THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.

Tomaszowo

THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

@anonymous, Uważasz aby firma THYE LOKENBERG - POLSKA nie prowadziła dobrego rozwoju? A co dodatkami do płacy, jak mają się kwestie urlopów? Przerwy podczas pracy są odpowiednio długie? Zachęcam Cię do kolejnego komentarza w tym wątku.

Co powiecie na temat zarobków w THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

anonymous
@Administrator 03.04.2018 10:08

Tam się nic nie zmienia chyba że na grosze, tam powinno sie zmienić kierownictwo , robota zła nie jest i w miare płacą jak nawalisz nadgodzin , ale psychika siada.. pozdrawiam

Powiedzcie co się dzieje teraz w THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Lolek
@Administrator 02.02.2018 17:12

Idz I zobacz ???????????? najpierw odwiedz psychiatre zeby dal leki przeciw depresyjne :)

Karolina

@Były Robol mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy. Nie jestem w żaden sposób z nią związana. Rozumiem, że Twoje doświadczenia jeśli chodzi o tego pracodawcę nie są aktualne. Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o tym jak sytuacja wygląda teraz?

Qqwwww
@Karolina 23.08.2017 13:06

Droga Karolciu żeby tu sie cos zmieniło to musi zmienić sie kolor z Czerwonego choćby na Zielony ale posiadający inteligencje.

Karolina

@Ghoohg może jednak powiedziałbyś coś o obecnej sytuacji? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia w THYE LOKENBERG - POLSKA? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Były Robol
@Karolina 24.07.2017 14:54

A cóż mogłoby się tam zmienić. Stefan przestał japę drzeć, a może Sonia przestała godziny odpisywać, może firma przestała oszczędzać i wysłała kierownika na kurs zarządzania zasobami ludzkimi. Przepracowałem w tej firmie prawie 10 lat i myślę że najlepiej byłoby gdybyś sama opowiedziała o zmianach droga Karolino a kto wie może tam wrócę Z poważaniem Były pracownik

Jojo

Och och co sie dzieje czerwony człowiek przypomniał sobie o starych pracownikach, a tak mu nie pasowalim

przyszly?

mam pytanie widze ze firma potrzebuje ludzi na wiele stanowisk czy jest to potrzeba związana z jakims rozwojem firmy czy może jest coś nie tak i ludzie uciekają

Tcdsd
@Ghoohg 29.04.2017 19:14

Naucz się jeszcze ukraińskiego żebyś dogadał się z pracownikami

Robol

Paniom odpowiedzialnym za naliczanie wynagrodzeń życzę dużo zdrowia szczęścia i długi lat życia i żeby ktoś kiedyś naliczył im tak emerytury jak one te wypłaty

Lizus

Kierownik jest zajebisty , a szefowa tego nie dostrzega. A on tak się stara.

Biały węgorz

Nie ma to jak lac ruszta przy -5 pracownicy zamarzają a ciuchy robocze zimowe różnią sie od letnich tylko butami !!!

Kada.

Ale tu piszecie głupoty trzeba umieć się podlizać to będziecie mieli lepiej.

Troll

Cześć jestem duży, głupi i bardzo silny i chciałbym pracować na Coote w legendarnej grupie Gajosa(którego zresztą pozdrawiam) aby być jeszcze lepszym kupowałbym sobie nandrolon aby nie czuć bólu i zmęczenia... Gdzie mam się zgłosić? Pozdrawiam mame...

Malina

Terminnowa ? huahaha ludzie nie maja co do gara wlozyc.. ale pozniej dostana hajs to starczy na dluzej :)

Ja

Operator ładowarki ręcznej

Ja

Chyba oboje pracujecie w biurze

Ja kiś facet

Jeśli jesteś głupi i silny to przyłaź im głupszy i silniejszy tym lepiej a jak nie będziesz się jeszcze upominał gdy się system pomyli to nawet będziesz miał szanse zostać pracownikiem roku

Małgosia

ktos wie czy moj knurek edzio wroci z kielc do tomaszowa ?????

dzi

to prawda ze od tego pedalucha lipskiego nikt nie chce wynajmowac mieszkan w tomaszowie ? ludzie sie brzydza chodzic po kradzionym betonie i za to wszystko co zrobil moze niech sie teraz sznurka czepi?

kamil spawacz

pozdro dla załogi "G" jednak można lepiej zarabiać jak się dowiedziałem do 250pln można dostać za frekwencje jak się nie ściemnia w miesiącu np. sraczke, potrzebują ślusarzy i spawaczy.Ja mam angaż na ślusarz-spawacz reszta wiadomości to u mnie wiecie gdzie mnie szukać werbuje nowych jest lepiej ale praca od gwizdka do gwizdka bez ściemy ale za to czyste "50"i "100" na feacebook kamil agnieszka grzywaczyk

terefe

figo fago frajer jesteś bo mam info traktuj tą prace poważnie bo jak masz kredyt na (M) to wafluj się bo nie masz odwagi zmienić pracy i poczekamy do 2020r bo wszyscy umowy mają do tego okresu a póżniej albo na nowych zasadach albo papa i zapieprzaj w najlepszym wypadku za 15brutto wiem kim jesteś bo pisałem do admina baranie

kamil spawacz

przekarzcie Andrzejowi że miałem 15/brutto od 1-go marca 2015 nawet nie musiałem się prosić pozdro dla załogi

figo i fago

Zakład pracy jest zajefajny, codziennie jest ciekawie i rozrywkowo,a ile pracownicy mają odwagi zwłaszcza za plecami innych. Największą bolączką pracowników jest alkohol i używki,próbują walczyć z tymi nałogami ale niestety są bezradni i ciągle przegrywają,ale miejmy nadzieję że w końcu uda się wygrać z nałogami,i wezmą się za robotę.Wpis ten dotyczy tylko części załogi około 45% ,ale idzie zima i rozgrzania będą potrzebowali inni. Z wyrazami szacunku jeszcze się odezwę.

Kamil daj głos?

abc

ale tak to jest monisie kurwisie

bambosz

Zgadzam się w pełni z trololo , w tej firmie myślenie jest niewskazane, wręcz skazane na zagładę. Jeśli chcesz się wybić to na pewno nie z ruszta betonowego........ Narka.

żółw na A 4 miał zajefajną blacharę

terefe

jest super o co wam chodzi dziobię codziennie i mam super wypłatę

Murzyn

Co tam słychać nowego w firmie Kamil ??

KTOS

nie mam kasy (usunięte przez administratora) zlodzieju (usunięte przez administratora)wróc !!!!!!

ziom22

Co to za Firma że nawet nie potrafią uszanować pracowników , nawet ostatnio do jednego było wzywane pogotowie ratunkowe.Wine całą powinno ponieś całe szefostwo i jego brat bo przez ten cały czas robi mu pod górkę,nawet nie dali mu się wyleczyc do konca tylko musiał zapier... bo chcieli go zwolnić , co miał chłopak zrobic musial zapie.... bo ma Rodzine na uczymaniu.Ciekawe kto teraz do tego sie przyzna ze to przez nich sie stało szefostwo czy braciszek.CZymaj się chłopie i wracaj do zdrowia.

Zostaw opinię o THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O. - Tomaszowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.