Opinie o Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. w Zielona Góra

Administrator Nowy wpis

Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Asystent / Asystentka w miejscowości Wrocław. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

G Nowy wpis

Zamowiłem towar w tej formie na prawie 40000zł, polecili mi wykonawce ktory nie wywiazal sie z umowy, połozyl kostke. Po sprawdzeniu poprawnosci prac , dopatrzylem sie wielu niedorobek, l Stopnie schodowe zostaly osadzone krzywo, dociecia byly nierowne, kostka zostala zasypana piachem, ktory to.piach mial sluzyc jak to powiedzieli do , zamulenia'. W umowie zaplacilem za.kompleksowe wykonanie prac. Gdy zwrocilwm sie o wykonanie poprawek, powiedziano mi ze wszystko jest ok, a zamulanie kostki do robota dla dzieci klientow ktore to zwykle robia. Skontaktowalem sie z kierownikiem od Kaczmarka, ktory po wielu trudach przyjechal, stwierdzil ze prace nie byly wykonane jak powinny ale oczywiscie zwalil cala wine na wykonawce. Czesc kostki popekala, wykonawca mowil o reklamacji u Kaczmarka, i do tej pory ani widu ani sluchu. Nie polecam tej firmy.

Pol

Jeden wielki (usunięte przez administratora) nie wiem za co operatorów tyle pieniędzy płacą jak śpią po nocach albo oglądają na telefonach w mecze co ma (usunięte przez administratora) to kontrola jakości a Operator ma na to (usunięte przez administratora) i leży na przykład p Kierownik ma (usunięte przez administratora) do powiedzenia jak powie operator tak ma być an a sz

@Pol

Masz rację Szczególnie na hesie a zębata pierwszy (usunięte przez administratora) Betonu do Czeczeni narzucą o 5:30 idą się kąpać A kontrola jakości (usunięte przez administratora)

@Pol

Masz na myśli nocną zmianę? Nie ma na niej kierownika który nadzorowałby robotę? Na kamerach nie widać ze wszyscy się lenią?

@Piotr

Od czego są mistrzowie boją się operatorów a mechanicy też leżą bykiem na warsztacie dziwię się że tam jeszcze kamer nie ma

@Piotr

Tak samo operatorzy ładowarki nałożą towaru i leżą też bykiem, a kupi Marek z pod wagi i mi rano wygarnia kruszywo

@Piotr

Nie dziwię się że ci pracownicy z niższych stanowisk odchodzą z pracy bo mają (usunięte przez administratora) płacone

Lop Nowy wpis
@Piotr

Kontrola jakości powinna mieć więcej płacone jak operator maszyny. Nie wspomnę o operatorach sztukarki łupiarki wszędzie (usunięte przez administratora) a nic nie mają za to więcej płacone. Poz

Lop Nowy wpis
@Piotr

Oj jakaś dziwna cisza bo prawda jest pisana a prezes w połowy nie wie tak Kradł do mechanicy złą wynoszą z zakładu okradali zpb Kaczmarek i cały czas (usunięte przez administratora) przede wszystkim założyć kamery na warsztacie

dzień dobry, widziałam na stronie ogłoszenie do firmy na stanowisko księgowej i chciałabym podpytać kogoś kto pracował o warunki z praktyki. Po pierwsze na jakie wynagrodzenie można liczyć? Do tego ciekawi mnie ogólna atmosfera w pracy i relacje z zespołem w biurze, dużo osób w nim jest?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Główny księgowy / Główna księgowa w firmie Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
patelnia

co wy tam wiecie ... wpadam na kopalnie a za górką sam szef paliwo z koparki spuszcza i z bańkami w krzaki na mój widok ....ciekawe rzeczy się tu dziejom po zmroku , a nas rypiom za przepały

Kwiatek

Firma w sumie może być,tylko kierownik na magazynie nie ma pojęcia nic o składowaniu towaru. Uważa że za jego zarządzaniem magazyn sprawnie funkcjonuje, a tak naprawdę na magazynie jeden wielki burdelik. Zero pojęcia co kolwiek i o czym kolwiek gbur który się obraża na wszystkie uwagi związane z nim i odnośnie usprawnienia magazynu aby bardziej usprawnić pracę pracownikowi.

Kierownik magazynu
@Kwiatek

Obraziłem się.

Dziadowska firma. Układy i układziki. (usunięte przez administratora) Zwykły pracownik ma zapieprzać jak wół i nic nie mówić. Coś się nie podoba to następny.

Notorius
@pracownik

Każdy ma prawo wyboru. Za pracę otrzymujemy kasę a jak nie pasuje szukamy dalej . Nikt nigdy nie zwolnił dobrego pracownika

kierowca
@Notorius

dobry pracownik nigdy nie bedzie pracowal w (usunięte przez administratora) firmie

Dorota
@Notorius

A czy mogę się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć w Zpb? Czy prócz wynagrodzenia oferowane są może jeszcze jakieś inne benefity lub dodatki?

Patryk

A czy dobra kasa jest do zarobienia w tej firmie?

kierowca

pracowalem w tej firmie jako kierowca zachorowalem i odeszlem na rente powinien zaklad pracy wyplacic mnie odprawe rentowa ale nic z tego bo twierdza ze odprawa nie nalezy sie graja wariata wstyd zeby taki zaklad okradl mnie na 1800 zl niech szef w (usunięte przez administratora) sobie wsadzi te pieniadze w mojej ocenie jest Egoista i dziadem jako szef firmy powinien zachowac twarz a on schowal glowe w piasek i udaje ze jest OK taka kwota dla takiej wirmy to pryszcz a wizerunek to sobie sam wystawil

Kwiat

Ten cały kaczmarek ze swoimi oddziałami to jeden wielki (usunięte przez administratora) majacy za nic pracujacych tam ludzi ... brak wszystkiego poczawszy od materiałów, narzedzi a skonczywszy na bezpieczenstwie ...kadra kierownicza nie ma żadnego pojecia o zarządzaniu zasobami ludzkimi ,...mobing na porządku dziennym i dorabianie papierow pod aktualny stan rzeczy ,obsadzanie stanowisk (usunięte przez administratora) i kombinacje na różne skale....jednym slowem prywaciarskie (usunięte przez administratora) jakich mało

Pedro

Firma z dobrymi opiniami w branży a do tego fajna atmosfera w pracy więc polecam pracę.

Inwestor

Jako jednorazowy klient nie polecę tej firmy kolegom z branży.Starszy człowiek odpowiedzialny za załadunek zamówionego przeze mnie towaru buńczucznie odniósł się do mojej grzecznej prośby odnośnie ustawienia palet na aucie i z wielką łaską wykonał w końcu swoje obowiązki.Nie wspomnę już o tym,że gdy wraz z pomocnikiem zabezpieczałem towar pasami,ten sam człowiek oraz (ku mojemu większemu zdziwieniu i obrzydzeniu) kierowca firmowego auta oddali mocz na składowane palety z kostką.Ciekaw jestem czy i moja kostka brukowa była obsikana...żenada

Norma
@Inwestor

Obsikiwanie towaru to tam norma.Tylko dwie czy trzy osoby chodzą do oddalonej o całe 30 metrów toalety.Reszta ma za daleko i obszczywa wszystko dookoła.Jak pies znakujący swój teren : ) Zastanów się dwa razy zanim podasz komuś rękę bleeeee : )

Notorius
@Inwestor

to swiadczy tylko o ludziach co ma z tym wspólnego firma. Tacy jesteśmy . Ciekawe czy krytykanci nie obsikują ścian na "swojej inwestycji"

Danuta

Powiedzcie coś o tym, jak wygląda praca w Zpb. W jakim systemie pracujecie? Z góry dzięki za pomoc.

Kamil

Firma sama z siebie jest bardzo dobra tylko kierownicy nie maja pojecia o zarządzaniu ludzkimi zasobami. Podam przykład kierownika który myśli ze jest jakims guru a jest zwykłym dzbanem ktory zatrzymal sie 20 lat temu w rozwoju nie ma o niczym pojecia chodzi tylko po zakładzie i psychicznie próbuje kogos dojechać. Jego życiowe motto :,, Jak coś ci sie (usunięte przez administratora) nie podoba to pisz wypowiedzenie i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o.?

Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Foluszowa 108A
    65-786 Zielona Góra
  • NIP: 9291871909 KRS: 0000582460

Zpb Kaczmarek Budownictwo Sp. z o.o.