Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A.

Chojnice

Opinie o Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A.

Wokulski

No to v-ce prezes Kazimierz Złotousty Cemka, w stanie spoczynku (tj. na emeryturze) swoim wybitnie nieudolnym rządzeniem i niespotykaną ignorancją oraz poglądami i metodami z lat 70-tych zniszczył ZBM ZREMB-Chojnice S.A.. Obecnie pędzi spokojny i dostatni żywot emeryta, a ludzie ze ZREMB walczą o pracę, pieniądze, rodziny. Dziękujemy Kazimierzu Złotousty - potrafiłeś jedynie kwiecistym językiem pieprzyć bez sensu.

Jak wspominasz pracę w Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A.? Dodaj komentarz i podziel się wiedzą.

Zostaw opinię o Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A. - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowy Maszyn ZREMB - CHOJNICE S.A.