THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.

Tomaszowo

THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.

Karolina

@Anonim Muszę Cię upomnieć, że na forum obowiązują pewne zasady, według których nie należy tutaj używać wulgaryzmów. Proszę się do tego stosować. Główny temat tego wątku dotyczy raczej warunków pracy w THYE LOKENBERG, a nie prywatnych relacji między współpracownikami. Jeśli zatem masz coś do powiedzenia o specyfice pracy w tym miejscu, to oczywiście śmiało pisz. @Anita Nie widziałam, żeby firma ostatnio zamieszczała ogłoszenia o pracę. Proponuję jednak, żebyś napisała do nich bezpośrednio i dopytała - być może mają jakiś wakat thye@thye-lokenberg.pl

Anonim

Tam już robi się (usunięte przez administratora) przyjeli kobiety i zaczeły się romanse i rozbijanie małżeństw , także nie polecam i uważajcie na swoich mężów!!! Moda na sukces brawo

Kochający Mąż
@Anonim 16.08.2018 11:48

Słuchaj no kochana jeżeli facet dostaje w domu co trzeba to raczej nie rozgląda na boki chyba że jest (usunięte przez administratora)

Robol

@Karolina!!! sorry laska ale wali od ciebie biurem aż przez internet czuć

Inny Robol
@Robol 27.08.2018 20:54

chyba że ona jest od administratora strony

Anita

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Karolina

@Lolek bolek Widzę, że osoba Kierownika firmy THYE LOKENBERG nie przypadła Ci do gustu. Może nam jeszcze napiszesz, dlaczego? Dobrze by było, jakbyś dodał coś jeszcze odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia w tej firmie.

Janek

Firma fajnie się rozwija. Powstają nowe pokoje dla pracowników. Wynagrodzenie za prace b.dobre. Atmosfera super. Kierownik super.

Lolek bolek
@Janek 16.07.2018 23:48

Kierownik super fajny???????????????????? dobre chyba sam ten komentarz napisal ????????????????????????

Karolina

@Janek To super, że Twoja współpraca z firmą THYE LOKENBERG układa się bardzo pomyślnie. Jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony? Z twojej relacji jasno wynika, że warto wybrać tego pracodawcę jako swojego. Może zatem wiesz, czy prowadzą obecnie procesy rekrutacyjne?

Karolina

@anonymous, Uważasz aby firma THYE LOKENBERG - POLSKA nie prowadziła dobrego rozwoju? A co dodatkami do płacy, jak mają się kwestie urlopów? Przerwy podczas pracy są odpowiednio długie? Zachęcam Cię do kolejnego komentarza w tym wątku.

Co powiecie na temat zarobków w THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

anonymous
@Administrator 03.04.2018 10:08

Tam się nic nie zmienia chyba że na grosze, tam powinno sie zmienić kierownictwo , robota zła nie jest i w miare płacą jak nawalisz nadgodzin , ale psychika siada.. pozdrawiam

Powiedzcie co się dzieje teraz w THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Lolek
@Administrator 02.02.2018 17:12

Idz I zobacz ???????????? najpierw odwiedz psychiatre zeby dal leki przeciw depresyjne :)

Karolina

@Były Robol mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy. Nie jestem w żaden sposób z nią związana. Rozumiem, że Twoje doświadczenia jeśli chodzi o tego pracodawcę nie są aktualne. Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o tym jak sytuacja wygląda teraz?

Qqwwww
@Karolina 23.08.2017 13:06

Droga Karolciu żeby tu sie cos zmieniło to musi zmienić sie kolor z Czerwonego choćby na Zielony ale posiadający inteligencje.

Karolina

@Ghoohg może jednak powiedziałbyś coś o obecnej sytuacji? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia w THYE LOKENBERG - POLSKA? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Były Robol
@Karolina 24.07.2017 14:54

A cóż mogłoby się tam zmienić. Stefan przestał japę drzeć, a może Sonia przestała godziny odpisywać, może firma przestała oszczędzać i wysłała kierownika na kurs zarządzania zasobami ludzkimi. Przepracowałem w tej firmie prawie 10 lat i myślę że najlepiej byłoby gdybyś sama opowiedziała o zmianach droga Karolino a kto wie może tam wrócę Z poważaniem Były pracownik

Jojo

Och och co sie dzieje czerwony człowiek przypomniał sobie o starych pracownikach, a tak mu nie pasowalim

przyszly?

mam pytanie widze ze firma potrzebuje ludzi na wiele stanowisk czy jest to potrzeba związana z jakims rozwojem firmy czy może jest coś nie tak i ludzie uciekają

Ghoohg
@przyszly? 02.04.2017 11:23

Przyjdź a sam zobaczysz tego nie da się opowiedzieć to trzeba przeżyć wtedy będziesz wiedział że cię nikt nie okłamał

Tcdsd
@Ghoohg 29.04.2017 19:14

Naucz się jeszcze ukraińskiego żebyś dogadał się z pracownikami

Robol

Paniom odpowiedzialnym za naliczanie wynagrodzeń życzę dużo zdrowia szczęścia i długi lat życia i żeby ktoś kiedyś naliczył im tak emerytury jak one te wypłaty

Lizus

Kierownik jest zajebisty , a szefowa tego nie dostrzega. A on tak się stara.

Biały węgorz

Nie ma to jak lac ruszta przy -5 pracownicy zamarzają a ciuchy robocze zimowe różnią sie od letnich tylko butami !!!

Kada.

Ale tu piszecie głupoty trzeba umieć się podlizać to będziecie mieli lepiej.

Troll

Cześć jestem duży, głupi i bardzo silny i chciałbym pracować na Coote w legendarnej grupie Gajosa(którego zresztą pozdrawiam) aby być jeszcze lepszym kupowałbym sobie nandrolon aby nie czuć bólu i zmęczenia... Gdzie mam się zgłosić? Pozdrawiam mame...

Malina

Terminnowa ? huahaha ludzie nie maja co do gara wlozyc.. ale pozniej dostana hajs to starczy na dluzej :)

Ja

Operator ładowarki ręcznej

Ja

Chyba oboje pracujecie w biurze

Ja kiś facet

Jeśli jesteś głupi i silny to przyłaź im głupszy i silniejszy tym lepiej a jak nie będziesz się jeszcze upominał gdy się system pomyli to nawet będziesz miał szanse zostać pracownikiem roku

Małgosia

ktos wie czy moj knurek edzio wroci z kielc do tomaszowa ?????

dzi

to prawda ze od tego pedalucha lipskiego nikt nie chce wynajmowac mieszkan w tomaszowie ? ludzie sie brzydza chodzic po kradzionym betonie i za to wszystko co zrobil moze niech sie teraz sznurka czepi?

kamil spawacz

pozdro dla załogi "G" jednak można lepiej zarabiać jak się dowiedziałem do 250pln można dostać za frekwencje jak się nie ściemnia w miesiącu np. sraczke, potrzebują ślusarzy i spawaczy.Ja mam angaż na ślusarz-spawacz reszta wiadomości to u mnie wiecie gdzie mnie szukać werbuje nowych jest lepiej ale praca od gwizdka do gwizdka bez ściemy ale za to czyste "50"i "100" na feacebook kamil agnieszka grzywaczyk

terefe

figo fago frajer jesteś bo mam info traktuj tą prace poważnie bo jak masz kredyt na (M) to wafluj się bo nie masz odwagi zmienić pracy i poczekamy do 2020r bo wszyscy umowy mają do tego okresu a póżniej albo na nowych zasadach albo papa i zapieprzaj w najlepszym wypadku za 15brutto wiem kim jesteś bo pisałem do admina baranie

kamil spawacz

przekarzcie Andrzejowi że miałem 15/brutto od 1-go marca 2015 nawet nie musiałem się prosić pozdro dla załogi

figo i fago

Zakład pracy jest zajefajny, codziennie jest ciekawie i rozrywkowo,a ile pracownicy mają odwagi zwłaszcza za plecami innych. Największą bolączką pracowników jest alkohol i używki,próbują walczyć z tymi nałogami ale niestety są bezradni i ciągle przegrywają,ale miejmy nadzieję że w końcu uda się wygrać z nałogami,i wezmą się za robotę.Wpis ten dotyczy tylko części załogi około 45% ,ale idzie zima i rozgrzania będą potrzebowali inni. Z wyrazami szacunku jeszcze się odezwę.

bambosz

Kamil daj głos?

Zostaw opinię o THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O. - Tomaszowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THYE LOKENBERG - POLSKA SP. Z O.O.