Opinie o Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j. w Kłobuck

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j. w Kłobuck

Były Pracownik Placowy Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy tam, kadra zarządzająca produkcją non stop na podówjnym gazie jedzie, zarobki co raz mniejsze, 9h roboty, kobiety w spożywkach więcej zarabiają, unikać szerokim łukiem.

MrSałata Nowy wpis

Znalazłem nowa ofertę pracy na stanowisko kierowcy c+e. Jest dostępnych aż 5 miejsc. Podane wynagrodzenie to 5200 brutto czyli ok. 3800 na rękę. Ta oferta to tak serio czy fake? Jeździ tam ktoś jeszcze za te pieniądze i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda?

Demo Nowy wpis

Widziałem ogłoszenie ślusarz spawacz uprawnienia TIG,MIG MAG Jeszcze elektryczne za 3490 ,ogłoszenia się powtarzają a chętnych brak ,jak zarobek godziwy to niema potrzeby tyle ogłoszeń bo, pracownik jak godziwie zarobi i będzie traktowany oki to się znajdzie i pracy nie porzuci , do przemyślenia

Pastuch

Stawka 24 grosze za kilometr. 15 zł za rozładunek. Z tym,że dostajesz 15 zł za pusta naczepę i nikogo nie obchodzi ile masz miejsc rozładunku. Premia jest,ale jeżeli za dużo kilometrów zarobisz to ja obcinają.

@Pastuch

Aha to już wiem ile stawka. A to da się zrobić ich za dużo skoro to oni trasę wyznaczają?

Pastuch
@Wanda

Zrobisz 7-8 tys km miesięcznie. Do tego ok 40 rozładunków.

Johnny
@Pastuch

Czyli wychodzi, że ciężko zarobić na czysto 3000zl?

@Johnny

To chyba niemożliwe? Przecież to za mało raczej

Pastuch Nowy wpis
@Wanda

Możliwe. Trochę premii,a resztę musisz zarobić wożąc kruszywo. 60 zł od sztuki.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Najemnik

Jakie zarobki są na tirze?

Heheszki
@Najemnik

Zależy ile zrzucisz łopata piachu z naczepy... Tam się zarabia przez wożenie kruszyw. Stawka za kilometr jest śmieszna.

@Heheszki

Czyli ile można w końcu tak średnio tu zarobić? I ile ta stawka za km wynosi, skoro taka śmieszna?

Johnny
@Heheszki

Słyszałem, że 5000 idzie na tirze zarobić?

@Johnny

A od kogo tak słyszałeś? Od byłych pracowników?

Joe black

Jakie zarobki w skali miesiąca na wózku?

Tutaj ludzie pracują przez zasiedzenie żaden nowy mądry długo w tej firmie nie zagosci

Grażyna

ile lat najdluzej ktos w firmie pracuje, 20 lat , wiecej ?

Marzena

W takim razie skoro pracownicy mają taki staż, to czy ich wiedza i doświadczenie dobrze wpływają na firmę i jej rozwój? Jak wygląda ich współpraca z nowymi, niedoświadczonymi osobami?

max

witam, moze ma ktos namiary na starych pracownikow co pracowali na wibroprasach w tej firmie?

Aleksandra

Cześć, napiszecie mi ile płacą na stanowisku pracownika placowego? :) Czy Drewbet oferuje coś jeszcze prócz wynagrodzenia? Można spodziewać się jakichś dodatków płacowych lub pozapłacowych? Jakich?

XXX
@Aleksandra

Najniższa krajowa reszta pod stołem , średnio 16-18 zł /h

Rafał
@XXX

I pracownikom to pasuje? Nikt się nie buntuje że płacą (usunięte przez administratora)? ...

Kloc
@Rafał

Jak widać najwyraźniej pasuje

Klient 12356

Nikomu nie polecam tej firmy, nie dosyć że na reklamowana kostkę czekałem miesiąc, fachowcy nie mogli dokończyć pracy, terminy się przeciągały, to jeszcze żadnej informacji kiedy kierowca przyjedzie z kostka. Kierowca przyjeżdża i dzwoni że jest i zostawia towar, a wz zostawia gdzie mi się podoba. Z firmą nie idzie się dogadać, każdy mówi że nie ma osoby zajmującej się moja sprawa, codzienne telefony z zapytaniem kiedy będzie i próżna o kontakt zanim kierowca będzie nie pomagały. Robią co chca, tylko pieniądze to wiedza żeby dostać a potem to się kliencie bujaj.

Prażaki były Państwowe..................., jak myślicie jak stały się prywatne?, Niech (usunięte przez administratora) oddają to co byli winni zatrudniając ludzi w Niemczech . Panie grzybek słyszysz pan?

Anonymus
@anonymous

Bo zostały kupione?

Zostaw merytoryczną opinię o Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j. - Kłobuck

• Jak się pracuje w Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j.?

Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j.

Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski sp.j.