Kost-Bet Spółka Jawna K. Matyja P. Matyja

Aleksandria pierwsza

Opinie o Kost-Bet Spółka Jawna K. Matyja P. Matyja

Masakra

Masakra! Trzy miesiace po zgloszeniu reklamacji przyjechal przedstawiciel, i zapoznal sie z sytuacja . Myslalem ze ok i wymienia, po tygodniu sie kontaktowalem i co mi gada , ze technik firmy gadal to i tamto. WYMOWKA ZA WYMOWKA I OWIJANIE W BAWELNE..... PO SPRZEDAZY TOWARUU MAJA CIE W DUPIE A REKLAMOWAC NIE PRUBUJ BO MAJA NA TO WYSZKOLONYCH WYSZCZEKANYCH CWANIACZKOW!

Stefan

potwierdzam, również nadziałem się na ich kostkę...straszny syf...

piotr

przesadzacie troche. to ze firma ma takie opoznienia to jest bardzo dobra oznaka bo to oznacza ze naprawde maja duzo zbytu. ja wspolpracuje z nimi ale rowniez z konkurentami i dla klienta indywidualnego zdecydowanie polecam kost-bet nikt po za nimi nie ma takich kolorow a przede wszystkim takiej jakosci w sobie a jezeli chodzi o przemyslowke to juz zalezy jak lezy. raz od tej sie wezmie raz d innej bo na niej nie ma takiej roznicy jak na dekoracyjnej

niedoszły klient

Dramat - to wszystko co mogę powiedzieć o firmie Kost-Bet. Do skorzystania z jej usług zachęciły mnie pozytywne opinie w internecie, ale rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Absolutny brak profesjonalizmu, terminowości i odpowiedzialności za słowo. Pracownik obsługujący klienta w dziale projektowym to naciągacz - obiecuje, że zrobi projekt w kilka dni, podpisuje umowę, kasuje pieniądze i na tym koniec. Zero kontaktu, zainteresowania, przeprosin za zwłokę przez miesiąc. Pisemna umowa - papier jest cierpliwy. Ciekawe jak rozpatrują reklamacje. Buduję dom od dwóch lat własnymi siłami, ale tak lekceważącego podejścia do klienta jeszcze nie doświadczyłem - widać, że stawiają na dużych odbiorców, a klient indywidualny to dla nich zło konieczne. Jeśli zleży Wam na czasie i chcecie zaoszczędzić sobie zbędnych nerwów to zdecydowanie odradzam tę firmę. Tym bardziej, że konkurencja jest spora i znajdziecie wiele lepszych firm na rynku.

klient
@niedoszły klient 06.07.2015 06:59

Witam, Wypowiadając się w sposób negatywny na jakikolwiek temat w internecie dobrze by było się podpisać a nie być anonimowym. Podaję definicję słowa ,,naciągacz" którego użył Pan w swojej wypowiedzi naciągacz - osoba wprowadzająca drugich w błąd, aby uzyskać kosztem kogoś pewne korzyści Proszę o wytłumaczenie odwiedzającym stronę jakie korzyści firma uzyskała kosztem Pana, zapewne kaucja, która została pobrana została również zwrócona.

antoni

Ciekawe czy tak było naprawdę czy to konkurencja oczernia. Ja wspolpracowalem z firma kilka lat i nie mam zastrzezen., perfekcyjnie wywiazuja się ze swoich oowiazkow. Z reszta wystarczy poczytać opinie w internecie.

Bruk b

Dokładnie ciśnienie na ilośc a nie jakość znów pojechałem po materiał który miał już dawno być i poinformowano mnie telefonicznie ze jest a na miejscu lipa każdy ma cię w nosie przedstawiciel...rano było teraz nie ma a ja gnam 40 km w jedna stronę Porażka nie mam nic do pracownikow bo nie maja łatwo ale szefostwo lipa

Zostaw opinię o Kost-Bet Spółka Jawna K. Matyja P. Matyja - Aleksandria pierwsza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kost-Bet Spółka Jawna K. Matyja P. Matyja