E-Generation Sp. z o.o.

E-Generation Sp. z o.o.

Opinie o E-Generation Sp. z o.o.

Praca u nich to lipa. Pensje nie są na czas i płacone są "do ręki". Szef nie opłaca zus i nie informuje o tym. Jak odchodzisz to nie licz na wypłatę ostaniej (ostatnich) pensji. Moje sugestie dla E-Generation Sp. z o.o.: Regulujcie wynagrodzenie pracownikom normalnie a nie przez sprawy w sądach.

łata

wymagają sporo, ale nie dziwię się w sumie.. taki administrator musi mieć IT w małym paluszku

Pawel

Niskie wynagrodzenia, dużo pracy w różnych miejscach. Wstrzymania wynagrodzenia. Na okres próbny, często nie płacą pieniędzy.

Zostaw opinię o E-Generation Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Generation Sp. z o.o.