Mazars
2 121 118 5 1

Opinie o Mazars

Filtruj opinie po kryteriach:

Antoni

Chciałbym zapytać, jak wygląda praca w dziale podatkowym. Czy kierownik zespołu i sam zespół jest w porządku? Jakiego typu projekty są realizowane? W kontekście Waszych relacji o rzeczywistości pracy w dziale audytu, chciałbym zapytać, czy w dziale podatkowym jest również dużo nadgodzin?

Grażyna
@Antoni

Nie ukrywam, że mnie również interesowałoby to, jak w Mazars wygląda praca w dziale podatkowym. Musimy wobec tego cierpliwie poczekać, aż ktoś udzieli nam rzetelnej odpowiedzi. Słyszałam jednak, że firma szuka osób, które lubią wyzwania i chciałaby podjąć pracę w zespole doświadczonych specjalistów. A jak to jest z Twoim doświadczeniem? Jak duże posiadasz, jeśli chodzi o pracę na podobnym stanowisku?

Xv
@Antoni

W podatkach jest ok, bardzo fajna dyrektor zarządzająca

Antoni
@Xv

Xv dziękuję bardzo za odpowiedź. A jak wygląda kwestia nadgodzin w dziale podatkowym? Często się zdarzają?

Obrazżaluirozpaczy
Nazwa działu: Finanse

Uciekać z tej firmy, nie aplikować. Miałem przyjemność tam pracować i jest to jedna wielka porazka, cały zarząd traktuje ludzi poniżająco, jak robaki, nie ma wypłacanych nadgodzin, słynne dofinansowanie na biegłego...? Zanim się go doczekasz to minie sto lat. Wszystko co może być jest najtańsze, torby podróżne z jakimi mieliśmy się pokazywać u klienta to zwykle śmiecie, nie ma tam niczego porządnego, integracje bardzo rzadko, problemy z miejscem do pracy, obrzydliwa najtańsza kawa, herbata, nie ma nawet identycznych talerzy ani kubków, sztućce oczywiście wybrakowane, ludzie swoje przynosili żeby to zapełnić. Szkolenia marnie zorganizowane a jeśli już to tylko dla głównych działów. Sytuacje jakie maja miejsce to sprawiają ze człowiek czuje się poniżony. Jedna z dziewczyn z działu hr ciagle nam zwracała uwagi, nie zważając na słowa. Aspirują do najlepszych firm audytorskich a wewnętrznie nadal jest to średniowiecze. Nie powinni nawet się porównywać. Ludzi z audytu poznałem fajnych ale trzeba się szanować i wiedziec gdzie postawić granice pracodawcy..

Honorata
@Obrazżaluirozpaczy

Byłam kiedyś gościem na sniadaniu biznesowym i przez chwile znalazlam się jako świadek rozmowy kobiet które tam pracowały, odnośnie błahostki rozdmuchanej przez Partnera. Takie miałam tez wrazenie ze mimo kreowania cudownego, przyjaznego wizerunku jest tam bardzo nieprzyjemnie. Sama mam korzenie francuskie i prowadze firmę, chociaż od dawna mieszkam w Polsce to wiem jak rodowici Francuzi się zachowują w relacjach z pracownikami lub za granica

Mazur
@Obrazżaluirozpaczy

Zapomniałeś dodać ze spóźniają się z umowami.

Małek
Nazwa działu: Finanse
@Obrazżaluirozpaczy

Również niedawno zlozylem wypowiedzenie. Mam dość traktowania jak psa. Pracy po 24 godziny na dobę i pretensji. Płace niegodziwe.

Anna

Obecnie firma Mazars zajmuje wiodącą pozycję na rynku usług audytorsko-doradczych w Polsce. Prowadząc działalność w Warszawie i w Krakowie, zatrudniają ponad 220 specjalistów, którzy towarzyszą rozwojowi Państwa przedsiębiorstw, oferując pełen zakres usług w dziedzinie audytu, księgowości, podatków, doradztwa kadrowo-płacowego oraz doradztwa biznesowego. I tak się składa, że właśnie poszukują osób, które zechciałby dołączyć do ich zespołu: https://www.mazarscareers.com/pl/ Jak zauważycie, możecie ubiegać się o naprawdę rozmaite stanowiska - na pewno każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zechcecie zatem aplikować?

Tak2Nie1
wiedźmin
@Anna

nie

Artur
@wiedźmin

Mówisz, że nie warto? Od dłuższego czasu nikt nie dodał merytorycznej opinii, dlatego może Ty masz świeże informacje związane z tym pracodawcą i mógłbyś się z nami tym podzielić? W dalszym ciągu prowadzone są rekrutacje na wolne stanowiska, więc ciekawią mnie oferowane warunki zatrudnienia.

ECHO
@Artur

Ja mam świeże informacje. Miałam przyjemność współpracować z firmą Mazars, w porównaniu do poprzednich pracodawców nikt nie zapewnił mi tak przyjemnej atmosfery, nie było sztucznych znajomości, jakie są zazwyczaj w korpo, dbają o szkolenia i sprawdzali potrzeby pracowników. Chyba ktoś tu chce popsuć opinię bo coś się nie spodobało...lub ma wiecznie "gorszy dzień" Moje doświadczenie z Mazarsa bardzo dobrze wspominam. Polecam wziąć się do pracy lub przyjść samemu i sprawdzić co firma oferuje. Odnośnie rekrutacji to z tego co widzę Mazars bardzo się rozrasta, więc rekrutacje są chyba potrzebne.

Artur
@ECHO

Miło wyrażasz się o firmie i Twoja opinia jest najlepszą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Czy szkolenia są wewnętrzne przygotowujące do objęcia stanowiska, czy raczej takie które podnoszą kwalifikacje zawodowe i dające nowe uprawnienia? Masz rację jeśli chodzi o rekrutację. Firma cały czas szuka pracowników. Na stronie https://www.mazarscareers.com/pl/aplikuj/oferty-pracy/. Może ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej i może przybliżyć jak wygląda rekrutacja.

Waldi

Chyba kilka osób bardzo chce firmie zaszkodzić. Mazars ma opinię dobrego pracodawcy, dlaczego więc tu tak narzekacie?

Tak8Nie1

@Waldi

Drogi Waldi, zadam Ci pytanie. Czy byłeś bądź jestes pracownikiem tej firmy? Czy tylko "słyszałeś" o niej dobre opinie od ludzi pracujących w HR? Napisz Waldi, które oponie są Twoim zdaniem nieprawdziwe? Zweryfikujemy je z wielką ochotą.

Tak10Nie

@Waldi

Waldi, bardzo jestem ciekaw które opinie są nieprawdziwe. Doczekam się Twojej odpowiedzi? Czy boisz się odpisać? Jak długo mam czekać?

Tak7Nie1

@Waldi

Waldi, dlaczego boisz się odpisać? Miej choć troche odwagi żeby wyjść z twarzą. Łatwo pisać że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może zweryfikujemy jak wygląda kwestia ewidencjonowania godzin pracy w systemie CRM, jak wygląda kwestia niewliczania czasu dojazdu do klienta jako godzin pracy, kwestia rotacji pracowników, kwestia braku jakichkolwiek szkoleń, traktowania pracowników, kwestia braku diet etc.

Cisza...

wiedźmin

Robson 100%

Pracowałem w krakowskim biurze na stanowisku asystenta ac. Muszę powiedzieć że to byl dramat. Dali mi stanowisko asystenta ac tylko dlatego że zażądałem większych pieniędzy. By the way... aplikowalem na stanowisko stażysta. Nie miałem żadnego doświadczenia w audycie. Co nakreslilem w rozmowie rekrutacyjnej przeprowadzanej przez recepcjonistke.... Nie miałem żadnego szkolenia. Przepraszam... miałem z BHP. I na tym zakończymy temat jakichkolwiek szkoleń w tej firmie. Każdy twierdził że mam umieć wszystko. Miałem badac podmioty o których nie miałem pojęcia ani doświadczenia (Banki, zakład ubezpieczeń) a potem mnie wysylali na inwentaryzację do supermarketu. To był horror. Ciągłe pretensje o coś czego nie potrafiłem zrobić bo nikt mi nie pokazał ani nie nauczył. Firma jednym słowem dramat. Teraz wydaje mi się to śmieszne ale wtedy do śmiechu mi nie było. Ciągle pretensje... nawet o to ze nie przychodzę do pracy do biura w weekend. Slyszalem tylko ze jestem wygodny. Ludzie zawistni do granic możliwości. Nie polecam. Poszukajcie sobie lepiej innej pracy.

Tak28Nie1

polif
@Robson 100%

a jakie zarobki jako asystent bo mam rozmowę kwalifikacyjną i n ie wiem czy warto?

sam
@polif

nie warto

Robo
@Robson 100%

Robson - a po co to ? oni i tak nie zrozumieją ...

sebek
@Robson 100%

idź na kasę do marketu to zobaczysz jaką miałeś "ciężką pracę" albo do huty świątek piątek księżniczka się znalazła bo mi się lizak wypisał idź do mamusi się wypłacz

sad
@sam

czemu tak mówisz?

Jasiek

To, że ktoś tak dużo krzyczy na forum nie znaczy, że ma rację. firma jest dobrym pracodawcą i tyle w temacie.

Tak10Nie2
Aga

Jakiś czas temu pracowałam w Mazarsie. Było sporo siedzenia do późna i kasa średnia, ale poznałam kilka fajnych osób. Część z nim nadal tu pracuje. Słyszałam, że pracownicy obecnie zatrudniani mogą sobie wynegocjować lepsze warunki finansowe niż Ci pracujący od lat. Ktoś coś wie na ten temat?

Tak5Nie1

alaska

Chyba sezon się zaczął i już nikt nie ma czasu. Obudzą się w kwietniu ;)

Wiktor

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie?

Tak10Nie1
Lidia

@Pracownik, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Czy krytycznie oceniasz pracowników mniej doświadczonych? Jeżeli jesteś doświadczonym pracownikiem, może warto takim pracownikom w jakiś sposób pomóc? Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pomiędzy pracownikami w firmie Mazars?

@Lidia

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem poniższe 100 postów z przełomu kilku lat żeby się tego dowiedzieć :) jak przeczytasz to możesz sie z nami podzielić opinią koleżanko z HR :)

Lidia

@Rysiek, proszę Cię o trzymanie się głównego tematu na wątku. Na forum GoWork.pl rozmawiamy o sprawach ważnych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów do firmy Mazars. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Może wiesz coś na temat aktualnie trwających rekrutacji do tej firmy? W jaki sposób najlepiej aplikować?

Nocny Jastrząb

Pracowałem w tej firmie kilka ładnych lat na stanowisku asystenckim oraz seniorski. Na wstępie powiem. Nie idźcie tą drogą. Wykorzystują ludzi do granic możliwości. Zero życia prywatnego. Praca 24 h na dobę. Oczywiście nadgodzin nie ma. Nawet nie można ich zaewidencjonować w programie bo jest tak ustawiony system. Firma chwali się że jest przyjazna rodzinom. Pracuje się tutaj po 12 h przez 7 dni w tygodniu, ale raz w roku możesz wyjść dwie godziny wcześniej. Firma bierze udział w programie "Dwie godziny dla rodziny". Szczyt obłudy. Płace naprawdę niskie, niegodziwe. Nieadekwatne do zaangażowania i ilości pracy. Z działem HR nie można się w ogóle skontaktować. Mówią że zadzwonią, nie dzwonią, a potem dzwonią z wyrzutamidlaczego Ty do nich nie dzwoniłeś. Warunki umów negocjuje się w miesiącu następującycym po miesiącu w którym minął okres pracy. Takie mają praktyki. Umowa wygasa we wrześniu. Nie można się znikim skontaktować. I potem proponują Ci coś w połowie października z bożą łaską. Robią to złośliwie. Takie mają praktyki. Cieszę się że już nie mam nic wspólnego z tą jakże piękną firmą

Rysiek
@Nocny Jastrząb

....przyjazna rodzinom ?! - a 500+ to co ?

Lidia

@Moni, Twoja opinia o firmie Mazars opiera się wyłącznie na hasłach i brakuje jej uzasadnienia. Czy możesz napisać, dlaczego według Ciebie panuje rotacja w firmie? Czy na pewno główny powód związany jest z wynagrodzeniem i atmosferą? Czasami pracownicy po prostu szukają innego miejsca, z różnych osobistych przyczyn. Rynek pracy jest teraz bardzo konkurencyjny, więc i pracownicy starają się próbować sił w nowych miejscach.

Lidia

@Paweł, na stronie firmy Mazars pod adresem https://www.mazarscareers.com/pl/aplikuj/oferty-pracy/ znajduje się kilkanaście interesujących ofert pracy. Firma poszukuje osoby z doświadczeniem, ale również mniej doświadczone. To może być doskonała okazja do zdobycia pierwszego doświadczenia w dziedzinie finanasów, jako np. księgowy. Czy ktoś z Was zamierza aplikować do tej firmy? Może jest na forum aktualny pracownik tej firmy? Jak się Wam pracuje w firmie Mazars?

Moni
@Lidia

Tak, jest duzo ofert. Ludzie uciekają z tej firmy. Zwalniaja sie lawinowo na wszystkich stanowiskach. Stad tyle ogłoszeń. Pensje marne, brak szacunku

Paweł

Czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Lidia

@Yanosik, na jakie pytania nie otrzymałeś/aś odpowiedzi? Co sprawiło, że masz taką opinię? Napisz bardziej szczegółową wypowiedź. Czy Mazars ma obecnie aktualne oferty pracy? Jeśli tak to jakie? Widziałam, że na forum było trochę wpisów odnośnie HR oraz atmosfery i warunków pracy. Może ktoś napisze jak wygląda proces rekrutacji do firmy. Jak są sprawdzane umiejętności oraz predyspozycja kandydatów?

Abc

Widzę, że rozpisała się albo konkurencja albo ktoś z byłych pracowników ma ból (usunięte przez administratora) Dziwne, że ludzie są tak niby zapracowani, a znajdują czas na wylewanie tutaj żali. Fakty są takie, że audyt jest specyficzny. Czy w czwórce, czy w mniejszych firmach audytorskich pracy w sezonie jest dużo. Wyjazdy zdarzają się w każdej firmie. Jedni maja więcej szczęścia i jeżdżą mniej, a inny więcej. Najlepsza odpowiedzią na to, że poniżej ktoś celowo atakuje Mazars, jest to, że w obecnym sezonie rotacja jest niewielka. Tak naprawdę to w samym sezonie nikt nie uciekł z pokładu. Dodatkowo firma nie łapie się byle kogo jak czwórka, bo nie ma takich braków w kadrach. Jest to spowodowane jak wcześniej wspomniałem niska fluktuacja. Dlatego poniższe wpisy traktowałbym bardzo z przymrozeniem oka. Komus wylala się żółć, a internety wszystko przyjmą.

Tak6Nie1

@Abc

Z HRami z Mazarsa jest tak samo jak ze swiadkami Jehowy. Dużo gadają, ale jak zada sie im konkretne pytanie, to cisza. Jak makiem zasiał. Czy tak ciężko odpowiedzieć na pytanie. Pytanie brzmi: ktory z poniższych wpisow jest kłamstwem? Ułatwie Ci temat bo nie znajdziesz odwagi żeby odpisać. Proszę powiedz czy 1. Nadgodziny można zaewidencjonowac w systemie CRM? 2. Czy dojazd do klienta na drugi koniec Polski jest wliczany do czasu pracy? 3. Czy zdarzają się sytuacje, że pracownicy podpisują umowy/aneksy do umów ze wsteczną datą? 4. Jak wygląda kwestia sztandarowa firmy - audyt systemów IT? Tak. Zgadam się z Tobą. Komuś wylała się żółć skoro już HRy podjęły decyzję o ujawnieniu się.

El Zorro
@Abc

"W obecnym sezonie rotacja jest niewielka. Tak naprawdę to w samym sezonie nikt nie uciekł z pokładu". Zacytowalem Twoja wypowiedź. Nie wiem czy zauważyłaś ale te zdania się wzajemnie wykluczają i są ze sobą sprzeczne. Jeśli rotacja jest niewielka to znaczy ze jednak " ktoś opuścił pokład". W drugim zdaniu piszesz że jednak nikt się nie zwolnił. A teraz trochę faktów z życia a nie z kosmosu. Na 5 stażystów w Krakowie zostało 2. !!!! Ale przecież nikt nie opuścił pokładu a fluktuacji jest niewielka:):):):) Odpowiedz proszę Wiedźminowi. Ciekaw jestem jak daleko posuniesz się w kłamstwach.....

Yanosik
@Abc

Z przymrużeniem oka pisze się zgodnie słownikiem przez "u" otwarte przedstawicielko HRów.

@Yanosik

HRom chodziło o przymrożenie oka :)

Yanosik
@Wiedźmin

Tak. Tam wielu ma przymrożone oczy... HRom przymroziło nawet języki stąd nie mogą odpowiedzieć na pytania. Trzeba przyznać że w opowiadaniu bajek i baśni są mistrzami olimpijskimi. Broszury drukowane na kredowym papierze robią wrażenie....

Worker

Praca w tej firmie to nędza. Ja jeszcze tutaj pracuje. Wykorzystują ludzi na maksymalnych obrotach. Łamane są tutaj prawa pracownika. Cały czas wyjazdy. Projektów nie ma kiedy kończyć. Każdy jest głuchy na to. Seniorzy to zombie. Bo jak ma wyglądać kierownik projektu który pracuje caly dzień i cala noc i tak tydzień w tydzień. Jeśli ta firma ma być przyjazna pracownikowi to uśmiech ciśnie się na ustach. Managerów śmieją się. Noc więcej. Sam pracuje po po 14 czasem 16 godzin ze strachu. Kadrowa twierdzi ze czas dojazdu do klienta nie wlicza się do godzin pracy. Jadę autem 5 godzin w jedna stronę i 5 godzin w druga do klienta na drugi koniec polski ale słyszę ze to nie jest praca. Widzę że firma ma ładnie wyrobione opinie na forum. Nix dodać nic ująć.

Tak5Nie
@Worker

Skonsultowałem przed chwilą z seniorem. Nie czuje się zombie :):):)

Asia29
@:)

Wystarczy wpaść do biura na Piękną w weekend i zoabczyc do ktirej sie pala światła. Ludzie zwaniaja się jeden po drugim a projekty są spychane na tych co zostają. Nie zatrudniają nikogo. Chyba zyjesz w innej rzeczywistosci. Pojedz lepiej na projekt i zobacz jak to wygląda a nie pisz takich głupot.

marek
@Asia29

hej Ania, do której? jestem ciekaw czy dłużej palą się na pięknej czy mogilskiej :)

Asia29
@marek

Na Pięknej to do późnej nocy. W ostatni weekend było sporo ludzi. O Krakowie słyszałem ze szefostwo tam zjeżdża ludzi. Mają wysoki poziom badania ale odbywa się to kosztem pracowników. Zresztą tam pracuje 2 seniorów na całe biuro!!!!! A Ty Marku pracowales w Mazars?

Edi
@:)

Ja tez się skonsultowalem z seniorem i mówi że czuje się jak zombie. Jesteśmy jeszcze w pracy o tej godzinie.

Megan

Witam. Pracowałam w firmie Mazars jakiś czas temu. Szczerze to nie polecam tej firmy. Cały zarząd mocno ,,nadmuchany". Brak szacunku do pracownika i traktowanie z góry. Nic nie oferują w zamian za uczciwą i rzetelną pracę. Typowa korporacja, gdzie liczy się donosicielstwo i podlizywanie. Jeśli liczysz, że Twoja praca zostanie doceniona i zauważona to się przeliczysz. Na pewno nie tutaj! Wyzysk za marne grosze z brakiem poszanowania. Tylko nieliczni są klepani po pleckach. Poczułam dużą ulgę odchodząc :-)

Rafi

Odnośnie audytu w Mazars. Praca wieczorami to norma. Weekendami też. I proszę nie mieć nadziei - nikt tu za nadgodziny nie płaci. W przeliczeniu na faktyczną liczbę przepracowanych godzin, wynagrodzenie śmiesznie niskie. Dostanie premii czy bonusu jest tak samo prawdopodobne jak spotkanie Yeti na plaży w Darłowie w sierpniu. No i oczywiście co bardziej doświadczeni czy bystrzejsi ludzie uciekają. A atmosfery jaka panuje w pracy można się domyślić.

Tak7Nie
Nicky

Bardzo mnie dziwią negatywne opinie o pracy w tej firmie. Ja pracowałam w Mazars przez kilka lat i bardzo dobrze wspominam ten etap swojej kariery. Dużo się tu nauczyłem i poznałem wiele świetnych, życzliwych osób. Z niektórymi cały czas mam kontakt. Nie było łatwo, bo praca w audycie jest owszem – bardzo prestiżowa – ale przede wszystkim bardzo wymagająca. Klienci firm audytorskich mają bardzo wysokie oczekiwania w zakresie dotrzymywania terminów realizacji usług. Teraz, gdy sam pracuję po stronie klienta todużo lepiej to rozumiem. Nie dość, że jest to praca projektowa to rządzi nią również sezonowość. Do tego wiąże się z częstymi podróżami i wykonywaniem szeregu zadań w siedzibie badanej spółki. Nie każdy się sprawdza w tej pracy. Dlatego, aby uniknąć rozczarowań, ważne jest, aby mieć tego świadomość przed podjęciem pracy w audycie czy doradztwie w jakiejkolwiek firmie.

Tak8Nie1

@Nicky

Cześć. Znalazłem ogłoszenie o pracę na seniora w dziale audytu w Mazar. Zainteresowała mnie ta oferta. Ile senior ma projektów w trakcie sezonu? Czy jest dużo delegacji - projektów poza Warszawą?

@Jacek

Cześć. Senior ma około 25 - 35 spółek do zrobienia w sezonie. Wiem że to dużo ale trzeba sobie poradzić. Zawsze masz do pomocy na przykład stażystów. Więc nie wszystko musisz robić sam. Jest to bardzo prestiżowa praca ale jednocześnie bardzo wymagająca. Trzeba mieć tego świadomość. Projekty są krótkie. Jeździ się na spółkę na dwa dni a potem na następną. W ciągu tygodnia trzeba zrobić najczęściej dwie spółki i kończyć w weekend. Ja bardzo miło wspominam ten czas. Bardzo wiele osób można spotkać wtedy w weekend w biurze i fajnie spędzić czas. Ludzie są ze sobą zżyci.

Tak9Nie1

@Nicky

25 do 35 projektów? Mówisz na serio? Przecież to niemożliwe żeby zrobić tyle spółek zgodnie ze sztuką audytową. Przecież to niepoważne. Przecieram oczy ze zdziwienia jakie tutaj sa praktyki. Pracowałem dwa lata jako senior w Deloitte i każdy senior miał 6 góra 8 projektów!!!!! Projekty były zazwyczaj 1 lub dwutygodniowe. Co można sprawdzić przez dwa dni w spółce? To niepoważne i pozbawione sensu. Dziękuję bardzo za taki prestiż jak mam kończyć spółki weekendami w biurze. Jak w dwa dni można sprawdzić dokumentację po asystentach. W Deloitte tez czasem trzeba było przysiąść po godzinach ale bez przesady nie w weekendy. Każdy ma przecież życie rodzinne. W pracy człowiek powinien się realizować a po pracy odpoczywać żeby zebrać siły na następny projekt. Jak wygląda w takim razie sprawa nadgodzin weekendowych? Jest za to kasa czy wolne? W Deloitte zależało to od projektu ale z reguły była to kasa żeby ludzi zmotywować. Teraz to nawet w lidlu są płatne nadgodziny.

@Jacek

Jacku, musisz zrozumiec ze to jest firma audytorska. Rządzi się innymi prawami. Audyt jest zwiazany z wieloma wyrzeczeniami. Powinieneś o tym wiedzieć mając już przygodę z audytem. Polityka firmy mówi ze za nadgodziny nie wypłaca się pieniędzy. Odebrać raczej też nie będziesz mógł wolnego za to. Jest to bardzo niemile widziane tutaj. W tej firmie to normalne że musisz pracować więcej niż 40 godzin tygodniowo. Poza tym gdyby wszytskim rozdawano wolne dni za nadgodziny to nie miałby kto pracować w firmie. Zatrudnia się zawsze mniej osób niż jest potrzebne. Musisz to zrozumieć to audyt....... Na prestiż musisz sobie zapracowac.

@Nicky

Hej, Panie Jacku audytorzy, ładnie to się pod kogoś podszywać? Taki odważny, bo anonimowo piszesz?

@Nicky

Ja sie podszywam? To może wytłumacz mi Olu dlaczego piszesz jako Nicky i raz piszesz jako rodzaj żeński, a raz męski? "Ja pracowalam" a potem "duzo sie nauczylem" Piszesz o 17.55. 5 min przed wyjsciem z pracy.

Tak8Nie

Loko

Pracowałam w Mazarsie w dziale księgowości rok czasu (Wawa). Atmosfera pracy jest okej, dość rodzinna i sympatyczna (większość to kobiety). Praca dobra na początek swojej kariery, przyjmą bez większego doświadczenia oby ogarniać troszeczkę zasad księgowania (na rozmowie sprawdzają.) Płace nie są za wysokie ja na starcie dostałam 3 tys brutto, nadgodziny (bo nie sposób się ze wszystkim wyrobić) za które oczywiście nie płacą. Plus lokalizacja

Tak6Nie1

Jennifer
@Loko

Rodzinna atmosfera? Nie chciałabym mieć takiej rodziny :)

Loki
@Jennifer

dla mnie pod względem atmosfery było okej. Zrezygnowałam z innych względów ;)

Dziewczyna Bonda

Witam., zgadzam się z poprzednimi wpisami. Tą firmą powinna zająć się PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY. Zdarzają się tutaj sytuacje że ludzie pracują bez umowy o pracę a umowy podpisuje się ze wsteczną datą - żeby nie było możliwości negocjowania wynagrodzenia. Ja tak miałam. umowa kończyła mi się we wrześniu.... Cisza.... Dział HR nie odbuierał telefonów. Każdy udawał głupiego. Potem chwilowy kontakt od kadrowej żebym chodził normalnie do pracy bo będzie zgoda na to co chce. Oczywiście nikt mnie nie pytał co ja chciałam.... I potem dostałam po 2 tygodniach umowę do podpisania ze wsteczną datą. Takie mają zasady. A to firma audytorska która ma dawać przykład. Również podpisuje się pod tym że nadgodziny są nieewidencjonowane w systemie. Dziwne.... Dzaiał HR w w ogóle nie odpowiada na pytania emailowe. Każdy tu patrzy jak zwalić na drugiego robotę. Sprzęt na którym przychodzi pracować to gorzej niż tragedia. Wstyd przed klientami. Ja miałam laptop z którego wypadały śrubki i wyskakiwał co jakiś czas niebieski obraz. Usłyszałam że nie jest tak źle i jeszcze do końca leasingu na sprzęt pozostało 10 miesięcy więc muszę się pomęczyć. Księgowi ze spółek się uśmiechali widząc mój sprzęt. Zakończyłam współpracę z tą firmą. Nie chcieli mi wypłacić ekwiwalentu za urlop na koniec. Kazali mi pójść na urlop i jednoczesnie żebym kończyła projekty. Odradzam stanowczo tą firmę. Nie dziwię się że na forum firma ma same negatywne komentarze. Traktują ludzi strasznie. Firmę się docenia nie po tym jak się zaczyna ale po tym jak się koczy współpracę. Pozdrawiam z Kanady...

misiek

Do napisania: test z wiedzy o audycie ijęzyk angielski (tłumaczenie kilku zdań plus wypowiedź ) Plus rozmowa

Moje zmarnowane lata z Mazars

pracowałem w firmie Mazars i były to niestety zmarnowane lata. (usunięte przez administratora) i ogrom niedopowiedzeń doprowadziły o tego, że się zwolniłem. ZERO JAKICHKOLWIEK SZKOLEŃ. Nawet w biedronce dostaje się lepszy pakiet szkoleń na start. A miało być tak pięknie.

Tak6Nie

Prawdę mówiąc

Setki niezapłaconych nadgodzin pod pretekstem zadaniowego czasu pracy, plotkarstwo, system dworski (układy towarzyskie) Bardzo średnie wynagrodzenia, niesprawiedliwy system wynagrodzeń: nowi pracownicy dostają wynagrodzenie wyższe lub równe pensji pracowników z dłuższym stażem. Pracowałem tam długie lata i nie polecam.

Tak10Nie

Wiedźmin

Dziwi mnie Waldi Twoja wypowiedź... Wchodzisz na forum i piszesz co słyszałeś o firmie... Z Twojej wypowiedzi wynika że nie byłeś ani nie jesteś pracownikiem firmy:) Widać dział HR zaczyna próbować ocieplać wizerunek firmy na forum... Żałosne.

lewicowiec
@Wiedźmin

Zgadam sie z wiedzminem bo ma racje. Prosimy o opinie osoby pracujace w firmie. Kilka lat przepracowalem tam i kilka faktow: Ogrom pracy, bezplatne nadgodziny (czasme z laska dostanie sei wollne za nadgodziny); niefajna atmosfera (niby wszstko milo, ale obrabianie (usunięte przez administratora) to norma, gorzej niz w korpo); komplety brak rozwoju pracownika i brak poszanowania dla zycia prywatnego (z dnia na dzien dostaje sie informacje, ze jedziesz kilka dni w drugi koniec polski). Fana praca na start, tak do seniora, potem lepiej uciekac gdzie pieprz rosnie.

Waldi

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Zaskoczony jestem niektórymi opiniami!!

Megi

Widzę Robson, że przeżyłeś dramat taki jak ja albo większy. Doskonale Cię rozumiem i współczuje. W tej firmie nie ma wyścigu szczurów. Jest rodzinna atmosfera. Zarzucają cie taka ilością pracy że nikt nie ma czasu na takie gierki. Każdy mówi że to normalne bo ma tak samo. Na koniec mówią Ci że i tak byłeś niepotrzebny w firmie.

Tak7Nie1
Megi

Zapomniałam dopisać kilka szczegółów. Pisząc, że atmosfera jest fatalna miałam na myśli nową managerkę oraz niektórych pracowników, którzy nic nie umieją, a chodzą z nosem zadartym do góry jakby poskradali wszystkie rozumy świata. No ale w sumie to co oni mają umieć skoro nie ma szkoleń, a pracy jest tyle że nie ma kiedy w sezonie iść do toalety. Moja decyzja o zwolnieniu się była jedną z najlepszych jaką podjęłam w swoim życiu!

Tak16Nie

Zostaw opinię o Mazars - Warszawa