Opinie o Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j. w Przasnysz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j. w Przasnysz

Piciuuu Nowy wpis
Inne

Pod żadnym pozorem nie polecam tej firmy, gdyż sprzedają pompy z silnikiem nie dopasowane do wydajności pompy. Co spowodowało że silnik się spalił, otrzymałem protokół reklamacji od firmy co sprzeda im silniki do pomp. I ewentualnie jest napisane że silnik się spalił tylko dla tego że źle został dopasowany do wydajności pompy. A nie spomne o tym że silnik który miałem zamontowany przy pompie dawno był po gwarancji. Oczywiście za całą zaistniałą sytuację zostałem obwiniony ja kupujący. Przestrzegam wszystkich przed taką firmą, wiele jest leprzych firm niż oni na rynku.

KANDYDAT Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

ILE ZARABIA MIESIĘCZNIE KIEROWCA W FIRMIE WIMEST ?

zibigulu

Ok. 10 lat temu kupiłem Wasz hydrofor za ok. 1,7 kzł. Chciałbym przekazać przestrogi dla użytkowników. W hydroforze brak jest zabezpieczenia przeciążeniowego-termicznego. Następstwo to przegrzanie silnika. Główna przyczyna: dokręcenie uszczelnienia cieknącego wałka przekaźnikowego na łączu z pompą(oczywiście moja wina-brak doświadczenia). Dlaczego nastąpił wyciek? - Przyczyną, jak się dużo później domyśliłem, był nieszczelny zawór zwrotny(zakanieniony). Dalej: Moja skleroza doprowadziła do powtórnego przegrzania silnika, kiedy nie zamknąłem zaworu alternatywnego zasilania wody(wiejskiego). Silnik się nie obracał i tylko grzał się. Koszty przewinięcia to ponad 250 pln + wymiana zaworu zwrotnego czyli łącznie nieco ponad 280pln. Co z tego wynika: zupełny brak ostrzeżeń tj. tabliczek na urządzeniu - co dzisiaj jest normą. Nie martwcie się jednak nie będę Was skarżył, bo urządzenie jest spoko. Dziękuję za wysłuchanie. Poza wymienionymi mankamentami, hydrofor jest dobrym urządzeniem i mam nadzieję, że ich usunięcie poszerzy rzeszę użytkowników Waszych urządzeń. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j. - Przasnysz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

 • PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, Przasnysz - Marzec 2024

Czy pracujesz w firmie Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j.
3/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Romana Hoppe 7
  06-300 Przasnysz
 • NIP: 7610002113 KRS: 0000016764
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Szewczak Tarczyński-Wimest-sp.j.
Przejdź do nowych opinii