Opinie o Olamet Żydek Janusz w Piekary Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Olamet Żydek Janusz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olamet Żydek Janusz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olamet Żydek Janusz w Piekary Śląskie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Olamet Żydek Janusz? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bylominelo Nowy wpis

Nadgodziny płacone są do ręki bez podatku w kopercie po ostatnim dniu miesiąca.

Patryk Nowy wpis

@Dima Konkurencja inspirowała do tego wpisu bo nikt z pracowników nie ma takiej opinii przeciwnie chwalą sobie firmę!

Janusz się nie myli Nowy wpis
@Patryk

Jesteś pracownikiem czy kierownikiem..bo coś tu się nie zgadza..Jeżeli jesteś tam na miejscu i widzisz jak to działa,to jesteś kłamcą,co cie już eliminuje z komentarzy.Tam pracownicy chwalą sobie niedzielę,a narzekają kiedy się poniedziałek zbliża.Bieda z głupoty,przyzwyczajeń do butelki..Ten zakładzik to jakaś kpina,wystarczy tam tylko wejść,popatrzec,posluchac...

Natalia

@dima a co twój znajomy powiedział o tym zakładzie ? Czemu ostrzegł ?

Dima

Słyszałem podobne opinie o tym zakładzie,bo próbowałem się tam zatrudnić-na szczęście trafiłem na znajomego który tam przerobił 2 miesiące i mnie ostrzegł.Szef podobno ma (usunięte przez administratora) za nic ludzi.(usunięte przez administratora)

Rozmowę kwalifikacyjną w Olamet Żydek Janusz masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko TOKARZ KONWENCJONALNY?
Leszno
Pedro

Przestaliście pisać opinie na forum z jakiegoś powodu?

Fussbaler

zgadzam sie z opiniami wyrzej! Szef ma nie rowno pod kopułą ! wszystko wie najlepiej , ludzi traktuje nie przedmiotowo a jak (usunięte przez administratora) bym powiedzial! Aż w koncu znajdzie sie taki to mu da w pape!!! Nie dziwie sie wiec ze od godziny 6 rano nie ktore osoby sa juz po paru piwach lub po białej!jednym słowem dramat!!!

Hamulec

Witam,moze ktoś coś więcej napisac jak tam wygląda praca np.na wypalarkach ?

Sylwia
@Hamulec

Czy pytasz o to, ponieważ planujesz zatrudnić się w OLAMET? Jeśli tak, powiedz nam co skłoniło Cię do aplikowania właśnie do tej firmy? A może jeszcze zastanawiasz się, czy aplikować? Koniecznie powiedz nam, jaką decyzję podjąłeś.

Co by tu napisać

Co by tu dużo mówić szef który myśli że coś wie i sie na czymś zna, i że wszystko da sie załatwić krzykiem nawet powiedział bym że zastraszaniem . Narzędzi brak jak ta firma dostała iso to po dziś dzień sie zastanawiam . Narzędzia pomiarowe + naklejki schowane w szafie "legalizacja dla iso" mogą jedynie posłużyć do trasowania ewentualnie do wyjmowania wiórów z ciała , ale z tym też może być problem bo najpierw trzeba poszukać takiej co sie schodzi ;] .Każdy pracownik to (usunięte przez administratora) "opinia szefa" płytki wydawane po 1 szt .Pan Kierownik gra tak jak mu szef każe a szkoda bo zniżać się do poziomu tego szefa w mojej ocenie to głupota .Nadgodziny koperta bo tak wygodniej . No i na koniec Operator cnc czy tokarz albo nawet spawacz musi umieć wszystko . Terminy zawsze na wczoraj, wynagrodzenie zawsze na czas "koperta również " Miejsce pracy Bytom z tego co wiem już nie Świerklaniec .

Mateusz Jastrzębski

Odradzam, w moim odbiorze szef nie panuje nad emocjami oraz wykazuje się brakiem kultury osobistej, traktuje przedmiotowo ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Olamet Żydek Janusz - Piekary Śląskie

Olamet Żydek Janusz
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 3 Maja 36
    41-945 Piekary Śląskie