MULTI COLOR - WDH

Ożarów Mazowiecki

Opinie o MULTI COLOR - WDH

gur

firma spoko, nieźle płacą ale przydałoby się wywalić kilku MISTRZOW DRUKU hehe dla odświeżenia powietrza i zaoszczędzenie materiałów hehehe

la la la wdh :D mcc usa

place ok, zawsze na czas :) ale na podwyzke nie licz bo pan(usunięte przez administratora)tylko obserwuje ale nic z tego obserwowania nie wynika :P zawsze jest jakies ale hehe ale ale ale ale nie ma kasy na podwyzki!! przyjdz za rok i tak co rok a najlepiej przyjdz i powiedz, ze chcesz mniej hehe atmosfera luzna do czasu jak Ci nie idzie wtedy mieszaja Cie z blotem mimo ze wiesz gdzie jest problem to przychodzi "madrzejszy fachura" i juz Cie nikt nie slucha :D jaja jak berety jak masz silna psyche to dasz rade ;)

Zostaw opinię o MULTI COLOR - WDH - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTI COLOR - WDH