panuje omija sie szerokim łukiem

@Tomek

Ja tez tu pracuje już 2 lata i żadnego Tomka nie ma w załodze :/

Sławomir

Skoro też tu pracowałeś, to może powiesz co sądzisz o pracy tutaj? Jaka panuje atmosfera? Zdarzają się jakieś konfilkty czy jest spokojnie?

Gienia Nowy wpis
@Tomek

Najgorsza firma chyba w Polsce Beszczelnosc chamstwo próby wrobienia kierowców w awarie samochodów a później obciążanie za naprawę Jazda na wyłączonych tachografach

Pracownik Nowy wpis
@Gienia

Gall Anonim

Praca od świtu do nocy, oprócz jazdy wszystko robisz sam przy samochodzie, stan techniczny tez pozostawia wiele do życzenia. O przestrzeganiu czasu pracy kierowców już nie będę się wypowiadał :/

Bystry
@Gall Anonim

Bo taka jest prawda nic dodać i nic ująć .Każdą sobotę mosisz pracować Nie płacą za żadne urlopy Gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy Pewnie siedzi w kieszeni Pracownicy są traktowani jak niezbędne zło bez szacunku Nie polecam tej firmy nikomu

Nowy Nowy wpis
@Gall Anonim

Panowie korzystam z kolegi tel bo mój już zablokowali żebym o nich prawdy nie pisał Jest to najgorsza firma kant i (usunięte przez administratora) na wszystkim Placa nie zgodna z umową bo pod stołem Za urlopy nie płacą ,ubrań roboczych brak Wiele do pisania ale cóż nie polecam tam pracy najgorszemu wrogowi Tych biednych Ukraińców to tak (usunięte przez administratora) że aż wstyd całej Polsce

gość

Czy komuś ta firma przeszkadza?. Żaden pracodawca za leżenie nie płaci, jakoś wcześniej nie słyszałem złych opinii / wypowiedzi.

Byk Nowy wpis
@gość

To przyjdź popracuj to zobaczysz

Elżbieta

wiecie jak ta cała rozprawa się ostatecznie potoczyła o której pisali tu na forum? pytam, bo ja za pracą się orientować po prostu chciałam a tu takie wpisy. Ktoś wie coś o przyszłych naborach i da znać? kiedy się ich spodziewać w przyszłym roku i jakie tu warunki mają obecnie?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca betonomieszarki w firmie Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Krupiak

Mając na uwadze treść wpisu dotyczącego prowadzonego przeze mnie przedsiębiorstwa, dokonany przez użytkownika @Ośrodek Kultury-Siemiatycze, informuję, iż przedmiotowy wpis nie jest prawdziwy. Ośrodek Kultury w Siemiatyczach, będący publiczną instytucją kultury, nie jest autorem zamieszczonego komentarza. Jednocześnie, powołanie się przez autora wpisu na powyższą instytucję i sugerowanie rzekomych nieprawidłowości w składzie wyrobów oferowanych przez KRUPIAK P.H.U., nastąpiło bez jej wiedzy i zgody. W przedmiotowej sytuacji doszło do naruszenia dóbr osobistych zarówno Ośrodka Kultury w Siemiatyczach, jak i mojego przedsiębiorstwa. Powyższe powoduje konieczność wystąpienia na drogę prawną w celu uzyskania ochrony naruszonych praw.

Ośrodek Kultury-Siemiatycze

Nie polecam kupowania w tej firmie betonu w każdej postaci, mieszanki nie posiadają odpowiedniej ilości cementu, są zaniżane. Płacisz za klasę betonu B 30 a dostajesz B 25, mieszanki są zaniżane,nie posiadają odpowiednio ilości cementu, w zamian tego dodawany jest popiół. Dotyczy to oddziału Łapy jak i Oddziału Milejczyce.

Maria
@Ośrodek Kultury-Siemiatycze

a jak to zweryfikowałeś że klasa jest inna?

Ośrodek Kultury-Siemiatycze
@Maria

Pobraliśmy próbę i daliśmy do laboratorium w Białymstoku.

Magdalena

czy trzeba znać jakiś język??? skoro jedzie się np. w trase na Włochy, tak jak niżej napisano

Kierowca

Co chwila pojawiają się nowe ogłoszenia to na kierowcę c+e, to na gruszkę a taboru nie przybywa. Wiec chyba nie jest tam wszystko ok ? Z tego co wiem to wyjazd na Włochy na 2 miesiące !!!

TomyPer

Jako pracodawcę radzę omijać z daleka. Wymagania wielkie a wynagrodzenie słabe. Jazda dosłownie „na stojaka”. Gdzie tylko się da „oszczędzasz czas jazdy”. Jak to się teraz ładnie mówi w młodzieżowym slangu: Dziad-Trans. Jako nowemu kierowcy chciał 3k zaliczki za naukę :/

Bardzo długo jest tutaj cisza, ktoś zna powód ?

Nie polecam. Słowa bez pokrycia. Wykrecanie się z obietnic.

Tomek K

Nie polecam tej firmy !!!!! (usunięte przez administratora)

ludwiczek
@Tomek K

Kolego co jest nie tak w tej firmie Mam właśnie zamiar podjechać do nich zapytać o robotę Podrzuć jakieś info na aba3000@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno - Kostry-Podsędkowięta

• Jak się pracuje w Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno?

Zobacz opinie na temat firmy Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno?

Krupiak Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 27
    18-212 Kostry-Podsędkowięta