Opinie o Mazars w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Fanpage na facebook'u: https://pl-pl.facebook.com/MazarsPoland/

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazars w Warszawa

mo

Generalnie FIRMA jest bardzo ok - będę pisać o AUDYCIE, oczywiście jak wszędzie trzeba walczyć o siebie - jak w każdej KORPORACJI. Ludzie są mili i LUDZCY !!!! Jeżeli jesteś dobry w tym co robisz będzie Ci tutaj doskonale, jeżeli się obijasz lub jesteś słaby w swojej dziedzinie to nie licz na sukces - choć i tutaj są wyjątki :( z perspektywy czasu uważam, iż można się tutaj bardzo dużo nauczyć, gdyż pracy jest dużo i masz kontakt z firmami ogromnymi i "maleństwami". Jeżeli chcesz być w przyszłości zostać managerem podmiotu gospodarczego to aplikuj i korzystaj pełnymi garściami!!! Zarobki są bardzo ok i żadne tam 2000.... chyba że tak dostają stażyści. Roboty jest dużo i wg nie nie jest to praca dla kobiety z rodziną ale jako start jest doskonale!!!!! Choć u mnie bywało różnie z przełożonymi i moją pracą to i tak uważam, iż żadne EY, PwC itp. nie dawało zdobycia tak ogromnej WIEDzY w zakresie działalności przedsiębiorstwa jak MAZARS podczas pracy u klientów. Oczywiście nie jest to instytucja charytatywna i przede wszystkim liczy się zadowolenie klienta - jeżeli jesteś zatem idealistą, uważasz że świat jest czarno- biały to GENERALNIE praca w audycie NIE JEST dla Ciebie!!!! - a tak niestety jest w moim przypadku. Niemniej jednak na MAZARS-a nigdy nie powiem złego słowa!!!! I dodam, iż NIE BYŁAM wyśmienitym pracownikiem!!!

Sgh

Pracuje w Mazars od ponad roku w księgowości. Prace tu zdecydowanie polecam. Atmosferę tworzą ludzie, wiec zachecam do próby stworzenia tej atmosfery :) reszta to juz same plusy: możliwość uczenia sie zawodu od najlepszych, możliwość szybkiego rozwoju, pracy przy rożnych projektach, na rożnych spółkach usługowych, produkcyjnych, handlowych, z o.o. i SA... Zarobki tak jak pisali poprzednicy takie jak sie wynegocjuje - ja jestem zadowolona. Firma BARDZO przyjazna kobietom! Ogromny atut w tych czasach!

UK

Nie polecam. Słabe zarobki, słabe traktowanie. Pionek do roboty :/

Bialy

A jak jest z używaniem angielskiego w codziennej pracy? Zwłaszcza w dziale księgowości?

nic

Na jakie zarobki można liczyć jako Asystent w dziale audytu?

marek

W wielkiej czwórce na początek w audycie dają 3500-4000 netto w Warszawie. Więc tak , 2000 zł to jest nędza.

marek

tylko nieco ponad 2000 netto dla juniora w audycie ??!!To nędza straszna w takim razie.

nick

Czy ktoś wie jakie są stawki w Mazarsie?

Lutek

Nie do dzialu kadr i plac. Jezeli chcesz znosic fochy szefowej. Jej gorsze dni. Zapieprzanie za nia i byc robolem na jej polecenia proszsz.

gość
@Lutek

Należy też wspomnieć o panującej w tym dziale atmosferze.

bongo

Wie ktoś może jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w Mazars w Warszawie? Najbardziej zależy mi na informacjach z działu audytu ale o innych działach też chętnie posłucham.

Z międzynarodowości raczej nie skorzystasz, a pakiety szkoleń raczej marne. A atmosfera tak wspaniała, że wszyscy uciekają

Klil

Nie polecam. Atmosfera beznadziejna szefostwo wyżej....niż ma Wymagają bez wsparcia bez motywacji...beznadzieja.

anonim123

Witajcie, ja pracowałam w tej firmie, generalnie rzecz biorąc bardzo miło wspominam tam pracę,życzliwi ludzie przynajmniej Ci którymi się otaczałam:) dużym plusem był fakt, że poznałam od A-Z rachunkowość tj umiejętność prowadzenia spółek, atmosfera nie najgorsza (aczkolwiek mogło być lepiej), wynagrodzenie niestety na bardzo minimalnym poziomie, najbardziej przykry jest fakt, że nowo zatrudniani ludzie dostają większe wynagrodzenia takie jakie sobie wynegocjują, niż ten co siedzi tam parę lat-to jest przykre, że nie doceniają tam ludzi, którzy pracują latami,dobrze znają już specyfikę prowadzenia firm bo zdążyli się zapoznać z nią dobrze i ułożyli sobie dobre relacje ze swoimi klientami, przychodzi nowy i dostaje dużo więcej:(

miki

pracuje w firmie od niedawna ale uważam że jest naprawdę ok. Faktycznie pracuje się o pół h dłużej z racji przerwy, która spokojnie wykorzystujesz. Nikt Cię nie kontroluje jak dzieciaka nikt krzywo nie patrzy, atmosfera ok, ludzie z działu pomocni. Kaske jaką sobie wynegocjujesz taką masz. Benefity dodatkowe są. Może standard biura i akcesoriów podstawowy...ale nie jesteśmy na Hawajach tylko w pracy. Dla mnie OK

@miki

Popracuj jeszcze trochę i zobaczysz ich prawdziwe oblicze

Anonimka

Fajna firma dla chcących się uczyć. Bezpieczna dla tych, którzy lubią stabilność zatrudnienia. Przyjazna dla kobiet.

Ola

Totalne dno i metr mułu. Forma zniżkowa to mało powiedziane. Możliwości awansu są minimalne, a pensje śmiesznie niskie nieproporcjonalnie do ilosci pracy - szczegolnie u asystentow

owsik

oj, chyba niestety nikomu nie udało się nic ustalić, bo myślę że jest to na tyle ważna informacja, że jak tylko ktoś by się dowiedział to od razu by tu poinformował. No chyba że jak faktycznie jestrem zbyt naiwna i za bardzo wierzę w dobre intencje ludzkie. Swoją drogą to na jaką umowę za trudnia mazars?

ohooo

czy sa to opinie tylko apropos audytorow czy w ksiegowosci tez tam tak jest? zastanawiam sie nad wyslaniem CV...

takatam

zależy gdzie wawa czy krak ? jak staż to umowa zlecenie a później o pracę zazwyczaj na nieokreślony płaca i praca porównywalna do innych firm zalezy czego oczekujesz

mazak madafaka :)

a co Ci z portfolio jesli w tej firmie? To Twoja firma? W Mazarsie mozesz przesiedziec pare lat i nic z tego nie miec tylko obietnice bezkresnych horyzontów :). Mlodzi ludzie przychodzą tam, nabierają sie na super rodzinną atmosfere (co jest kompletną bzdurą, bo kazdy za plecami kazdemu tyłem obrabia),a narzędzia pracy marne tak jak pisał rozmówca. Nic sie tej materii nie zmieni dopóki szefostwo liczy tylko kase i efekty a informatycy siedza i drapią się po ..... Przechodząc do innej firmy zobaczyłem co straciłem pracując w Mazarsie. Jeśli ktos nie ma wyjscia - proszę bardzo , pracuj , ale nie za długo bo sie zasiedzisz. Nie licz na awans itp.bo piramida. W tej firmie jest juz tak mocno odwocona ze stosunek dyrektorow i managerow do asystentow wynosi 9:1. Jesli chcesz miec 10 przelozonych, pracowac po godzinach , ta praca jest wlasnie dla Ciebie ! a szczerze - nie polecam :) szukaj szczęscia gdzie indziej. Jeśli jestes dobry idz do B4. Jeśli szukasz spokojnej pracy - nie szukaj w branży audytorskiej. Jest bardzo dużo ciekawszych miejsc pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mazars - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazars?

Zobacz opinie na temat firmy Mazars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mazars?

Kandydaci do pracy w Mazars napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mazars