Opinie o Multiservice Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Multiservice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiservice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiservice Sp. z o.o. w Gliwice

Napisali w ogłoszeniu na pracownika sprzątającego, że ma być orzeczenie ale umiarkowany albo znaczny tylko, a to jest w ogóle Zakład pracy chronionej? Ciekawe, czy są w ogóle jakieś dostosowania do potrzeb, przecież znaczny to nie jest byle choroba. Ja mam umiarkowany i ledwo zipie czasem.

Byly Nowy wpis

Naiwnych szuka ten dyrektor że Szczecina m. In. Na zaj.golecin ma swego pseudo dowódcę, I przezniego ma dużą rotację kto mądry to nie będzie znim pracował, pseudo dowódca Marcin P.

Tamka

Pracowałam na ochronie w Piechowicach na hucie byłam zadowolona ale nie przedłużył mi szef umowy nie wiem czemu zawsze byłam przychodziłam nie zawalałam jest mi przykro

@Tamka

Na jak długo miałaś umowę? Na czas określony z pełnym ZUS-em czy zlecenie? Często zdarza się że zwalniają bez podania powodu? Tu jest duża rotacja?

Ile jest zmian w Multiservice Sp. z o.o.?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Multiservice Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Czarna

Nie polecam pracy w Elblągu nieszanuja pracowników zmieniają jak rękawiczki,

Wiadomo ale przydałyby się konkretne informacje skoro już nie polecasz. Planowałem tu aplikować i chciałbym wiedzieć czy bardziej ludzie sami odchodzą przez warunki czy zwalniają zupełnie bez powodu?

Słoneczko

Zależy na jaki obiekt trafisz. Na jednym w porządku na innym krzyczą i grożą zwolnieniem zwykli współpracownicy. Płacą na czas. Trzeba pilnowac nadgodzin żeby nie przepadły.

@Słoneczko

a w jaki sposób przepadają? to nie ma żadnej ewidencji, w której te nadgodziny można zapisywać? sporo tych nadgodzin wychodzi w ciągu miesiąca? są lepiej płatne?

Multiservice Sp. z o.o. w mieście Siedlce poszukiwała pracowników na asystent osoby niepełnosprawnej. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Natknąłem się na ofertę, w której poszukiwany był specjalista ds. administracyjno-finansowych, oczywiście jest ona już niedostępna, ale chciałem dopytać jak zmieniło się wynagrodzenie, ile wynosi w tej chwili, bo w ofercie było to 2800 PLN? Podpowie ktoś również jaka jest umowa i czy jest okres próbny? Wiem tylko, że jest umowa o pracę na czas określony, ale chyba nie od początku współpracy?

Jacek

Jest oferta dla pracownika ochrony. Szukają tylko z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności. Czy wtedy są jakieś udogodnienia w związku z grupą? Nie ma o tym nic w ogłoszeniu dlatego chciałbym dopytać? Ile godzin dziennie się pracuje bo wiem że ze znacznym powinno się nie więcej niż siedem.

Astra
@Jacek

Jeśli chodzi o krótszy czas pracy to przy umiarkowanym i znacznym jest to 7h dziennie zamiast 8h. Tylko w ochronie to się nie liczy. Jeśli chodzi o udogodnienia... Pracodawca ma dopłaty z PFRON.

Były

Nie Aplikuj do tej firmy w Szczecinie dyrektor Jerzy G. Poszukuję najwnego do pracy na zajezdnię Golecin po to żeby wciskać urlopy co miesiąc ustawiając pod swojego Marcina P. pseudo dowódce nie warto chyba że zmieni się dyrektor ogłasza się na olx, a jak to nie pomorze to w PUP olej ta firmę bo nie warto dać się wykorzystywać strata czasu.

Sylwester Baran

Pracowałem tam 5 m. Kierowniczka Pani Ewa z Zabrza ul. Mikulczycka to porażka. Ubrania znoszone po kimś buty śmierdzące i dziurawe. Wpominajac o "kierowniczce" to bez kultury. Wieczne wymówka ze brak budżetu na ubrania i sprzęt. Brak zainteresowania o pracownika tylko pieniądze ja interesują. Tam reka rękę myje. Jak sprzęt jest zniszczony to mówi że mam sobie sam naprawić a jej nie truć (usunięte przez administratora) Jednym słowem firma kogucik.

Grażyna
@Sylwester Baran

Naprawić? A od kandydatów to wymagają takich rzeczy? I w sumie o jaki konkretnie sprzęt teraz chodzi, bo serio ciekawa jestem czy tak łatwo to ogarnąć. A co z nim się działo?

@Sylwester Baran

Człowieku pracowałem w Zabrzu 8 lat. Nigdy nie dostawaliśmy starych czy brudnych ubrań roboczych. Przecież przy każdej wydawce ubrań podpisywaliśmy karty pobrania. Jak się komuś nie chce pracować to najlepiej oczernić Firmę i osobę zarzadzającą. .

emeryt
@Sylwester Baran

Człowieku, czy Ty zastanowiłeś się nad tym co napisałeś. W tym czasie co Ty pracowałeś ja też pracowałem. Dlaczego nie napiszesz, że samowolnie opuszczałeś miejsce pracy. Za pranie ubrań Firma płaciła Ci ekwiwalent, to dlaczego nie brałeś ubrań roboczych do prania. Wymiana świecy w kosiarce, czy oprawienie łopaty czy grabi to wysiłek ponad Twoje umiejętności. Dostarczenie wody mineralnej do biura zarządu to też było ponad Twoje możliwości. Wiesz jak to mówią złej baletnicy to i rąbek przeszkadza w spódnicy.

@były pracownik

Rozumie ty jesteś tym Sylwkiem co pracował 8 lat i do kierowniczki wpadał na kawę i nic nie robił.. chyba że pracowałeś w ochronie i miałeś ciepło.. jak dostawałem ubrania to żadnej listy się nie podpisywało A te ciuchy były po osobach trzecich.

@emeryt

Nikt się nie opuszczał stanowiska pracy. Po roku na l4 wróciłeś pracowałeś dwa tygodnie. A ja musiałem pracować za dwóch A ty lizales (usunięte przez administratora) kierowniczce i popijałes z nią kawę.

Grzegorz

Firma prowadzi rekrutacje na pracownika sprzątającego. Napisali że zatrudnią osobę z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności. Czy w związku z tym można dostać 7 godzinny dzień pracy bo wiem że przy stopniu znacznym się należy.

Max 14

Firma wydmuszka pan szuka pracownika ochrony ale 2 grupa 3 moze byc przychodzi co to czego ja nic nie zapewnialem ludzi za idiotow macie zerujacy na dofinansiwaniach z pefronu brac rencustow i emerytow beda robic wam.brawo

admin

Może znajdzie się jakaś użytkownik, która wie co się dzieje w MULTISERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Zakład Pracy Chronionej . Jeśli macie jakieś nowe wieści to dajcie znać!

qwerty
@admin

mobbing

Ochrona
@qwerty

Dlaczego tak piszesz? Możesz jaśniej?

Fan
@admin

Jestem byłym pracownikiem firmy. Pensja zawsze najniższa krajowa. Nie ma szans na coś więcej bo zależy im na Twoim papierku o niepełnosprawności. Im ta niepełnosprawność cenniejsza tym ONI zyskują więcej z PFRON. Poprzedni zarząd jaki był ale przynajmniej dofinansowywał wszystkim równo a ten Prezes z Gliwic płaci na odczepne kilka złotych za leki . Często odmawia jeśli ma takie widzimy się. choć to przecież pieniądze niepełnosprawnych a nie jego. Generalnie wykorzystywanie pracowników. Praca ponad normę - a różnica wynikająca ponad to płacona zleceniem przez firmę widmo FEASIBILITY SECURITY MANAGEMENT. Raczej omijać.

Ponoć firma chętnie zatrudnia osoby które są na emeryturze ? Tak słyszałem. a chciałbym sobie dorobić.

Hej, czy w firmie MULTISERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Zakład Pracy Chronionej płacą za nadgodziny?

Ochrona

Nie można robić nadgodzin nie chcą dawać chyba że umowa zlecenie raczej są wyplacalni

Zostaw merytoryczną opinię o Multiservice Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Multiservice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiservice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Multiservice Sp. z o.o.